Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ρε κορίτσια έχει τύχει σε καμία να κάνει εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες πυ έχουν αποψυχθεί δυο φορές και να πετύχει ;;;;; όλο γυρνάει στο μυαλό μου ... 

εννοω ότι τα καταψύξαμε 1 μέρα ... τα αποψυξαμε και έφτασαν παραπάνω από δυο 4 μέρας όπου ήθελε να μου βάλει την προηγούμενη φορά μαι τα αλλά δυο που έμειναν προχώρησαν έγιναν βλαστοκυστες και τα έβαλαν πάλι κατάψυξη .... τα έβγαλαν πάλι και τα έβαλα την Τρίτη !!!!!

Helpppppp

Βρε μην αγχώνεσαι τόσο ότι έγινε έγινε. Αυτή την φορά πάρτο όσο πιο χαλαρά γίνεται.Οσο το έχεις στο μυαλό σου είναι χειρότερα. Ξέρω είναι δύσκολο αυτό που λέω αλλά πιστεύω όσο το σκαλίζουμε τόσο δεν έρχεται το επιθυμητό. Εύχομαι πραγματικά να σου πάνε όλα καλά αυτή την φορά! Όσο για την εξέταση δεν ξέρω άλλες πληροφορίες ίσως όντως να είναι του Νίκα θα μάθω στον επόμενο κύκλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Κορίτσια 599 η χοριακη! Σας ευχαριστώ πολυ εύχομαι κ σε εσάς το καλύτερο με πολλά μωράκια!!!!

Πρώτη χορισκησυγχαρητηριαααα πως νιώθεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα μου σου εύχομαι όλα καλά να πάνε!

@Mariapretty Μπράβο κορίτσι μου πολύ καλή η χοριακή σου! Δεν νομίζω να χρειάζεται ξάπλα απλά λίγο προσοχή τους πρώτους μήνες. Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!

@Katriniki μου καλή αρχή σου εύχομαι και με λιγότερο άγχος! Όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Βρε μην αγχώνεσαι τόσο ότι έγινε έγινε. Αυτή την φορά πάρτο όσο πιο χαλαρά γίνεται.Οσο το έχεις στο μυαλό σου είναι χειρότερα. Ξέρω είναι δύσκολο αυτό που λέω αλλά πιστεύω όσο το σκαλίζουμε τόσο δεν έρχεται το επιθυμητό. Εύχομαι πραγματικά να σου πάνε όλα καλά αυτή την φορά! Όσο για την εξέταση δεν ξέρω άλλες πληροφορίες ίσως όντως να είναι του Νίκα θα μάθω στον επόμενο κύκλο.

Πραγματικά το έχω πάρει χαλαρά και δουλεύω από το σπίτι για να μην το σκέφτομαι και να περνάει η μέρα ... Απλ επειδή Δυστυχώς έχω διαβάσει πολύ κάτι τέτοιο δεν το έχω ξανά ακούσει

μια δορά συνήθως τα αποψυχουν !!!!!

σε ποιον γιατρό είσαι ;;;; γιατρό λίγοι τον υποστηρίζουν τον νικά ... ένα θέλεις βέβαια λες

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ά την Έκανα και εγώ για 2 μέρες τη cetrodite .Πώς νιώθεις ?θα έχεις πόνους περιόδου μην φοβηθείς δεν είναι κάτι !

Α ναι?δεν μου ανέφερε κατι,είπε όταν έρθει η ώρα τους θα μου πει κ για αυτές,βήμα βήμα!Θα ξεκινήσω να τις χρησιμοποιω μετά το πρώτο ραντεβού με το γιατρο μου είπε που θα γίνει το Σάββατο!με αυτές που κάνω τώρα είμαι μια χαρά δεν έχω καταλάβει κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

@Μπεμπελουκα μου σου εύχομαι όλα καλά να πάνε!

@Mariapretty Μπράβο κορίτσι μου πολύ καλή η χοριακή σου! Δεν νομίζω να χρειάζεται ξάπλα απλά λίγο προσοχή τους πρώτους μήνες. Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!

@Katriniki μου καλή αρχή σου εύχομαι και με λιγότερο άγχος! Όλα καλά θα πάνε!

Σε ευχαριστω πολύ!!η αλήθεια είναι ότι προσπαθώ να μην αγχωνομαι και να μη το σκέφτομαι συνέχεια αλλά ανυπομονώ!δλδ φαντάσου τι θα γίνει όταν φτάσω στο στάδιο της έμβρυομεταφορας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariapretty είπε:

Κορίτσια 599 η χοριακη! Σας ευχαριστώ πολυ εύχομαι κ σε εσάς το καλύτερο με πολλά μωράκια!!!!

Κορίτσι μου τώρα το είδα!!!με το καλό!! μπραβο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katriniki εγω δεν ειχα καθολου πονους. Ισα ισα αυτη η ενεση ειναι ανταγωνιστης κ δεν προκαλει συμπτωματα. Δεν ετυχε να το ξανακουσω εγω τουλαχιστον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

καλημερα κοριτσια θελω την γνωμη σας για την χοριακη μ ... την περασμενη παρασκευη εκανα χοριακη κ ηατν 75 μοναδες ξανα εκανα την δευτερα κ ηταν 322.50 κ σημερα επανελαβα κ ηταν 585.70..... πως σας φαινετε??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@Katriniki εγω δεν ειχα καθολου πονους. Ισα ισα αυτη η ενεση ειναι ανταγωνιστης κ δεν προκαλει συμπτωματα. Δεν ετυχε να το ξανακουσω εγω τουλαχιστον. 

Α ωραία εντάξει!! ευχαριστω πολύ @nikona μου! ελπίζω να πάνε όλα καλά!κ να αντιδράσουν σωστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ζέτα μου δεν έχω τίποτα απολύτως ούτε καν υπνηλία. Μόνο που ζαλίζομαι που και που σαν τις ελληνικές ταινίες που ξαφνικά ζαλίζεται η γυναίκα και φωνάζουν το γιατρό και λέει είναι έγκυος. Χαχαχαχα. Αυτό μόνο. 

Έτσι να είσαι ως το τέλος Πίου μου!!! Τώρα σε ποια εβδομαδα είσαι; Θα κοντεύει η αυχενική διαφάνεια ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Zeta.Κι εσυ πως πας; σε ποια εβδομαδα εισαι;

@Πιου-πιου μου! Μπραβο που εισαι καλα. Ετσι ολα να συνεχισουν..!!

Στην 21η nikona μου! Την Τρίτη έχουμε την Β’ επιπέδου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariapretty είπε:

Κορίτσια 599 η χοριακη! Σας ευχαριστώ πολυ εύχομαι κ σε εσάς το καλύτερο με πολλά μωράκια!!!!

Τέλειααα!!! Κάτσε κ απολαυσέ το τώρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Α ναι?δεν μου ανέφερε κατι,είπε όταν έρθει η ώρα τους θα μου πει κ για αυτές,βήμα βήμα!Θα ξεκινήσω να τις χρησιμοποιω μετά το πρώτο ραντεβού με το γιατρο μου είπε που θα γίνει το Σάββατο!με αυτές που κάνω τώρα είμαι μια χαρά δεν έχω καταλάβει κάτι!

Δεν έχεις πονάκια ?τι πρωτοκολλο ακολουθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

@Μπεμπελουκα μου σου εύχομαι όλα καλά να πάνε!

@Mariapretty Μπράβο κορίτσι μου πολύ καλή η χοριακή σου! Δεν νομίζω να χρειάζεται ξάπλα απλά λίγο προσοχή τους πρώτους μήνες. Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!

@Katriniki μου καλή αρχή σου εύχομαι και με λιγότερο άγχος! Όλα καλά θα πάνε!

@sokola4 ευχαριστώ και σε σένα ότι καλυτερο !!γράψε για σένα τι κάνεις ?σε ποιο στάδιο είσαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Ρε κορίτσια έχει τύχει σε καμία να κάνει εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες πυ έχουν αποψυχθεί δυο φορές και να πετύχει ;;;;; όλο γυρνάει στο μυαλό μου ... 

εννοω ότι τα καταψύξαμε 1 μέρα ... τα αποψυξαμε και έφτασαν παραπάνω από δυο 4 μέρας όπου ήθελε να μου βάλει την προηγούμενη φορά μαι τα αλλά δυο που έμειναν προχώρησαν έγιναν βλαστοκυστες και τα έβαλαν πάλι κατάψυξη .... τα έβγαλαν πάλι και τα έβαλα την Τρίτη !!!!!

Helpppppp

Νομίζω στις βλαστοκύστες έτσι κάνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δεν έχεις πονάκια ?τι πρωτοκολλο ακολουθεις?

Το βραχυ πρωτόκολλο και έχω ξεκινήσει από εχτές ενέσεις. Έπρεπε να ποναω?? αισθάνομαι πολυ μικρή ενόχληση στην κοιλιά αλλά υπέθεσα ότι είναι επειδή είμαι στην 4 μέρα περιόδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Ωωωωω!!!! Έπρεπε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
    • Καλημέρα, Είμαι και εγώ στο στάδιο της αναμονής, εχωκ εγω καποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά αλλα θεωρώ οτι ειναι όλα αποτα φάρμακα..έχοντας ηδη μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορά όπου τώρα εχω τη σχεδόν δύο ετών κορη μου εχω να πω οτι δεν υπάρχουν συμπτώματα επιτυχίας η αποτυχίας..όπως και στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ειχα κανένα.. Καλη επιτυχία να έχουμε όλες κορίτσια!! 
    • Καλημέρα illy1984 σε καταλαβαίνω απόλυτα αυτές οι ημέρες δεν περνούν καθόλου και ψάχνεις κάθε αλλαγή ή κάθε σημάδι στο σώμα σου που μπορεί να σε οδηγεί σε κάθε θετικό . Σίγουρα επηρεαζόμαστε από τα φάρμακα και κυρίως από την προγεστερόνη . Εγώ σου εύχομαι να είναι σημάδι από το μωράκι σου και σύντομα να έχουμε τα καλά νέα σου .  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...