Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Άμα είναι μικρό απ'οτι κατάλαβα δεν επηρεάζει σε κάτι! 

Ναι αυτό μου είπε και ο γιατρός.επίσης μου είπε να μη κάνω κάτι γι'αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Ναι αυτό μου είπε και ο γιατρός.επίσης μου είπε να μη κάνω κάτι γι'αυτό...

Αν  γίνει χειρουργείο περιμένουμε 6 μήνες να επουλωθεί η μήτρα. Δεν αξίζει τον κόπο αν είναι μικρό. Και να μεγαλώσει κάπως δε θα ενοχλήσει. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αν  γίνει χειρουργείο περιμένουμε 6 μήνες να επουλωθεί η μήτρα. Δεν αξίζει τον κόπο αν είναι μικρό. Και να μεγαλώσει κάπως δε θα ενοχλήσει. 

 

Ευχαριστώ Πιου-πιου μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πού είσαι Ζέτα;  Σε σκεφτόμουνα χτες.  Κοντεύεις;  Πού βρισκόμαστε;

35 εβδομάδων ακριβώς σήμερα Πίου μου. Όλα καλά δόξα το θεό.     Μπένω στον μήνα μου, για να δούμε θα τον κλείσω; Εσύ πως είσαι; Έκανες την Β’ επιπέδου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

35 εβδομάδων ακριβώς σήμερα Πίου μου. Όλα καλά δόξα το θεό.     Μπένω στον μήνα μου, για να δούμε θα τον κλείσω; Εσύ πως είσαι; Έκανες την Β’ επιπέδου;

Πωπωπω! Με το καλό αγάπη μου! Τώρα όσο πάρει! Πόσο χαίρομαι!

Και αυτός ο μπέμπης να είναι γερός και δυνατός! 

Εγώ Ζέτα μου σε μια εβδομάδα κάνω τη β επιπέδου. Έχω ακόμα οοοολο το καλοκαίρι μπροστά και το Σεπτέμβρη. 21 και 1 σήμερα. Αχαχαχαχ. Να μη λένε οι άντρες ότι μόνο αυτοί μετραγανε τις μέρες φαντάροι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πωπωπω! Με το καλό αγάπη μου! Τώρα όσο πάρει! Πόσο χαίρομαι!

Και αυτός ο μπέμπης να είναι γερός και δυνατός! 

Εγώ Ζέτα μου σε μια εβδομάδα κάνω τη β επιπέδου. Έχω ακόμα οοοολο το καλοκαίρι μπροστά και το Σεπτέμβρη. 21 και 1 σήμερα. Αχαχαχαχ. Να μη λένε οι άντρες ότι μόνο αυτοί μετραγανε τις μέρες φαντάροι!?

Περνάει γρήγορα ο καιρός κοριτσάκι μου... τέτοια εποχή πέρυσι έκανα την πρώτη μου ετ που κατέληξε σε βιοχημική... κ τώρα κοντεύω να γεννήσω... Μακάρι όλα τα κορίτσια που προσπαθούν να πάρουν άμεσα την χαρά της εγκυμοσύνης. ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα έκανα χωροιακι  σήμερα θετική 577 .....μετά απ την πρώτη μου προσπάθεια...Παναγία μου ν πάνε όλα καλά ......Καλή επιτυχία σ ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Γιαννα 83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έκανα χωροιακι  σήμερα θετική 577 .....μετά απ την πρώτη μου προσπάθεια...Παναγία μου ν πάνε όλα καλά ......Καλή επιτυχία σ ολες

Συγχαρητήρια κούκλα μου! Τι φοβερό σερί είναι αυτό?!!! Μια υπέροχη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Συγχαρητήρια κούκλα μου! Τι φοβερό σερί είναι αυτό?!!! Μια υπέροχη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα.μου..Δεν το πιστεύω να σου πω ακόμα μου είπε την άλλη βδομάδα να ξανά κάνω πάλι χωροιακι και να συνεχίσω την ίδια θεραπεία.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιαννα 83 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα.μου..Δεν το πιστεύω να σου πω ακόμα μου είπε την άλλη βδομάδα να ξανά κάνω πάλι χωροιακι και να συνεχίσω την ίδια θεραπεία.......

Εννοείται συνεχίζεις με τις οδηγίες του γιατρού σου! Είναι φοβερό, από τις αρχές του μήνα δεν έχω ακούσει αρνητικό αποτέλεσμα!!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εννοείται συνεχίζεις με τις οδηγίες του γιατρού σου! Είναι φοβερό, από τις αρχές του μήνα δεν έχω ακούσει αρνητικό αποτέλεσμα!!! ?????????

Εχω πονοκεφάλους ν σου πω και πονακια περιόδου για αυτό δεν το περίμενα ότι θα ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Γιαννα 83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έκανα χωροιακι  σήμερα θετική 577 .....μετά απ την πρώτη μου προσπάθεια...Παναγία μου ν πάνε όλα καλά ......Καλή επιτυχία σ ολες

Συγχαρητήρια και σε σενα κορίτσι μου...όλα να πανε καλά εύχομαι μέχρι τελους!!! Πολλά ευχάριστα τελευταία...Άντε μπας και έρθει και η δική μας σειρά...χαχαχα...Εσύ σε ποιον γιατρό την έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ριρίκα είπε:

Συγχαρητήρια και σε σενα κορίτσι μου...όλα να πανε καλά εύχομαι μέχρι τελους!!! Πολλά ευχάριστα τελευταία...Άντε μπας και έρθει και η δική μας σειρά...χαχαχα...Εσύ σε ποιον γιατρό την έκανες;

Καλή επιτυχία κουκλα μου...στον παπαριστιδη στο Έλενα με την πρώτη προσπάθεια δεν το πίστευα ν σου πω..πολύ καλός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιαννα 83 είπε:

Καλή επιτυχία κουκλα μου...στον παπαριστιδη στο Έλενα με την πρώτη προσπάθεια δεν το πίστευα ν σου πω..πολύ καλός 

Δεν τον έχω ξανά ακούσει και μακάρι να είναι όντως καλός για να βοηθάει τον κόσμο! Μάλλον όμως βοήθησε και η περίπτωση σου...Δεν θα ήσουν πολύ δύσκολη...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Γιαννα 83 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έκανα χωροιακι  σήμερα θετική 577 .....μετά απ την πρώτη μου προσπάθεια...Παναγία μου ν πάνε όλα καλά ......Καλή επιτυχία σ ολες

Συγχαρητηρια... Με το καλο ολα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια 11μερα σήμερα μετα από εμβρυο μεταφορά κ δεν έχω κανένα σύμπτωμα άρχισα να ανγχονομαι είναι η 2,μου προσπάθεια κανονικά δεν θ έπρεπε κάτι ν νιώθω Δευτέρα πάω γ χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sugarmam είπε:

Κορίτσια 11μερα σήμερα μετα από εμβρυο μεταφορά κ δεν έχω κανένα σύμπτωμα άρχισα να ανγχονομαι είναι η 2,μου προσπάθεια κανονικά δεν θ έπρεπε κάτι ν νιώθω Δευτέρα πάω γ χοριακη

Υπομονή κοριτσάκι μου! Όλα καλά να σκέφτεσαι! Εύχομαι μία τεράστια χοριακή! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Υπομονή κοριτσάκι μου! Όλα καλά να σκέφτεσαι! Εύχομαι μία τεράστια χοριακή! ????????

Σευχαριστω πολύ ν είσαι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Δεν τον έχω ξανά ακούσει και μακάρι να είναι όντως καλός για να βοηθάει τον κόσμο! Μάλλον όμως βοήθησε και η περίπτωση σου...Δεν θα ήσουν πολύ δύσκολη...!

Είχα ανεβασμένη fsh και αμυ  χαμηλή 8χι καλή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιαννα 83 είπε:

Είχα ανεβασμένη fsh και αμυ  χαμηλή 8χι καλή 

Συγχαρητήρια πόσα έμβρυα βάλατε και είχατε τέτοια χοριακη τα καλύτερα σας εύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια; Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που τα κατάφεραν αυτόν τον καιρό, όλα να πάνε καλά εύχομαι! Εγώ αύριο αρχίζω την θεραπεία του Νίκα. Υπάρχει κάποια κοπέλα που μετά απο αυτή την θεραπεία να είδε θετικά αποτελέσματα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Γιαννα 83 μπράβο! Καλό διπλασιασμό και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Έτσι κορίτσια να πετυχαίνουμε και με την πρώτη! 

@Sugarmam ποτε κάνεις χοριακη; 

Μην ψάχνεις συμπτώματα καλή μου. Δεν υπάρχουν πραγματικά. Μπορεί να στο επιβεβαιώσει οποιαδήποτε κοπέλα έμεινε! Και φυσικά στο λέω και εγώ ! Δεν ένιωθα τίποτα για πολλές μέρες και είχα και πολύ μεγάλη χοριακη που πήγαινε σφαίρα. 

@sokola4 τί κάνεις; Έχουν κάνει αρκετά κορίτσια θεραπεία Νίκα. Θα σε ενημερώσουν. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Littleme @Γιαννα 83 κορίτσια μπράβο σας!! Συγχαρητήρια!!!!! Με το καλό να έχετε υπέροχες εγκυμοσύνες.

@Sugarmam καλή επιτυχία!!!!

@Geo2009 πως τα πάμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...