Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μια φορά μετά την ετ και άλλη μία;

Εμένα πάντως έτσι μου είπαν. 

Ο γιατρός σου τί σου λέει; Έχε υπόψη σου ότι η μέτρηση της προγεστερονης έχει σημασία μόνο αν έχεις κάνει διέγερση. 

Επίσης για τί συζητάτε; Φυσικό κύκλο ή με φάρμακα;

Μόνο μια φορά αδιαθετησα τον προηγούμενο μήνα την έκανα Μ λέει ν ηρεμήσω γιατί η ψυχολογία είναι το παν έχω 8φρεσκα εμβρύα κ λέει ν τ πάει γ βλαστικυστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια καλησπέρα!ήθελα να ρωτήσω, ειναι κάποια εδώ που να θυμάται αν ειχε έντονους πονους περιόδου οσο περνουσαν οι ημέρες μετα την εμβρυομεταφορα κ να ειχε θετική χοριακη?εγω ειμαι στην 10 ημέρα μετά απο εμβρυομεταφορα και οσο περνάνε οι μέρες είμαι χειρότερα. Στην αρχη ειχα τους πόνους της ωοληψιας, τωρα ομως οι πόνοι ειναι πιο έντονοι και διαφορετικοί. Σα να λες "τώρα μου ηρθαν", νιώθεις κ μια πίεση κ λιγο το έντερο(δυσκοιλιότητα δεν εχω, το αντίθετο μαλιστα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κοροτσια

εκανα σήμερα δεύτερη μερα περιόδου οιστραδιολη και βγήκε 7,5 και fsh :8,6. Δεν είναι πολι χάλια;;;;

Η fsh μια χαρά είναι. Η οιστραδιόλη είναι λίγο χαμηλά αλλά ποια μέρα του κύκλου κανείς ωορηξια; 

Αν κανείς 14-16 δεν είναι κακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!ήθελα να ρωτήσω, ειναι κάποια εδώ που να θυμάται αν ειχε έντονους πονους περιόδου οσο περνουσαν οι ημέρες μετα την εμβρυομεταφορα κ να ειχε θετική χοριακη?εγω ειμαι στην 10 ημέρα μετά απο εμβρυομεταφορα και οσο περνάνε οι μέρες είμαι χειρότερα. Στην αρχη ειχα τους πόνους της ωοληψιας, τωρα ομως οι πόνοι ειναι πιο έντονοι και διαφορετικοί. Σα να λες "τώρα μου ηρθαν", νιώθεις κ μια πίεση κ λιγο το έντερο(δυσκοιλιότητα δεν εχω, το αντίθετο μαλιστα).

Έχω ακούσει από πολλά κορίτσια να αναφέρουν πόνους περιόδου κ στο τέλος να είναι εγκυούλες... χοριακή πότε σου είπαν; Το Σάββατο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Έχω ακούσει από πολλά κορίτσια να αναφέρουν πόνους περιόδου κ στο τέλος να είναι εγκυούλες... χοριακή πότε σου είπαν; Το Σάββατο;

Τη Δευτέρα θα πάω να την κανω. Ναι, έτσι λένε κάποιες εγω πάντως εχω έντονους σημερα κ εστιάζεται κυριως αριστερά ο πόνος. Με πονάει κ το έντερο σήμερα, όλα μαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ροζ είπε:

Τη Δευτέρα θα πάω να την κανω. Ναι, έτσι λένε κάποιες εγω πάντως εχω έντονους σημερα κ εστιάζεται κυριως αριστερά ο πόνος. Με πονάει κ το έντερο σήμερα, όλα μαζι!

Γενικά μην ψάχνεις συμπτώματα... Θεωρώ οτι δεν υπάρχουν. Η καθεμία μας λέει τα δικά της... Σημασία έχει τι θα δείξει η χοριακή. Ευχάριστα αποτελέσματα σου εύχομαι!!!! Θα περιμένω τα νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/7/2019 at 11:31 ΜΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Η fsh μια χαρά είναι. Η οιστραδιόλη είναι λίγο χαμηλά αλλά ποια μέρα του κύκλου κανείς ωορηξια; 

Αν κανείς 14-16 δεν είναι κακή.

Την δυετερη τις εκανα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Την δυετερη τις εκανα !!!!

Εννοώ ωορηξια αν κάνεις 14-16. Αλλά όπως και να έχει και η οιστραδιόλη καλή είναι. Αφού δεν υπάρχει στάνταρ τιμή για δεύτερη μέρα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

@Ροζ έκανες χοριακη ;;;;;;

Ναι κοπέλα μου!διαβασε δυο σελίδες πιο πριν τι εχω γράψει!είμαι έγκυος!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια!!!!καλές διακοπές και πολλές θετικές χοριακες υπάρχει 1 κουτί gonalληξη9/2019 900 μονάδες παραλαβή από Νίκαια Αττικής 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ήρθε στη ζωή ο πρίγκιπάς μας σήμερα!!! Όλα πήγαν τέλεια!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνετε όλες σύντομα μανούλες!!! @Πιου-πιου είσαι η επόμενη, με έναν πόνο εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου ήρθε στη ζωή ο πρίγκιπάς μας σήμερα!!! Όλα πήγαν τέλεια!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνετε όλες σύντομα μανούλες!!! @Πιου-πιου είσαι η επόμενη, με έναν πόνο εύχομαι!!!!

Να σας ζήσει ο πρίγκιπας σας κορίτσι μου...να είναι γερός και καλότυχος πάντα και να τον καμαρώνετε κάθε στιγμή!!! ☺???‍♂️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου ήρθε στη ζωή ο πρίγκιπάς μας σήμερα!!! Όλα πήγαν τέλεια!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνετε όλες σύντομα μανούλες!!! @Πιου-πιου είσαι η επόμενη, με έναν πόνο εύχομαι!!!!

Να τον χαίρεστε κούκλα μου!!!! Γερός και καλότυχος να είναι πάντα!!! ?????❤️❤️❤️❤️❤️?‍?‍??‍?‍??‍?‍??‍?‍??‍?‍?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου ήρθε στη ζωή ο πρίγκιπάς μας σήμερα!!! Όλα πήγαν τέλεια!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνετε όλες σύντομα μανούλες!!! @Πιου-πιου είσαι η επόμενη, με έναν πόνο εύχομαι!!!!

Ζετακι μου μπράβο!!! Να σας ζήσει ο πρίγκηπας σας! 

Να είναι πάντα γερός και τυχερός! Και σεις για να τον χαρείτε. 

Πολύ συγκινήθηκα και χάρηκα! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Έχεις όλες μου τις ευχές και τα φιλιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου ήρθε στη ζωή ο πρίγκιπάς μας σήμερα!!! Όλα πήγαν τέλεια!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνετε όλες σύντομα μανούλες!!! @Πιου-πιου είσαι η επόμενη, με έναν πόνο εύχομαι!!!!

Κορίτσι συγχαρητήρια.Να σας ζήσει το μωράκι σας,να είναι γερό και καλοτυχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κορίτσι συγχαρητήρια.Να σας ζήσει το μωράκι σας,να είναι γερό και καλοτυχο.

Σάνσα μου πού είσαι; Τί κάνεις; 

Σε σκέφτομαι πάντα όπως και όλα τα κορίτσια! Εύχομαι όλες να είμαστε το συντομότερο στη θέση της Ζέτας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου ήρθε στη ζωή ο πρίγκιπάς μας σήμερα!!! Όλα πήγαν τέλεια!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνετε όλες σύντομα μανούλες!!! @Πιου-πιου είσαι η επόμενη, με έναν πόνο εύχομαι!!!!

Να σας ζήσει!Να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου ήρθε στη ζωή ο πρίγκιπάς μας σήμερα!!! Όλα πήγαν τέλεια!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνετε όλες σύντομα μανούλες!!! @Πιου-πιου είσαι η επόμενη, με έναν πόνο εύχομαι!!!!

Να σας ζήσει !!!! ? ??☺️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου ήρθε στη ζωή ο πρίγκιπάς μας σήμερα!!! Όλα πήγαν τέλεια!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνετε όλες σύντομα μανούλες!!! @Πιου-πιου είσαι η επόμενη, με έναν πόνο εύχομαι!!!!

Ζετακι μου γλυκό να σας ζήσει ο μπεμπακος να είναι γερο κ καλοτυχο!! Να είστε ευτυχισμένοι να τον χαιρεστε πάντα❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου ήρθε στη ζωή ο πρίγκιπάς μας σήμερα!!! Όλα πήγαν τέλεια!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνετε όλες σύντομα μανούλες!!! @Πιου-πιου είσαι η επόμενη, με έναν πόνο εύχομαι!!!!

Να σας ζήσει ότι καλυτερο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/7/2019 at 2:50 ΜΜ, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου ήρθε στη ζωή ο πρίγκιπάς μας σήμερα!!! Όλα πήγαν τέλεια!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνετε όλες σύντομα μανούλες!!! @Πιου-πιου είσαι η επόμενη, με έναν πόνο εύχομαι!!!!

Ζετουλα να σας ζησει το μωράκι σας!!! Να είναι υγιής και καλότυχος εύχομαι! Έχω παρά πολύ καιρό να μπω και μπήκα να δω εάν γέννησες και βλέπω το μήνυμα σου!!! Είστε στα σύννεφα από την χαρά σας? Ένα γλυκό φιλάκι για την μανούλα και τον μπέμπη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ζετουλα να σας ζησει το μωράκι σας!!! Να είναι υγιής και καλότυχος εύχομαι! Έχω παρά πολύ καιρό να μπω και μπήκα να δω εάν γέννησες και βλέπω το μήνυμα σου!!! Είστε στα σύννεφα από την χαρά σας? Ένα γλυκό φιλάκι για την μανούλα και τον μπέμπη?

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Υγεία σου εύχομαι κ όλα θα έρθουν!! Όχι απλά στα σύννεφα, νομίζουμε πως ονειροβατούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...