Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Altermon.Ναι ίδια ουσία είναι κορίτσι μου αλλά πολύ πιο φθηνό και δεν είναι προγενισμενη πένα, πρέπει να πάρεις το διάλυμα και να βάλεις ίσως και δύο μαζί για να συμπληρωθεί η δόση που χρειάζεσαι. Μου τα είχαν γράψει κι εμένα αλλά τελικά το μεσημέρι που βγήκαν οι αιματολογικές μου είχαν πει να μην τις πάρω.. έκανα την μεθεπόμενη μέρα κανονικα ωοληψια

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Το παρήγγειλα αυτό. Και εγώ έτσι στο μεταίχμιο είμαι με την ωοληψια. Περιμένω τις αιματολογικές για να είμαστε σίγουροι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Το παρήγγειλα αυτό. Και εγώ έτσι στο μεταίχμιο είμαι με την ωοληψια. Περιμένω τις αιματολογικές για να είμαστε σίγουροι.

Και μια σύριγγα 10αρα αν θυμάμαι καλά μου είχαν πει.. και μια βελόνα ινσουλίνης εννοείται.. όλα καλά να είναι και να σου πουν αντί για αυτήν να κάνεις το βράδυ την ovitrelle!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver μου κι εγω ειχα κανει στην πρωτη προσπαθεια altermon γιατι δεν εφτανε η τελευταια δοση gonal. 

Ειναι η ιδια ουσια, μου ειχαν πει. 

Με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.Θα ήθελα τη γνώμη σας για τα utrogestan πάλι.Πήρα το πρωί στις 6 δύο από το στόμα γιατί ήμουν στη δουλειά και όταν οδηγούσα δεν αισθανόμουν καλά,ευτυχώς ήρθα μέχρι το φούρνο κοντά στο σπίτι,μετά ήμουν πολύ χάλια.Δεν έβλεπα μπροστά μου από την ζαλη,γύριζαν όλα,ακόμα και τα πόδια μου είχαν μουδιασει.Ήρθε ο άντρας μου και με πήρε και έπεσα για ύπνο κατευθείαν.Στις 2 το μεσημέρι τα πήρα κολπικα,τώρα στις 10 το βράδυ θα είμαι στη δουλειά,δε μπορώ να τα πάρω από το στόμα,θα τα βάλω αναγκαστικά κολπικα,απλά δε γίνεται να ξαπλώσω.Λέτε να μην απορροφηθούν αν είμαι όρθια;Δεν υπάρχει άλλη λύση,δε μπορώ να πάθω πάλι τα ίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια !!!! Χαθηκα για λιγο αλλα τωρα παλι εδω !!!! 

@sansa μου τοσο πολυ σε πειραζουν ? Μην ανησυχεις για την ορθοστασια. Μια χαρα απορροφουνται ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Καλη επιτυχια σε ολες κοριτσια ! Βλεπω οτι ολες ετοιμαζομαστε παλι σιγα σιγα !!! 

Ετοιμαζεσαι κι εσύ εμμανουηλ μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Γεια σας κοριτσια !!!! Χαθηκα για λιγο αλλα τωρα παλι εδω !!!! 

@sansa μου τοσο πολυ σε πειραζουν ? Μην ανησυχεις για την ορθοστασια. Μια χαρα απορροφουνται ! 

Ναι βρε κορίτσι,στο παρελθόν που τα είχα ξαναπάρει από το στόμα μόνο υπνηλία μου είχαν φέρει.Αυτό ήταν το κάτι άλλο.Αλλά αφού το λες ότι δεν επηρεάζεται η απορρόφηση τους από την ορθοστασία δε θα ανησυχησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ετοιμαζεσαι κι εσύ εμμανουηλ μου?

Ναι ! Ξεκινησα και γω σημερα διεγερση ! Με gonal. Ευτυχως τις προμηθευτηκα εγκαιρως και δεν επεσα πανω στην ελλειψη ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ναι ! Ξεκινησα και γω σημερα διεγερση ! Με gonal. Ευτυχως τις προμηθευτηκα εγκαιρως και δεν επεσα πανω στην ελλειψη ! 

Καλή επιτυχία,εύχομαι αυτή σου η προσπάθεια να είναι και η τυχερή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Ναι βρε κορίτσι,στο παρελθόν που τα είχα ξαναπάρει από το στόμα μόνο υπνηλία μου είχαν φέρει.Αυτό ήταν το κάτι άλλο.Αλλά αφού το λες ότι δεν επηρεάζεται η απορρόφηση τους από την ορθοστασία δε θα ανησυχησω.

Sansoula μου ευχομαι να πανε ολα καλα με την επανεξεταση ! Σε 2 εβδομαδες περιπου θα την κανω κι εγω την εξεταση του Νικα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ναι ! Ξεκινησα και γω σημερα διεγερση ! Με gonal. Ευτυχως τις προμηθευτηκα εγκαιρως και δεν επεσα πανω στην ελλειψη ! 

Αααα με το καλό καλή επιτυχία να εχεις μέσα απ τη καρδιά μου να σου πάνε όλα καλά αυτή τη φορα❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ναι ! Ξεκινησα και γω σημερα διεγερση ! Με gonal. Ευτυχως τις προμηθευτηκα εγκαιρως και δεν επεσα πανω στην ελλειψη ! 

Ω! Να τα, να τα. Μπράβο Εμ μου. Νόμιζα ότι σου είχαν πει θα χρειαστεί να περιμένεις και είχες λίγο σπαστει. Τέλεια! Καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Sansoula μου ευχομαι να πανε ολα καλα με την επανεξεταση ! Σε 2 εβδομαδες περιπου θα την κανω κι εγω την εξεταση του Νικα ! 

Δηλαδή δε θα κάνετε ετ; Μόνο διέγερση και ετ σε άλλο κύκλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.Θα ήθελα τη γνώμη σας για τα utrogestan πάλι.Πήρα το πρωί στις 6 δύο από το στόμα γιατί ήμουν στη δουλειά και όταν οδηγούσα δεν αισθανόμουν καλά,ευτυχώς ήρθα μέχρι το φούρνο κοντά στο σπίτι,μετά ήμουν πολύ χάλια.Δεν έβλεπα μπροστά μου από την ζαλη,γύριζαν όλα,ακόμα και τα πόδια μου είχαν μουδιασει.Ήρθε ο άντρας μου και με πήρε και έπεσα για ύπνο κατευθείαν.Στις 2 το μεσημέρι τα πήρα κολπικα,τώρα στις 10 το βράδυ θα είμαι στη δουλειά,δε μπορώ να τα πάρω από το στόμα,θα τα βάλω αναγκαστικά κολπικα,απλά δε γίνεται να ξαπλώσω.Λέτε να μην απορροφηθούν αν είμαι όρθια;Δεν υπάρχει άλλη λύση,δε μπορώ να πάθω πάλι τα ίδια.

Τόσο πολύ? Το είχα ακούσει οτι από το στόμα έχουν περισσότερες παρενέργειες αλλά δεν το φανταζόμουν τόσο άσχημα. Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω εάν η απορρόφηση γίνεται σωστά. Και εγώ αυτό το άγχος είχα όταν τα έπαιρνα ενδοκολπικα και έβλεπα στο εσώρουχο τα υπολείμματα από τις κάψουλες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δηλαδή δε θα κάνετε ετ; Μόνο διέγερση και ετ σε άλλο κύκλο;

Ναι θα κανω πρωτα διεγερση, μετα την εξεταση του Νικα και μετα συμφωνα με τα αποτελεσματα θα προχωρησουμε ειτε σε ετ ειτε σε θεραπεια.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ναι θα κανω πρωτα διεγερση, μετα την εξεταση του Νικα και μετα συμφωνα με τα αποτελεσματα θα προχωρησουμε ειτε σε ετ ειτε σε θεραπεια.... 

Ωραία. Καλή στρατιγικη μου ακούγεται αυτή! Άντε με το καλό όλα.

Κορίτσια βλέπω χαμός θα γίνει τελικά! Καλά αποτελέσματα σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω και ανταποδιδω τις ευχες για καλη επιτυχια σε ολες ! @sansa @Bloublou85 @Πιου-πιου @jazz@Magaiver επισης @Zeta. καλα αποτελεσματα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μας! Μπραβο που ξεκινας παλι!! Με το καλο ολα! Και η διεγερση και η εξεταση!!

@sansa μου κι εγω στην πρωτη προσπαθεια δεν με ενοχλησαν καθολου τα ουτρο ενω στην δευτερη μιυ εφερναν αποτομα υπνηλια κ εγερνα ακομη κ πανω στο γραφειο να κλεισω τα ματια μου. Ομως δεν ειχα ζαλαδες. 

Βαζε τα βαθιά στον κόλπο σου και πιστευω πως θα ειναι οκ κ στην δουλεια. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ναι ! Ξεκινησα και γω σημερα διεγερση ! Με gonal. Ευτυχως τις προμηθευτηκα εγκαιρως και δεν επεσα πανω στην ελλειψη ! 

Με το καλό κ εσύ Εμμανουήλ μου!!! Να σου πάνε όλα τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sansa είπε:

Ναι βρε κορίτσι,στο παρελθόν που τα είχα ξαναπάρει από το στόμα μόνο υπνηλία μου είχαν φέρει.Αυτό ήταν το κάτι άλλο.Αλλά αφού το λες ότι δεν επηρεάζεται η απορρόφηση τους από την ορθοστασία δε θα ανησυχησω.

Κι εγώ τα έβαζα κολπικά στην δουλειά... Όσο χρειάζεται απορροφούνται, μην ανησυχείς. Και εννοείται μην τα ξαναπάρεις απ'το στόμα και ταλαιπωρεισαι χωρίς λόγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω και ανταποδιδω τις ευχες για καλη επιτυχια σε ολες ! @sansa @Bloublou85 @Πιου-πιου @jazz@Magaiver επισης @Zeta. καλα αποτελεσματα ! 

Με το καλό κοριτσάκι!!! Καλή αρχή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Χθές κάναμε τελικά την γνωριμια με τα κορίτσια εδώ στην Αθήνα. Αναμεσα σε όλες αυτές τις ενέσεις μου (γιατί χθες τελικά εκτός από altermon και cetrotide έπρεπε να κάνω και την ovitrelle) βρεθήκαμε με την @Πιου-πιου και την @satya ! Ήταν τόσο όμορφο που ένιωθες οικεία (πραγματικά μόλις τις είδα ήθελα να τις αγκαλιάσω) με δύο ανθρώπους που δεν τους έχει δει ποτέ live! Θέλω να δηλώσω επίσημα στο φόρουμ ότι τα κορίτσια εχουν τόσο ενδιαφερουσες προσωπικότητες και θα γίνουν πολύ γλυκές μανούλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...