Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις On 8/6/2019 at 6:08 ΜΜ, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα!!! Τρίτη κ τυχερή ναιιιιιιιι!!! Είμαι τόσο χαρούμενη!!! Ανεξήγητη υπογονιμοτητα ήταν το θέμα μας!!! Είχα όμως χαμηλή ΑΜΗ 1.38!!! Στο Μητέρα την έκανα στον κύριο Χανδακα!!! 

Καλά δεν είναι και τόσο χαμηλή η αμη κορίτσι μου !!! Μπράβο συγχαρητήρια σπυ εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά !!! Να μας ενημερώνεις ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Καλά δεν είναι χάλια και Εσυ !!!!!! Γιατί τα τραγικοποιεί παιδί μου ;;;;; με διέγερση ποσά κανείς ;;;;

 

Εννοείται θα την νιώσετε !!!! Υπομονή και επιμονή και σύντομα θα φουσκώσετε !!!

Μακάρι να είναι όπως τα λες και να πάνε όλα καλά και για μένα κάποια στιγμή! Δεν το λέω εγώ ότι είναι χάλια οι γιατροί μου το λένε...ότι η ποιότητα των ωαρίων μου έχει επηρεαστεί και δυστυχώς και η ποσότητα γιατί εκτός από την ηλικία μου που κοντεύω τα 40, η μία μου ωοθήκη δεν παράγει πλέον ωάρια και έτσι σε κάθε διέγερση δεν καταφέρνουμε να πάρουμε πότε πάνω από 5 ωάρια και εννοείται ότι δεν γονιμοποιούνται όλα ούτε προχωράνε όλα για εμβρυομεταφορά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/6/2019 at 4:21 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

Στο γεννεσις στον παντο δεν ήσουν Εσυ κορίτσι ;;;;;;; 

ειχες κάνει κάι Εσυ νικά  ;;;;;

Ναι με τον Πάντο, έχω κάνει 10 εγχύσεις και 21 μέρες αντιβίωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/6/2019 at 4:33 ΜΜ, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα!!! Έκανα χθες χοριακη και είμαι έγκυος 480 μου βγήκε ???Αύριο πάω για επανάληψη!!! 

συγχαρητήρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια, έχω αρχίσει κ αγχώνομαι για την αυριανή χοριακη!!! Φοβάμαι μήπως δεν διπλασιαστεί!!! Τι έπιασε τώρα? 

Ηρέμησε και σκέψου ότι η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική και ότι θα πάνε όλα μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η satya είπε:

Ναι με τον Πάντο, έχω κάνει 10 εγχύσεις και 21 μέρες αντιβίωση

Και μετά ξανά έκανες εξέταση νικά ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η satya είπε:

Ηρέμησε και σκέψου ότι η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική και ότι θα πάνε όλα μια χαρά!

Όλα θα πάνε καλά !!!! Να μην έχεις κανένα άγχος ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/6/2019 at 9:21 ΜΜ, ο/η Ριρίκα είπε:

Μακάρι να είναι όπως τα λες και να πάνε όλα καλά και για μένα κάποια στιγμή! Δεν το λέω εγώ ότι είναι χάλια οι γιατροί μου το λένε...ότι η ποιότητα των ωαρίων μου έχει επηρεαστεί και δυστυχώς και η ποσότητα γιατί εκτός από την ηλικία μου που κοντεύω τα 40, η μία μου ωοθήκη δεν παράγει πλέον ωάρια και έτσι σε κάθε διέγερση δεν καταφέρνουμε να πάρουμε πότε πάνω από 5 ωάρια και εννοείται ότι δεν γονιμοποιούνται όλα ούτε προχωράνε όλα για εμβρυομεταφορά... 

Σε καμία γυναίκα δεν προχωράνε όλα ούτε γονιμοποιουνται όλα ...Ένα και καλό χριεαζεται !!!! Θα δεις που όλα θα πάνε καλά ....

Επιμονη και υπομονή !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Σε καμία γυναίκα δεν προχωράνε όλα ούτε γονιμοποιουνται όλα ...Ένα και καλό χριεαζεται !!!! Θα δεις που όλα θα πάνε καλά ....

Επιμονη και υπομονή !!!

Μακάρι κορίτσι μου να πάνε όλα καλά για όλες μας...Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Και μετά ξανά έκανες εξέταση νικά ;;;;

όχι δεν έκανα γιατί ήταν ήπια η φλεγμονή και μάλιστα ετ έκανα 3 μήνες μετά την θεραπεία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η satya είπε:

όχι δεν έκανα γιατί ήταν ήπια η φλεγμονή και μάλιστα ετ έκανα 3 μήνες μετά την θεραπεία

 Μπορείς να μου γραψεις το συμπέρασμα σε παρακαλώ πολύ να το δω ;;;;είμαι πολύ περίεργη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

 Μπορείς να μου γραψεις το συμπέρασμα σε παρακαλώ πολύ να το δω ;;;;είμαι πολύ περίεργη 

" Το εξετασθεν ενδομήτριο παρουσιάζει αρκετά στοιχεία δεκτικότητας, παρατηρούνται όμως αλλοιώσεις του επιθηλίου συμβατές με χρόνια λοίμωξη. Συνιστάται παρατεταμένη χορήγηση ευρέως φάσματος αντιβιοτικών και επανεκτίμηση."

την οποία βέβαια δεν έκανα ποτέ, ούτε ο γιατρός μου το ζήτησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η satya είπε:

" Το εξετασθεν ενδομήτριο παρουσιάζει αρκετά στοιχεία δεκτικότητας, παρατηρούνται όμως αλλοιώσεις του επιθηλίου συμβατές με χρόνια λοίμωξη. Συνιστάται παρατεταμένη χορήγηση ευρέως φάσματος αντιβιοτικών και επανεκτίμηση."

την οποία βέβαια δεν έκανα ποτέ, ούτε ο γιατρός μου το ζήτησε

Ακριβώς το ίδιο γράφει και σε εμένα !!! Ούτε εγω εκανα Περσυ επανεξέταση αλλά μετά από 6 αποτυχίες την ξανά κάναμε !!!!!

σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα έκανα έμβρυο μεταφορά 2 εμβρύων κ ειμαι στην 8 ημέρα έχω αρκετές ταχυπαλμιες ξέρει ίσως κάποια από εσάς κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Sugarmam είπε:

Κορίτσια καλημέρα έκανα έμβρυο μεταφορά 2 εμβρύων κ ειμαι στην 8 ημέρα έχω αρκετές ταχυπαλμιες ξέρει ίσως κάποια από εσάς κάτι

Κορίτσι μου καλά αποτελέσματα και με μια μεγάλη χοριακη εύχομαι! Ρώτα τον ιατρό μήπως σου κάνει κάποιο φάρμακο παρενέργεια γιατί οι ταχυπαλμιες στην εγκυμοσύνη αργούν να φανούν, μετά τον δεύτερο η τρίτο μήνα οπότε ή αγχώνεσαι ή σε επηρεάζει κάποιο φάρμακο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Sugarmam είπε:

Κορίτσια καλημέρα έκανα έμβρυο μεταφορά 2 εμβρύων κ ειμαι στην 8 ημέρα έχω αρκετές ταχυπαλμιες ξέρει ίσως κάποια από εσάς κάτι

Καλή επιτυχία να εχεις!!! Μήπως είναι από το άγχος σου οι ταχυπαλμιες;ποτέ έχεις χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω κορίτσια τι να πω χοριακη έχω την Δευτέρα 24τ μήνα ο γιατρός Μ είπε άγχος αχ φοβαμαι μην επιρεασω τ αποτέλεσμα με αυτές τις ταχυπαλμιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sugarmam είπε:

Κορίτσια καλημέρα έκανα έμβρυο μεταφορά 2 εμβρύων κ ειμαι στην 8 ημέρα έχω αρκετές ταχυπαλμιες ξέρει ίσως κάποια από εσάς κάτι

Εύχομαι με μια τεράστια χοριακή!  Μίλησες με τον γιατρό σου;

@Bloublou85 τι κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sugarmam είπε:

Κορίτσια καλημέρα έκανα έμβρυο μεταφορά 2 εμβρύων κ ειμαι στην 8 ημέρα έχω αρκετές ταχυπαλμιες ξέρει ίσως κάποια από εσάς κάτι

Ίσως να ευθύνεται λίγο κάποιο φάρμακο. Δε διαβάζεις τις οδηγίες. Αν και δεν το έχω ξανακουσει. Αλλιώς είναι καθαρά ψυχολογικό. 

Μην αγχώνεσαι πάντως, όλες έχουμε άγχος και μάλιστα παρα πολύ. Δε σημαίνει ότι επηρεάζεται η εμφύτευση. 

Ηρέμησε πάντως γιατί σιγουρα βλαπτεις τον εαυτό σου!

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και μία τεράστια χοριακη. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Sugarmam είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ ο γιατρός λέει άγχος εσείς σε τι φάση βρίσκεσται κορίτσια 

Το πιο πιθανον ειναι καποιο φαρμακο να σε επηρεαζει καλυτερα καλα εννοειται πως υπάρχει αγχος αλλα προσπαθησε να το αποβαλλεις. Ευχομαι ολα με το καλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Εύχομαι με μια τεράστια χοριακή!  Μίλησες με τον γιατρό σου;

@Bloublou85 τι κάνεις;

Καλά είμαι liveloula στην αναμονή για να κάνω εμβρυομεταφορα.εσυ τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...