Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 23 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Τα χρησιμοποιούνε όμως σε φυσικό κύκλο σωστα;; Δε νομίζω στη διέγερση ωοθηκών με ενέσεις να τα δίνουν...Γιατί και στις τρεις μου προσπάθειες δεν μου τα δώσανε και ούτε μου τα ανέφερε κάνεις...Δεν ξέρω αν πρέπει να ρωτήσω το γιατρό μου...

Όχι σε φυσικό κύκλο μόνο !!!! Όχι σε διέγερση .....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η marillia είπε:

Καλημερα ριρικα!Εννοειτε φιλη δν τα δινουν μαζι με ενεσεις!εγω τα ειχα πιει απο 2 εως 6 μερα του κυκλου δυο χαπια την ημερα!σε μενα σαν παρενεργειες μου εκατσε χειροτερα απ τις ενεσεις!κ στη ζωη μας μπορουμε 6 φορες να την πιουμε!ξερουν οι γιατροι ποτε την προτεινουν

Τι παρενέργειες είχες ;;;;;

αυοτ με τις έξι φορές στο έχει πει ο γιατρός σου ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Liveloula88 καλή επιτυχία κορίτσι μου γλυκό !!!!!

@Sakira εγω στην πρώτη ένεση που εκανα λιποθύμησα ... είχα πάει και στο γεννεσις να μου την κάνουν και σωριάστηκα κάτω .... τώρα δεν καταλαβαίνω τίποτα !!! Καλή επιτυχία και όλα θα σου φαίνονται ένα όνειρο μετά που θα ξεχάσεις  

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!Νομίζω πως δε θα κοιμηθώ απόψε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εδώ κανονίζουμε τα των γάμων οι συμπεθερες! Κανονίσου μικρή! Μην αφήσεις τπτ άπλεχτο! 

Αύριο πάω για υπέρηχο, by the way! 

Όλα καλά να πάνε  με τον υπέρηχο συμπεθέρα!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Όλα καλά να πάνε  με τον υπέρηχο συμπεθέρα!❤

Συμπεθερούλα μου, πέσε για ύπνο! Μια χαρά θα κοιμηθείς! Χρειάζεσαι ξεκούραση! Μη μου κουράζεις το-τη γαμπρό - νύφη μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Συμπεθερούλα μου, πέσε για ύπνο! Μια χαρά θα κοιμηθείς! Χρειάζεσαι ξεκούραση! Μη μου κουράζεις το-τη γαμπρό - νύφη μου!!! 

Έχω ξαπλώσει ήδη αλλά δε βλέπω να κοιμάμαι!Μην αγχώνεσαι δε τον/την κουράζω πολύ....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

@Geo2009 θα περιμένουμε νέα σου!

Τα δικά σου νέα θα περιμένουμε! Άσε με εμένα! Σαράβαλο κατάντησα! Σήμερα με έπιασε και ο αυχένας! Περνάω τέλεια.... ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Τα δικά σου νέα θα περιμένουμε! Άσε με εμένα! Σαράβαλο κατάντησα! Σήμερα με έπιασε και ο αυχένας! Περνάω τέλεια.... ???????

Και τα δικά σου συμπεθέρα μου!Να μη ξερουμε πότε θα υποδεχτείς το γαμπρό ή τη νύφη μου;;; 

Ωχ έλα να κάνεις παρέα με το συμπέθερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Και τα δικά σου συμπεθέρα μου!Να μη ξερουμε πότε θα υποδεχτείς το γαμπρό ή τη νύφη μου;;; 

Ωχ έλα να κάνεις παρέα με το συμπέθερο....

Άμα δεν ταιριάζαμε... Να από τώρα φαίνονται οι καλοί συμπεθέροι!, ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Τι παρενέργειες είχες ;;;;;

αυοτ με τις έξι φορές στο έχει πει ο γιατρός σου ;;;;;

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσια!!Ναι κ το ξέρω κ απο άλλες κοπέλες!!Οχι ότι θα πειράξει πχ να γίνουν κ 7 αλλά δν μπορείς κ πολλές!!Απο παρενέργειες είχα πολύ πρήξιμο,πονοκέφαλο κ φοβερές  εξάψεις!,κ κολπική ξηρότητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές! 5 χιλιοστά το ενδομύτριο σήμερα για μένα! Ξεκινάω τα παντς και έρχομαι ξανά τη Δευτέρα! @Liveloula88μου συμπεθερούλα μου, καλά αποτελέσματα!!! ❤️❤️❤️??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

τελείωσες !!! Σε λίγες βδομάδας θα ζεις αγκαλιά το μωράκι σου κορίτσι μου γλυκό ..... με το καλοοοοοοοοο

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!  Γρήγορα να σας έρθει κ εσάς το δεύτερο παιδάκι όπως κ σε όλα τα κορίτσια εδώ!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα ομορφιές! 5 χιλιοστά το ενδομύτριο σήμερα για μένα! Ξεκινάω τα παντς και έρχομαι ξανά τη Δευτέρα! @Liveloula88μου συμπεθερούλα μου, καλά αποτελέσματα!!! ❤️❤️❤️??????

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου συμπεθέρα!Στις 12.30 θα ξέρουμε...❤??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου συμπεθέρα!Στις 12.30 θα ξέρουμε...❤??

Τέλεια! Πήγαινε πιες μία καφεδαρα και χαλάρωσε! Όλα καλά θα πάνε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα ομορφιές! 5 χιλιοστά το ενδομύτριο σήμερα για μένα! Ξεκινάω τα παντς και έρχομαι ξανά τη Δευτέρα! @Liveloula88μου συμπεθερούλα μου, καλά αποτελέσματα!!! ❤️❤️❤️??????

Καλημέρα!!! Τι εννοεις θ αρχισεις τα πάντς, θα ξεκινήσεις κοκτέιλ? ?? Ποια μέρα είσαι τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/5/2019 at 9:36 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι !!! Δνε παίζει ρόλο... και εγω έχω χαμηλή αμη παρόλο που είμαι 33 ... όλες στο τέλος θα τα καταφέρουμε και πραγματικά το πιστεύω ... για άλλες έρχεται αμέσως άλλες χρειάζεται παραπάνω προσπάθειες αλλά στο τέλος όλες έχουν ένα μωράκι στην αγκαλιά τους !!!

εχεις μαζέψει αυγά και προχωράς σε αυτόν τον κύκλο σε ετ ;;;;;;;;

Εχω στην καταψυξη 2 εμβρυα πρωτης μερας και 3 εμβρυα τριτης μερας. Παιρνω σικλακιουρ τωρα για το ενδομητριο και σημερα 11η μερα του κυκλου εχει παει στο 7. Καλα παω αραγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Εχω στην καταψυξη 2 εμβρυα πρωτης μερας και 3 εμβρυα τριτης μερας. Παιρνω σικλακιουρ τωρα για το ενδομητριο και σημερα 11η μερα του κυκλου εχει παει στο 7. Καλα παω αραγε?

Ουαου! Νομίζω πας πολύ καλά! Εγώ σήμερα 12η μέρα είμαι ακόμα στο 5... Ξεκινάω dermestril! 2 να βάλω μου είπαν και να τα αλλάξω την Κυριακή. Δευτέρα πάω πάλι για υπέρηχο! Καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Τέλεια! Πήγαινε πιες μία καφεδαρα και χαλάρωσε! Όλα καλά θα πάνε! 

Μακάρι να μπορούσα,δουλεύω...κάθε 5 λεπτά κοιτάζω το ρολόι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...