Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

Κορίτσια τεχνητό κύκλο κάνετε. Στο φυσικό κύκλο φάρμακα παίρνουμε από ωορηξια και μετά. 

@Πλατανακη Δεσποινα

Μην απογοητεύσαι έχεις μέρες ακόμα. Και οτιδήποτε πάνω από 7 θεωρείται οκ για ενδομήτριο. Δε λέω τέλειο αλλά είναι καλό . Σίγουρα θα ανέβει και άλλο όμως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα!! 6,3 το ενδομύτριό μας σήμερα.. Αυξήσαμε τα cyclacur και πάμε πάλι την Πέμπτη να με δουν! Λέτε να μου κάνει κανένα κόλπο και να μην παχύνει αρκετά?! Θα του βάλω τις 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Zefi87 είπε:

 

Γιατι κι εγω ετοιμαζομαι σιγα σιγα και ξεκινησα την πρωτη ημερα του κυκλου με μια ενεση arvekap και απο την επομενη εβδομαδα μαλλον θα ξεκινησω τα cyclacur...εχω μπολικο δρομο μπροστα μου?Εσυ ποτε υπολογιζεις να κανεις τ μεταφορα?

Δεν έχω ιδέα! Αλλά δεν με νοιάζει! Μόνο να τα καταφέρουμε με νοιάζει τπτ άλλο! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα κοριτσια, μολις γυρισα απο το γιατρο κ ειμαι λιγο απογοητευμενη. 14η μερα του κυκλου και το ενδομητριο εχει παει μονο 7,2 ενω παιρνω 3 3 3 σικλακιουρ. Πφφφ θα σκασω!

 
  •  

Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου! Κάνε υπομονή και όλα θα πάνε τέλεια! Για κατεψυγμένα πας κι εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια τεχνητό κύκλο κάνετε. Στο φυσικό κύκλο φάρμακα παίρνουμε από ωορηξια και μετά. 

@Πλατανακη Δεσποινα

Μην απογοητεύσαι έχεις μέρες ακόμα. Και οτιδήποτε πάνω από 7 θεωρείται οκ για ενδομήτριο. Δε λέω τέλειο αλλά είναι καλό . Σίγουρα θα ανέβει και άλλο όμως. 

Κουκλίτσα σ'ευχαριστούμε για τη διευκρίνηση! Εγώ είμαι και λίγο στην κοσμάρα μου πλέον! Με τόσα που μου έτυχαν είπα κάνε ότι σου λένε και μη ρωτάς! 

Πάντως από μία μικρή έρευνα που κάναμε, σχετικά με τη φούντωση που έχω στο πρόσωπο, ανακαλύψαμε ότι η βιταμίνη ubiquinol σε συνδυασμό με αντιπηκτικά προκαλεί φωτοαλλεργία! Και φυσικά έτυχε σ'εμενα! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/5/2019 at 2:48 ΜΜ, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Χάθηκα λιγάκι αλλά τρέχω με διάφορες εξετάσεις αυτόν τον καιρό. Λοιπόν επειδή κάποια κορίτσια με ρωτούσαν για την εξέταση για τις φλεγμονές που έκανα @Kokotsalo αν θυμάμαι καλά μια απο αυτές ήσουν εσύ. Τελικά ήταν η γνωστή βιοψία ενδομητρίου του Νίκα.

Ναι αυτη ηταν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Κουκλίτσα σ'ευχαριστούμε για τη διευκρίνηση! Εγώ είμαι και λίγο στην κοσμάρα μου πλέον! Με τόσα που μου έτυχαν είπα κάνε ότι σου λένε και μη ρωτάς! 

Πάντως από μία μικρή έρευνα που κάναμε, σχετικά με τη φούντωση που έχω στο πρόσωπο, ανακαλύψαμε ότι η βιταμίνη ubiquinol σε συνδυασμό με αντιπηκτικά προκαλεί φωτοαλλεργία! Και φυσικά έτυχε σ'εμενα! ??????

Α  στις φαρμακευτικές αλλεργίες είμαι και εγώ πρώτη!!! Νάρκωση και φιάλη κορτιζόνης. Μη στεναχωριέσαι έχεις συμπαράσταση!!!

Άντε κορίτσια να σας πάνε όλα καλά!!! 

Πλησιάζουν οι μέρες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Ναι αυτη ηταν....

@Kokotsalo που είσαι; Πώς πάνε τα πράγματα; Πότε θα κάνεις καινούργια προσπάθεια; Θα είναι η τυχερή σου θα το δεις!!!

@sokola4 εσύ τί γίνεσαι βρε κορίτσι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Α  στις φαρμακευτικές αλλεργίες είμαι και εγώ πρώτη!!! Νάρκωση και φιάλη κορτιζόνης. Μη στεναχωριέσαι έχεις συμπαράσταση!!!

Άντε κορίτσια να σας πάνε όλα καλά!!! 

Πλησιάζουν οι μέρες!!! 

Αχ, σ'ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Κι εμένα με βλέπω να γίνομαι εξπέρ έτσι όπως το πάω! Αλλά δεν πειράζει, χαλάλι! Ας γίνει το θαύμα και ας έρθουν όλες οι αλλεργίες εδώ, δεν με πειράζει καθόλου! Θα τις αντιμετωπίσω! Εσύ πώς είσαι? Πως είναι το μωράκι σου? Ένα δεν είναι καλά θυμάμαι?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια τεχνητό κύκλο κάνετε. Στο φυσικό κύκλο φάρμακα παίρνουμε από ωορηξια και μετά. 

@Πλατανακη Δεσποινα

Μην απογοητεύσαι έχεις μέρες ακόμα. Και οτιδήποτε πάνω από 7 θεωρείται οκ για ενδομήτριο. Δε λέω τέλειο αλλά είναι καλό . Σίγουρα θα ανέβει και άλλο όμως. 

Μου εκανε εντυπωση οτι ημουν στο 7 και μου αυξησε τα σικλακιουρ σε 9 τη μερα και παρολαυτα σε 3 μερες πηγε μονο μεχρι το 7,2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Μου εκανε εντυπωση οτι ημουν στο 7 και μου αυξησε τα σικλακιουρ σε 9 τη μερα και παρολαυτα σε 3 μερες πηγε μονο μεχρι το 7,2

Λογικό να σου έκανε εντύπωση! Εμένα μου έδωσαν και τα αυτοκόλλητα τα dermestril, δεν σου τα έδωσαν εσένα? Είναι οιστραδιόλη απ'ότι ξέρω και βοηθάει στο να παχύνει το ενδομύτριο! Εεεε? Είδες @Πιου-πιου μου?! Εξελίσσομαι! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Λογικό να σου έκανε εντύπωση! Εμένα μου έδωσαν και τα αυτοκόλλητα τα dermestril, δεν σου τα έδωσαν εσένα? Είναι οιστραδιόλη απ'ότι ξέρω και βοηθάει στο να παχύνει το ενδομύτριο! Εεεε? Είδες @Πιου-πιου μου?! Εξελίσσομαι! ????

Οχι δεν μου ειπε τπτ για αυτοκολλητα! Να συνεχισω 3 3 3 και αυριο παλι προγεστερονη και υπερηχο! Θα με σκασει το ενδομητριο. Κ εχω κ απο την αλλη τον γυναικολογο μου να μου λεει οτι αποκλειεται να φτασει 8.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Λογικό να σου έκανε εντύπωση! Εμένα μου έδωσαν και τα αυτοκόλλητα τα dermestril, δεν σου τα έδωσαν εσένα? Είναι οιστραδιόλη απ'ότι ξέρω και βοηθάει στο να παχύνει το ενδομύτριο! Εεεε? Είδες @Πιου-πιου μου?! Εξελίσσομαι! ????

Πολύ καλά τα πας!!! 

Αν και εύχομαι να μην εξελιχθεις άλλο στο θέμα αυτό. Να γίνεις εξπερ σε θέματα κύησης!!! 

@marillia τί γίνεται κοριτσάκι μου; 

Πλησιάζει η χοριακη νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πολύ καλά τα πας!!! 

Αν και εύχομαι να μην εξελιχθεις άλλο στο θέμα αυτό. Να γίνεις εξπερ σε θέματα κύησης!!! 

@marillia τί γίνεται κοριτσάκι μου; 

Πλησιάζει η χοριακη νομίζω!

Nα σαι καλά γλυκιά μου με θυμήθηκες!!Σε   2 μέρες πάω για χοριακή!!Την Κυριακή είδα λίγο ροζ στο χαρτί!!Πήρα τηλ την μαία μου είπε να μην ανησυχώ!!Ευτυχώς δν ξαναείδα κάτι!!Αναμένω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Nα σαι καλά γλυκιά μου με θυμήθηκες!!Σε   2 μέρες πάω για χοριακή!!Την Κυριακή είδα λίγο ροζ στο χαρτί!!Πήρα τηλ την μαία μου είπε να μην ανησυχώ!!Ευτυχώς δν ξαναείδα κάτι!!Αναμένω!!!

Να μην ανησυχείς όντως. Μπορεί να είναι και καλό!!!!! Άντε πλησιάζει η ώρα με το καλό!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πολύ καλά τα πας!!! 

Αν και εύχομαι να μην εξελιχθεις άλλο στο θέμα αυτό. Να γίνεις εξπερ σε θέματα κύησης!!! 

@marillia τί γίνεται κοριτσάκι μου; 

Πλησιάζει η χοριακη νομίζω!

Ευχαριστώ κούκλα μου! Κι εγώ το εύχομαι!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Kokotsalo που είσαι; Πώς πάνε τα πράγματα; Πότε θα κάνεις καινούργια προσπάθεια; Θα είναι η τυχερή σου θα το δεις!!!

@sokola4 εσύ τί γίνεσαι βρε κορίτσι; 

Εγώ @Πιου-πιου  μου αποφάσισα να κάνω διάφορες εξετάσεις που δεν είχα κάνει και είμαι και σε αναμονή για τα αποτελέσματα του Νίκα. Σεπτέμβριο με Οκτώβριο σκέφτομαι να κατέβω Αθήνα για την επόμενη μου προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα, θελω τα φωτα σας! Φτιαχνω ενδομητριο και ηθελα να δω αν ξερει καμια τι περιθωριο εχω σε μερες. Δηλ μεχρι ποια μερα του κυκλου εχω περιθωριο να παει εκει που το θελει ο γιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Κοριτσια καλημερα, θελω τα φωτα σας! Φτιαχνω ενδομητριο και ηθελα να δω αν ξερει καμια τι περιθωριο εχω σε μερες. Δηλ μεχρι ποια μερα του κυκλου εχω περιθωριο να παει εκει που το θελει ο γιατρος.

Ο σφακ σπυ είπε ότι δεν παίζει να φτάσει πάνω από 8 ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Liveloula88 κόριτσι μου γλυκό μην το βάζεις κάτω .....η επόμενη θα είναι η τυχερη σου φορα....

εγω πάω στην 7 πρόσπαθεια για να καταφέρω να του χαρίσω ένα αδερφάκι !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κορίτσια πάω για ωοληψια την Παρασκευή και αναμένουμε ακόμα τα αποτελέσματα ......του κ.νικα .. έλεος πια 

Μέχρι το τέλος του μήνα μου είπε θα τα έχει βγάλει ...αντέ να δούμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/5/2019 at 11:02 ΜΜ, ο/η sokola4 είπε:

Εγώ @Πιου-πιου  μου αποφάσισα να κάνω διάφορες εξετάσεις που δεν είχα κάνει και είμαι και σε αναμονή για τα αποτελέσματα του Νίκα. Σεπτέμβριο με Οκτώβριο σκέφτομαι να κατέβω Αθήνα για την επόμενη μου προσπάθεια.

Ακόμα να στα βγάλει και εσένα Ε ;;;; και εμένα το ίδιο .....Άντε να δούμε τι θα πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Geo2009 ποτέ κανείς την επόμενη προσπάθεια κορίτσι μου ;;;;

περαστικά με όλα αυτα που σου συνέβησαν !!!!!!

Με το καλό κούκλα μου! Εύχομαι πολλά υπέροχα έμβρυα να μαζέψεις! 

Σ'ευχαριστώ πολύ! Έχουν τύχει πολλά η αλήθεια είναι! Σήμερα έπεσα και χτύπησα και το γόνατό μου! Νομίζω ότι καθάρισα από ατυχίες και πάω για επιτυχίες! Αύριο έχω υπέρηχο για να δούμε που βρίσκεται το ενδομύτριο! Υποθέτω μέχρι τις αρχές της επόμενης εβδομάδας να κάνουμε τη μεταφορά! Ελπίζω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...