Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια μου αύριο μπαίνω νοσοκομείο κ μεθαύριο θα κάνω το χειρουργείο,φοβαμαι πολύ.

Μπλουμπλουκι θα πάνε ολα καλά! Σκέψου ότι είναι για καλό για να πάρεις δύναμη! Σε καταλαβαίνω για την ανησυχία αλλά αυτό που μετράει περισσότερο είναι να ακούσετε καλά νέα μετά το χειρουργείο. Ελπίζω τα ευρήματα να είναι κάτι που λύνεται εύκολα. Πόσες μέρες θα μείνεις μέσα? Πέμπτη είναι το χειρουργείο και την ίδια μέρα βγαίνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια μου αύριο μπαίνω νοσοκομείο κ μεθαύριο θα κάνω το χειρουργείο,φοβαμαι πολύ.

Μη φοβάσαι, όλα θα πάνε καλά.. να ανυπομονεις γιατί αυτό το χειρουργείο θα σε φέρει πιο κοντά στον στόχο σου! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Μπλουμπλουκι θα πάνε ολα καλά! Σκέψου ότι είναι για καλό για να πάρεις δύναμη! Σε καταλαβαίνω για την ανησυχία αλλά αυτό που μετράει περισσότερο είναι να ακούσετε καλά νέα μετά το χειρουργείο. Ελπίζω τα ευρήματα να είναι κάτι που λύνεται εύκολα. Πόσες μέρες θα μείνεις μέσα? Πέμπτη είναι το χειρουργείο και την ίδια μέρα βγαίνεις?

Καλημέρα!δε ξέρω αν θα βγω την ίδια μέρα ανάλογα πως θα πάνε τα πράγματα.βασικα τρεμω τη νάρκωση που θα είναι τόση ωρα γιατί μου πέφτει ή πίεση στην αναισθησία.

@jazz μου ευχαριστώ πολύ,μακαρι να είναι όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα!δε ξέρω αν θα βγω την ίδια μέρα ανάλογα πως θα πάνε τα πράγματα.βασικα τρεμω τη νάρκωση που θα είναι τόση ωρα γιατί μου πέφτει ή πίεση στην αναισθησία.

@jazz μου ευχαριστώ πολύ,μακαρι να είναι όλα καλά.

σημερα μπαινεις ή αυριο? Ολα καλα θα πανε. Αυτές ειναι επεμβάσεις ρουτίνας να θυμάσαι, οπότε όλα θα πανε μια χαρά και επιτέλους θα νιώσεις ότι έκανες πλήρη έλεγχο να μην εχεις κανενα κενο ή ανησυχια μεσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κοπέλες μου εύχομαι σε όλες μας να είναι η χρονιά μας και να κρατήσουμε και εμείς το θαύμα μας στην αγκαλιά μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Ευχαριστώ ζετακι! Τι κάνεις πως τα πας εσύ;το μπεμπε;

Καλά είμαστε κ δύο... περιμένουμε να περάσουν οι μερες να κάνω την εξέταση. Σε τρεις εβδομάδες πιστεύω να ξέρουμε τα αποτελέσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! 

@Zeta. Μου σε ποια εβδομαδα εισαι τωρα? Θα κανεις αν θυμαμαι καλα ληψη τροφοφλαστη ε?Με το καλο ευχομαι ολοψυχα! Ολα να ειναι καλα με το μπεμπε!

@Bloublou85 μπήκες? Ολα θα πανε καλα. Μην ανησυχεις για την ναρκωση. Να τελειωσει κι αυτο κ μετα να ετοιμαστεις για την επομενη προσπαθεια.

@antzy9 μου σημερα ειναι η μερα σου. Πηγες για αιμα??? Πότε θα βγει το αποτέλεσμα? Πολλη αγωνια εχω. Θα περιμενουμε τα νεα σου. Ευχομαι να ειναι μια ωραια θετικη χοριακη. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona @Kat-Cat τώρα πηγαίνω να κάνω εισαγωγή λογικά θα μου κάνουν τις εξετάσεις σήμερα κ αύριο πρωί θα κάνω την επέμβαση.ευχαριστω κορίτσια θα σας πω τα νέα μου,αν δε γράψω ψαξτε με χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@nikona @Kat-Cat τώρα πηγαίνω να κάνω εισαγωγή λογικά θα μου κάνουν τις εξετάσεις σήμερα κ αύριο πρωί θα κάνω την επέμβαση.ευχαριστω κορίτσια θα σας πω τα νέα μου,αν δε γράψω ψαξτε με χαχαχα

Όλα θα πάνε καλά !!! Περιμένουμε νέα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια μου αύριο μπαίνω νοσοκομείο κ μεθαύριο θα κάνω το χειρουργείο,φοβαμαι πολύ.

Όλα καλά να σου πάνε..μην φοβάσαι,σκέψου ότι είναι για καλό..με το καλό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 όλα καλά θα πάνε! 

@antzy9 εύχομαι καλή επιτυχία. 

@Magaiver μου πότε έρχεσαι; 

Είμαι εκτός και έχω πρόβλημα με το ίντερνετ κορίτσια, προσπαθώ να απαντήσω και κολλάει.

Χρόνια πολλά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@antzy9 μου καλή επιτυχία !!!!!!

@Bloublou85 όλα καλά να πάνε !!!!!

Κορίτσια μου είμαι τόσο χαρούμενη και αισιόδοξη για όλες μας !!!! Το 2019 θα είναι η χρονιά μας !!! Fingers crossed :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια μου Χρόνια πολλά και καλη χρονιά ?Ευχομαι σε ολο το κόσμο  και τις οικογένειες  τους η καινούργια χρονιά που ήρθε να είναι πλούσια σε ευτυχία και φτωχη σε κακές στιγμές υγεία και πολλα πολλα χαμόγελα ??Με το καλο οι έγκυο ύλες μας και με θετικές χοριακες όλες στις προσπάθειες σας αισιοδοξία οτι ολα θα πανε καλα καλυτερα απο το παλιό έτος! 

Capture-53.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@nikona @Kat-Cat τώρα πηγαίνω να κάνω εισαγωγή λογικά θα μου κάνουν τις εξετάσεις σήμερα κ αύριο πρωί θα κάνω την επέμβαση.ευχαριστω κορίτσια θα σας πω τα νέα μου,αν δε γράψω ψαξτε με χαχαχα

Καλη επιτυχία γλυκια μου ολα καλα θα πανε. Τη επέμβαση θα κανεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

αυριο θα παω......αν κ δεν εχω καθολου καλη διαισθηση...αλλα μην αρχιζω κιολας τη μιζερια......αυριο μεσημερι λοιπον..!!!!

Εύχομαι ολόψυχα με μια τεράστια χορική ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλη επιτυχία γλυκια μου ολα καλα θα πανε. Τη επέμβαση θα κανεις ;

Λαπαροσκόπηση καρεν μου,καλη χρονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου αποτυχαμε παταγωδως....η διαισθηση μου βγηκε αληθινη.....νιωθω εναν απεραντο θυμο που τοσες μερες παριστανα σαν βλακας την εγκυμονουσα...πολυ θυμο....δυστυχως....εχω ζησει τοσο χειροτερα οπως 3 φορες που μου ανακοινωσαν οι γιατροι η κυηση σταματησε (φυσικη συλληψη)!!!!!! η οταν απετυχα σε δυο διεγερσεις παλευοντας για βλαστοκυστες.......η τοσες αρνητικες χοριακες με τα σερπαφαρ...συνολο ολα αυτα 10 προσπαθειες!!!!!!! προσπαθω να δωσω θαρρος σε μενα για να μην ξεσπασω τοσο μα τοσο πολυ χαλια......Ξερεις τι ειναι να εισαι τρεις φορες εγκυος κ καθε φορα εκει που ολες καμαρωναν την κοιλιτσα τους εγω σαν να εχω ενα χτικιο μεσα μου την εκρυβα...ποτε δεν την χαιδεψα...ποτε.δεν προλαβα!!!...κ εβγαινα παντα αληθινη με το βουβο πονο μου!!! τι αλλο να σας πω???? θελω να θρηνησω μονη μου κ αυτη τη προσπαθεια...παλεψα χρονια να βρω εναν αντρα...αργησε που λενε η τυχη μου...ηρθε στα 40...αλλα τωρα απο την μερα που βρηκα αυτο το τελειο συζυγο σταλμενο απο το θεο μονο πικρες στη ζωη μας....ΓΙΑΤΙ??? ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ??? ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΗ ΑΥΤΗ Η ΖΩΗ??? ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ???? ποσο να αντεξει αυτη η ψυχουλα μου???? που παντα αιμορραγει τοσο............................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Λαπαροσκόπηση καρεν μου,καλη χρονια!

Καλη χρόνια!!! Ελα φιλη μου μη σε φόβιζει και σε αγχωνει ανώδυνα πολυ τα λαμπαροσκοπικα και και με γρήγορη ανάρρωσή. Μια που κοιμηθηκες και την επόμενη σπιτι εχω κανει πέντε σέ κανενα δε καταλαβα τιποτε, με το καλο αυριο που θα την κανείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η antzy9 είπε:

κοριτσια μου αποτυχαμε παταγωδως....η διαισθηση μου βγηκε αληθινη.....νιωθω εναν απεραντο θυμο που τοσες μερες παριστανα σαν βλακας την εγκυμονουσα...που θυμο....δυστυχως....εχω ζησει τοσο χειροτερα οπως 3 φορες που μου ανακοινωσαν οι γιατροι η κυηση σταματησε (φυσικη συλληψη)!!!!!! η οταν απετυχα σε δυο διεγερσεις παλευοντας για βλαστοκυστες.......η τοσες αρνητικες χοριακες με τα σερπαφαρ...συνολο ολα αυτα 10 προσπαθειες!!!!!!! προσπαθω να δωσω θαρρος σε μενα για να μην ξεσπασω τοσο μα τοσο πολυ χαλια......Ξερεις τι ειναι να εισαι τρεις φορες εγκυος κ καθε φορα εκει που ολες καμαρωναν την κοιλιτσα τους εγω σαν να εχω ενα χτικιο μεσα μου την εκρυβα...ποτε δεν την χαιδεψα...ποτε.δεν προλαβα!!!...κ εβγαινα παντα αληθινη με το βουβο πονο μου!!! τι αλλο να σας πω???? θελω να θρηνησω μονη μου κ αυτη τη προσπαθεια...παλεψα χρονια να βρω εναν αντρα...αργησε που λενε η τυχη μου...ηρθε στα 40...αλλα τωρα απο την μερα που βρηκα αυτο το τελειο συζυγο σταλμενο απο το θεο μονο πικρες στη ζωη μας....ΓΙΑΤΙ??? ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ??? ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΗ ΑΥΤΗ Η ΖΩΗ??? ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ???? ποσο να αντεξει αυτη η ψυχουλα μου???? που παντα αιμορραγει τοσο............................................................

Λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα της προσπάθεια σας. Ελα φιλη μου μη νιώθεις θυμό πονο οργή αγανακτηση και Έμα σωρο άσχημα συναισθήματα χιλιάδες αναπάντητα γιατι τριγυρνούν στο μυαλο σου  Σκέψου οτι εχεις εναν υπεροχο ανθρωπο και το ίδιο και αυτος ολα θα τα ξεπερασατε και μαζι θα τα καταφέρετε να ξερεις ο Θεός μας δινει όσα μπορουμε να αντέξουμε και τα δύσκολα ειναι για τους δυνατούς. Θα έρθουν και χαρές δεν μας ξεχνά απλα μας καθυστερεί λίγο. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Γεια σου @karen! Καλη χρονια!

Εσύ τι κανεις?

Καλη χρονια με υγεια και με το καλο ο Μπέμπης καλα ειμαι αλλα στάσιμη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@antzy9 μου...πολυ στεναχωρέθηκα. 

Εχεις περασει πολλα. Εισαι ομως πολυ δυνατο κοριτσι. Κανε κουραγιο. 

Εμεις ειμαστε εδω για σενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...