Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

@Μπεμπελουκαμε το καλό να κάνεις την εμβρυομεταφορα σου... Εγώ τα utrogestan, 6 στον αριθμό, τα παίρνω κολπικά από την αμέσως επόμενη ημέρα της ωοληψιας αλλά μου το είχε πει ο γιατρός.

@KatrinikiΚαλή αρχή... Δεν ειναι τίποτα.. Και οι μέρες θα περάσουν  γρήγορα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η satya είπε:

Γιατί καλέ να κάτσεις στο κρεβάτι??? Περίμενε να δεις τι θα σου πει ο γιατρός πρώτα και μετά θα δούμε!

Καλά λες αφού δεν με είδε ο Γιατρός αλλά με ψιλό αγχωσε η μικροβιολόγος. Περιμένουμε το απόγευμα να δούμε την χοριακη να τον πάρω τηλ κ να μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια θελω την γνωμη σας για την χοριακη μ ... την περασμενη παρασκευη εκανα χοριακη κ ηατν 75 μοναδες ξανα εκανα την δευτερα κ ηταν 322.50 κ σημερα επανελαβα κ ηταν 585.70..... πως σας φαινετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες! Ηθελα να ρωτήσω για εμβρυομεταφορα όταν γίνεται σε επόμενο κύκλο από ωοληψια σε ποια μέρα γίνεται συνήθως? Και με δουλειά μετά τι κανατε πήρατε άδεια? Πόσες μέρες προσοχή θέλει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mmaria87 είπε:

Γεια σας και πάλι κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες! Ηθελα να ρωτήσω για εμβρυομεταφορα όταν γίνεται σε επόμενο κύκλο από ωοληψια σε ποια μέρα γίνεται συνήθως? Και με δουλειά μετά τι κανατε πήρατε άδεια? Πόσες μέρες προσοχή θέλει?

Εγώ την έκανα 22 μέρες μετά την τελευταία περίοδο. Πήγα στις 20 μέρες έκαναν ωοληψια κ μετά από 2 μέρες πήγα κ μου έβαλαν 2 εμβρυακια. 2 βδομάδες εκατσα σπιτι. Την Δευτέρα έμαθα την ευχάριστα κ σήμερα περιμένω να διπλασιαστεί η 2η χοριακη. Όμως ακόμα θέλει προσοχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mariapretty είπε:

Εγώ την έκανα 22 μέρες μετά την τελευταία περίοδο. Πήγα στις 20 μέρες έκαναν ωοληψια κ μετά από 2 μέρες πήγα κ μου έβαλαν 2 εμβρυακια. 2 βδομάδες εκατσα σπιτι. Την Δευτέρα έμαθα την ευχάριστα κ σήμερα περιμένω να διπλασιαστεί η 2η χοριακη. Όμως ακόμα θέλει προσοχή.

Αχ κορίτσι μου με το Καλό!Όλα να πάνε καλά σου εύχομαι! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zefi87 είπε:

@Μπεμπελουκαμε το καλό να κάνεις την εμβρυομεταφορα σου... Εγώ τα utrogestan, 6 στον αριθμό, τα παίρνω κολπικά από την αμέσως επόμενη ημέρα της ωοληψιας αλλά μου το είχε πει ο γιατρός.

@KatrinikiΚαλή αρχή... Δεν ειναι τίποτα.. Και οι μέρες θα περάσουν  γρήγορα... ?

Ευχαριστώ πολύ!!έχω πολύ αγωνία!!!μακάρι να κυλήσουν όλα όμορφα και γρήγορα με αίσιο τέλος❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Αχαχαχαχ ναι ε?και χάρηκα!!βασικά είδα και κάποιες κοπέλες που δεν έκαναν αμεσως μετα την ωοληψια έμβρυομεταφορά λόγω υπερδιέγερσης!!οπότε ας ελπίσουμε ότι δεν θα είμαι σε αυτή την κατηγορία!μου είπε ν με δει μέσα στο Σαββατοκύριακο και από εκεί και μετά θα κάνω και ενεση cetrodite

Ά την Έκανα και εγώ για 2 μέρες τη cetrodite .Πώς νιώθεις ?θα έχεις πόνους περιόδου μην φοβηθείς δεν είναι κάτι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariapretty είπε:

Εγώ την έκανα 22 μέρες μετά την τελευταία περίοδο. Πήγα στις 20 μέρες έκαναν ωοληψια κ μετά από 2 μέρες πήγα κ μου έβαλαν 2 εμβρυακια. 2 βδομάδες εκατσα σπιτι. Την Δευτέρα έμαθα την ευχάριστα κ σήμερα περιμένω να διπλασιαστεί η 2η χοριακη. Όμως ακόμα θέλει προσοχή.

Χρειάζεται 2 βδομάδες εεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπεμπελουκα μονο ο γιατρος σου μπορει να σου πει αν μπορεις να τα παρεις κ τα δυο κολπικα.

@Mariapretty φιλη μου που γεννησε διδυμα τον δεκεμβριο δουλευε απο την αρχη της εγκυμοσυνης της μεχρι τρεις μηνες πριν γεννησει. Μην ακους ό, τι να ναι. Αν ειναι δυνατον.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Μπεμπελουκα μονο ο γιατρος σου μπορει να σου πει αν μπορεις να τα παρεις κ τα δυο κολπικα.

@Mariapretty φιλη μου που γεννησε διδυμα τον δεκεμβριο δουλευε απο την αρχη της εγκυμοσυνης της μεχρι τρεις μηνες πριν γεννησει. Μην ακους ό, τι να ναι. Αν ειναι δυνατον.

 

@nikona ευχαριστώ πολυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mariapretty είπε:

Καλά λες αφού δεν με είδε ο Γιατρός αλλά με ψιλό αγχωσε η μικροβιολόγος. Περιμένουμε το απόγευμα να δούμε την χοριακη να τον πάρω τηλ κ να μου πει.

Από πότε καλέ αυτές που περιμένουν δίδυμα κάθονται στο κρεβάτι; Πρόκειται σίγουρα για εγκυμοσύνη με περισσότερους κινδύνους, αλλά είναι νωρίς ακόμα. Καλό διπλασιασμό εύχομαι κ μία τελειομανή εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mmaria87 είπε:

Γεια σας και πάλι κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες! Ηθελα να ρωτήσω για εμβρυομεταφορα όταν γίνεται σε επόμενο κύκλο από ωοληψια σε ποια μέρα γίνεται συνήθως? Και με δουλειά μετά τι κανατε πήρατε άδεια? Πόσες μέρες προσοχή θέλει?

Δεν υπάρχει συγκεκριμένη μέρα κορίτσι... Εμένα οι 2 εμβρυομεταφορές μου έγινα περίπου 17-18 μέρα μετά την πρώτη μέρα περιόδου... Όσο για το πόσο πρέπει να κάτσεις εδώ οι απόψεις διίστανται... 2-3 μέρες πιστεύω αρκούν γιατί αν θα εμφυτευτεί θα γινει τότε... Ο γιατρός σου θα σε καθοδηγήσει βέβαια. Καλή επιτυχία εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona μου κοντοζυγώνουν οι μέρες που θα δεις τον αντρούλη σου!!!!❤️Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!! @Πιου-πιου μου εσύ πως είσαι; Έχεις συμπτώματα; Καούρες - ναυτίες; @Magaiver μου δεν σου ήρθε ακόμα περίοδος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

@nikona μου κοντοζυγώνουν οι μέρες που θα δεις τον αντρούλη σου!!!!❤️Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!! @Πιου-πιου μου εσύ πως είσαι; Έχεις συμπτώματα; Καούρες - ναυτίες; @Magaiver μου δεν σου ήρθε ακόμα περίοδος;

Ζέτα μου δεν έχω τίποτα απολύτως ούτε καν υπνηλία. Μόνο που ζαλίζομαι που και που σαν τις ελληνικές ταινίες που ξαφνικά ζαλίζεται η γυναίκα και φωνάζουν το γιατρό και λέει είναι έγκυος. Χαχαχαχα. Αυτό μόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Τι εξέταση είναι αυτή ;;;;

Δεν ξέρω ακριβώς απλός μου είπανε ότι θα μου πάρουν δείγμα από την μήτρα για να δούνε για φλεγμονές. Θα γίνει τον επόμενο μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sokola4 είπε:

Δεν ξέρω ακριβώς απλός μου είπανε ότι θα μου πάρουν δείγμα από την μήτρα για να δούνε για φλεγμονές. Θα γίνει τον επόμενο μήνα.

Μάλλον για την εξέταση του νικά λες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Δεν υπάρχει συγκεκριμένη μέρα κορίτσι... Εμένα οι 2 εμβρυομεταφορές μου έγινα περίπου 17-18 μέρα μετά την πρώτη μέρα περιόδου... Όσο για το πόσο πρέπει να κάτσεις εδώ οι απόψεις διίστανται... 2-3 μέρες πιστεύω αρκούν γιατί αν θα εμφυτευτεί θα γινει τότε... Ο γιατρός σου θα σε καθοδηγήσει βέβαια. Καλή επιτυχία εύχομαι!!!!

Αναλόγως εάν σε πάει με φυσικό η με τεχνητό κύκλο !!!συνηθως από 15 έως 22 ....

συνφωνω απολύτως 2 με 3 ημέρες τόσο θέλει να γίνει η εμφύτευση !!!!και αυτές τις ημέρες όχι πλήρη ακινησία για να αιματωνεται η μήτρα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Από πότε καλέ αυτές που περιμένουν δίδυμα κάθονται στο κρεβάτι; Πρόκειται σίγουρα για εγκυμοσύνη με περισσότερους κινδύνους, αλλά είναι νωρίς ακόμα. Καλό διπλασιασμό εύχομαι κ μία τελειομανή εγκυμοσύνη!!!!

Συμφωνώ απόλυτα !!!! Απορώ πως λένε τέτοια πράγματα και τρομοκρατούν τον κόσμο !!! Είναι κύηση υψηλού κινδύνου αλλά μέχρι εκεί ..... για να είσαι ακίνητη πρέπει να υπάρχει μεγάλο πρόβλημα .......καλό διπλασιασμό !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια έχει τύχει σε καμία να κάνει εμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες πυ έχουν αποψυχθεί δυο φορές και να πετύχει ;;;;; όλο γυρνάει στο μυαλό μου ... 

εννοω ότι τα καταψύξαμε 1 μέρα ... τα αποψυξαμε και έφτασαν παραπάνω από δυο 4 μέρας όπου ήθελε να μου βάλει την προηγούμενη φορά μαι τα αλλά δυο που έμειναν προχώρησαν έγιναν βλαστοκυστες και τα έβαλαν πάλι κατάψυξη .... τα έβγαλαν πάλι και τα έβαλα την Τρίτη !!!!!

Helpppppp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mariapretty είπε:

Κορίτσια 599 η χοριακη! Σας ευχαριστώ πολυ εύχομαι κ σε εσάς το καλύτερο με πολλά μωράκια!!!!

Μπράβο κορίτσι μου !!! Με το καλό σπυ εύχομαι !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...