Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Ευχαριστώ . Η χοριακη σε 14 μέρες. Δεν έχω μεγάλες ελπίδες . Την έκανα σε κρατικό νοσοκομείο. Αν και είχα 6 έμβρυα .τα 2 ήταν grade 1 Τρίτη Μέρα 8 διαιρέσεων . Τα αλλά 4 μου είπαν δεν θα τα καταφέρουν για κατάψυξη . Είμαι χαλαρή αλλά θα ήθελα πολύ βλαστοκύστη . Έχω ένα θέμα με το εργαστήριο ... νομίζω δεν είναι τόσο καλό όσο ο γιατρός.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι! Και με μία θετική χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Με μια ομάδα στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης. Εσυ;

@sokola4γενεσις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καταρχήν δεν θέλει άγχος! Η διαδικασία κρατάει 5 λεπτά με το ρολόι,Θα είσαι ξυπνητεί και δεν θα πονέσεις καθόλου.Μόλις σου περάσουν τα έμβρυα η το έμβρυο ανάλογα θα σου τα δείξουν και στον υπέρηχο. Μετά θα σε βάλουν για κανένα μισάωρο σε κάποιο κρεβάτι ξαπλωμένη και μόλις περάσει το μισάωρο θα σας πούν λογικά να φύγετε και θα σου δώσουν οδηγίες με τα φάρμακα που θα πέρνεις μέχρι την χοριακή. Α! Σε κάποια φάση λογικά θα σε ενημερώσουν και για την εξέλιξη που είχανε τα έμβρυα σου μέχρι και την αυριανή μέρα. Αυτά νομίζω! Καλή επιτυχία να έχεις!

@sokola4ευχαριστώ Ωωωω πολυυυ !!!υπέρηχο κάνουν κολπικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα Ο υπέρηχος είναι από την κοιλιά. Εγώ μόνο ηρεμία και καλή διάθεση συνιστώ. Για όλα τα άλλα θα σε καθοδηγήσουν κατάλληλα. 

Καλή επιτυχία εύχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@sokola4ευχαριστώ Ωωωω πολυυυ !!!υπέρηχο κάνουν κολπικα?

Υπέρηχο σου κάνουν στην κοιλιά και συγχρόνως κολπικά σου περνάνε τα έμβρυα. Να είσαι ήρεμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Μπεμπελουκα Ο υπέρηχος είναι από την κοιλιά. Εγώ μόνο ηρεμία και καλή διάθεση συνιστώ. Για όλα τα άλλα θα σε καθοδηγήσουν κατάλληλα. 

Καλή επιτυχία εύχομαι. 

Γεια σου πιου πιου! Τι κάνεις πως πάει ή κύηση σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Μπεμπελουκα Ο υπέρηχος είναι από την κοιλιά. Εγώ μόνο ηρεμία και καλή διάθεση συνιστώ. Για όλα τα άλλα θα σε καθοδηγήσουν κατάλληλα. 

Καλή επιτυχία εύχομαι. 

Thank youuuu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ElektraGr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !! Μάλλον το καλοκαίρι θα ξαναμπώ στην φάση αυτή. Δεύτερη προσπάθεια μετά από την πρώτη αποτυχία !! 

Με το καλό κορίτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Ευχαριστώ . Η χοριακη σε 14 μέρες. Δεν έχω μεγάλες ελπίδες . Την έκανα σε κρατικό νοσοκομείο. Αν και είχα 6 έμβρυα .τα 2 ήταν grade 1 Τρίτη Μέρα 8 διαιρέσεων . Τα αλλά 4 μου είπαν δεν θα τα καταφέρουν για κατάψυξη . Είμαι χαλαρή αλλά θα ήθελα πολύ βλαστοκύστη . Έχω ένα θέμα με το εργαστήριο ... νομίζω δεν είναι τόσο καλό όσο ο γιατρός.

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια αυριο πάω για εβρυομεταφορα θα θελα να μου πείτε τις εμπειρίες σας και τι να προσεξω!thanks!!!:-)

Ό,τι πιό ωραίο υπάρχει στην εξωσωματική! Πριν μπεις σε ενημερώνουν για το έμβρυο, διαρκεί πολύ λίγο και είναι πολύ συγκινητικό γιατί σου δίνουν την πρώτη φωτό του υπέρηχου! Περιμένεις για λίγη ώρα και αυτό ήταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Πιου-πιου κορίτσι μου αν δε θέλεις να μου απαντάς να μου το πεις όχι σε άλλες να απαντάει κ σε μένα όχι.

Τι εγινε μπλουμπλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Τι εγινε μπλουμπλου; 

Ε τι έγινε νικονα τόσο καιρό συμπεθερες κ να με γράφει! Σ όλες απαντάει εκτός από μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Thank youuuu

@Μπεμπελουκα είναι όπως ακριβώς τα έγραψε η @sokola4 !!! Η πιο ευχάριστη στιγμή της όλης διαδικασίας ..... !!!η αναμονή μετά είναι ότι το χειρότερο για εμένα τουλάχιστον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ε τι έγινε νικονα τόσο καιρό συμπεθερες κ να με γράφει! Σ όλες απαντάει εκτός από μένα.

Μηπως ετυχε μπλουμπλου μου. Μην νευριαζεις. Δεν νομιζω να εχει κ καποιο λογο να σε γραψει η πιου πιου... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ε τι έγινε νικονα τόσο καιρό συμπεθερες κ να με γράφει! Σ όλες απαντάει εκτός από μένα.

Μη με πιέζεις. Γιατί δεν περιμένεις λίγο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μη με πιέζεις. Γιατί δεν περιμένεις λίγο; 

Περίμενα αλλά βλέπω σε άλλα θέματα μία χαρά απαντάς αμέσως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Περίμενα αλλά βλέπω σε άλλα θέματα μία χαρά απαντάς αμέσως.

Ε μπορεί να είναι πιο σημαντικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Τις ενέσεις που κάνω τώρα εννοείς??λογικά το Σάββατο θα μου πάρει αίμα και θα κάνω υπέρηχο ώστε να ξεκινήσω τους ανταγωνιστές σωστά?? 

Οι εξετάσεις που πρέπει να κάνεις είναι προγεστερόνη οιστραδιολη και ε2 αυτές πρπει να τις πάρεις αυθημερόν οπότε μιλά με το διαγνωστικό σου να δεις αν μπορεί να στα έχει έτοιμα μέχρι μεσημερι αν είσαι Αθήνα δυτικά έχω να σου προτείνω ένα που τα βγάζουν αυθημερόν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

@Μπεμπελουκα είναι όπως ακριβώς τα έγραψε η @sokola4 !!! Η πιο ευχάριστη στιγμή της όλης διαδικασίας ..... !!!η αναμονή μετά είναι ότι το χειρότερο για εμένα τουλάχιστον 

@Papadakis είναι όντως δύσκολη η αναμονή και η εξέλιξη της εγκυμοσύνης για να δούμε !!Εσύ στις πόσες μέρες έκανες χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Οι εξετάσεις που πρέπει να κάνεις είναι προγεστερόνη οιστραδιολη και ε2 αυτές πρπει να τις πάρεις αυθημερόν οπότε μιλά με το διαγνωστικό σου να δεις αν μπορεί να στα έχει έτοιμα μέχρι μεσημερι αν είσαι Αθήνα δυτικά έχω να σου προτείνω ένα που τα βγάζουν αυθημερόν 

Η οιστραδιολη ειναι το ιδιο με την ε2. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Papadakis είναι όντως δύσκολη η αναμονή και η εξέλιξη της εγκυμοσύνης για να δούμε !!Εσύ στις πόσες μέρες έκανες χοριακη

Κοιτά εγώ την πρώτη φορά στην θεϊκή χοριακη που έκανα τον γιο μου την έκανα στις 12 μέρες είχα βάλει έμβρυα 4 ης ημέρας και είχα τιμή 921!!!!!

τωρα στις προσπάθειες που έχω κάνει για δεύτερο παιδί τις κάνω στις δέκα μέρες γιατί δεν είναι εύκολο με το παιδί να σε βλέπει ξάπλα ......

τωρα θα την κάνω στις εννέα μέρες την Τετάρτη σκέφτομαι αφού είναι και βλαστοκυστες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...