Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Περιμένω από μέρα σε μέρα νικονα μου, εσύ πως είσαι ο μπεμπουλης?

Έφτασε ο καιρός Μπλουμπλούκα!!!! Άντε ο νέος γιατρός να σου φέρει τα ευχάριστα!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Αγαπημένα μου κορίτσια καλημερα!!

Τελικά εχτές που πήγα στο γιατρό μου είπε ότι το ενδομήτριο μου φαίνεται αρκετά μεγάλο οπότε να μην βάλουμε τα εμβρυακια,να το αφήσουμε για τον επόμενο κύκλο!μου έδωσε προγεστερόνη ώστε να το προετοιμάσουμε....

Δεν ξέρω αγχώθηκα λέτε να μην είναι καλό ούτε τον επόμενο μήνα??πφφφ

Όχι όχι μην αγχώνεσαι θα επανέλθει. Είναι συνηθισμένο. Και εγώ άφησα ένα κύκλο. Και το ενδομήτριο επανέρχεται πλήρως. Όλα θα είναι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Έφτασε ο καιρός Μπλουμπλούκα!!!! Άντε ο νέος γιατρός να σου φέρει τα ευχάριστα!!!❤️

Ευχαριστώ ζετακι, μακάρι για όλα τα κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Μια χαρά κορίτσι!!! Καλή αρχή να έχεις με ευχάριστα αποτελέσματα!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!Να είσαι καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

@Liveloula88 πολύ ωραία? Να συνεχίσουν όλα έτσι ευχάριστα!

@Papakι έκανες χοριακη? Χθές δεν ήταν η μέρα?

Σε ευχαριστώ πολύ Magaiver μου!και εσύ με το καλό να ξεκινήσεις!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

@Liveloula88 παρά πολύ καλά τα πηγαίνεις,ευχομαι να συνεχίσεις έτσι όμορφα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Bloublou μου. Και σε εσένα εύχομαι αυτή η φορά να είναι και η τυχερή σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, να σας ρωτήσω κάτι; Επειδή έχω αρχίσει να το σκέφτομαι για εξωσωματική, τα φάρμακα πώς είναι; Είχε καμιά σας νεύρα όταν τα παίρνατε; Κάποτε μου έδωσε ο γιατρός μου κάτι χάπια (μάλλον οιστρογόνα ήταν, αν θυμάμαι καλά) και είχα τόσο απάλευτα νεύρα που τα πέταξα και δεν το ξανασυζήτησα, ήμουν χάλια. Και ήταν, λέει, ελαφριά δόση. :unsure: Φοβάμαι να μπω σε αυτή τη διαδικασία, και θα ήθελα λίγες γνώμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 με το καλο λοιπον η νεα προσπαθεια! Εμεις δοξα τωΘεω καλα. Προσπαθουμε να βρουμε ρυθμους, αν και ειναι ακομη νωρις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Γεια σας, να σας ρωτήσω κάτι; Επειδή έχω αρχίσει να το σκέφτομαι για εξωσωματική, τα φάρμακα πώς είναι; Είχε καμιά σας νεύρα όταν τα παίρνατε; Κάποτε μου έδωσε ο γιατρός μου κάτι χάπια (μάλλον οιστρογόνα ήταν, αν θυμάμαι καλά) και είχα τόσο απάλευτα νεύρα που τα πέταξα και δεν το ξανασυζήτησα, ήμουν χάλια. Και ήταν, λέει, ελαφριά δόση. :unsure: Φοβάμαι να μπω σε αυτή τη διαδικασία, και θα ήθελα λίγες γνώμες.

Εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα με τα φάρμακα. Ούτε της διέγερσης ούτε της προετοιμασίας για ετ. 

Νομίζω όμως ότι πολλές κοπέλες έχουν διάφορα συμπτώματα από τα φάρμακα λόγω ορμονών.

Αν όμως μείνεις έγκυος είναι πολύ πιθανό να έχεις νεύρα για  ή άλλες αλλαγές στη διάθεση για 9 μήνες ! Οπότε για 10 μέρες παραπανω δεν πειράζει νομίζω. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Γεια σας!Τι κάνετε;Την Τρίτη θα κάνουμε την ωοληψία...

Πολύ καλή επιτυχία και γονιμοποίηση βεβαίως βεβαίως!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Πολύ καλή επιτυχία και γονιμοποίηση βεβαίως βεβαίως!?

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλή μου!❤

Αν και το σπέρμα μας δεν είναι καλό πιστεύω πως όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλή μου!❤

Αν και το σπέρμα μας δεν είναι καλό πιστεύω πως όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου. Το σπέρμα είναι από το πια εύκολα προβληματα στην εξωσωματικη.  Με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου. Το σπέρμα είναι από το πια εύκολα προβληματα στην εξωσωματικη.  Με το καλό.

Σε ευχαριστώ πολύ!Θα δείξει απο την γονιμοποίηση....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/5/2019 at 12:53 ΠΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα με τα φάρμακα. Ούτε της διέγερσης ούτε της προετοιμασίας για ετ. 

Νομίζω όμως ότι πολλές κοπέλες έχουν διάφορα συμπτώματα από τα φάρμακα λόγω ορμονών.

Αν όμως μείνεις έγκυος είναι πολύ πιθανό να έχεις νεύρα για  ή άλλες αλλαγές στη διάθεση για 9 μήνες ! Οπότε για 10 μέρες παραπανω δεν πειράζει νομίζω. ?

10 μέρες; Μόνο; ? Εγώ νόμιζα για κάνα δίμηνο ότι θα 'ναι (πω πω... δεν ξέρω την τύφλα μου). Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Πρώτη φορά εδώ για μένα! Να ευχηθώ αρχικά καλή επιτυχία σε όλες με πολλά μωρά στις αγκαλιές! 

Έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά την Μ. Πέμπτη 25/4 και την Τρίτη που μας έρχεται είναι να κάνω τη χοριακή μου... Είμαι φοβερά ανυπομονη και τις περισσότερες φορές πολύ σίγουρη ότι τα έχουμε καταφέρει... Αλλά φυσικά υπάρχουν και οι γνωστές αμφιβολίες... 

Ελπίζω να έχω καλά νέα μεθαύριο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα! Πρώτη φορά εδώ για μένα! Να ευχηθώ αρχικά καλή επιτυχία σε όλες με πολλά μωρά στις αγκαλιές! 

Έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά την Μ. Πέμπτη 25/4 και την Τρίτη που μας έρχεται είναι να κάνω τη χοριακή μου... Είμαι φοβερά ανυπομονη και τις περισσότερες φορές πολύ σίγουρη ότι τα έχουμε καταφέρει... Αλλά φυσικά υπάρχουν και οι γνωστές αμφιβολίες... 

Ελπίζω να έχω καλά νέα μεθαύριο!!! 

Καλή επιτυχία!!! Έτσι να είσαι αισιόδοξη. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα! Πρώτη φορά εδώ για μένα! Να ευχηθώ αρχικά καλή επιτυχία σε όλες με πολλά μωρά στις αγκαλιές! 

Έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά την Μ. Πέμπτη 25/4 και την Τρίτη που μας έρχεται είναι να κάνω τη χοριακή μου... Είμαι φοβερά ανυπομονη και τις περισσότερες φορές πολύ σίγουρη ότι τα έχουμε καταφέρει... Αλλά φυσικά υπάρχουν και οι γνωστές αμφιβολίες... 

Ελπίζω να έχω καλά νέα μεθαύριο!!! 

Με μια θετική χοριακη κορίτσι μου! Μου αρέσει που είσαι αισιόδοξη! Θα πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλή επιτυχία!!! Έτσι να είσαι αισιόδοξη. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη. 

Είμαι πολύ! Νομίζω ότι είμαι παραπάνω από όσο θα πρεπε! Αλλά νομίζω ότι αν δεν είμαι δεν βοηθάει! Τώρα αν φάω χαστούκι, θα ξανασηκωθω! Με περιμένουν άλλα 3!!!

Σας ευχαριστώ πολύ και ανταποδίδω ευχές για ότι ποθεί η καθεμία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλησπέρα! Πρώτη φορά εδώ για μένα! Να ευχηθώ αρχικά καλή επιτυχία σε όλες με πολλά μωρά στις αγκαλιές! 

Έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά την Μ. Πέμπτη 25/4 και την Τρίτη που μας έρχεται είναι να κάνω τη χοριακή μου... Είμαι φοβερά ανυπομονη και τις περισσότερες φορές πολύ σίγουρη ότι τα έχουμε καταφέρει... Αλλά φυσικά υπάρχουν και οι γνωστές αμφιβολίες... 

Ελπίζω να έχω καλά νέα μεθαύριο!!! 

Καλή επιτυχία με τεράστια χοριακή!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/5/2019 at 1:03 ΜΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όχι όχι μην αγχώνεσαι θα επανέλθει. Είναι συνηθισμένο. Και εγώ άφησα ένα κύκλο. Και το ενδομήτριο επανέρχεται πλήρως. Όλα θα είναι καλά.

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Σκέφτηκα μέχρι τέλος του μήνα που είναι η έμβρυομεταφορα να επισκεφτώ αιματολογο μπας κ ανακαλύψω κάτι... Θα του πω εγώ τι εξετάσεις χρειάζονται ή θα μου προτείνει εκείνος σαν ειδικός??Εσύ είχες κάνει τπτ ιδιαίτερο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...