Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Πιου-πιου Ναι!!!!! Εμβρυομεταφορα επιτέλους!!!!

@jazz αιματακι εμφύτευσης ψηφίζω και εγώ. Αλλά εσύ μείνε ψύχραιμη μην σε ξεσηκώσουμε παρά πολύ με τα λόγια μας. Λίγες μέρες έμειναν!

Καλημέρα!

Είδατε ή συμπεθερουλα μου τι ωραία μέρα διαλεξε;;;ας είναι χαλαλι της γιατί προκειται περί νύφης κ στεκόμαστε προσοχή. @Πιου-πιου με το καλό να τα υποδεχτουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Είδατε ή συμπεθερουλα μου τι ωραία μέρα διαλεξε;;;ας είναι χαλαλι της γιατί προκειται περί νύφης κ στεκόμαστε προσοχή. @Πιου-πιου με το καλό να τα υποδεχτουμε!

Ανωτέρα βία συμπεθέρα. Τη μέρα που θα μας δώσει σήμα ο γαμπρός ότι πιάστηκε θα μπει και η νύφη, Γουρί -γούρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου τί να κάνουμε; 

Διασκεδάζουμε τον πόνο μας; 

Ότι ετοιμάζομουν να στείλω στην @Ν_S τί μας θαυμάζει καλύτερα να μας λυπάται. Αφού η μια ανεβάζει οιστραδιόλη και η άλλη προγεστερόνη τί να κάνουμε τα μάθαμε απ' έξω και ανακατωτα. Και φυσικά τα έμαθε και η μία στην άλλη. Χαχαχαχα.

Κορίτσια να σας πω και τα νέα μου.

Τη Δευτέρα εμβρυομεταφορα!

Με το καλό το/τα πιουπακια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ανωτέρα βία συμπεθέρα. Τη μέρα που θα μας δώσει σήμα ο γαμπρός ότι πιάστηκε θα μπει και η νύφη, Γουρί -γούρι!!!

Ασυγκράτητη είναι πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η satya είπε:

@Kate@ Λυπάμαι κορίτσι μου, εύχομαι η επόμενη φορά να είναι και η τυχερή σου!

@Zefi87 @sakira καλή σας αρχή και επιτυχία!

Se euxaristw para polu euxwmai oles mas m polla mwrakia ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

@Πιου-πιου Ναι!!!!! Εμβρυομεταφορα επιτέλους!!!!

@jazz αιματακι εμφύτευσης ψηφίζω και εγώ. Αλλά εσύ μείνε ψύχραιμη μην σε ξεσηκώσουμε παρά πολύ με τα λόγια μας. Λίγες μέρες έμειναν!

Καλημέρα!

Καλημέρα!! Δεν είναι αίμα ρε κορίτσια... Ίσα ίσα λίγο καφέ , μια γραμμή σαν κλωστουλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου τί να κάνουμε; 

Διασκεδάζουμε τον πόνο μας; 

Ότι ετοιμάζομουν να στείλω στην @Ν_S τί μας θαυμάζει καλύτερα να μας λυπάται. Αφού η μια ανεβάζει οιστραδιόλη και η άλλη προγεστερόνη τί να κάνουμε τα μάθαμε απ' έξω και ανακατωτα. Και φυσικά τα έμαθε και η μία στην άλλη. Χαχαχαχα.

Κορίτσια να σας πω και τα νέα μου.

Τη Δευτέρα εμβρυομεταφορα!

Άντε με το καλό!!!!♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Καλημέρα!! Δεν είναι αίμα ρε κορίτσια... Ίσα ίσα λίγο καφέ , μια γραμμή σαν κλωστουλα.. 

Αμ και τί νομίζεις ότι είναι το αίμα εμφύτευσης φίλη μου. Ίσα ίσα λίγο καφέ ή ροζ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αμ και τί νομίζεις ότι είναι το αίμα εμφύτευσης φίλη μου. Ίσα ίσα λίγο καφέ ή ροζ.?

Εγώ??? Ούτε λιγάκι πορτοκαλι εστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλή επιτυχία!!!

Εγώ ειδικευομαι στη προγεστερόνη ή @Πιου-πιου στην οιστραδιολη! Παρεπιπτόντως δε μου ειπες ή προγεστερόνη πόσο ήταν;?? Παρακαλώ κορίτσια δε θα φεύγει καμιά από δω μέσα για ωοληψία χωρίς να ενημερώνει τη τιμή! Χαχαχα?

Update

10 μέρα του κύκλου

Ξεκίνησα ενέσεις την Τρίτη μέρα του κύκλου

Ήταν 3 ωάρια έγιναν 5

Εξετάσεις

Οιστραδιολη 640.8

Προγεστερόνη 0.2

 @Bloublou85 και @Πιου-πιου αναμένω τις ιατρικές σας παρατηρησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 και @Πιου-πιου

Θελετε να μου πειτε τι κάνει η Οιστραδιολη και τι η προγεστερόνη.....

Ή σχέση τους είναι αντιστρόφως ανάλογη?

Επίσης ποιες οι επιθυμητές τιμές?

Πόσα θέλετε την ώρα για εκπαιδευτικό σεμινάριο σε εμάς τις άσχετες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

@Bloublou85 και @Πιου-πιου

Θελετε να μου πειτε τι κάνει η Οιστραδιολη και τι η προγεστερόνη.....

Ή σχέση τους είναι αντιστρόφως ανάλογη?

Επίσης ποιες οι επιθυμητές τιμές?

Πόσα θέλετε την ώρα για εκπαιδευτικό σεμινάριο σε εμάς τις άσχετες??

?? Λοιπόν ή προγεστερόνη σου τέλεια μην ανησυχεις καθόλου έτσι πρέπει να είναι πριν την ωοληψία.με βάση την οιστραδιολη με γρήγορους υπολογισμούς σου λέω ότι θα κάνεις τρία εμβρυα,εχεις δηλ σίγουρα τρία ώριμα ωάρια.σκεψου ότι κάθε ώριμο ωάριο μας δίνει τιμη περίπου 200 μονάδες.τωρα ή προγεστερόνη πρέπει να βρίσκεται σε χαμηλά επίπεδα για να συγχρονιστει το ενδομητριο με τα εμβρυα,δηλ να μην προλάβει να έχει δράσει από πριν στο ενδομητριο γιατι θα χαθεί το παράθυρο εμφυτευσης.λοιπον 20+20 με απόδειξη 30 χωρίς??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ν_S η οιστραδιόλη μας δείχνει το κατά πόσο τα ωοθυλάκια που βλέπουμε στον υπέρηχο έχουν περιεχόμενο δηλαδή ωάριο.

Ένα ώριμο ωάριο από 18 χιλ και πάνω παράγει περίπου 200+ μονάδες οιστραδιόλης. Τονίζω το 200 όταν φτάνει τα 18 χιλ όχι πιο πριν.

Η τιμή της οιστραδιόλης αυξάνεται ραγδαία και ακολουθεί το μέγεθος του ωαρίου. 

Μεχρι Σάββατο  και τα 5 ωαριακια σου θα μεγαλώσουν και θα ωριμάσουν.

Τώρα προβλέψεις για αριθμό δε μπορούν να κάνουν ούτε οι γιατροί. Και  μάλιστα πριν φτάσουν στην πλήρη ανάπτυξη τους. Όμως για την ημέρα η τιμή είναι καλή, ανεβαίνει γρήγορα και σίγουρα θα ανέβει και άλλο όσο ωριμάζουν τα ωοθηλακια. 

Αν συνεχίσουν όλα έτσι καλά σίγουρα θα πάρετε ώριμα ωαριακια και πιστεύω και εύχομαι ότι  θα είναι αρκετά και εύχομαι να γομοποιηθούν. 

Η προγεστερόνη σούπερ για την ημέρα.  Δε σου δημιουργεί πρόβληματα με το ενδομήτριο και ετ αν σκοπεύετε να γίνει τώρα. 

Αλήθεια θα προχωρήσεις σε ετ ή θα μαζέψεις και άλλα εμβρυακια;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

?? Λοιπόν ή προγεστερόνη σου τέλεια μην ανησυχεις καθόλου έτσι πρέπει να είναι πριν την ωοληψία.με βάση την οιστραδιολη με γρήγορους υπολογισμούς σου λέω ότι θα κάνεις τρία εμβρυα,εχεις δηλ σίγουρα τρία ώριμα ωάρια.σκεψου ότι κάθε ώριμο ωάριο μας δίνει τιμη περίπου 200 μονάδες.τωρα ή προγεστερόνη πρέπει να βρίσκεται σε χαμηλά επίπεδα για να συγχρονιστει το ενδομητριο με τα εμβρυα,δηλ να μην προλάβει να έχει δράσει από πριν στο ενδομητριο γιατι θα χαθεί το παράθυρο εμφυτευσης.λοιπον 20+20 με απόδειξη 30 χωρίς??

@Bloublou85 σε ευχαριστώ. 

Μια χαρά η τιμές σου....θα σε προτιμήσω......Χωρίς απόδειξη εννοείται!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Ν_S η οιστραδιόλη μας δείχνει το κατά πόσο τα ωοθυλάκια που βλέπουμε στον υπέρηχο έχουν περιεχόμενο δηλαδή ωάριο.

Ένα ώριμο ωάριο από 18 χιλ και πάνω παράγει περίπου 200+ μονάδες οιστραδιόλης. Τονίζω το 200 όταν φτάνει τα 18 χιλ όχι πιο πριν.

Η τιμή της οιστραδιόλης αυξάνεται ραγδαία και ακολουθεί το μέγεθος του ωαρίου. 

Μεχρι Σάββατο  και τα 5 ωαριακια σου θα μεγαλώσουν και θα ωριμάσουν.

Τώρα προβλέψεις για αριθμό δε μπορούν να κάνουν ούτε οι γιατροί. Και  μάλιστα πριν φτάσουν στην πλήρη ανάπτυξη τους. Όμως για την ημέρα η τιμή είναι καλή, ανεβαίνει γρήγορα και σίγουρα θα ανέβει και άλλο όσο ωριμάζουν τα ωοθηλακια. 

Αν συνεχίσουν όλα έτσι καλά σίγουρα θα πάρετε ώριμα ωαριακια και πιστεύω και εύχομαι ότι  θα είναι αρκετά και εύχομαι να γομοποιηθούν. 

Η προγεστερόνη σούπερ για την ημέρα.  Δε σου δημιουργεί πρόβληματα με το ενδομήτριο και ετ αν σκοπεύετε να γίνει τώρα. 

Αλήθεια θα προχωρήσεις σε ετ ή θα μαζέψεις και άλλα εμβρυακια;

 

@Πιου-πιου σε ευχαριστώ

Μου ανοίγεις τα μάτια.

Επιθυμώ  να βάλω 2 βλαστοκυστες....!

Και με το scratching που έκανα πριν 3 εβδομάδες να μπορέσει να γατζωθει έστω 1 βλαστοκυστη και να γίνει ένα bebe

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

@Πιου-πιου σε ευχαριστώ

Μου ανοίγεις τα μάτια.

Επιθυμώ  να βάλω 2 βλαστοκυστες....!

Και με το scratching που έκανα πριν 3 εβδομάδες να μπορέσει να γατζωθει έστω 1 βλαστοκυστη και να γίνει ένα bebe

Και δωρεάν εγώ. Όχι σαν τη συμπεθέρα που χρεώνει. Αλλά κάποια πρέπει να φροντίσει για την προίκα των παιδιών οπότε χαλάλι της.?

Σου το εύχομαι κορίτσι μου. Με ένα γερό μωράκι σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Και δωρεάν εγώ. Όχι σαν τη συμπεθέρα που χρεώνει. Αλλά κάποια πρέπει να φροντίσει για την προίκα των παιδιών οπότε χαλάλι της.?

Σου το εύχομαι κορίτσι μου. Με ένα γερό μωράκι σύντομα!!!

Θα το κλείσουμε το κατάστημα συμπεθερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Θα το κλείσουμε το κατάστημα συμπεθερα!!!

Θα σας φέρνω εγώ πελάτες....με τόσους γιατρους που δεν εξηγούν τίποτα...θα κάνετε χρυσές δουλειές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Θα σας φέρνω εγώ πελάτες....με τόσους γιατρους που δεν εξηγούν τίποτα...θα κάνετε χρυσές δουλειές...

Ευχαριστούμε κορίτσι. Τώρα ο σκοπός μας είναι να επεκταθουμε και στον τομέα κύηση. 

Καμπύλη σακχάρου, α και β επιπέδου, αιματολογικές κλπ. 

Σε θέλουμε για πρώτη μας πελάτισσα. 

Κανόνισε λοιπόν να μείνεις έγκυος τώρα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ευχαριστούμε κορίτσι. Τώρα ο σκοπός μας είναι να επεκταθουμε και στον τομέα κύηση. 

Καμπύλη σακχάρου, α και β επιπέδου, αιματολογικές κλπ. 

Σε θέλουμε για πρώτη μας πελάτισσα. 

Κανόνισε λοιπόν να μείνεις έγκυος τώρα !!!

Νομίζω ότι μόνο το πρακτικό κομμάτι μας λείπει αλλιώς τα χουμε τα υπόλοιπα.λες να αγοράσουμε κ κανέναν υπέρηχο σπίτι να κοιταμε κι εμείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...