Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sugarmam είπε:

Εκεί πάλι έχω κατάψυξη γι'αυτό τι έφταιξε δεν ξέρω παίζουν πολλά ρόλο Μ είπε πολύ παράγοντες δεν ξέρω τ ν πω τ βάζω Μ τ εαυτο μου 

Ποιος είναι ο γιατρός σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sugarmam είπε:

Κορίτσια μετά την αποτυχημένη μου εξωσωματική θέλω όσες ξέρετε ν Μ απαντήσετε το ότι είχα ανγχος κ νεύρα ίσως έφερε κ την αποτυχία

Σε καμία περίπτωση!!!! Δεν ευθύνεσαι εσύ!!! Βγάλτο από το μυαλό σου. Άδικα βασανίζεσαι... Ποια κοπέλα από εμάς δεν είχε άγχος στη διαδικασία της εξωσωματικής; Νεύρα, ένταση, όλα αυτά είναι φυσιολογικά. Έβαλες 2 έμβρυα στην μήτρα σου κ δεν έμειναν.. τέλος... Είμαι υπέρ στην περίπτωση να πάρεις μία δεύτερη άποψη, μήπως τυχόν ευθύνεται κάτι αλλο. Μετά τις 2 αποτυχημένες μου προσπάθειες κ ενώ μου λέγανε οτι όλα είναι τέλεια μου έμπεναν πολλές σκέψεις κ ήθελα να το ψάξω περαιτέρω. Ήρθε το μπεμπάκι μας όμως κ δεν χρειάστηκε... Μην κατηγορείς άσκοπα τον εαυτό σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Σε καμία περίπτωση!!!! Δεν ευθύνεσαι εσύ!!! Βγάλτο από το μυαλό σου. Άδικα βασανίζεσαι... Ποια κοπέλα από εμάς δεν είχε άγχος στη διαδικασία της εξωσωματικής; Νεύρα, ένταση, όλα αυτά είναι φυσιολογικά. Έβαλες 2 έμβρυα στην μήτρα σου κ δεν έμειναν.. τέλος... Είμαι υπέρ στην περίπτωση να πάρεις μία δεύτερη άποψη, μήπως τυχόν ευθύνεται κάτι αλλο. Μετά τις 2 αποτυχημένες μου προσπάθειες κ ενώ μου λέγανε οτι όλα είναι τέλεια μου έμπεναν πολλές σκέψεις κ ήθελα να το ψάξω περαιτέρω. Ήρθε το μπεμπάκι μας όμως κ δεν χρειάστηκε... Μην κατηγορείς άσκοπα τον εαυτό σου... 

Ευχαριστώ πολύ γ τ θάρρος που Μ έδωσες διαβάζοντας τα λόγια σου ήρθε φυσιολογικά μετά το ζουζούνι σου που τις έκανες τις προσπάθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sugarmam ποσό λυπάμαι κορίτσι μου !!!!! Μάζεψε τα κομμάτι ξανά σήκω γιατί ο δρόμος είναι δύσκολος αλλα

αξοζει τον κόπο να προσπαθήσεις πάλι και πάλι μέχρι την στιγμή που Ια πάρεις αγκαλιά το μωρό σου !! Και θα έρθει αυτή η στιγμή για όλες !!!!

σιγουρα δεν ευθύνεσαι Εσυ και βγλατο από το μυαλό σου αλλά σίγουρα μια καλή ψυχολογία μπορεί και να βοηθάει ... για αυτό γνώμη μου πάντα κάνε καμία συνέδρια πριν την επόμενη ετ .... στο εξωτερικό είναι υποχρεωτικό να κανείς !!!! Εγω πριν μείνω έγκυος στον γιο μου εκανα στο μήνες συνεδρίες και ήμουν πολύ καλά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/6/2019 at 7:25 ΜΜ, ο/η Kokotsalo είπε:

Το τριμηνο περασε...οι θεραπειες δεν ολοκληρωθηκαν!!!!

Έγινε κάτι κορίτσι και δεν ολοκλήρωσες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Geo2009 πως ήταν το ενδομήτριο κορίτσι ;;;;;; όλα καλά ;;;;;

Αχ βρε κορίτσια μου! Έγραψα στις μανούλες του '20 και ξέχασα να σας ενημερώσω κι εσάς! 

Ήταν τέλειο!!! 7 χιλιοστά και πολύ ωραία στρωμένο! Τον προηγούμενο μήνα ήταν στο 5 την ίδια μέρα! Θα πάω πάλι την Παρασκευή! 

Τι κάνεις εσύ γλυκιά μου ? Όλα καλά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/6/2019 at 4:02 ΜΜ, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μετά από 2 αποτύχημενες εξωσωματικές και ακριβώς πριν ξεκινήσω εγχυσεις νικα έγινε η αρχή .... απρόσμενα. Θετικό τεστ χοριακη σάκος κλπ Όλα μια ταινία και εγω θεατής .... Δεν ξέρω τι να πω . Για ακόμη μια φορά όλη μου η κοσμοθεωρία ανατρέπεται . Δεν ξέρω τι θα γίνει πως θα καταλήξει αλλά μεγάλο πράγμα το άγχος .

Συγχαρητήρια κοριτσάρα καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!!!♥️♥️♥️♥️♥️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/6/2019 at 4:59 ΜΜ, ο/η Sugarmam είπε:

Κορίτσια μετά την αποτυχημένη μου εξωσωματική θέλω όσες ξέρετε ν Μ απαντήσετε το ότι είχα ανγχος κ νεύρα ίσως έφερε κ την αποτυχία

Μη λες τέτοια βρε συ! Αυτά συμβαίνουν! Εγώ που ήμουν όλες τις μέρες μες την καλή χαρά τι κατάλαβα?! Άμα είναι να γατζωθούν θα το κάνουν όσα νεύρα και άγχος και να έχεις! Κοιτάμε μόνο μπροστά κοριτσάκι μου! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Αχ βρε κορίτσια μου! Έγραψα στις μανούλες του '20 και ξέχασα να σας ενημερώσω κι εσάς! 

Ήταν τέλειο!!! 7 χιλιοστά και πολύ ωραία στρωμένο! Τον προηγούμενο μήνα ήταν στο 5 την ίδια μέρα! Θα πάω πάλι την Παρασκευή! 

Τι κάνεις εσύ γλυκιά μου ? Όλα καλά? 

Μπράβο κορίτσι γλυκό !!!! Άντε τέλεια με το καλό !! 

Καλα είμαι και εγω χαπακωνομαι και μαζεύω αυγά .... είμαι στα δυο τώρα  που έχω στην κατάψυξη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μπράβο κορίτσι γλυκό !!!! Άντε τέλεια με το καλό !! 

Καλα είμαι και εγω χαπακωνομαι και μαζεύω αυγά .... είμαι στα δυο τώρα  που έχω στην κατάψυξη 

Αντε, μπράβο κοριτσάκι μου! Εύχομαι να μαζέψεις πολλά και τέλεια!!! ????????❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αντε, μπράβο κοριτσάκι μου! Εύχομαι να μαζέψεις πολλά και τέλεια!!! ????????❤️❤️❤️❤️

Μακάρι τι να πω !!! Πάμε δυνατά για την έβδομη φορά ... τις αντιβιωσεις δεν αντέχω ... Εσυ ποτέ με το καλό ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μπράβο κορίτσι γλυκό !!!! Άντε τέλεια με το καλό !! 

Καλα είμαι και εγω χαπακωνομαι και μαζεύω αυγά .... είμαι στα δυο τώρα  που έχω στην κατάψυξη 

Αντε, μπράβο κοριτσάκι μου! Εύχομαι να μαζέψεις πολλά και τέλεια!!! ????????❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μακάρι τι να πω !!! Πάμε δυνατά για την έβδομη φορά ... τις αντιβιωσεις δεν αντέχω ... Εσυ ποτέ με το καλό ;;;;;

Αντιβίωση για μετά την ωοληψία ή για κάποιον άλλο λόγο?! 

Εγώ δεν ξέρω ακόμα! Αύριο πάω για υπέρηχο να δούμε πως πάει το ενδομύτριο και λογικά θα μου δώσουν οδηγίες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αντιβίωση για μετά την ωοληψία ή για κάποιον άλλο λόγο?! 

Εγώ δεν ξέρω ακόμα! Αύριο πάω για υπέρηχο να δούμε πως πάει το ενδομύτριο και λογικά θα μου δώσουν οδηγίες! 

Για τρει μήνες θα πίνω μετά την εξέταση του νικά !!!! Δράμα η κατάσταση ....και εκγυσεις κολπικά και αντιβιωσεις από το στόμα .... να μας ενημερώσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Για τρει μήνες θα πίνω μετά την εξέταση του νικά !!!! Δράμα η κατάσταση ....και εκγυσεις κολπικά και αντιβιωσεις από το στόμα .... να μας ενημερώσεις 

Υπομονή κοριτσάκι μου... Δεν μπορείς να κάνεις και αλλιώς! 

Εννοείται θα σας ενημερώσω! Μακάρι να έχω καλά νέα αύριο! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Υπομονή κοριτσάκι μου... Δεν μπορείς να κάνεις και αλλιώς! 

Εννοείται θα σας ενημερώσω! Μακάρι να έχω καλά νέα αύριο! ????

Θα έχεις και όλα θα πάνε καλά θα δεις .... υπομονή δεν κάνω και τίποτε άλλο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Θα έχεις και όλα θα πάνε καλά θα δεις .... υπομονή δεν κάνω και τίποτε άλλο !!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Όλες κάνουμε υπομονή για το όνειρό μας!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, καλημέρα!! 7,6 το ενδομύτριο σήμερα! Αύριο ξεκινάω outrgestan και την Τετάρτη πάμε για τη μεταφορά! Τώρα εύχομαι να μου ξεπαγώσουν τουλάχιστον 2 εμβρυάκια για να μεταφέρουμε! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Κοριτσάκια μου, καλημέρα!! 7,6 το ενδομύτριο σήμερα! Αύριο ξεκινάω outrgestan και την Τετάρτη πάμε για τη μεταφορά! Τώρα εύχομαι να μου ξεπαγώσουν τουλάχιστον 2 εμβρυάκια για να μεταφέρουμε! ??????

Καλη σου μερα κοριτσι!!!Με το καλο ευχομαι!!Εγω θα κανω την Παρασκευη μετα απο σενα..κι εγω ελπιζω να ξεπαγωσουν τουλαχιστον 2!!!Μετραμε αντιστροφααα.......??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Καλη σου μερα κοριτσι!!!Με το καλο ευχομαι!!Εγω θα κανω την Παρασκευη μετα απο σενα..κι εγω ελπιζω να ξεπαγωσουν τουλαχιστον 2!!!Μετραμε αντιστροφααα.......??

Ωωωωω! Τι ωραία! Είχες καλό ενδομύτριο εσύ? Εμένα με παίδεψε στον προηγούμενο κύκλο και τον ακυρωσαμε! Τώρα όμως πάμε πολύ καλά, ευτυχώς!! ❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Ωωωωω! Τι ωραία! Είχες καλό ενδομύτριο εσύ? Εμένα με παίδεψε στον προηγούμενο κύκλο και τον ακυρωσαμε! Τώρα όμως πάμε πολύ καλά, ευτυχώς!! ❤️❤️❤️❤️????

9,5 ηταν χθες...αλλα εγω εκανα καταστολη και τωρα το χτισαμε απ την αρχη!!Κυριακη ξεκινω προγεστερονη......Αντε να δουμε...?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zefi87 είπε:

9,5 ηταν χθες...αλλα εγω εκανα καταστολη και τωρα το χτισαμε απ την αρχη!!Κυριακη ξεκινω προγεστερονη......Αντε να δουμε...?????

Ουαου! Τι εννοείς καταστολή? Εμένα το είδαν την Τρίτη πρώτη φορά σ'αυτο τον κύκλο και ήταν 7 με ωραίες στρώσεις, πολύ καλό μου είπαν! Και σήμερα 7,6....λες να βιαζόμαστε?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Ουαου! Τι εννοείς καταστολή? Εμένα το είδαν την Τρίτη πρώτη φορά σ'αυτο τον κύκλο και ήταν 7 με ωραίες στρώσεις, πολύ καλό μου είπαν! Και σήμερα 7,6....λες να βιαζόμαστε?! 

Εγω τον Μαιο την πρωτη ημερα περιοδου εκανα μια ενεση αρβεκαπ 3,75  η οποια μου εκανε πολυ λεπτο το ενδομητριο...και μετα με παρακολουθουσε ο γιατρος και οταν οι ορμονικες και το ενδομητριο εφτασε εκει που το ηθελε ξεκινησα 3 σικλακουρ την ημερα και 1 ενεση αρβεκαπ 0,1.Και μετα πηγαινα ανα 3-4 μερες και εβλεπε παλι ορμονικες και ενδομητριο...δηλ εχω απο τον Μαιο που προετοιμαζομαι αρκετα χρονοβορο αλλα  δεν μπορουσα ν κανω κι αλλιως...ειναι αναλογα τα πρωτοκολλα π ακολουθει ο καθε γιατρος!Ουτε εγω ηξερα οτι η μεταφορα με κατεψυγμενα μπορει να γινει με διαφορετικους τροπους!!???Οχι βεβαια γιατι να βιαζεσαι???Ο γιατρος σου ξερει καλυτερα..Αυτους εχουμε..αυτους εμπιστευομαστε!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...