Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε;

@xrisanthi μου μακάρι να βγεί θετική η χοριακή σου σήμερα γιατί από τα τεστάκια που έκανες εχθές είναι πολύ πιθανόν να είσαι έγκυος!!!

@Katriniki Μην αγχώνεσαι τόσο για την δουλειά! Πες του γυναικολόγου σου να σου γράψει μια αναρρωτική για γυναικολογική επέμβαση και δεν χρειάζεται να εξηγήσεις τίποτα. Δικαίωμά σου είναι άλλωστε κάποια στιγμή στην ζωή σου να λείπεις κιόλας και ας ξηνίσουν!! Μην σε νοιάζουν τα σχόλια και επικεντρόσου στο στόχο σου.

@Πιου-πιου μου δεν θυμάμαι αν μας είπες ένα ή δύο μωράκια φάνηκαν στον υπέρηχο;

@Kokotsalo μου αγωνιείς ε;;; υπομονή 3 μέρες  ακόμη.. πως είσαι; βγήκες καθόλου έξω; 

Δίκιο έχεις κορίτσι μου και εγώ αυτο σκέφτομαι και το πολύ πολύ θα πω για κύστη στην μεριά της σκωληκοειδίτιδας αν με ρωτάνε συνέχεια γιατί δεν θέλω να πάει κ άλλου το μυαλό τους!!εννοείται δεν θέλω να με αποσπάσει τπτ!!!μακάρι να τα καταφέρω!!εσύ πως είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katriniki είπε:

Δίκιο έχεις κορίτσι μου και εγώ αυτο σκέφτομαι και το πολύ πολύ θα πω για κύστη στην μεριά της σκωληκοειδίτιδας αν με ρωτάνε συνέχεια γιατί δεν θέλω να πάει κ άλλου το μυαλό τους!!εννοείται δεν θέλω να με αποσπάσει τπτ!!!μακάρι να τα καταφέρω!!εσύ πως είσαι??

Κυστη στη μερια της σκωληκοειδιτιδας....δεν υπαρχει τετοια διαγνωση...να μην το πεις αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τί κάνετε;Εγώ πριν λίγο γύρισα από τον υπέρηχο στο κέντρο,φαίνεται τελικά ότι μόνο ένα ωοθυλάκιο προχωράει,είναι στα 11χιλ,τα άλλα δύο είναι μικρά στα 5χιλ.Είχαμε δει τουλάχιστον 5,δε ξέρω τί γίνεται πια,πάλι ένα;Απογοήτευση μεγάλη.Περιμένω τις αιματολογικές και οδηγίες.Έχω πάρει ήδη 8 μέρες femara και 7 μέρες από 150 merional.Είχαμε ξεκινήσει διαφορετικά αυτή τη φορά στη μέση του κύκλου μετά από αντισυλληπτικά,δε ξέρω βρε κορίτσια,ή ένα ή δύο κάθε φορά.Τώρα με το ένα αν δε γονιμοποιηθεί,μια φορά το έπαθα και αυτό.Τα νεύρα μου.Λέω ή κάτι λάθος κάνουν αυτοί ή εγώ είμαι πολύ χάλια,τί να πω.Θα πάω για το ένα και αν δε πάρω τίποτα σκέφτομαι να κάνω τη θεραπεία του Νίκα για 2 μήνες και να βάλω τα 3 έμβρια που έχω και να κάνω την προσευχή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου και τις συμβουλες σου!!☺️Εγώ σκέφτηκα να πω αυτό που μου είπες για κύστη λ,θα πω ότι την έχω στην δεξιά μεριά  μεριά της σκωληκοειδίτιδας! τραβηγμένο τι να κάνω αξίζει ο σκοπός τα μέσα!!χιχι!! εύχομαι κοπέλα μου η επόμενη φορά να είναι κ η τυχερή σου!!θετικές σκέψεις και όλα καλά θα πάνε!!

Δεν χρειάζεται katriniki μου να τους το αναλύσεις κιόλας... πες γυναικολογική επέμβαση μόνο. Προσωπικό δεδομένο είναι, δεν χρειάζεται να ξέρουν όλοι το λόγο που λείπεις. Να το πεις μονο στον προϊστάμενο σου κ να ζητήσεις αν γινεται κ διακριτικότητα... Όλοι το ποπουδάκι τους κοιτάζουν, δεν θα πάθουν κ τιποτα αν λείψεις λίγες μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sansa είπε:

Καλημέρα κορίτσια τί κάνετε;Εγώ πριν λίγο γύρισα από τον υπέρηχο στο κέντρο,φαίνεται τελικά ότι μόνο ένα ωοθυλάκιο προχωράει,είναι στα 11χιλ,τα άλλα δύο είναι μικρά στα 5χιλ.Είχαμε δει τουλάχιστον 5,δε ξέρω τί γίνεται πια,πάλι ένα;Απογοήτευση μεγάλη.Περιμένω τις αιματολογικές και οδηγίες.Έχω πάρει ήδη 8 μέρες femara και 7 μέρες από 150 merional.Είχαμε ξεκινήσει διαφορετικά αυτή τη φορά στη μέση του κύκλου μετά από αντισυλληπτικά,δε ξέρω βρε κορίτσια,ή ένα ή δύο κάθε φορά.Τώρα με το ένα αν δε γονιμοποιηθεί,μια φορά το έπαθα και αυτό.Τα νεύρα μου.Λέω ή κάτι λάθος κάνουν αυτοί ή εγώ είμαι πολύ χάλια,τί να πω.Θα πάω για το ένα και αν δε πάρω τίποτα σκέφτομαι να κάνω τη θεραπεία του Νίκα για 2 μήνες και να βάλω τα 3 έμβρια που έχω και να κάνω την προσευχή μου.

sansa μου υπομονή τα περνάω τα τελευταία 2 χρόνια και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κύκλος χωρίς αυγό, κύκλος να μην είναι καλό, κύκλος να γονιμοποιείται ανώμαλα, όλα τα έχω βιώσει και με άπειρες ωοληψίες! Σκέψου το μωράκι σου που θα έρθει αργά ή γρήγορα και πολύ πιθανό να είναι και στο ένα αυτό που θα πάρεις τώρα, εαν όχιτότε θα είναι στα άλλα που έχεις! Μην απογοητεύεσαι θα δεις ότι θα γίνεις κι εσύ μανούλα, όπως όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η satya είπε:

sansa μου υπομονή τα περνάω τα τελευταία 2 χρόνια και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κύκλος χωρίς αυγό, κύκλος να μην είναι καλό, κύκλος να γονιμοποιείται ανώμαλα, όλα τα έχω βιώσει και με άπειρες ωοληψίες! Σκέψου το μωράκι σου που θα έρθει αργά ή γρήγορα και πολύ πιθανό να είναι και στο ένα αυτό που θα πάρεις τώρα, εαν όχιτότε θα είναι στα άλλα που έχεις! Μην απογοητεύεσαι θα δεις ότι θα γίνεις κι εσύ μανούλα, όπως όλες μας!

Μακάρι βρε κορίτσι,αλλά έλεος πια.Μια ζωή ένα,με το ζόρι δύο;Δεν αντέχω άλλο.Με την ψυχή στο στόμα.Τώρα άντε να δούμε τί οδηγίες θα μου δώσουν.Εμένα όταν γονιμοποιούνται προχωράνε,το θέμα είναι στη γονιμοποίηση και αν είναι ένα δύσκολο.Δε ξέρω πια πόσο υπομονή να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa μου εγω με τοσες ορμονες και εκανα μονο 3!

Στο λεω γιατι πιστευω πως με το πρωτοκολλο που ακολουθεις, με τις λιγες δηλαδη ορμονες, νομιζω μια χαρα ειναι που βγαζεις κ ενα δυο. 

Πιστεψε με, δεν το λεω ελαφρα τη καρδία αυτο, μπορω να φανταστω ό, τι εχεις περασει μεχρι στιγμης κ την κουραση σου. Αλλα αυτο το ενα ή δυο καθε φορα θα εχουν μεσα το τυχερο σας εμβρυακι. 

Ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα στιν κυκλο αυτο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@sansa μου εγω με τοσες ορμονες και εκανα μονο 3!

Στο λεω γιατι πιστευω πως με το πρωτοκολλο που ακολουθεις, με τις λιγες δηλαδη ορμονες, νομιζω μια χαρα ειναι που βγαζεις κ ενα δυο. 

Πιστεψε με, δεν το λεω ελαφρα τη καρδία αυτο, μπορω να φανταστω ό, τι εχεις περασει μεχρι στιγμης κ την κουραση σου. Αλλα αυτο το ενα ή δυο καθε φορα θα εχουν μεσα το τυχερο σας εμβρυακι. 

Ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε καλα στιν κυκλο αυτο. 

Μακάρι nikona μου το εύχομαι.Αλλά όταν έχεις ένα,φοβάσαι μήπως δε γονιμοποιηθεί.Μία φορά το έπαθα.Θέλει και λίγο τύχη.Να δούμε τη Δευτέρα στον υπέρηχο,αν βέβαια οι ορμόνες είναι καλές σήμερα.Άντε έφτασε και για σένα η ώρα.Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά το μωράκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kokotsalo είπε:

Κυστη στη μερια της σκωληκοειδιτιδας....δεν υπαρχει τετοια διαγνωση...να μην το πεις αυτο

Αχαχαχαχ όχι ε???ε τότε θα πω απλή κύστη!και χάρηκα που βρήκα κάτι πολύπλοκο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Δεν χρειάζεται katriniki μου να τους το αναλύσεις κιόλας... πες γυναικολογική επέμβαση μόνο. Προσωπικό δεδομένο είναι, δεν χρειάζεται να ξέρουν όλοι το λόγο που λείπεις. Να το πεις μονο στον προϊστάμενο σου κ να ζητήσεις αν γινεται κ διακριτικότητα... Όλοι το ποπουδάκι τους κοιτάζουν, δεν θα πάθουν κ τιποτα αν λείψεις λίγες μερες...

Ξέρεις τι γίνεται δεν υπάρχει προϊστάμενος υπάρχει μόνο το αφεντικό είμαστε 13 άτομα στη δουλειά κ εγώ με τη γυναίκα του στο γραφείο!απλά επειδή είμαι αρκετά χρόνια κ αυτοί αρκετά αδιάκριτοι δεν υπάρχει περίπτωση ούτε να μη ρωτήσουν ούτε να μην το πουν όση διακριτικότητα και να ζητήσω!!! εννοείται πως δε θα πάθουν κάτι και δεν με νοιάζει κιόλας για την δική τους κατάσταση όπως είπες ο καθένας..απλά δεν θέλω να πω κάτι γυναικολογικο καθαρά γιατί μετά θα πάει αλλού το μυαλό τους ότι γι'αυτό τόσο καιρό δεν έκαμε παιδί κ τα σχετικά και δεν θέλω σχόλια ύστερα από αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Μακάρι nikona μου το εύχομαι.Αλλά όταν έχεις ένα,φοβάσαι μήπως δε γονιμοποιηθεί.Μία φορά το έπαθα.Θέλει και λίγο τύχη.Να δούμε τη Δευτέρα στον υπέρηχο,αν βέβαια οι ορμόνες είναι καλές σήμερα.Άντε έφτασε και για σένα η ώρα.Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά το μωράκι σου.

Σανσουλα αληθεια, σε καταλαβαινω. Δεν ειναι κ λιγες τοσες ωοληψιες, τοσες παρακολουθησεις, εξετασεις κλπ... Εισαι ομως πολυ δυνατη κ θα ερθει σιγουρα το μπεμπακι σας. 

Επισης, εχω την εντυπωση οτι εχουμε μιλησει κ παλιοτερα... Μαλλον και οι δυο ειχαμε κανει την πρωτη μας προσπαθεια στον ιδιο γιατρο... Ηθελα καιρο να στο πω... Φυγαμε κι εμεις αρον αρον απο κει... Τελος παντων... 

Ευχαριστω για τις ευχες σου!!! 

Θα ειμαστε σε αναμονη για τα νεα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Δίκιο έχεις κορίτσι μου και εγώ αυτο σκέφτομαι και το πολύ πολύ θα πω για κύστη στην μεριά της σκωληκοειδίτιδας αν με ρωτάνε συνέχεια γιατί δεν θέλω να πάει κ άλλου το μυαλό τους!!εννοείται δεν θέλω να με αποσπάσει τπτ!!!μακάρι να τα καταφέρω!!εσύ πως είσαι??

τελικα θετικη η χοριακη με 75 μοναδες την αναμενομενη μερα περιοδου... δεν ξερω αν ειναι καλο τ νουμερο αλλα ο γιατρος μ ειπε να επαναλαβω την δευτερα να δουμε αν θα διπλασιαστει... ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια ..τελικα γινονται θαυματα μετα απο 6 χρονια εμεινα εγκυος φυσιολογικα ενω πηγαινα για εξωσωματικη...!!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Αχαχαχαχ όχι ε???ε τότε θα πω απλή κύστη!και χάρηκα που βρήκα κάτι πολύπλοκο

Να ξερεις οτι η κυστεις αφαιρουνται ή με ανοιχτο χειρουργειο, οποτε η αναρρωση ειναι χρονοβορα ή με λαπαροσκοπηση οποτε ειναι συντομοτερη περιπου μιας εβδομαδας. Στα λεω για να μην εκτεθεις.

Μπορεις να πεις οτι η κυστη ειναι ή στην δεξια ωοθηκη ή στην αριστερή. Επίλεξε μια πλευρα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

τελικα θετικη η χοριακη με 75 μοναδες την αναμενομενη μερα περιοδου... δεν ξερω αν ειναι καλο τ νουμερο αλλα ο γιατρος μ ειπε να επαναλαβω την δευτερα να δουμε αν θα διπλασιαστει... ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια ..τελικα γινονται θαυματα μετα απο 6 χρονια εμεινα εγκυος φυσιολογικα ενω πηγαινα για εξωσωματικη...!!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Μπραβο βρε χρυσανθη!!!! 

Συγχαρητηριαααα!!!! 

Δινεις πολυ κουραγιο και ελπιδα σε ολες!!!! 

Ευχομαι ολα να σας πανε καλα!!!! 

Με το καλο η επαναληψη την Δευτερα, να μας ενημερωσεις ε;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μπραβο βρε χρυσανθη!!!! 

Συγχαρητηριαααα!!!! 

Δινεις πολυ κουραγιο και ελπιδα σε ολες!!!! 

Ευχομαι ολα να σας πανε καλα!!!! 

Με το καλο η επαναληψη την Δευτερα, να μας ενημερωσεις ε;;;; 

Μπραβοοοοοο...???...ολα καλα θα πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Ξέρεις τι γίνεται δεν υπάρχει προϊστάμενος υπάρχει μόνο το αφεντικό είμαστε 13 άτομα στη δουλειά κ εγώ με τη γυναίκα του στο γραφείο!απλά επειδή είμαι αρκετά χρόνια κ αυτοί αρκετά αδιάκριτοι δεν υπάρχει περίπτωση ούτε να μη ρωτήσουν ούτε να μην το πουν όση διακριτικότητα και να ζητήσω!!! εννοείται πως δε θα πάθουν κάτι και δεν με νοιάζει κιόλας για την δική τους κατάσταση όπως είπες ο καθένας..απλά δεν θέλω να πω κάτι γυναικολογικο καθαρά γιατί μετά θα πάει αλλού το μυαλό τους ότι γι'αυτό τόσο καιρό δεν έκαμε παιδί κ τα σχετικά και δεν θέλω σχόλια ύστερα από αυτό!!

Θα σου στειλω εγω παιδι μου οτι γνωματευση θελεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

τελικα θετικη η χοριακη με 75 μοναδες την αναμενομενη μερα περιοδου... δεν ξερω αν ειναι καλο τ νουμερο αλλα ο γιατρος μ ειπε να επαναλαβω την δευτερα να δουμε αν θα διπλασιαστει... ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια ..τελικα γινονται θαυματα μετα απο 6 χρονια εμεινα εγκυος φυσιολογικα ενω πηγαινα για εξωσωματικη...!!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Μπράβο κορίτσι μου!!!! όλα να πάνε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

τελικα θετικη η χοριακη με 75 μοναδες την αναμενομενη μερα περιοδου... δεν ξερω αν ειναι καλο τ νουμερο αλλα ο γιατρος μ ειπε να επαναλαβω την δευτερα να δουμε αν θα διπλασιαστει... ειμαι πολυ χαρουμενη κοριτσια ..τελικα γινονται θαυματα μετα απο 6 χρονια εμεινα εγκυος φυσιολογικα ενω πηγαινα για εξωσωματικη...!!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Μπράβο κορίτσι μου!!!! όλα να πάνε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η satya είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!! όλα να πάνε τέλεια!!!

Σε ευχαριστω πολυ κ σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κ σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα....!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! η @Πιου-πιου μας, έκανε τέλειο ποδαρικό απ ότι φαίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@xrisanthiiiiiiii!!!!!

Μπράβο βρε κοριτσάκι μου!!! 

Το πίστευα από χθες. Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια. 

Έτσι βρε κορίτσια να γελάσει και μας λίγο το χειλάκι μας. Κάτι γίνεται βλέπω είχαμε και τη @zland αυτή τη βδομάδα. Άντε αλλάζει το γούρι μαζί με την εποχή. 

@Kokotsalo @Mariapretty @Zefi87 συνεχίστε το καλό σερί. 

Κορίτσια μου καλή συνέχεια σε όλες. 

Εύχομαι εμβρυομεταφορα και τεράστια χοριακη. 

@sansa μου κάνε υπομονή. Δεν είναι άσχημο και ένα ωαριακι στη β φάση. Εύχομαι να προχωρήσει. Θα πάνε όλα καλά στο τέλος θα δεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@xrisanthiiiiiiii!!!!!

Μπράβο βρε κοριτσάκι μου!!! 

Το πίστευα από χθες. Εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια. 

Έτσι βρε κορίτσια να γελάσει και μας λίγο το χειλάκι μας. Κάτι γίνεται βλέπω είχαμε και τη @zland αυτή τη βδομάδα. Άντε αλλάζει το γούρι μαζί με την εποχή. 

@Kokotsalo @Mariapretty @Zefi87 συνεχίστε το καλό σερί. 

Κορίτσια μου καλή συνέχεια σε όλες. 

Εύχομαι εμβρυομεταφορα και τεράστια χοριακη. 

@sansa μου κάνε υπομονή. Δεν είναι άσχημο και ένα ωαριακι στη β φάση. Εύχομαι να προχωρήσει. Θα πάνε όλα καλά στο τέλος θα δεις. 

ευχαριστω κοριτσι μ.... με ανχωνει λιγο το νουμερο της χοριακης αλλα την εχω κανει χωρις να εχω καθυστερηση..περιμενω να δω ποσ θα εχει ανεβει την δευτερα.... μακρι ολα τα κοριτσια π προσπαθουν με τν ενα η τν αλλο τροπο ν τα καταφερουν!!!

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι ειδικά για πριν την καθυστέρηση είναι πολύ οκ. Το σημαντικό είναι να διπλασιαστεί καλά. Ο γιατρός σου σαφώς ξέρει καλύτερα από όλους μας. 

Είδα κάπου ότι είχες μια βιοχημική και ξέρω πόσο άγχος έχεις, είχα μια αποβολή και εγώ και σε καταλαβαίνω. Σκέψου θετικά. Θα μας πάνε και εμάς μια φορά καλά. 

Χάρηκα πάρα πολύ για σένα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η satya είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! η @Πιου-πιου μας, έκανε τέλειο ποδαρικό απ ότι φαίνεται!

Αχ φιλενάδα μου μακάρι να το έκανα. Αν και δε θεωρώ τον εαυτό μου γουρλου,  δεν ξέρεις πόσο θα το ήθελα. Αν μπορούσα θα σας κολλούσα εγκυμοσύνη όλες. 

Εύχομαι σε όλες γρήγορα με μπεμπέ στην κοιλίτσα. Όχι απλώς γρήγορα στην επόμενη προσπάθεια η καθεμία. 

Και σε όσες προλαβαίνουν τα καλά της Χρυσάνθης. Ούτε καν προσπάθεια και αναμονή έτσι τσουυυυυυπ. 

❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...