Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

@Magaiver  μου γλυκιά θα μας σκάσουν εκεί στην Γερμανία !!!! Είμαι σίγουρη ότι αύριο θ έχουμε ένα τεράστιο νούμερο και θα γλεντάμε όλες μαζί .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/6/2019 at 12:20 ΜΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλά είμαι,δουλειά φουλ...χαχα

Όχι δεν βρήκα ακόμα...

Νε πας και άλλου αγάπη μου μην χάνεις χρόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Geo2009 μπράβο σε θέλω αισιόδοξη ... κάθε εμπόδιο για καλό !!!! Θα παχύνει και θα το κανείς και θα πάνε όλα καλά 

Σ'ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη! Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε, το πότε δεν έχει σημασία! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Νε πας και άλλου αγάπη μου μην χάνεις χρόνο 

Ναι θα πάω....ελπίζω μέχρι τον Σεπτέμβρη που θα μπορώ να ξανακάνω διέγερση να έχω βρει κάποιον...Εσύ όλα καλά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Ελπίζω όλα καλά !εκανα την έξεταση νικα και φυσικά βρήκε φλεγμονή ενδομητρικη . Έδωσε μια αγωγή με αντιβιωσεις αλλά μέσα σε αυτές εχεθ και ενδομητρικές εγχύσεις  αντιβίωσης. Έχει κάνει κάποια από εσάς; Το κόστος που σας είπε ο γυναικολόγος σας ; Ευχαριστώ 

Κι εγώ έχω κάνει και πλήρωνα 20 ευρώ την έγχυση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρίτη έχω ραντεβού με το γυναικολόγο ! Σας ευχαριστώ ! Ελπίζω να βρεθεί μια άκρη γιατί από όλα αυτά τα έχω παίξει ! Έχω κάνει όλα τα μικρόβια κλπ όλες τις εξετάσεις που υπάρχουν και μου βρήκε αυτό ο νίκας! Κρίμα μακάρι να μην τα κάνω τσάμπα . Σας ευχαριστώ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/6/2019 at 12:01 ΠΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Ναι θα πάω....ελπίζω μέχρι τον Σεπτέμβρη που θα μπορώ να ξανακάνω διέγερση να έχω βρει κάποιον...Εσύ όλα καλά;;;

Καλά είμαι .... μαζεύω και ξεκινάω τρεις μήνες αντιβίωση ..... τι να πω !!!!! Ελπίζω να καταφέρω να μαζέψω κανένα ακόμα μέχρι τον Αύγουστο που κλείνουν και από Σεπτέμβριο βλέπουμε ....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/6/2019 at 11:28 ΜΜ, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη! Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρουμε, το πότε δεν έχει σημασία! ❤️❤️❤️❤️

Σίγουρα θα τα καταφέρεις !!!! Εμένα κάποτε ένας γιατρό μου είχε πει : μήτρα έχεις παιδί θα κανείς .... το τρόπο δεν μπορώ να στον πω αλλά εάν θέλεις υπάρχουν εναλλακτικές .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/6/2019 at 10:26 ΠΜ, ο/η satya είπε:

Κι εγώ έχω κάνει και πλήρωνα 20 ευρώ την έγχυση

Στο γεννεσις στον παντο δεν ήσουν Εσυ κορίτσι ;;;;;;; 

ειχες κάνει κάι Εσυ νικά  ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/6/2019 at 12:23 ΜΜ, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα!!! Είμαι στην τρίτη προσπάθεια εξωσωματικής κ διανύω την 7η μέρα μετά την Εμβρυομεταφορά 2 αριστων εμβριων 4ων ημερών!!! Δυστυχώς επειδή τις προηγούμενες φορές είχα άγνοια κ νόμιζα όλα καλά τώρα έχω πολύ άγχος κ απογοήτευση ότι το Σάββατο θα πάρω πάλι μια αρνητική χοριακη!!! Επέστρεψα στη δουλειά σήμερα μπας κ ξεχαστω αλλά τίποτα!!! Δεν έχω κανένα σημάδι ούτε αίμα ούτε τίποτα!!! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου ..... σήμερα δεν είναι τα αποτελσματα ;;; και εγω με 4 μέρας εκανα τον γιο μου .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου ..... σήμερα δεν είναι τα αποτελσματα ;;; και εγω με 4 μέρας εκανα τον γιο μου .......

Καλησπέρα!!! Έκανα χθες χοριακη και είμαι έγκυος 480 μου βγήκε ???Αύριο πάω για επανάληψη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Καλά είμαι .... μαζεύω και ξεκινάω τρεις μήνες αντιβίωση ..... τι να πω !!!!! Ελπίζω να καταφέρω να μαζέψω κανένα ακόμα μέχρι τον Αύγουστο που κλείνουν και από Σεπτέμβριο βλέπουμε ....

 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!και με την θεραπεία και με το μάζεμα...❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα!!! Έκανα χθες χοριακη και είμαι έγκυος 480 μου βγήκε ???Αύριο πάω για επανάληψη!!! 

Μπράβο ρε κορίτσι !!!! Τι ωραία νέα είναι αυτα ..... δώσε μας κουράγιο .. Τρίτη και τυχερη που λένε !!!

σε ποιον γιατρό είσαι κι εάν επιτρέπεται πιο ήταν το θέμα ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Σίγουρα θα τα καταφέρεις !!!! Εμένα κάποτε ένας γιατρό μου είχε πει : μήτρα έχεις παιδί θα κανείς .... το τρόπο δεν μπορώ να στον πω αλλά εάν θέλεις υπάρχουν εναλλακτικές .... 

Σωστός ο γιατρός!!! Μπορεί να δυσκολευτούμε λιγουλάκι, αλλά στο τέλος θα ανταμειφθούμε!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα!!! Έκανα χθες χοριακη και είμαι έγκυος 480 μου βγήκε ???Αύριο πάω για επανάληψη!!! 

Συγχαρητήρια!!!!!  Με το καλό!!!!! Μία τελειομανή εγκυμοσύνη εύχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι !!!! Τι ωραία νέα είναι αυτα ..... δώσε μας κουράγιο .. Τρίτη και τυχερη που λένε !!!

σε ποιον γιατρό είσαι κι εάν επιτρέπεται πιο ήταν το θέμα ;;;;

Καλησπέρα!!! Τρίτη κ τυχερή ναιιιιιιιι!!! Είμαι τόσο χαρούμενη!!! Ανεξήγητη υπογονιμοτητα ήταν το θέμα μας!!! Είχα όμως χαμηλή ΑΜΗ 1.38!!! Στο Μητέρα την έκανα στον κύριο Χανδακα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλησπέρα!!! Τρίτη κ τυχερή ναιιιιιιιι!!! Είμαι τόσο χαρούμενη!!! Ανεξήγητη υπογονιμοτητα ήταν το θέμα μας!!! Είχα όμως χαμηλή ΑΜΗ 1.38!!! Στο Μητέρα την έκανα στον κύριο Χανδακα!!! 

Μπράβο βρε κορίτσι μου...μακάρι όλες μας να νιώσουμε κάποια στιγμή αυτή τη χαρά!!! Εγώ έχω ΑΜΗ 0.70...άστα!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου...μακάρι όλες μας να νιώσουμε κάποια στιγμή αυτή τη χαρά!!! Εγώ έχω ΑΜΗ 0.70...άστα!!! ?

Δεν έχει να κάνει η ΑΜΗ τόσο όσο οι άλλες ορμονικές!!! Αυτό να έχεις στο μυαλό σου και να έχεις πίστη ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Σωστός ο γιατρός!!! Μπορεί να δυσκολευτούμε λιγουλάκι, αλλά στο τέλος θα ανταμειφθούμε!! ?????

Ναι το πιστεύω ...

 

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου...μακάρι όλες μας να νιώσουμε κάποια στιγμή αυτή τη χαρά!!! Εγώ έχω ΑΜΗ 0.70...άστα!!! ?

Σημασία έχει και η fsh και ε2 !!!! Και εγω χαμηλή έχω πριν στο χρόνια 0,8....

 

το 2015 είχα 1,1 και εκανα 6 ωάρια γονιμοποιήθηκαν τα 4βαλαμε τα 2 και τσουπ ήρθε το αντράκι μου ....

να θυμάστε ένα και  τυχερό χρειαζόμαστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου...μακάρι όλες μας να νιώσουμε κάποια στιγμή αυτή τη χαρά!!! Εγώ έχω ΑΜΗ 0.70...άστα!!! ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ναι το πιστεύω ...

 

Σημασία έχει και η fsh και ε2 !!!! Και εγω χαμηλή έχω πριν στο χρόνια 0,8....

 

το 2015 είχα 1,1 και εκανα 6 ωάρια γονιμοποιήθηκαν τα 4βαλαμε τα 2 και τσουπ ήρθε το αντράκι μου ....

να θυμάστε ένα και  τυχερό χρειαζόμαστε 

Καλά και οι υπόλοιπες ορμόνες μου χάλια είναι...Ε2 γύρω στο 65 και FSH γύρω στο 12... Η ενδομητρίωση ευθύνεται!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/6/2019 at 7:18 ΜΜ, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλά και οι υπόλοιπες ορμόνες μου χάλια είναι...Ε2 γύρω στο 65 και FSH γύρω στο 12... Η ενδομητρίωση ευθύνεται!!! ? 

Καλά δεν είναι χάλια και Εσυ !!!!!! Γιατί τα τραγικοποιεί παιδί μου ;;;;; με διέγερση ποσά κανείς ;;;;

 

στις On 8/6/2019 at 7:02 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

 

Εννοείται θα την νιώσετε !!!! Υπομονή και επιμονή και σύντομα θα φουσκώσετε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/6/2019 at 7:02 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

 

Και εγω 0,8 το 2017 από 1.1 το 2016 !!!! Συνδυασμός παραγόντων είναι και εσένα οι τιμές σου δεν είναι κακές πίστεψε με 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...