Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Θα περάσουμε και εμείς επιτροπή για φάρμακα εξωσωματικής. Ήθελα να ρωτήσω όσες πέρασαν πρόσφατα, αν τους ζητήθηκε επιπλέον του βιβλιαρίου υγείας κάποια βεβαίωση; 

Εμένα μόνο τα βιβλιάρια. Πρόσεξε μόνο να έχεις τα πάντα σε φωτοτυπίες και να μη λείπει σφραγίδα από πουθενά γιατί απλά θα σε βάλουν να τα φτιάξεις και να πας ξανά! Καλή επιτυχία εύχομαι! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Θα περάσουμε και εμείς επιτροπή για φάρμακα εξωσωματικής. Ήθελα να ρωτήσω όσες πέρασαν πρόσφατα, αν τους ζητήθηκε επιπλέον του βιβλιαρίου υγείας κάποια βεβαίωση; 

Καλησπέρα!Εμένα μου ζητήθηκε βεβαίωση την οποία την εκτύπωσα από την ιστοσελίδα του εφκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα!Εμένα μου ζητήθηκε βεβαίωση την οποία την εκτύπωσα από την ιστοσελίδα του εφκα

Τι βεβαίωση ήταν; θυμάσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εμένα μόνο τα βιβλιάρια. Πρόσεξε μόνο να έχεις τα πάντα σε φωτοτυπίες και να μη λείπει σφραγίδα από πουθενά γιατί απλά θα σε βάλουν να τα φτιάξεις και να πας ξανά! Καλή επιτυχία εύχομαι! ❤️❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ! Η γραφειοκρατία με έχει αγχώσει πιο πολύ και από τη διαδικασία να πω την αλήθεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα!Εμένα μου ζητήθηκε βεβαίωση την οποία την εκτύπωσα από την ιστοσελίδα του εφκα

Ααα ναι σωστά! Την εκτύπωσαν αυτοί σ'εμενα! Βεβαίωση ασφαλιστικής ενημερωτητας? Κάπως έτσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ααα ναι σωστά! Την εκτύπωσαν αυτοί σ'εμενα! Βεβαίωση ασφαλιστικής ενημερωτητας? Κάπως έτσι! 

Ασφαλιστική ικανότητα; αυτό το έχω γιατί το έχουν στη λίστα. Αλλά μου έχουν πει ότι σε κάποιες ςκοοελες ζητανε και μια επιπλέον βεβαίωση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bou30 είπε:

Ασφαλιστική ικανότητα; αυτό το έχω γιατί το έχουν στη λίστα. Αλλά μου έχουν πει ότι σε κάποιες ςκοοελες ζητανε και μια επιπλέον βεβαίωση.. 

Ψέματα θα σου πω! Είχα τόσα νεύρα εκείνη τη μέρα που ήθελα μόνο να φύγω! Ίσως τα υπόλοιπα κορίτσια μπορούν να σε βοηθήσουν περισσότερο. Εγώ θυμάμαι μόνο την ασφαλιστική ικανότητα, όπως πολύ σωστά είπες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Ασφαλιστική ικανότητα; αυτό το έχω γιατί το έχουν στη λίστα. Αλλά μου έχουν πει ότι σε κάποιες ςκοοελες ζητανε και μια επιπλέον βεβαίωση.. 

Μήπως αυτή η βεβαίωση είναι επειδή ζητάνε κ προηγούμενα βιβλιάρια τα οποία υπήρχαν παλιότερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Μήπως αυτή η βεβαίωση είναι επειδή ζητάνε κ προηγούμενα βιβλιάρια τα οποία υπήρχαν παλιότερα;

Α ναι! Αυτό είναι! Εμείς όμως δεν έχουμε προηγούμενα! Μηπως θέλουν κάπως να το επιβεβαιώσουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!Ζητάνε κ τα 2 χάρτια!!Κ την ασφαλιστική ικανότητα που δείχνει ότι το βιβλιάριο είναι θεωρημένο κ αν υπάρχουν παλιά βιβλιάρια τα θέλουν!!Αν δν τα έχετε τότε βγάζεται απ το αντίστοιχο ταμείο μια υπεύθυνη δήλωση για τα παλιά βιβλιάρια!!Μπορείτε να ζητήσετε κ βοήθεια απ τον λογιστή σας αν κάπου δν μπορέσετε μόνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Θα περάσουμε και εμείς επιτροπή για φάρμακα εξωσωματικής. Ήθελα να ρωτήσω όσες πέρασαν πρόσφατα, αν τους ζητήθηκε επιπλέον του βιβλιαρίου υγείας κάποια βεβαίωση; 

Καλησπέρα Bou30...εγώ που πέρασα απο επιτροπή δεν μου ζητήθηκε καποια επιπλέον βεβαίωση απλά θελει σε φωτοτυπία την σελίδα του βιβλιαριου που γράφει τα στοιχεια και την ισχύ της ασφάλειας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οποια κοπέλα είναι προστατευόμενο μέλος μαζί με τον σύζυγο θεωρεί το βιβλιάριο 1 φορά τον χρόνο!!Εγώ σαν γκαντέμω λίγες μέρες πριν το ρεντεβού με την επιτροπή μου έληγε το βιβλιάριο κ ήθελε θεώρηση!!Ετσι δν μπόρουσα να βγάλω την ασφαλιστική ικανότητα που ήθελαν!!Πρώτα το θεώρησα(είχε κολλήσει κ το σύστημα κ έγινε η δουλειά μου κ τελευταία στιγμή) κ μετά μπόρεσε κ εκτυπώθηκε η ασφα΄λιστική ικανότητα!!Επίσης θέλουν παλιά βιβλιάρια να δουν αν υπάρχουν μη τυχόν έχουν χρησιμοποιήθει ξανά φάρμακα!!Αν πχ μια κοπε΄λα είχε παλιά τεβεε κ τώρα Ικα πρέπει αν έχει χάσει το βιβλιάριο να παέι στο Τεβεε να πάρει υπεύθυνη δήλωση!!Αν ποτέ στο παρελθόν δν είχε άλλο ταμείο δν χρειάζεται αυτό το χαρτί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Οποια κοπέλα είναι προστατευόμενο μέλος μαζί με τον σύζυγο θεωρεί το βιβλιάριο 1 φορά τον χρόνο!!Εγώ σαν γκαντέμω λίγες μέρες πριν το ρεντεβού με την επιτροπή μου έληγε το βιβλιάριο κ ήθελε θεώρηση!!Ετσι δν μπόρουσα να βγάλω την ασφαλιστική ικανότητα που ήθελαν!!Πρώτα το θεώρησα(είχε κολλήσει κ το σύστημα κ έγινε η δουλειά μου κ τελευταία στιγμή) κ μετά μπόρεσε κ εκτυπώθηκε η ασφα΄λιστική ικανότητα!!Επίσης θέλουν παλιά βιβλιάρια να δουν αν υπάρχουν μη τυχόν έχουν χρησιμοποιήθει ξανά φάρμακα!!Αν πχ μια κοπε΄λα είχε παλιά τεβεε κ τώρα Ικα πρέπει αν έχει χάσει το βιβλιάριο να παέι στο Τεβεε να πάρει υπεύθυνη δήλωση!!Αν ποτέ στο παρελθόν δν είχε άλλο ταμείο δν χρειάζεται αυτό το χαρτί!!

Εμένα ο σύζυγος είχε ένα πολύ παλιό του ΤΕΒΕ θεωρημένο μέχρι το 2002 ας πούμε και μετά τίποτα μέχρι τον ΕΟΠΥΥ. Έκανε υπεύθυνη δήλωση στα ΚΕΠ ότι δεν έχει λάβει ποτέ άλλο βιβλιάριο. Και πήγα το παμπάλαιο και την υπεύθυνη δήλωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εμένα ο σύζυγος είχε ένα πολύ παλιό του ΤΕΒΕ θεωρημένο μέχρι το 2002 ας πούμε και μετά τίποτα μέχρι τον ΕΟΠΥΥ. Έκανε υπεύθυνη δήλωση στα ΚΕΠ ότι δεν έχει λάβει ποτέ άλλο βιβλιάριο. Και πήγα το παμπάλαιο και την υπεύθυνη δήλωση. 

Στην Λάρισα εμάς δν τα ζήτησαν κ είχα ρωτήσει απ το τηλ κ μου είπαν δν χρειάζεται!!Αλλά εγώ τα πήρα ευτυχώς τα είχα κρατημένα λέω κάτσε μη με τρέχουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Στην Λάρισα εμάς δν τα ζήτησαν κ είχα ρωτήσει απ το τηλ κ μου είπαν δν χρειάζεται!!Αλλά εγώ τα πήρα ευτυχώς τα είχα κρατημένα λέω κάτσε μη με τρέχουν!!

Ναι ρε κορίτσι. Είναι φοβερό. Κάθε επιτροπή θέλει τα δικά της. Όπως κάθε εφορία.  ??? Έλεος πια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ μπλέξιμο.. Να τα έχεις όλα και να τρέχεις για τα βιβλιάρια..!!! Εμένα ίσως ο σύζυγος είχε πριν του οαεε αλλά δεν θυμάται κιόλας. Αυτοί πως διαπιστώνουν ότι είχαμε και πιο παλιό βιβλιάριο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Πολύ μπλέξιμο.. Να τα έχεις όλα και να τρέχεις για τα βιβλιάρια..!!! Εμένα ίσως ο σύζυγος είχε πριν του οαεε αλλά δεν θυμάται κιόλας. Αυτοί πως διαπιστώνουν ότι είχαμε και πιο παλιό βιβλιάριο; 

Να κάνει υπεύθυνη δήλωση απώλειας αν δεν το βρίσκει. Στην Αθήνα τη δέχονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Πρωτη μου ναι! Εσενα πρωτη?

Εγω έχω ένα παιδάκι με την πρώτη προσπάθεια στον σφακ... 

μετα μεγάλη ιστορία .....

επαθα ζημιά στην γεννά δεν είχα αυτόν μαιευτήρα και τώρα πάω για την 7 φορά για να κάνω δεύτερο παιδάκι !!!!!!

καλη επιτυχία κορίτσι μου ...

ποιο το πρόβλημα εάν επιτρέπεται ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/5/2019 at 1:55 ΜΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ειμαι έγκυος 9+4 !και έχω κλείσει ραντεβού για Αυχενική με τον συνεργάτη του ..εννοειται ότι συνεχίζω στον ίδιο !Καλή αρχή θα πάνε όλα καλά είσαι στα καλύτερα χέρια !!Και εννοείται στο καλυτερο κέντρο πίστεψε με !!!είναι η 1η σου φορά ?

Ναι η πρωτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Εγω έχω ένα παιδάκι με την πρώτη προσπάθεια στον σφακ... 

μετα μεγάλη ιστορία .....

επαθα ζημιά στην γεννά δεν είχα αυτόν μαιευτήρα και τώρα πάω για την 7 φορά για να κάνω δεύτερο παιδάκι !!!!!!

καλη επιτυχία κορίτσι μου ...

ποιο το πρόβλημα εάν επιτρέπεται ;;;;

Ειμαι 40 με χαμηλη αμη και ο συζυγος μικροπροβληματακι με σπερμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Ειμαι 40 με χαμηλη αμη και ο συζυγος μικροπροβληματακι με σπερμα!

Όλα καλά θα πάνε. Και γω 40 είμαι πλέον. Χαχαχαχα τα έκλεισα αυτό το μήνα. Είμαι στον 4ο μήνα τώρα. Δεν είχα χαμηλή άμη για την ηλικία μας πάντα. Αλλά αφαίρεσα μια σάλπιγγα. 

Μην ανησυχείς. Πολλές φορές η γριά κότα έχει το ζουμί. ???. Σου εύχομαι καλή επιτυχία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όλα καλά θα πάνε. Και γω 40 είμαι πλέον. Χαχαχαχα τα έκλεισα αυτό το μήνα. Είμαι στον 4ο μήνα τώρα. Δεν είχα χαμηλή άμη για την ηλικία μας πάντα. Αλλά αφαίρεσα μια σάλπιγγα. 

Μην ανησυχείς. Πολλές φορές η γριά κότα έχει το ζουμί. ???. Σου εύχομαι καλή επιτυχία. 

Αχ μακαρι!!! Σε ευχαριστω κοριτσι μου, μου δινεις κουραγιο! Ειμαι αισιοδοξη η αληθεια ειναι... ελπιζω να μην πεσω απο το συννεφακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Αχ μακαρι!!! Σε ευχαριστω κοριτσι μου, μου δινεις κουραγιο! Ειμαι αισιοδοξη η αληθεια ειναι... ελπιζω να μην πεσω απο το συννεφακι μου!

Όχι βρε κορίτσι μου, θα τα καταφέρεις. Λίγη υπομονή και επιμονή χρειάζεται, περισσότερη ίσως από τις μικρότερες κοπέλες. Και λίγη τύχη. Γιατί μας χρειάζεται και αυτή. Πότε κανείς ετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...