Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

@sansa μου καλή επιτυχία αύριο!!! Θα περιμένουμε τα νέα σου μετά την ωοληψία.

Σ ευχαριστώ κορίτσι,θα σας πω τί έγινε όταν θα πάω σπίτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Το βραχυ πρωτόκολλο και έχω ξεκινήσει από εχτές ενέσεις. Έπρεπε να ποναω?? αισθάνομαι πολυ μικρή ενόχληση στην κοιλιά αλλά υπέθεσα ότι είναι επειδή είμαι στην 4 μέρα περιόδου

@katrinaki αυτά τα πονακιαειναι φυσιολογικά !!το Σάββατο θα ξεκινήσεις cetrotide;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Πραγματικά το έχω πάρει χαλαρά και δουλεύω από το σπίτι για να μην το σκέφτομαι και να περνάει η μέρα ... Απλ επειδή Δυστυχώς έχω διαβάσει πολύ κάτι τέτοιο δεν το έχω ξανά ακούσει

μια δορά συνήθως τα αποψυχουν !!!!!

σε ποιον γιατρό είσαι ;;;; γιατρό λίγοι τον υποστηρίζουν τον νικά ... ένα θέλεις βέβαια λες

 

Για να στο κάνουν αυτό άρα κάτι παραπάνω θα ξέρουν. Εσύ να είσαι χαλαρή για να μην στρεσάρονται και τα μωράκια? Εγώ είμαι στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης με την ομάδα της Κ.Κουτλάκης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@katrinaki αυτά τα πονακιαειναι φυσιολογικά !!το Σάββατο θα ξεκινήσεις cetrotide;

Α ναι ε?και εγώ έλεγα ότι ιδέα μου είναι ή από το έντερο που έχω ένα θεματακι!ναι το Σάββατο μου είπε να πάω να με δει κ μετά θα τις ξεκινήσω!εκεί τι ν περιμενω??χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@sokola4 ευχαριστώ και σε σένα ότι καλυτερο !!γράψε για σένα τι κάνεις ?σε ποιο στάδιο είσαι ?

Καλά είμαι κορίτσι μου. Εγώ μετά από μια αποτυχιμένη εξωσωματική με τροποποιημένο φυσικό κύκλο,αποφασίσαμε με την γιατρό τον άλλο μήνα να κάνω μια εξέταση για να δούμε αν έχω φλεγμονές στην μήτρα. Αλλά αυτόν το μήνα επειδή μου είχαν πει στην αρχή να πάρω ξανά τα femara για να ξανα προσπαθήσουμε μετά το μετάνιωσαν, και την προηγούμενη βδομάδα μου είπαν να ρθούμε σε οργανωμένες επαφές πάλι το μετάνιωσαν και την Τρίτη που μας πέρασε που είχα πάει για υπέρηχο μου είπα να με κάνουν σπερματένχηση τελικά. Ασε δεν ξέρουν τι θέλουν και αυτοί!!! Αυτά τα νέα μου. Τώρα είμαι πάλι στον γιατρό και περιμένω να μου πουν πότε θα γίνει η σπερματένχηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Το βραχυ πρωτόκολλο και έχω ξεκινήσει από εχτές ενέσεις. Έπρεπε να ποναω?? αισθάνομαι πολυ μικρή ενόχληση στην κοιλιά αλλά υπέθεσα ότι είναι επειδή είμαι στην 4 μέρα περιόδου

όχι δεν είναι απαραίτητο να πονάς! όλα μια χαρά θα πάνε θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η sansa είπε:

Σ ευχαριστώ κορίτσι,θα σας πω τί έγινε όταν θα πάω σπίτι.

Περιμένουμε με ανυπομονησία! Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου. Εγώ μετά από μια αποτυχιμένη εξωσωματική με τροποποιημένο φυσικό κύκλο,αποφασίσαμε με την γιατρό τον άλλο μήνα να κάνω μια εξέταση για να δούμε αν έχω φλεγμονές στην μήτρα. Αλλά αυτόν το μήνα επειδή μου είχαν πει στην αρχή να πάρω ξανά τα femara για να ξανα προσπαθήσουμε μετά το μετάνιωσαν, και την προηγούμενη βδομάδα μου είπαν να ρθούμε σε οργανωμένες επαφές πάλι το μετάνιωσαν και την Τρίτη που μας πέρασε που είχα πάει για υπέρηχο μου είπα να με κάνουν σπερματένχηση τελικά. Ασε δεν ξέρουν τι θέλουν και αυτοί!!! Αυτά τα νέα μου. Τώρα είμαι πάλι στον γιατρό και περιμένω να μου πουν πότε θα γίνει η σπερματένχηση.

Τι να πω, δυστυχώς και αυτοί ψάχνοντας πάνε κάποιες φορές! Ελπίζω με την σπερματεγχυση να μείνεις έγκυος και να μην χρειαστεί να κάνει τίποτα άλλο! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η satya είπε:

Τι να πω, δυστυχώς και αυτοί ψάχνοντας πάνε κάποιες φορές! Ελπίζω με την σπερματεγχυση να μείνεις έγκυος και να μην χρειαστεί να κάνει τίποτα άλλο! Καλή επιτυχία!

Αν και δεν νομίζω,αλλά ευχαριστώ πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου. Εγώ μετά από μια αποτυχιμένη εξωσωματική με τροποποιημένο φυσικό κύκλο,αποφασίσαμε με την γιατρό τον άλλο μήνα να κάνω μια εξέταση για να δούμε αν έχω φλεγμονές στην μήτρα. Αλλά αυτόν το μήνα επειδή μου είχαν πει στην αρχή να πάρω ξανά τα femara για να ξανα προσπαθήσουμε μετά το μετάνιωσαν, και την προηγούμενη βδομάδα μου είπαν να ρθούμε σε οργανωμένες επαφές πάλι το μετάνιωσαν και την Τρίτη που μας πέρασε που είχα πάει για υπέρηχο μου είπα να με κάνουν σπερματένχηση τελικά. Ασε δεν ξέρουν τι θέλουν και αυτοί!!! Αυτά τα νέα μου. Τώρα είμαι πάλι στον γιατρό και περιμένω να μου πουν πότε θα γίνει η σπερματένχηση.

Καλημέρα!!!Να σου κάνω μια ερώτηση; Στον φυσικό τροποποιημένο κύκλο κάνουμε ένα ωάριο η παραπάνω; Πρόκειται την άλλη Τρίτη να επισκεφθώ τον Γιατρό για να μιλήσουμε  και θέλω να έχω μια εικόνα γ αυτό ρωτάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η satya είπε:

όχι δεν είναι απαραίτητο να πονάς! όλα μια χαρά θα πάνε θα δεις!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!❤️ Απο χτες έχω κάποια πονακια στην κοιλιά αλλά πολύ λίγα και όχι συνεχόμενα!!μακάρι γιατί την άλλη βδομάδα θ αρχίσω και τις άλλες ενέσεις!!ας σταθω τυχερή και να τα καταφέρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!❤️ Απο χτες έχω κάποια πονακια στην κοιλιά αλλά πολύ λίγα και όχι συνεχόμενα!!μακάρι γιατί την άλλη βδομάδα θ αρχίσω και τις άλλες ενέσεις!!ας σταθω τυχερή και να τα καταφέρω!!

Μια χαρά θα τα καταφέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Katriniki εγω δεν ειχα καθολου πονους. Ισα ισα αυτη η ενεση ειναι ανταγωνιστης κ δεν προκαλει συμπτωματα. Δεν ετυχε να το ξανακουσω εγω τουλαχιστον. 

Για την cetrodite λες που θα ξεκινήσω από την επόμενη εβδομάδα?δεν ξέρω θα δείξει μακάρι!! Πάντως τώρα με αυτές έχω από εχτές το βράδυ πολύ λίγα πονακια αλλά όχι συνεχόμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η satya είπε:

Μια χαρά θα τα καταφέρεις!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!? ξέρω από αυτά που διαβάζω εδώ ότι γενικά είναι λίγο δύσκολο να τα καταφέρεις με την πρώτη προσπάθεια!Εσύ πως είσαι??τι κάνεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!? ξέρω από αυτά που διαβάζω εδώ ότι γενικά είναι λίγο δύσκολο να τα καταφέρεις με την πρώτη προσπάθεια!Εσύ πως είσαι??τι κάνεις??

Καλά είμαι κοριτσάκι μου! Αύριο ωοληψία να πάρω εαν είναι καλό άλλο ένα ωαριάκι! Μαζεύω στο καλαθάκι μου! χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η satya είπε:

Καλά είμαι κοριτσάκι μου! Αύριο ωοληψία να πάρω εαν είναι καλό άλλο ένα ωαριάκι! Μαζεύω στο καλαθάκι μου! χαχαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχα μπράβο κοριτσακι μου!!πολύ καλό θα είναι!!πόσα έχεις μαζέψει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katriniki είπε:

Χαχαχαχαχα μπράβο κοριτσακι μου!!πολύ καλό θα είναι!!πόσα έχεις μαζέψει???

Αρκετούτσικα! γύρω στα 5-6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η satya είπε:

Αρκετούτσικα! γύρω στα 5-6

Ααααα μπράβο!!και θα χρειαστεις συγκεκριμένο αριθμό?πως το έχεις σκεφτεί?για να κάνεις την έμβρυομεταφορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.Πριν λίγο γύρισα από την ωοληψια.Όλα καλά,πήραμε το ένα και μοναδικό ωάριο.Τώρα μένει να δούμε αν γονιμοποιηθει,αύριο νεότερα.Συνήθως όταν γίνεται γονιμοποίηση προχωράει.Ας ελπίσουμε να βάλω άλλο ένα εμβρυακι στη κατάψυξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Για την cetrodite λες που θα ξεκινήσω από την επόμενη εβδομάδα?δεν ξέρω θα δείξει μακάρι!! Πάντως τώρα με αυτές έχω από εχτές το βράδυ πολύ λίγα πονακια αλλά όχι συνεχόμενα!

Νομιζα οτι για αυτην συζητουσατς. Γι αυτο την ανεφερα. 

Λογικα τα πονακια. Μην ανησυχεις. Διεγειρονται οι ωοθηκες κ μεγαλωνουν τα ωαρια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κορίτσια καλημέρα.Πριν λίγο γύρισα από την ωοληψια.Όλα καλά,πήραμε το ένα και μοναδικό ωάριο.Τώρα μένει να δούμε αν γονιμοποιηθει,αύριο νεότερα.Συνήθως όταν γίνεται γονιμοποίηση προχωράει.Ας ελπίσουμε να βάλω άλλο ένα εμβρυακι στη κατάψυξη.

Άντε μπράβο κοριτσάκι μου, γεμίζει το σακούλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Νομιζα οτι για αυτην συζητουσατς. Γι αυτο την ανεφερα. 

Λογικα τα πονακια. Μην ανησυχεις. Διεγειρονται οι ωοθηκες κ μεγαλωνουν τα ωαρια. 

Ναι ναι το κατάλαβα κορίτσι μου!! Εντάξει καλά πριν τότε!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...