Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Πόσο άτυχη μπορεί να είμαι;Εχω συνάχι και πονόλαιμο ?

Μη στεναχωριέσαι δεν παίζει ρόλο.  Ξεκουράσου και πιες ζεστά. Όλα θα πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μη στεναχωριέσαι δεν παίζει ρόλο.  Ξεκουράσου και πιες ζεστά. Όλα θα πάνε καλά. 

Μου είπαν να μην αρρωστήσω γι αυτό αγχώθηκα...Μακάρι να μη παίζει ρόλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Πόσο άτυχη μπορεί να είμαι;Εχω συνάχι και πονόλαιμο ?

Μην αγχώνεσαι κυρίως! Πιες τα ζεστά σου όπως σου είπαν τα κορίτσια, άσε τους δικούς σου να σε κανακέψουν λίγο παραπάνω και όλα θα πάνε τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μην αγχώνεσαι κυρίως! Πιες τα ζεστά σου όπως σου είπαν τα κορίτσια, άσε τους δικούς σου να σε κανακέψουν λίγο παραπάνω και όλα θα πάνε τέλεια! 

Μίλησα και με την συντονίστρια και μου είπε δεν είναι κάτι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Τέλεια!!! Να πάνε όλα όπως πρέπει! Καλή αναμονή τώρα! Θα σου κάνουμε παρεούλα όλες αυτές τις δύσκολες μέρες♡

Ξεκίνησα και εγώ από χθες με ενέσεις.

Άντε με το καλό !!!!!προχωρας δηλαδή αυτό το μήνα και σε ετ;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/5/2019 at 1:29 ΠΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σου @Papadakis!καλή επιτυχία!ελπίζω αυτή η φορά να ειναι τυχερή!πρεπει να παιρνουμε αντιβιωση μετα την ωοληψία;

ΚΑΝονικα ναι !!! Εγω βέβαια έχω κάνει τόσες πολλές ωοληψιες που ειλικρινά έχω χάσει το μέτρημα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/5/2019 at 8:08 ΠΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πολύ ωραία κορίτσι μου. Εύχομαι να μαζέψετε γρήγορα όσα εμβρυακια έχετε πλάνο. Δε νομίζω μωρέ τώρα με την αντιβίωση. Δε ρωτάς μήπως την πάρεις τώρα εκ των υστέρων; 

Αν και νομίζω ότι έγινε έγινε. Δηλαδή δεν έγινε τίποτε.

Ξεχάστηκα και άσε που πια κουράστηκα με τα χάπια !!! Είχα πιει και δέκα μέρες αντιβίωση για ουρολοίμωξη που έπαθα και βαρέθηκα !!!!! Εσυ πως πας κορίτσι γλυκό ;;;; 

φτου και από την αρχή .... απορώ με το κουράγιο μου ... σίγουρα θα θέλει πέντε κι θα περιμένουμε να βγει και ο νικάς που σίγουρα κάτι θα βρει και άντε πλάι αντιβίωση και μια από τα ίδια ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Liveloula88καλή επιτυχία κορίτσι γλυκό ....δεν επηρεάζει τίποτα ....εκτός και έχεις 41 πυρετό !!!!

Είδε τύχει και εγω σε μια ετ να είχα πυρετό και μου είχαν πει δεν επηρεάζει 

η εμφύτευση γίνεται μια με δυο μέρες μετά την ετ !!!!! 

Καλή επιτυχία και να σκέφτεσαι μόνο θετικά !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Liveloula88καλή επιτυχία κορίτσι γλυκό ....δεν επηρεάζει τίποτα ....εκτός και έχεις 41 πυρετό !!!!

Είδε τύχει και εγω σε μια ετ να είχα πυρετό και μου είχαν πει δεν επηρεάζει 

η εμφύτευση γίνεται μια με δυο μέρες μετά την ετ !!!!! 

Καλή επιτυχία και να σκέφτεσαι μόνο θετικά !!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!Καλή επιτυχία και σε σένα!

Αυτό προσπαθώ να κάνω,να σκέφτομαι θετικά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Liveloula88 καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Πιες χαμομηλάκια, ξεκουράσου κ όλα θα πάνε καλά!!!  τα εμβρυάκια σου δεν θα επηρεαστούν από ένα συνάχι... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

@Liveloula88 καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Πιες χαμομηλάκια, ξεκουράσου κ όλα θα πάνε καλά!!!  τα εμβρυάκια σου δεν θα επηρεαστούν από ένα συνάχι... ❤️

Σε ευχαριστώ Ζετα μου!Και εσύ με το καλό το μωράκι σου(σωστά θυμάμαι ότι είσαι έγκυος;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/5/2019 at 4:41 ΜΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σήμερα έκανα την ετ!24/5 χοριακή....

με το καλο....κ εγω στην τελευταια ωοληψια δεν μου ειπαν καν να παρω αντιβιωση κ ολα καλα....το ενα του φυσικου εβαλες,  η κ αλλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

με το καλο....κ εγω στην τελευταια ωοληψια δεν μου ειπαν καν να παρω αντιβιωση κ ολα καλα....το ενα του φυσικου εβαλες,  η κ αλλα???

Σε ευχαριστώ.Ελπίζω να μη πάθω κάτι που δε πήρα αντιβίωση και τρέχω για άλλα.έβαλα 2 από διέγερση...δυστυχώς όμως τα άλλα 2 που είχαν γονιμοποιηθεί δεν εξελίχθηκαν ώστε να τα καταψύξουμε...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ Ζετα μου!Και εσύ με το καλό το μωράκι σου(σωστά θυμάμαι ότι είσαι έγκυος;)

Ναι κοριτσάκι μου, ευχαριστώ πολύ!!! Μπένω αισίως στην 30η εβδομάδα. Του χρόνου να γιορτάζουμε όλες μας τέτοια μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Liveloula88Θα πάνε όλα καλά! Λίγο συνάχι δεν θα αποτρέψει φυσικά την εμφύτευση! Πίστεψε στα εμβρυακια σου!!! Μην στεναχωριέσαι καθόλου αυτές τις μέρες! Μην σκέφτεσαι ότι δεν έμειναν για κατάψυξη αλλά έμβρυα και τέτοια. Άλλωστε αφού τώρα θα είσαι έγκυος ? !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

@Magaiver καλή αρχή κοριτσάκι μου!!! Να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά!!!!❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ Ζετακι! Ποτε ήταν που περιμέναμε μαζί τις χοριακες μας τον Οκτώβριο και σε λίγους μήνες θα γεννήσεις! Πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός!? Αισθάνεσαι καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/5/2019 at 4:03 ΜΜ, ο/η Papadakis είπε:

Άντε με το καλό !!!!!προχωρας δηλαδή αυτό το μήνα και σε ετ;;;;;;;;

Ευχαριστωωώ ?  Για εμβρυομεταφορα δεν ξέρω εάν θα γίνει. Μακάρι να γίνει σε αυτό τον κύκλο. Προς το παρόν ντοπαρομαι για να πάρουμε ωάρια...

Και εσύ συλλέγεις σιγά σιγά εμβρυακια εε? Επίμονη! Θα νικησουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Ευχαριστώ πολύ Ζετακι! Ποτε ήταν που περιμέναμε μαζί τις χοριακες μας τον Οκτώβριο και σε λίγους μήνες θα γεννήσεις! Πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός!? Αισθάνεσαι καλά?

Δόξα το θεό όλα καλά magaiver μου. Σταμάτησα βέβαια 1 μηνα νωρίτερα από τη δουλειά γιατί είχα ένα θεματάκι, όπου θα μπορούσα να γεννήσω πρόωρα, αλλά με ξεκούραση όλα καλά... Θυμάμαι τον άντρα μου, που είχε αναρωτηθεί αν θα καταφέρουμε να γίνουμε γονείς κ κοίτα τώρα; Ευχή μου να πάρετε όλες το χαρμόσυνο νέο της εγκυμοσύνης σύντομα!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας βρε κορίτσια μου! Ήρθε η άτιμη πρωί πρωί... Πήγα στην ενδοκρινολόγο σήμερα, μου κατέβασε το χάπι για το θυρεοειδή και μου έδωσε συμπληρώματα D3, ubiquinol και ινοσιτολη... Επίσης τη ρώτησα αν είναι καλύτερα να προσπαθήσουμε ξανά αυτό το μήνα με τα "παγάκια" μας και μου είπε εννοείται! Τα έχει περάσει κι εκείνη βλέπετε... 

Εσείς τι λέτε? Να πάω τώρα ή να περιμένω τον άλλο μήνα?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zeta. ζετακι μου φθάνει σιγά σιγά ο καιρός,με το καλό να έρθει το μωράκι σας,σαν χθες το θυμάμαι κι εγώ.

@Magaiver εμείς οι δυο κουκοι είμαστε που κάνουμε διέγερση ή είναι κι άλλη??

@Liveloula88 πως είσαι σήμερα καλύτερα?

@Πιου-πιου @satya αγχωνομαιιιι? να γκρινιαξω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/5/2019 at 4:41 ΜΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!Σήμερα έκανα την ετ!24/5 χοριακή....

Καλή επιτυχία! Μην ανησυχείς για το κρύωμα κι εγώ ήμουνα κρυωμένη την 1η εβδομάδα της ετ και είμαι έγκυος.

Σου εύχομαι μια μεγάααααλη χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Γειά σας βρε κορίτσια μου! Ήρθε η άτιμη πρωί πρωί... Πήγα στην ενδοκρινολόγο σήμερα, μου κατέβασε το χάπι για το θυρεοειδή και μου έδωσε συμπληρώματα D3, ubiquinol και ινοσιτολη... Επίσης τη ρώτησα αν είναι καλύτερα να προσπαθήσουμε ξανά αυτό το μήνα με τα "παγάκια" μας και μου είπε εννοείται! Τα έχει περάσει κι εκείνη βλέπετε... 

Εσείς τι λέτε? Να πάω τώρα ή να περιμένω τον άλλο μήνα?! 

Αποψή μου είναι να πας όποτε νιώσεις εσύ έτοιμη!κυρίως ψυχολογικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Γειά σας βρε κορίτσια μου! Ήρθε η άτιμη πρωί πρωί... Πήγα στην ενδοκρινολόγο σήμερα, μου κατέβασε το χάπι για το θυρεοειδή και μου έδωσε συμπληρώματα D3, ubiquinol και ινοσιτολη... Επίσης τη ρώτησα αν είναι καλύτερα να προσπαθήσουμε ξανά αυτό το μήνα με τα "παγάκια" μας και μου είπε εννοείται! Τα έχει περάσει κι εκείνη βλέπετε... 

Εσείς τι λέτε? Να πάω τώρα ή να περιμένω τον άλλο μήνα?! 

Θα τα βάλεις σε φυσικό κύκλο ή με προετοιμασία ενδομητρίου? Τι έχετε πει με το γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...