Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κορίτσια καλημέρα.Πριν λίγο γύρισα από την ωοληψια.Όλα καλά,πήραμε το ένα και μοναδικό ωάριο.Τώρα μένει να δούμε αν γονιμοποιηθει,αύριο νεότερα.Συνήθως όταν γίνεται γονιμοποίηση προχωράει.Ας ελπίσουμε να βάλω άλλο ένα εμβρυακι στη κατάψυξη.

Με το καλό Κόριτσι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κορίτσια καλημέρα.Πριν λίγο γύρισα από την ωοληψια.Όλα καλά,πήραμε το ένα και μοναδικό ωάριο.Τώρα μένει να δούμε αν γονιμοποιηθει,αύριο νεότερα.Συνήθως όταν γίνεται γονιμοποίηση προχωράει.Ας ελπίσουμε να βάλω άλλο ένα εμβρυακι στη κατάψυξη.

Μακάρι κορίτσι μου!!! Να έχετε κ για απόθεμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Littleme είπε:

Γεία σας και από μένα ! Σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορά! 2 η προσπάθεια με ανταγωνιστή ! Τώρα ταξιδεύω για το σπίτι!

Αντε με το καλοοο!!! Τωρα σπιτακι, λιγη ξεκουραση κ πολλα χαδακια στην κοιλιτσα! Πότε με το καλο η χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !! Μάλλον το καλοκαίρι θα ξαναμπώ στην φάση αυτή. Δεύτερη προσπάθεια μετά από την πρώτη αποτυχία !! 

Με το καλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Littleme είπε:

Γεία σας και από μένα ! Σήμερα έκανα την εμβρυομεταφορά! 2 η προσπάθεια με ανταγωνιστή ! Τώρα ταξιδεύω για το σπίτι!

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα!!!Να σου κάνω μια ερώτηση; Στον φυσικό τροποποιημένο κύκλο κάνουμε ένα ωάριο η παραπάνω; Πρόκειται την άλλη Τρίτη να επισκεφθώ τον Γιατρό για να μιλήσουμε  και θέλω να έχω μια εικόνα γ αυτό ρωτάω

Γειά σου! Εγώ αν και με αυτά τα χάπια που μου έδωσαν φαινόντουσαν 4 ωοθηλάκια ώριμα στον υπέρηχο, τελικά μόνο 1 ωαριο μου πήραν. Ίσως να είναι θέμα οργανισμού. Αυτή την φορά που παίρνω τα ίδια φάρμακα φένονται 2 ωοθηλάκια ώριμα και μου έδωσαν κάποιες ενέσεις για συμπλήρωμα για να μου κάνουν την Τρίτη σπερματένχηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Γειά σου! Εγώ αν και με αυτά τα χάπια που μου έδωσαν φαινόντουσαν 4 ωοθηλάκια ώριμα στον υπέρηχο, τελικά μόνο 1 ωαριο μου πήραν. Ίσως να είναι θέμα οργανισμού. Αυτή την φορά που παίρνω τα ίδια φάρμακα φένονται 2 ωοθηλάκια ώριμα και μου έδωσαν κάποιες ενέσεις για συμπλήρωμα για να μου κάνουν την Τρίτη σπερματένχηση.

Κατάλαβα!!!! Σ ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!εγώ λόγω ότι δεν έχω ασφάλεια για να μπορώ να περάσω επιτροπή θα το πάω όσο με πιο λίγα φαρμακα γιατί δεν έχω την τόσο μεγάλη οικονομική δυνατότητα να τα πληρώσω όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ . Η χοριακη σε 14 μέρες. Δεν έχω μεγάλες ελπίδες . Την έκανα σε κρατικό νοσοκομείο. Αν και είχα 6 έμβρυα .τα 2 ήταν grade 1 Τρίτη Μέρα 8 διαιρέσεων . Τα αλλά 4 μου είπαν δεν θα τα καταφέρουν για κατάψυξη . Είμαι χαλαρή αλλά θα ήθελα πολύ βλαστοκύστη . Έχω ένα θέμα με το εργαστήριο ... νομίζω δεν είναι τόσο καλό όσο ο γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου. Εγώ μετά από μια αποτυχιμένη εξωσωματική με τροποποιημένο φυσικό κύκλο,αποφασίσαμε με την γιατρό τον άλλο μήνα να κάνω μια εξέταση για να δούμε αν έχω φλεγμονές στην μήτρα. Αλλά αυτόν το μήνα επειδή μου είχαν πει στην αρχή να πάρω ξανά τα femara για να ξανα προσπαθήσουμε μετά το μετάνιωσαν, και την προηγούμενη βδομάδα μου είπαν να ρθούμε σε οργανωμένες επαφές πάλι το μετάνιωσαν και την Τρίτη που μας πέρασε που είχα πάει για υπέρηχο μου είπα να με κάνουν σπερματένχηση τελικά. Ασε δεν ξέρουν τι θέλουν και αυτοί!!! Αυτά τα νέα μου. Τώρα είμαι πάλι στον γιατρό και περιμένω να μου πουν πότε θα γίνει η σπερματένχηση.

Με ποιο κέντρο συνεργάζεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Α ναι ε?και εγώ έλεγα ότι ιδέα μου είναι ή από το έντερο που έχω ένα θεματακι!ναι το Σάββατο μου είπε να πάω να με δει κ μετά θα τις ξεκινήσω!εκεί τι ν περιμενω??χαχα

@katrinaki  τέλεια !!!!!άντε περνούν οι μέρες τι νομίζεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@katrinaki  τέλεια !!!!!άντε περνούν οι μέρες τι νομίζεις !!

Ανυπομονώ!!ας αντιδράσουν καλά τα αυγουλάκια μου και να προχωρήσουμε ομαλά!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Ευχαριστώ . Η χοριακη σε 14 μέρες. Δεν έχω μεγάλες ελπίδες . Την έκανα σε κρατικό νοσοκομείο. Αν και είχα 6 έμβρυα .τα 2 ήταν grade 1 Τρίτη Μέρα 8 διαιρέσεων . Τα αλλά 4 μου είπαν δεν θα τα καταφέρουν για κατάψυξη . Είμαι χαλαρή αλλά θα ήθελα πολύ βλαστοκύστη . Έχω ένα θέμα με το εργαστήριο ... νομίζω δεν είναι τόσο καλό όσο ο γιατρός.

Να εμπιστευτεις τα εμβρυακια σου. 

Καταλαβαινω τις σκεψεις σου. 

Ομως τα εμβρυακια θα το παλεψουν! 

Υπομονη! Εδω θα ειμαστς, να μας λες τα νεα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Ανυπομονώ!!ας αντιδράσουν καλά τα αυγουλάκια μου και να προχωρήσουμε ομαλά!!?

@katrinaki για ποτέ θα φτάσεις στη μέρα της ωοληψιαςδεν θα το πιστεύεις ...μεχρι και Τρίτη περίπου θα έχεις τις ενέσεις !!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Κατάλαβα!!!! Σ ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!εγώ λόγω ότι δεν έχω ασφάλεια για να μπορώ να περάσω επιτροπή θα το πάω όσο με πιο λίγα φαρμακα γιατί δεν έχω την τόσο μεγάλη οικονομική δυνατότητα να τα πληρώσω όλα!!!

Καλησπέρα κορίτσι μου πριν αγοράσεις φάρμακα απευθυνσου στο σωματείο Κυβέλη εκεί βοηθούν υποβοηθούμεναζευγαρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου πριν αγοράσεις φάρμακα απευθυνσου στο σωματείο Κυβέλη εκεί βοηθούν υποβοηθούμεναζευγαρια

Καλησπέρα!!!Σε τι βοηθούν; Υπάρχει κάποιο σάιτ  να ενημερωθώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα!!!Σε τι βοηθούν; Υπάρχει κάποιο σάιτ  να ενημερωθώ;

Μπορώ να σου δώσω το τηλέφωνο της προέδρου googlareto

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι το βρήκα τελικά στο ίντερνετ!

Αν θέλεις τελικά σου δίνω το τηλ της να συνεννοηθείτε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αν θέλεις τελικά σου δίνω το τηλ της να συνεννοηθείτε !

Σ'ευχαριστω προς το παρόν λέω μια να μιλήσω με τον γιατρό να δω τι θα πει για την περίπτωσή μας δεν είμαι και από Αθήνα! Δυστυχώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια αυριο πάω για εβρυομεταφορα θα θελα να μου πείτε τις εμπειρίες σας και τι να προσεξω!thanks!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Κατάλαβα!!!! Σ ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!εγώ λόγω ότι δεν έχω ασφάλεια για να μπορώ να περάσω επιτροπή θα το πάω όσο με πιο λίγα φαρμακα γιατί δεν έχω την τόσο μεγάλη οικονομική δυνατότητα να τα πληρώσω όλα!!!

Ότι χρειαστείς εγώ είμαι εδω, δεν χρειάζεται να με ευχαριστείς.Ούτε εγώ έχω περάσει απο επιτροπή αλλά εξωσωματικές προς το παρόν έχω κάνει μόνο μέσο νοσοκομείου και πολλές φορές μου έδειναν φάρμακα οι γιατροί μου από αυτά που περίσσευαν από άλλες κοπέλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@katrinaki για ποτέ θα φτάσεις στη μέρα της ωοληψιαςδεν θα το πιστεύεις ...μεχρι και Τρίτη περίπου θα έχεις τις ενέσεις !!!:-)

Τις ενέσεις που κάνω τώρα εννοείς??λογικά το Σάββατο θα μου πάρει αίμα και θα κάνω υπέρηχο ώστε να ξεκινήσω τους ανταγωνιστές σωστά?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια αυριο πάω για εβρυομεταφορα θα θελα να μου πείτε τις εμπειρίες σας και τι να προσεξω!thanks!!!:-)

Καταρχήν δεν θέλει άγχος! Η διαδικασία κρατάει 5 λεπτά με το ρολόι,Θα είσαι ξυπνητεί και δεν θα πονέσεις καθόλου.Μόλις σου περάσουν τα έμβρυα η το έμβρυο ανάλογα θα σου τα δείξουν και στον υπέρηχο. Μετά θα σε βάλουν για κανένα μισάωρο σε κάποιο κρεβάτι ξαπλωμένη και μόλις περάσει το μισάωρο θα σας πούν λογικά να φύγετε και θα σου δώσουν οδηγίες με τα φάρμακα που θα πέρνεις μέχρι την χοριακή. Α! Σε κάποια φάση λογικά θα σε ενημερώσουν και για την εξέλιξη που είχανε τα έμβρυα σου μέχρι και την αυριανή μέρα. Αυτά νομίζω! Καλή επιτυχία να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...