Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ! Έχω αγχωθεί αρκετά....

Και εσύ να περάσεις καλά και με το καλό!

Καλή αρχή !!!Η πρώτη μέρα θα ναι πιο αγχωτική μετά θα κυλήσουν γρήγορα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλή αρχή !!!Η πρώτη μέρα θα ναι πιο αγχωτική μετά θα κυλήσουν γρήγορα !!!

Σε ευχαριστώ.μακάρι να κυλήσουν γρήγορα....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

@Μπεμπελουκα εσύ πώς είσαι;πώς πάει η εγκυμοσύνη;

Καλά προς το παρόν !ε Χουμε ακούσει καρδούλα ..απο συμπτώματα μόνο κουραση κάπου κάπου καμία ναυτία κ λίγα πονακια !!Εσύ έτοιμη ??Θα πάνε όλα καλά !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Τι κάνετε;

αυριο ξεκινάω τις ενέσεις...?

Καλή αρχή liveloula!! Μην ανησυχείς καθόλου θα δεις ότι δεν είναι κάτι.καλη ανάσταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλά προς το παρόν !ε Χουμε ακούσει καρδούλα ..απο συμπτώματα μόνο κουραση κάπου κάπου καμία ναυτία κ λίγα πονακια !!Εσύ έτοιμη ??Θα πάνε όλα καλά !!!!!

Τέλεια!Με το καλό ❤

Ψυχολογικά δεν είμαι και πολύ καλά γιατί περίμενα περίοδο το Πάσχα και ήρθε σήμερα οπότε είμαι κάπως...πιστεύω μετά την πρώτη ένεση θα στρώσουν όλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλή αρχή liveloula!! Μην ανησυχείς καθόλου θα δεις ότι δεν είναι κάτι.καλη ανάσταση!

Σε ευχαριστώ πολύ Bloublou μου...καλή αρχή και σε σένα....

Καλή Ανάσταση να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Τι κάνετε;

αυριο ξεκινάω τις ενέσεις...?

Όλα καλά να πάνε σου εύχομαι! Απλή διαδικασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Τέλεια!Με το καλό ❤

Ψυχολογικά δεν είμαι και πολύ καλά γιατί περίμενα περίοδο το Πάσχα και ήρθε σήμερα οπότε είμαι κάπως...πιστεύω μετά την πρώτη ένεση θα στρώσουν όλα....

@Liveloula88 σκέψου ότι 1 λόγος είναι που τα κανεις όλα για το μωράκι σου !!!Ότι θέλεις στειλε μου μην διστάσεις !!??1η φορά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Liveloula88 σκέψου ότι 1 λόγος είναι που τα κανεις όλα για το μωράκι σου !!!Ότι θέλεις στειλε μου μην διστάσεις !!??1η φορά ?

Σε ευχαριστώ πολύ!Αυτό σκέφτομαι κ παίρνω δύναμη!Ναι 1η φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!Αυτό σκέφτομαι κ παίρνω δύναμη!Ναι 1η φορά!

Όλα καλά πάμε γερά !!!!Με ποιο κέντρο συνεργάζεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Όλα καλά πάμε γερά !!!!Με ποιο κέντρο συνεργάζεσαι?

Αχ μακάρι!Με το ινστιτούτο γονιμότητας. Εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Αχ μακάρι!Με το ινστιτούτο γονιμότητας. Εσύ; 

Μια χαρουλα!!θα είσαι σε επικοινωνία μαζί τους αν χρειαστείς κάτι ?εργάζονται αυτές τις μερες ?ποιο πρωτόκολλο σου έδωσε ?Εγώ με Σφακιανουδη Γένεσις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Μια χαρουλα!!θα είσαι σε επικοινωνία μαζί τους αν χρειαστείς κάτι ?εργάζονται αυτές τις μερες ?ποιο πρωτόκολλο σου έδωσε ?Εγώ με Σφακιανουδη Γένεσις .

Θα ανέβω Αθήνα (είμαι από επαρχεία) στις 2 Μαΐου για παρακολούθηση. Θα κάνω κάθε πρωί 225 μονάδες Bemfola.Όταν είχαμε μιλήσει μου είχε πει ότι θα ακολουθήσουμε κάποιο ήπιο πρωτόκολλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης μου είχαν πει να ανέβω την 7η μέρα αλλά λόγω πρωτομαγιάς θα ανέβω την 8η.Μου ειπε πως δεν υπάρχει πρόβλημα.θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και από μένα!Είμαι καινούρια εδώ και καινούρια στην εξωσωματική!19/4 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων και τώρα είμαι στη φάση της αναμονής για χοριακή στις 2/5,μετά από 14 μέρες δλδ.Δυστυχως δεν περνάνε οι μέρες ...Πείτε μου τις εμπειρίες σας...Πώς το βιώσατε εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papakι είπε:

Γεια σας κορίτσια και από μένα!Είμαι καινούρια εδώ και καινούρια στην εξωσωματική!19/4 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων και τώρα είμαι στη φάση της αναμονής για χοριακή στις 2/5,μετά από 14 μέρες δλδ.Δυστυχως δεν περνάνε οι μέρες ...Πείτε μου τις εμπειρίες σας...Πώς το βιώσατε εσείς;

Καλως ηρθες! 

Καλη επιτυχια ευχομαι στη προσπαθεια σου! 

Θυμσμαι στη πρωτη μου εμβρυομεταφορα η αναμονη μου φαινοταν ατελειωτη. 

Προσπαθησε οσο μπορεις να βρισκεις πραγματα να κανεις να ξεφευγει το μυαλο απο τις σκεψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papakι είπε:

Γεια σας κορίτσια και από μένα!Είμαι καινούρια εδώ και καινούρια στην εξωσωματική!19/4 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων και τώρα είμαι στη φάση της αναμονής για χοριακή στις 2/5,μετά από 14 μέρες δλδ.Δυστυχως δεν περνάνε οι μέρες ...Πείτε μου τις εμπειρίες σας...Πώς το βιώσατε εσείς;

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Υπομονή να κάνεις και όλα θα πάνε καλά. Μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Papakι είπε:

Γεια σας κορίτσια και από μένα!Είμαι καινούρια εδώ και καινούρια στην εξωσωματική!19/4 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων και τώρα είμαι στη φάση της αναμονής για χοριακή στις 2/5,μετά από 14 μέρες δλδ.Δυστυχως δεν περνάνε οι μέρες ...Πείτε μου τις εμπειρίες σας...Πώς το βιώσατε εσείς;

Καλημέρα!Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Papakι είπε:

Γεια σας κορίτσια και από μένα!Είμαι καινούρια εδώ και καινούρια στην εξωσωματική!19/4 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων και τώρα είμαι στη φάση της αναμονής για χοριακή στις 2/5,μετά από 14 μέρες δλδ.Δυστυχως δεν περνάνε οι μέρες ...Πείτε μου τις εμπειρίες σας...Πώς το βιώσατε εσείς;

Γειά σου κορίτσι μου! Εύχομαι να είναι η πρώτη αλλά και η μοναδική εξωσωματική που θα κάνεις.. Δυστυχώς η αγωνία είναι μεγάλη σε αυτήν την διαδικασία και δύσκολα ξεχνιέσαι.. να είσαι όσο πιό χαρούμενη μπορείς και αισιόδοξη λίγο έμεινε...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/4/2019 at 5:40 ΜΜ, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Τι κάνετε;

αυριο ξεκινάω τις ενέσεις...?

Πολύ καλή επιτυχία!!! Να κάνεις θετικές σκέψεις και να το πάρεις βήμα βήμα για να έχεις όσο το δυνατόν λιγότερο άγχος. Θα είμαστε εδώ για να σου κάνουμε παρεουλα και να σε βοηθήσουμε σε ότι χρειάζεσαι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Papakι είπε:

Γεια σας κορίτσια και από μένα!Είμαι καινούρια εδώ και καινούρια στην εξωσωματική!19/4 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων και τώρα είμαι στη φάση της αναμονής για χοριακή στις 2/5,μετά από 14 μέρες δλδ.Δυστυχως δεν περνάνε οι μέρες ...Πείτε μου τις εμπειρίες σας...Πώς το βιώσατε εσείς;

Δύσκολη αυτή η φάση της αναμονής.. Το καλό είναι ότι έπεσε και το Πάσχα οπότε θα ξεχαστείς λογικά λιγακι αυτές τις μέρες.. Σε λιγότερο από εβδομάδα θα ξέρεις! Εύχομαι πραγματικά να έχουν πάει όλα τέλεια! Να έχουμε θετική χοριακη σύντομα!!!

*Δεν θέλω να σου πω πως το έχω βιώσει γιατί κάποιες φορές ήταν πολύ δύσκολο. Δεν θέλω να θυμάμαι τίποτα από το παρελθόν και κοιτάω μόνο μπροστά. Πάντως όλες το βιώνουμε με αγωνία. Εάν η χοριακη είναι θετική όλη αυτή η αγωνία μπαίνει στην άκρη και γεμίζεις μόνο με θετικά συναισθήματα. Μέχρι τις άλλες αγωνίες της εγκυμοσύνης φυσικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Πολύ καλή επιτυχία!!! Να κάνεις θετικές σκέψεις και να το πάρεις βήμα βήμα για να έχεις όσο το δυνατόν λιγότερο άγχος. Θα είμαστε εδώ για να σου κάνουμε παρεουλα και να σε βοηθήσουμε σε ότι χρειάζεσαι!?

Σε ευχαριστώ πολύ Magaiver μου!Προσπαθώ, όσο μπορώ, να σκέφτομαι θετικά!Είστε πολύ σημαντικές αυτές τις δύσκολες στιγμές,γιατί εσείς που τα έχετε περάσει μπορείτε να καταλάβετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...