Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@Kokotsalo πώς παει η αναμονη; πότε με το καλο η χοριακη;

Θα το εχεις ξαναγραψει αλλα δεν θυμαμαι. 

Σήμερα δεν έχει χοριακη η Κοκοτσαλο? Πάνε 2 εβδομάδες σχεδόν νομίζω που έκανε την εμβρτομεταφορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Sakiraκαλή αρχηηη !!!όλες είμαστε κοντά κοντά !!

Σε ευχαριστώ πολυ σε όλες καλή επιτυχία να έχουμε????...θα ξεκινούσα πιο νωρίς αλλά είμαι στο έλενα εγω και τα δημοσια πασχα δεν κανουν..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τώρα έχεις τα φάρμακα ?

Καλημέρα!!μου έστειλε μνμ να πάω αύριο να μου τα δώσει!!άρα 3 ημέρα ξεκινάω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η zland είπε:

Katriniki εγω ξεκινησα την 3η μερα, φανταζομαι εχει να κανει με το πρωτοκολλο!

Κορίτσι μου καλημέρα!!ναι κ εγώ αύριο θα πάω να μου τα δώσει και να ξεκινήσω που θα είναι τρίτη μέρα. Δύο πρωτόκολλα δεν είναι?? Εσύ πως είσαι?σε ποια φάση?να μου πεις τπτ να έχω μια ιδέα που τώρα ξεκινάω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια! 

@Finally συγχαρητηρια! Ολα να πανε καλα!

@Katriniki τι εγινε τελικα; επικοινωνησε μαζι σου ο γιατρος;

@Ν_S μου καλο νεο ξεκινημα να εχετε! Δεν γνωριζω τιποτα απο Αθηνα για να σε βοηθησω.

@Bloublou85 πώς εισαι εσυ; τι κανεις; 

@nikona μου καλημέρα!!ναι θα ξεκινήσω αύριο!μου είπε να πάω από το ιατρείο του το απόγευμα!!άρα ξεκινάω 3 μέρα!ακόμα δεν έχω καταλάβει πως ξεχωρίζουν τα πρωτόκολλα.Εσυ πως είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη αρχη @Katriniki.

Μημ αγχωνεσαι. Θα κανεις αρχικα μια ενεση την ημερα. Αργοτερα θα σου πει ο γιατρος κ θα κανεις δυο την ημερα. Αναλογως την τακτικη του γιατρου θα κανεις κ υπερηχους κ ορμονικες εξετασεις ανά καποιες ημερες. 

Μετα θα ερθει η ωρα της ωοληψιας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katriniki είπε:

@nikona μου καλημέρα!!ναι θα ξεκινήσω αύριο!μου είπε να πάω από το ιατρείο του το απόγευμα!!άρα ξεκινάω 3 μέρα!ακόμα δεν έχω καταλάβει πως ξεχωρίζουν τα πρωτόκολλα.Εσυ πως είσαι??

Υπατχουν δυο βασικα πρωτοκολλα. Το μακρο και το βραχυ. Εσυ θα κανεις το βραχυ. 

Το μακρο, διαρκει περισσοτερες ημερες, και συνηθως ξεκιναει με ενεσεις μια εβδομαδα πριν απο την περιοδο. 

Στα λεω πολυ πολυ απλα, για να καταλαβεις τη βασικη τους διαφορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Υπατχουν δυο βασικα πρωτοκολλα. Το μακρο και το βραχυ. Εσυ θα κανεις το βραχυ. 

Το μακρο, διαρκει περισσοτερες ημερες, και συνηθως ξεκιναει με ενεσεις μια εβδομαδα πριν απο την περιοδο. 

Στα λεω πολυ πολυ απλα, για να καταλαβεις τη βασικη τους διαφορα. 

Ναι ναι έχεις δίκιο αυτά μου είπε και ο γιατρός απλά όσο το σκέφτομαι αυτό ήθελα να τον ρωτήσω με ποια κριτήρια γίνεται η επιλογή σε κάθε περίπτωση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλη αρχη @Katriniki.

Μημ αγχωνεσαι. Θα κανεις αρχικα μια ενεση την ημερα. Αργοτερα θα σου πει ο γιατρος κ θα κανεις δυο την ημερα. Αναλογως την τακτικη του γιατρου θα κανεις κ υπερηχους κ ορμονικες εξετασεις ανά καποιες ημερες. 

Μετα θα ερθει η ωρα της ωοληψιας. 

Σε ευχαριστώ πολύ!!μια ένεση συν τα φάρμακα να φανταστώ ε??Έχω αγχωθει γιατί δεν ξέρω κατά πόσο θα τα καταφέρουμε με την πρώτη προσπάθεια!το έχω δει με μεγάλη αισιοδοξία και ανυπομονώ απλά φοβάμαι μην με στεναχωρήσει το αποτέλεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Σήμερα δεν έχει χοριακη η Κοκοτσαλο? Πάνε 2 εβδομάδες σχεδόν νομίζω που έκανε την εμβρτομεταφορα...

Καλημέρα κορίτσια κ καλή εβδομάδα!!! Ναι,σήμερα έχει η Kokotsalo (αν κ κατι θυμάμαι για 17/3)οπως κ η Mariapretty!! Καλά αποτελέσματα να έχετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

@nikona είμαι πολύ καλά ηρεμω από όλα για να ξεκινησω μετά το πασχα με μεγαλύτερη δύναμη.εσυ πως είσαι γνωριζεις ποτέ θα έρθει το μωράκι σου ή όχι;

@Kokotsalo και @Mariapretty καλή επιτυχία κορίτσια στις χοριακες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@nikona είμαι πολύ καλά ηρεμω από όλα για να ξεκινησω μετά το πασχα με μεγαλύτερη δύναμη.εσυ πως είσαι γνωριζεις ποτέ θα έρθει το μωράκι σου ή όχι;

@Kokotsalo και @Mariapretty καλή επιτυχία κορίτσια στις χοριακες σας!

Ναιιιιι ευχαριστούμε πολύ!!!!! Το απόγευμα θα ξέρω τα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ καλή εβδομάδα!!! Ναι,σήμερα έχει η Kokotsalo (αν κ κατι θυμάμαι για 17/3)οπως κ η Mariapretty!! Καλά αποτελέσματα να έχετε ?

 

Ναιιιιι ευχαριστούμε πολύ!!!!! Το απόγευμα θα ξέρω τα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ καλή εβδομάδα!!! Ναι,σήμερα έχει η Kokotsalo (αν κ κατι θυμάμαι για 17/3)οπως κ η Mariapretty!! Καλά αποτελέσματα να έχετε ?

 

Ναιιιιι ευχαριστούμε πολύ!!!!! Το απόγευμα θα ξέρω τα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@nikona είμαι πολύ καλά ηρεμω από όλα για να ξεκινησω μετά το πασχα με μεγαλύτερη δύναμη.εσυ πως είσαι γνωριζεις ποτέ θα έρθει το μωράκι σου ή όχι;

@Kokotsalo και @Mariapretty καλή επιτυχία κορίτσια στις χοριακες σας!

Κοριτσια μου καλημερα!!!δυστυχως κουλουρακι εγωωω...το ξερω απο χθες ....πηγα στο νοσοκομειο και μετρησα χοριακη απλα δεν σας ειπα κατι για να μην επηρεασω την @Mariapretty....με την οποια κραταγαμε επαφη πιο στενη ολες αυτες τις ημερες!!!καλημερα και παλι και ευχομαι σε ολες οσες προσπαθουμε....πιο ευνοϊκά αποτελεσματα στην επομενη προσπαθεια....ειμαι πολυ πολυ μπερδεμενη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

@xrisanthi  μου συγχαρητήρια μακάρι να πάνε όλα κάλα!!!! 

@Kokotsalo μου πραγματικά σε καταλαβαίνω απόλυτα και εγώ έτσι ήμουνα την τελευταία φορά μετά από την 3η αποτυχία μπερδεμένη.Κάτσε χαλάρωσε και ηρέμησε σήμερα, και από αύριο θα τα δείς όλα αλλιώς. Για ότι χρειαστείς πάντος θα είμαστε δίπλα σου.

@Mariapretty Καλή επιτυχία! σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Εγώ κορίτσια από Πέμπτη λογικά θα έχουμε ελεύθερες επαφές... Και αναμένω στο επόμενο κύκλο να μου πάρουν δείγμα από την μήτρα για φλεγμονές. Ελπίζω να βρεθεί το πρόβλημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια. Σήμερα έκανα τον τελευταίο μου υπέρηχο και την Τετάρτη έχω ωοληψία. Δυστυχώς από τα πέντε ωοθηλάκια μου είπε οτι μπορει να έχουμε μόνο ένα ωάριο. Τα άλλα είναι πολύ μικρά...  υπάρχει περίπτωση λέτε να μεγαλώσουν σε δύο μέρες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

@xrisanthi  μου συγχαρητήρια μακάρι να πάνε όλα κάλα!!!! 

@Kokotsalo μου πραγματικά σε καταλαβαίνω απόλυτα και εγώ έτσι ήμουνα την τελευταία φορά μετά από την 3η αποτυχία μπερδεμένη.Κάτσε χαλάρωσε και ηρέμησε σήμερα, και από αύριο θα τα δείς όλα αλλιώς. Για ότι χρειαστείς πάντος θα είμαστε δίπλα σου.

@Mariapretty Καλή επιτυχία! σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Εγώ κορίτσια από Πέμπτη λογικά θα έχουμε ελεύθερες επαφές... Και αναμένω στο επόμενο κύκλο να μου πάρουν δείγμα από την μήτρα για φλεγμονές. Ελπίζω να βρεθεί το πρόβλημα!

Αυτο το δειγμα πώς ακριβως το παιρνουν???με υστεροσκοπηση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

@xrisanthi  μου συγχαρητήρια μακάρι να πάνε όλα κάλα!!!! 

@Kokotsalo μου πραγματικά σε καταλαβαίνω απόλυτα και εγώ έτσι ήμουνα την τελευταία φορά μετά από την 3η αποτυχία μπερδεμένη.Κάτσε χαλάρωσε και ηρέμησε σήμερα, και από αύριο θα τα δείς όλα αλλιώς. Για ότι χρειαστείς πάντος θα είμαστε δίπλα σου.

@Mariapretty Καλή επιτυχία! σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Εγώ κορίτσια από Πέμπτη λογικά θα έχουμε ελεύθερες επαφές... Και αναμένω στο επόμενο κύκλο να μου πάρουν δείγμα από την μήτρα για φλεγμονές. Ελπίζω να βρεθεί το πρόβλημα!

σ ευχαριστω πολυ.. σημερα επανελαβα την χοριακη κ απο 75 μοναδες πηγε 322...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μ καλημερα... μολις εμαθα τ αποτελεσμα της δευτερης χοριακης απο 75 μοναδες πηγε 322...!!! ελπιζω να συνεχισει καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

κοριτσια μ καλημερα... μολις εμαθα τ αποτελεσμα της δευτερης χοριακης απο 75 μοναδες πηγε 322...!!! ελπιζω να συνεχισει καλα!!!

Κοριτσάκι μου τέλεια τελεια φανταστικα θα κανεις και αλλη χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Penny89 είπε:

Κοριτσάκι μου τέλεια τελεια φανταστικα θα κανεις και αλλη χοριακη;

ναι αλλη μια την τεταρτη  μ ειπε ο γιατρος κ την πεμπτη θα παω να με δει... δεν μπορω να περιγραψω την χαρα μ ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ναι αλλη μια την τεταρτη  μ ειπε ο γιατρος κ την πεμπτη θα παω να με δει... δεν μπορω να περιγραψω την χαρα μ ..!!

Ετσι μπράβο αυτό ηθελα να σου πω αλλη μια κάνε μια χαρά θα παει αυτό είναι θεόσταλτο δώρο να έχεις πίστη και να μην φοβάσαι αχου να με ρωτάς οτι θες ειμαι 11 και 2 εβδομάδων εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Ετσι μπράβο αυτό ηθελα να σου πω αλλη μια κάνε μια χαρά θα παει αυτό είναι θεόσταλτο δώρο να έχεις πίστη και να μην φοβάσαι αχου να με ρωτάς οτι θες ειμαι 11 και 2 εβδομάδων εγω

αληθεια κοριτσι μ εισαι εγκυουλα???? με το καλο ..... οντως ειναι θεοσταλτο δωρο κ ευχαριστω τν Θεο καθε μερα γι αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariapretty είπε:

 

Ναιιιιι ευχαριστούμε πολύ!!!!! Το απόγευμα θα ξέρω τα αποτελέσματα.

καλη επιτυχια με μια τεραστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...