Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Άντε μπράβο τα κορίτσια πολύ χαίρομαι !!!! Θα κάνω τρεις μήνες και είδωμεν παράλληλα θα μαζεύω κιόλας τα αυγούλακια μου .....

Υπομονή κοριτσάκι μου! Κάνε ότι πρέπει και θα δικαιωθείς πιστεύω, όπως και όλες μας! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μετά από 2 αποτύχημενες εξωσωματικές και ακριβώς πριν ξεκινήσω εγχυσεις νικα έγινε η αρχή .... απρόσμενα. Θετικό τεστ χοριακη σάκος κλπ Όλα μια ταινία και εγω θεατής .... Δεν ξέρω τι να πω . Για ακόμη μια φορά όλη μου η κοσμοθεωρία ανατρέπεται . Δεν ξέρω τι θα γίνει πως θα καταλήξει αλλά μεγάλο πράγμα το άγχος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μετά από 2 αποτύχημενες εξωσωματικές και ακριβώς πριν ξεκινήσω εγχυσεις νικα έγινε η αρχή .... απρόσμενα. Θετικό τεστ χοριακη σάκος κλπ Όλα μια ταινία και εγω θεατής .... Δεν ξέρω τι να πω . Για ακόμη μια φορά όλη μου η κοσμοθεωρία ανατρέπεται . Δεν ξέρω τι θα γίνει πως θα καταλήξει αλλά μεγάλο πράγμα το άγχος .

Κορίτσι μου είσαι έγκυος;

Συγχαρητήρια!!!!

Πολύ ευχάριστα νέα! 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι μου είσαι έγκυος;

Συγχαρητήρια!!!!

Πολύ ευχάριστα νέα! 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

 

Ναι και πολύ... και απρόσμενα νόμιζα από κούραση δεν αδιάθετουσα που είμαι ρολόι εγώ σε αυτά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Littleme είπε:

Ναι και πολύ... και απρόσμενα νόμιζα από κούραση δεν αδιάθετουσα που είμαι ρολόι εγώ σε αυτά .

Χαίρομαι πολύ για σένα! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια! 

Ακούσατε καρδούλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μετά από 2 αποτύχημενες εξωσωματικές και ακριβώς πριν ξεκινήσω εγχυσεις νικα έγινε η αρχή .... απρόσμενα. Θετικό τεστ χοριακη σάκος κλπ Όλα μια ταινία και εγω θεατής .... Δεν ξέρω τι να πω . Για ακόμη μια φορά όλη μου η κοσμοθεωρία ανατρέπεται . Δεν ξέρω τι θα γίνει πως θα καταλήξει αλλά μεγάλο πράγμα το άγχος .

Συγχαρητήρια κούκλα μου! Μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μετά από 2 αποτύχημενες εξωσωματικές και ακριβώς πριν ξεκινήσω εγχυσεις νικα έγινε η αρχή .... απρόσμενα. Θετικό τεστ χοριακη σάκος κλπ Όλα μια ταινία και εγω θεατής .... Δεν ξέρω τι να πω . Για ακόμη μια φορά όλη μου η κοσμοθεωρία ανατρέπεται . Δεν ξέρω τι θα γίνει πως θα καταλήξει αλλά μεγάλο πράγμα το άγχος .

Τέλειαααα κορίτσι μου...συγχαρητήρια!!! Αυτό είναι το πιο ευχάριστο νέο που έχουμε διαβάσει εδώ!!! Όλα θα πάνε καλά μέχρι το τέλος...να είσαι αισιόδοξη!!! Εύχομαι τύχη σε όλα τα κορίτσια σε όποια φάση και αν βρίσκονται!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μετά από 2 αποτύχημενες εξωσωματικές και ακριβώς πριν ξεκινήσω εγχυσεις νικα έγινε η αρχή .... απρόσμενα. Θετικό τεστ χοριακη σάκος κλπ Όλα μια ταινία και εγω θεατής .... Δεν ξέρω τι να πω . Για ακόμη μια φορά όλη μου η κοσμοθεωρία ανατρέπεται . Δεν ξέρω τι θα γίνει πως θα καταλήξει αλλά μεγάλο πράγμα το άγχος .

συγχαρητήρια κοριτσι μου! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Χαίρομαι πολύ για σένα! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια! 

Ακούσατε καρδούλα;

Όχι ακόμα είναι νωρίς την άλλη εβδομάδα αν όλα πάνε καλά  έχω ένα ινομιωμα αυτό τον ανησύχησε αλλά λέει δεβ εμποδίζει 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Τέλειαααα κορίτσι μου...συγχαρητήρια!!! Αυτό είναι το πιο ευχάριστο νέο που έχουμε διαβάσει εδώ!!! Όλα θα πάνε καλά μέχρι το τέλος...να είσαι αισιόδοξη!!! Εύχομαι τύχη σε όλα τα κορίτσια σε όποια φάση και αν βρίσκονται!!! 

Έυχαραθτω ! Ήταν κουλό. Όταν πήρα απόφαση ότι πάει τέλος θα πρέπει βα κάνω πολλές ήρθε . Άσχετα με τι αποτέλεμα είναι μα αρχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μετά από 2 αποτύχημενες εξωσωματικές και ακριβώς πριν ξεκινήσω εγχυσεις νικα έγινε η αρχή .... απρόσμενα. Θετικό τεστ χοριακη σάκος κλπ Όλα μια ταινία και εγω θεατής .... Δεν ξέρω τι να πω . Για ακόμη μια φορά όλη μου η κοσμοθεωρία ανατρέπεται . Δεν ξέρω τι θα γίνει πως θα καταλήξει αλλά μεγάλο πράγμα το άγχος .

Συγχαρητήρια!Να πάνε όλα τέλεια!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Όχι ακόμα είναι νωρίς την άλλη εβδομάδα αν όλα πάνε καλά  έχω ένα ινομιωμα αυτό τον ανησύχησε αλλά λέει δεβ εμποδίζει 

 

Έυχαραθτω ! Ήταν κουλό. Όταν πήρα απόφαση ότι πάει τέλος θα πρέπει βα κάνω πολλές ήρθε . Άσχετα με τι αποτέλεμα είναι μα αρχή 

Είναι η καλύτερη αρχή...!! Όσο για το ινομυώματα νομίζω ότι δεν πρέπει να σε ανησυχεί αρκεί να είναι σε σημείο που δεν εμποδίζει...Μια φίλη μου με ινομύωμα έφτασε μέχρι τον 9ο μήνα και όλα έγιναν όπως έπρεπε χωρίς προβλήματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μετά από 2 αποτύχημενες εξωσωματικές και ακριβώς πριν ξεκινήσω εγχυσεις νικα έγινε η αρχή .... απρόσμενα. Θετικό τεστ χοριακη σάκος κλπ Όλα μια ταινία και εγω θεατής .... Δεν ξέρω τι να πω . Για ακόμη μια φορά όλη μου η κοσμοθεωρία ανατρέπεται . Δεν ξέρω τι θα γίνει πως θα καταλήξει αλλά μεγάλο πράγμα το άγχος .

Μπράβοοοοοο!!!Πραγματικά πολύ συγκινητικό!!Με το καλό να έχεις μια όμορφη συνέχεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έχω ινομυωματα. Βέβαια ήταν πολύ μικρά αλλά μεγάλωσαν με την εγκυμοσύνη. Όμως αν είναι σε θέση που δεν ενοχλεί δε θα υπάρχει κανένα προβλήμα! 

Όλα θα πάνε καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μετά από 2 αποτύχημενες εξωσωματικές και ακριβώς πριν ξεκινήσω εγχυσεις νικα έγινε η αρχή .... απρόσμενα. Θετικό τεστ χοριακη σάκος κλπ Όλα μια ταινία και εγω θεατής .... Δεν ξέρω τι να πω . Για ακόμη μια φορά όλη μου η κοσμοθεωρία ανατρέπεται . Δεν ξέρω τι θα γίνει πως θα καταλήξει αλλά μεγάλο πράγμα το άγχος .

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Θα γίνεις μανούλα!!!!Παρόμοια κατάσταση έζησα κ εγώ...  να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη εύχομαι!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Θα γίνεις μανούλα!!!!Παρόμοια κατάσταση έζησα κ εγώ...  να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη εύχομαι!!!!❤️

Πού είσαι Ζέτα;  Σε σκεφτόμουνα χτες.  Κοντεύεις;  Πού βρισκόμαστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Κορίτσια μετά από 2 αποτύχημενες εξωσωματικές και ακριβώς πριν ξεκινήσω εγχυσεις νικα έγινε η αρχή .... απρόσμενα. Θετικό τεστ χοριακη σάκος κλπ Όλα μια ταινία και εγω θεατής .... Δεν ξέρω τι να πω . Για ακόμη μια φορά όλη μου η κοσμοθεωρία ανατρέπεται . Δεν ξέρω τι θα γίνει πως θα καταλήξει αλλά μεγάλο πράγμα το άγχος .

Με το καλο κοριτσι μου!!! Ολα καλα απο εδω  κ περα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Ναι και πολύ... και απρόσμενα νόμιζα από κούραση δεν αδιάθετουσα που είμαι ρολόι εγώ σε αυτά .

Μπραβο!!!!!!!Πολυ χαιρομαι για σενα!Ταλαιπωρημενη αλλα τα καταφερες!Ολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, μιας και αναφέρθηκε το οινομύωμα, να ρωτήσω κάτι μήπως ξέρει καμία?! Με τον κολπικό υπέρηχο φαίνεται ή όχι?! Μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση αλλά δεν σας ντρέπομαι γι αυτό ρωτάω! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Βρε κορίτσια, μιας και αναφέρθηκε το οινομύωμα, να ρωτήσω κάτι μήπως ξέρει καμία?! Με τον κολπικό υπέρηχο φαίνεται ή όχι?! Μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση αλλά δεν σας ντρέπομαι γι αυτό ρωτάω! ????

Γιατί να ντρέπεσαι καλέ; 

Αν είναι πολύ μικρό δε φαίνεται κάτω από 1 εκατοστό πολλές φορές δε φαίνεται  Στη σαλπιγγογραφια φαίνονται επίσης. Και στη λαπαροσκοπηση - υστεροσκοπηση εννοείται. Αν είναι πολύ μικρά δε μεγαλώνουν και πολύ βέβαια στην κύηση οπότε δεν ενοχλούν. Συνήθως μας απασχολεί όταν είναι 1 εκατοστό και πάνω. Τότε μπορεί να μεγαλώσει αρκετά με τις ορμόνες της εγκυμοσύνης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Γιατί να ντρέπεσαι καλέ; 

Αν είναι πολύ μικρό δε φαίνεται κάτω από 1 εκατοστό πολλές φορές δε φαίνεται  Στη σαλπιγγογραφια φαίνονται επίσης. Και στη λαπαροσκοπηση - υστεροσκοπηση εννοείται. Αν είναι πολύ μικρά δε μεγαλώνουν και πολύ βέβαια στην κύηση οπότε δεν ενοχλούν. Συνήθως μας απασχολεί όταν είναι 1 εκατοστό και πάνω. Τότε μπορεί να μεγαλώσει αρκετά με τις ορμόνες της εγκυμοσύνης. 

Ενταξει είσαι Θεά! Αναλυτικότατη και κατανοητή! Σ'ευχαριστώ πολύ! Πώς είσαι? Το μπεμπάκι σου?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/5/2019 at 11:02 ΜΜ, ο/η sokola4 είπε:

Εγώ @Πιου-πιου  μου αποφάσισα να κάνω διάφορες εξετάσεις που δεν είχα κάνει και είμαι και σε αναμονή για τα αποτελέσματα του Νίκα. Σεπτέμβριο με Οκτώβριο σκέφτομαι να κατέβω Αθήνα για την επόμενη μου προσπάθεια.

Μαζι θα παμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Βρε κορίτσια, μιας και αναφέρθηκε το οινομύωμα, να ρωτήσω κάτι μήπως ξέρει καμία?! Με τον κολπικό υπέρηχο φαίνεται ή όχι?! Μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση αλλά δεν σας ντρέπομαι γι αυτό ρωτάω! ????

εμένα μου βρήκαν ένα μικρό στον κολπικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

εμένα μου βρήκαν ένα μικρό στον κολπικό...

Άμα είναι μικρό απ'οτι κατάλαβα δεν επηρεάζει σε κάτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...