Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλή επιτυχία marillia. Πότε ακριβώς έχεις; Όλα θα πάνε τέλεια. 

Καλημερα κοριτσι μου!πως εισαι?σε μια εβδομαδα εχω την χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Τα χρησιμοποιούνε όμως σε φυσικό κύκλο σωστα;; Δε νομίζω στη διέγερση ωοθηκών με ενέσεις να τα δίνουν...Γιατί και στις τρεις μου προσπάθειες δεν μου τα δώσανε και ούτε μου τα ανέφερε κάνεις...Δεν ξέρω αν πρέπει να ρωτήσω το γιατρό μου...

Καλημερα ριρικα!Εννοειτε φιλη δν τα δινουν μαζι με ενεσεις!εγω τα ειχα πιει απο 2 εως 6 μερα του κυκλου δυο χαπια την ημερα!σε μενα σαν παρενεργειες μου εκατσε χειροτερα απ τις ενεσεις!κ στη ζωη μας μπορουμε 6 φορες να την πιουμε!ξερουν οι γιατροι ποτε την προτεινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημερα ριρικα!Εννοειτε φιλη δν τα δινουν μαζι με ενεσεις!εγω τα ειχα πιει απο 2 εως 6 μερα του κυκλου δυο χαπια την ημερα!σε μενα σαν παρενεργειες μου εκατσε χειροτερα απ τις ενεσεις!κ στη ζωη μας μπορουμε 6 φορες να την πιουμε!ξερουν οι γιατροι ποτε την προτεινουν

Σ' ευχαριστώ γλυκιά μου...Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!Ναι τη δική μου,αύριο ?

Με το καλοοοοο. Πολύ καλή επιτυχία!!! Μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι. 

Να αρχίσεις ένα καινούργιο καλό σερί! Καλές επιτυχίες κορίτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Με το καλοοοοο. Πολύ καλή επιτυχία!!! Μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι. 

Να αρχίσεις ένα καινούργιο καλό σερί! Καλές επιτυχίες κορίτσια μου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!Μακάρι να κάνω την αρχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/5/2019 at 1:55 ΜΜ, ο/η Bou30 είπε:

Α ναι! Αυτό είναι! Εμείς όμως δεν έχουμε προηγούμενα! Μηπως θέλουν κάπως να το επιβεβαιώσουν; 

Καλημέρα σε οοοοολα τα κορίτσια! Χάθηκα τελείως. Μπήκα να δω τι κάνετε , αλλά βλέπω πολλά νέα κορίτσια κι έχασα τη μπάλα!! Λοιπόν, Θεσσαλονίκη ,την πρώτη φορά, ζητάνε και μια υπεύθυνη δήλωση επικυρωμένη από ΚΕΠ ότι δεν έχεις λάβει στο παρελθόν φάρμακα για εξωσωματική γονιμοποίηση μέσω του ασφαλιστικού σου φορέα. Καλή επιτυχία σε όλες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2019 at 2:22 ΠΜ, ο/η Magaiver είπε:

Ευχαριστωωώ ?  Για εμβρυομεταφορα δεν ξέρω εάν θα γίνει. Μακάρι να γίνει σε αυτό τον κύκλο. Προς το παρόν ντοπαρομαι για να πάρουμε ωάρια...

Και εσύ συλλέγεις σιγά σιγά εμβρυακια εε? Επίμονη! Θα νικησουμε!

Καλή επιτυχία κοριτσάρα! Ήρθες Ελλάδα, με τον ίδιο γιατρό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Καλημέρα σε οοοοολα τα κορίτσια! Χάθηκα τελείως. Μπήκα να δω τι κάνετε , αλλά βλέπω πολλά νέα κορίτσια κι έχασα τη μπάλα!! Λοιπόν, Θεσσαλονίκη ,την πρώτη φορά, ζητάνε και μια υπεύθυνη δήλωση επικυρωμένη από ΚΕΠ ότι δεν έχεις λάβει στο παρελθόν φάρμακα για εξωσωματική γονιμοποίηση μέσω του ασφαλιστικού σου φορέα. Καλή επιτυχία σε όλες.. 

Καλέ τι κάνεις εσύ? πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η jazz είπε:

Καλημέρα σε οοοοολα τα κορίτσια! Χάθηκα τελείως. Μπήκα να δω τι κάνετε , αλλά βλέπω πολλά νέα κορίτσια κι έχασα τη μπάλα!! Λοιπόν, Θεσσαλονίκη ,την πρώτη φορά, ζητάνε και μια υπεύθυνη δήλωση επικυρωμένη από ΚΕΠ ότι δεν έχεις λάβει στο παρελθόν φάρμακα για εξωσωματική γονιμοποίηση μέσω του ασφαλιστικού σου φορέα. Καλή επιτυχία σε όλες.. 

Πού είσαι βρε κορίτσι; Σε χάσαμε. Έχουμε νεότερα;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ευχάριστα αποτελέσματα να έχεις κορίτσι μου!!!❤️

Ζεταααααα!!!!! Τί γίνεται; Σε ποια εβδομάδα είσαι; Πλησιάζει η μεγάλη ώρα με το καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η satya είπε:

Καλέ τι κάνεις εσύ? πως είσαι?

Καλά κοριτσάκι μου, προσπαθώ... την Τετάρτη 10η μετά του κύκλου,έχω υστεροσκοπηση και βλέπουμε... Αν είναι όλα οκ, θα ξεκινήσω 21η μέρα καταστολή για μακρύ πρωτόκολλο. Με τον Πάντο της Θεσσαλονίκης. Εσύ αναμονή για χοριακή;;;??? @Πιου-πιου μου!!!! Εσύ πως είσαι;;; Φουσκώνεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η jazz είπε:

Καλά κοριτσάκι μου, προσπαθώ... την Τετάρτη 10η μετά του κύκλου,έχω υστεροσκοπηση και βλέπουμε... Αν είναι όλα οκ, θα ξεκινήσω 21η μέρα καταστολή για μακρύ πρωτόκολλο. Με τον Πάντο της Θεσσαλονίκης. Εσύ αναμονή για χοριακή;;;???

Άντε μπράβο με το καλό!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά!

Εγώ σε λίγο κλείνω 3ο μήνα εγκυμοσύνης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz μου ναι Ελλάδα! Συνεχίζω με τον ίδιο γιατρό. Για να δούμε εάν θα είμαι πιο τυχερή αυτή την φορά... Είδα εσύ υστεροσκοπηση εεε? Πολύ χρήσιμη εξέταση τελικά. Και εγώ έκανα στον προηγούμενο κύκλο και βρήκαμε διάφραγμα στην μήτρα.

@Liveloula88σε θυμάμαι για αύριο κορίτσι μου! Έλεγα μήπως έκανες ατασταλια με τεστ νωρίτερα.. Θα περιμένουμε τα νέα σου!!! Ξεκίνησε μας με ωραία νέα σε παρακαλώ!

@marillia να πάνε όλα καλά! Καλή αναμονή!

Κορίτσια επίσης έχω γύρω στις 370 μονάδες γκοναλ. Εάν κάποια κοπέλα κάνει διέγερση αυτή την περίοδο και ενδιαφέρεται να έρθει να τις πάρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η satya είπε:

Άντε μπράβο με το καλό!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά!

Εγώ σε λίγο κλείνω 3ο μήνα εγκυμοσύνης!!

Με το καλό!!!! Μπράβο αγάπη, συγχαρητήρια!!!!τα μπέρδεψα με την @marillia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@jazz μου ναι Ελλάδα! Συνεχίζω με τον ίδιο γιατρό. Για να δούμε εάν θα είμαι πιο τυχερή αυτή την φορά... Είδα εσύ υστεροσκοπηση εεε? Πολύ χρήσιμη εξέταση τελικά. Και εγώ έκανα στον προηγούμενο κύκλο και βρήκαμε διάφραγμα στην μήτρα.

@Liveloula88

@marillia

Είχα κάνει διαγνωστική, πριν ενάμιση χρόνο και ήταν όλα καλά.. για να δούμε τώρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

@jazz μου ναι Ελλάδα! Συνεχίζω με τον ίδιο γιατρό. Για να δούμε εάν θα είμαι πιο τυχερή αυτή την φορά... Είδα εσύ υστεροσκοπηση εεε? Πολύ χρήσιμη εξέταση τελικά. Και εγώ έκανα στον προηγούμενο κύκλο και βρήκαμε διάφραγμα στην μήτρα.

@Liveloula88σε θυμάμαι για αύριο κορίτσι μου! Έλεγα μήπως έκανες ατασταλια με τεστ νωρίτερα.. Θα περιμένουμε τα νέα σου!!! Ξεκίνησε μας με ωραία νέα σε παρακαλώ!

@marillia να πάνε όλα καλά! Καλή αναμονή!

Κορίτσια επίσης έχω γύρω στις 370 μονάδες γκοναλ. Εάν κάποια κοπέλα κάνει διέγερση αυτή την περίοδο και ενδιαφέρεται να έρθει να τις πάρει!

Έκανα ατασταλία χθες.Βγήκε αρνητικό αλλά έχω διαβάσει περιπτώσεις που το τεστ ήταν αρνητικό κ η χοριακή θετική!Όπως λένε η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...Μακάρι αύριο να σας έχω ευχάριστα νέα και να συνεχίσουμε με ευχάριστα!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μ δν πρόλαβα ν σας διαβάσω όλες! Ειδα μόνο το μνμ της @Girly και ΚΑΤ ενθουσιάστηκα.    σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;;; Πες μου ότι είμαστε κοντά ν δούμε το θετικό σ σε σένα και μετά σε μένα ;;;;; Γιατί έχουμε πει εμείς έτσι θ γίνει!!!!  αντε κορίτσι μου να πιάσει η σπερματέγχυση να πάρουμε και άλλες σειρά!!!! Άιντες 🙏💙😍 ελα και περιμένουμε με την @Mpourmpoulo στη σειρά!!!!   @Παρασκευαιδου ζαιραααααααα μας πες μας ότι μας βλέπεις τη γυάλα σου και τις τρεις να αρχίσουν τα πανηγυρια 🤪🤪🤪🤪🤪🤪
    • @Elk @Raf123 σας ευχαριστώ πολύ!! Αντε να βγουν γρήγορα να φύγει από το κεφάλι μου να ξεμπερδευω!!
    • Κατ μου γλυκια θα προτεινα κι εγω αν κανεις αυριο τεστακι να προμηθευτεις ενα πρωιμης ανιχνευσης απο το φαρμακειο.. νομιζω θα σε βοηθησει καλυτερα να δεις τι γινεται ωστε να μην αγχωνεσαι αδικα..😊
    • Έχεις πολύ καλά αποτελέσματα νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να κάνεις μονο και μονο για την ηλικία.  Οι τιμές σου είναι παρά πολύ καλές. Ενώ μόλις έκανα νιπτ, στη θέση σου δεν θα έκανα. 
    • Αχ κοριτσια μου!!!!!! ❤️🥰❤️🥰❤️🥰❤️ δεν υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα σμρ!!!!! φαντασου δλδ να δω θετικη χοριακη, να ακουσω καρδουλα τι εχει να γινει.... (το ξερω το παω πολυ μακρυα και ισως βιαζομαι αλλα σμρ πραγματικα θελω να αφησω λιγο την ευτυχια να με συνεπαρει και να χαρω την πρωτη μας επιτυχια!!!! εχω να νιωσω ετσι απο περυσι που ειχα την πρωτη θετικη χοριακη!!!!) Να ειστε ολες καλα!!! 🙏 Σας ευχαριστω τοοοοσο πολυ για τις ευχες, τη στηριξη και την αγαπη σας!!!!! 🥰 με βοηθησατε ολες παρα πολυ (κι εσυ @Nicol🦩 μου ακομη πιο πολυ που με βοηθουσες σε οοοο,τι χρειαστηκα, οποιαδηποτε ωρα, σ' εχω μεσα στην καρδια μου γτ δεν ειναι μονο η βοηθεια, ειναι αυτη η στηριξη που νιωθεις οτι ειναι καποιος εκει που θα στηριχτεις και που το εχει περασει... το εχει βιωσει οπως εσυ...) Μακαρι να ερθουν σε ολες μας τα παιδακια μας και να ειναι γερα!!!! να φωτισουν τις ζωες μας!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...