Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

Δεν ξερω ποτε ακριβως θα κανω ετ, προς το παρον ξεκινησα σικλακιουρ 1 1 1 την τεταρτη παω για υπερηχο κ βλεπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@Geo2009 κοριτσι μου πως τα πας με τη προετοιμασία ετοιμαζεσαι??

Ηρεμία προς το παρόν κούκλα μου! Παίρνω τα cyclacur μου, τις βιταμίνες μου! Νομίζω όλα καλά! Την Παρασκευή τα νεότερα! Εσύ τι κάνεις?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/5/2019 at 9:44 ΠΜ, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Δεν ξερω ποτε ακριβως θα κανω ετ, προς το παρον ξεκινησα σικλακιουρ 1 1 1 την τεταρτη παω για υπερηχο κ βλεπουμε!

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι !!! Δνε παίζει ρόλο... και εγω έχω χαμηλή αμη παρόλο που είμαι 33 ... όλες στο τέλος θα τα καταφέρουμε και πραγματικά το πιστεύω ... για άλλες έρχεται αμέσως άλλες χρειάζεται παραπάνω προσπάθειες αλλά στο τέλος όλες έχουν ένα μωράκι στην αγκαλιά τους !!!

εχεις μαζέψει αυγά και προχωράς σε αυτόν τον κύκλο σε ετ ;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Ηρεμία προς το παρόν κούκλα μου! Παίρνω τα cyclacur μου, τις βιταμίνες μου! Νομίζω όλα καλά! Την Παρασκευή τα νεότερα! Εσύ τι κάνεις?! 

Με το καλό κορίτσι γλυκό !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αδιαθέτησα σήμερα κι αυτό πάω για 2 μετά εξετάσεις fsh e2!!!!

Σκέφτομαι σε αυτόν τον κύκλο να πάρω σερπαφαρ Μπας και βγάλω κανένα παραπάνω .....

αυτα !!!!!η εξέταση του νικά ακόμα τίποτα . Θα τον πάρω αύριο ένα τηλ να δω που βρίσκεται πέρασε ένας μήνας έλεος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγω αδιαθέτησα σήμερα κι αυτό πάω για 2 μετά εξετάσεις fsh e2!!!!

Σκέφτομαι σε αυτόν τον κύκλο να πάρω σερπαφαρ Μπας και βγάλω κανένα παραπάνω .....

αυτα !!!!!η εξέταση του νικά ακόμα τίποτα . Θα τον πάρω αύριο ένα τηλ να δω που βρίσκεται πέρασε ένας μήνας έλεος 

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω κάτι...τι είναι το σερπαφαρ και σε τι βοηθάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια υπάρχουν  φάρμακα bemfola 9 κουτιά των 150 iu εαν τα χρειαζεται καποια ας μου στείλει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Χάθηκα λιγάκι αλλά τρέχω με διάφορες εξετάσεις αυτόν τον καιρό. Λοιπόν επειδή κάποια κορίτσια με ρωτούσαν για την εξέταση για τις φλεγμονές που έκανα @Kokotsalo αν θυμάμαι καλά μια απο αυτές ήσουν εσύ. Τελικά ήταν η γνωστή βιοψία ενδομητρίου του Νίκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/5/2019 at 9:58 ΜΜ, ο/η Ριρίκα είπε:

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω κάτι...τι είναι το σερπαφαρ και σε τι βοηθάει;

Είναι φάρμακα για να κάνεις παραπάνω ωοθυλάκια. Έχει την ίδια χρήση με την κλομιφεν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Είναι φάρμακα για να κάνεις παραπάνω ωοθυλάκια. Έχει την ίδια χρήση με την κλομιφεν.

Ισχύει όντως αυτό, κάνεις πιο πολλά ωοθηλακια; Τα έχεις ξανά πάρει; Πόσα ωοθηλακια κάνεις γενικά από μόνη σου και πόσα αν πάρεις αυτά; Συγνώμη για τις τόσες ερωτήσεις αλλά δεν τα έχω ξανά ακούσει και δεν ξέρω γιατί κανένας γιατρός δεν μου τα ανέφερε...Εγώ πάω για την 4η προσπάθεια εξωσωματικής και σε κάθε προσπάθεια δεν έχουμε πάρει πάνω από 5 ωοθηλακια!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Ισχύει όντως αυτό, κάνεις πιο πολλά ωοθηλακια; Τα έχεις ξανά πάρει; Πόσα ωοθηλακια κάνεις γενικά από μόνη σου και πόσα αν πάρεις αυτά; Συγνώμη για τις τόσες ερωτήσεις αλλά δεν τα έχω ξανά ακούσει και δεν ξέρω γιατί κανένας γιατρός δεν μου τα ανέφερε...Εγώ πάω για την 4η προσπάθεια εξωσωματικής και σε κάθε προσπάθεια δεν έχουμε πάρει πάνω από 5 ωοθηλακια!  

Με την κλομιφαίνη δν μπορείς να κάνεις πάρα πολλά ωοθηλάκια!!Εγώ 2 φορές που ήπια έκανα απο 2 ωάρια!!Συνήθως δίνεται ή για φυσικές επαφές ή για σπερματέγχυση ή για εξωσωματική σε φυσικό τροποποιημένο κύκλο δηλ χωρίς πολλές ενέσεις κ ορμόνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Με την κλομιφαίνη δν μπορείς να κάνεις πάρα πολλά ωοθηλάκια!!Εγώ 2 φορές που ήπια έκανα απο 2 ωάρια!!Συνήθως δίνεται ή για φυσικές επαφές ή για σπερματέγχυση ή για εξωσωματική σε φυσικό τροποποιημένο κύκλο δηλ χωρίς πολλές ενέσεις κ ορμόνες!!

Οκ κατάλαβα...σ' ευχαριστώ πολύ για τη διευκρίνιση!! Οπότε δεν είναι για όλες...! Καλή επιτυχία σου εύχομαι σε ότι κάνεις, χωρίς να ξέρω σε τι φάση ακριβώς βρίσκεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Οκ κατάλαβα...σ' ευχαριστώ πολύ για τη διευκρίνιση!! Οπότε δεν είναι για όλες...! Καλή επιτυχία σου εύχομαι σε ότι κάνεις, χωρίς να ξέρω σε τι φάση ακριβώς βρίσκεσαι!!

Eίμαι σε αναμονή χοριακής!!Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κ σε σένα εύχομαι ότι επιθυμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Eίμαι σε αναμονή χοριακής!!Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κ σε σένα εύχομαι ότι επιθυμείς!!

Πολύ ωραία κοριτσάκι μου...εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια τεράστια χοριακη!!! Πότε την κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Πολύ ωραία κοριτσάκι μου...εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια τεράστια χοριακη!!! Πότε την κανεις;

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!Σε 8 μέρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/5/2019 at 9:58 ΜΜ, ο/η Ριρίκα είπε:

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω κάτι...τι είναι το σερπαφαρ και σε τι βοηθάει;

Ο σερπαφαρ είναι σαν "μικρή διέγερση " ... εμένα έχει τύχει και έχω πάρει και τρία ωάρια ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτασε ο καιρος καιβγια τη δικη μου προετοιμασια για την επομενη προσπαθεια. Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε ποσο ειναι περιπου το κοστος για τις ενεσεις μενοπουρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η eleni1979 είπε:

Εφτασε ο καιρος καιβγια τη δικη μου προετοιμασια για την επομενη προσπαθεια. Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε ποσο ειναι περιπου το κοστος για τις ενεσεις μενοπουρ.

Με το καλό να ξεκινήσεις και όλα να πάνε καλά!!! Είχα πάρει Manopur σε κάποια μου προσπάθεια αλλά είχα απλά πληρώσει τη συμμετοχή γιατί τα ις πήρα μέσω ΕΟΠΠΥ...Θα τις πληρώσεις εξολοκλήρου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marillia είπε:

Eίμαι σε αναμονή χοριακής!!Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κ σε σένα εύχομαι ότι επιθυμείς!!

Καλή επιτυχία marillia. Πότε ακριβώς έχεις; Όλα θα πάνε τέλεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Ο σερπαφαρ είναι σαν "μικρή διέγερση " ... εμένα έχει τύχει και έχω πάρει και τρία ωάρια ....

Τα χρησιμοποιούνε όμως σε φυσικό κύκλο σωστα;; Δε νομίζω στη διέγερση ωοθηκών με ενέσεις να τα δίνουν...Γιατί και στις τρεις μου προσπάθειες δεν μου τα δώσανε και ούτε μου τα ανέφερε κάνεις...Δεν ξέρω αν πρέπει να ρωτήσω το γιατρό μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eleni1979 είπε:

Εφτασε ο καιρος καιβγια τη δικη μου προετοιμασια για την επομενη προσπαθεια. Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε ποσο ειναι περιπου το κοστος για τις ενεσεις μενοπουρ.

Με το καλό Ελένη μου!!! Να είναι κ η τυχερή σου προσπάθεια!!! Εγώ είχα κάνει τις gonal κ μου κόστισε η μία περίπου στα 300€. Νομιζω πως οι τιμές εκεί περίπου κυμαίνονται σε όλες αυτές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...