Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Zefi87 είπε:

@Πιου-πιουμου σήμερα ήταν η μέρα... Από τα 8 προχώρησαν τα 5 και βάλαμε 2 βλαστοκυστες των 5ημερων κ τις άλλες 3 στην κρύοσυντήρησή... Όλα καλά πήγανε... Κανονικά 24/3 έχω χοριακη αλλά λόγω Κυριακής κ έπειτα της αργίας της 25ης θα κανω στις 26/3...αναμενουμε... Εσύ όλα καλά;;;Ποτε έχεις υπέρηχο ξανα;;; 

Kοριτσάρα μου με το καλό !!!!καλή χοριακηη πως νιωθεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο κορίτσι μια τεράστια χοριακη εύχομαι. Όλα θα πάνε πολύ καλά. Πολύ καλά πήγε και η διέγερση. Αν είσαι Αθήνα να ξέρεις ότι τα μεγάλα ιδιωτικά μαιευτήρια λειτουργούν Κυριακή και αργίες. Αν σου την έχει γράψει από το κέντρο πληρώνεις 1 ευρώ συμμετοχή κανονικά. Με το καλό εύχομαι. Θα κάνω υπέρηχο το βράδυ αργά πάλι. 

Υπομονή τώρα και καλά αποτελέσματα. 

@Πιου-πιου μου σε ποια μέρα διέγερσης είσαι ?πόσες φορές κανεις υπέρηχο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Πιου-πιου μου σε ποια μέρα διέγερσης είσαι ?πόσες φορές κανεις υπέρηχο ??

Μπεμπουλουκα τα έχεις μπλέξει και πώς όχι τόσες που είμαστε. 

Είμαι στην αρχή της εγκυμοσύνης. Χθες έκανα το δεύτερο υπέρηχο. 

Κορίτσια όλα καλά. Προχωράμε κανονικά. Μεγαλώνουμε. ???

Έφτιαξε και φόρουμ και θα πούμε τα νέα μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπεμπουλουκα τα έχεις μπλέξει και πώς όχι τόσες που είμαστε. 

Είμαι στην αρχή της εγκυμοσύνης. Χθες έκανα το δεύτερο υπέρηχο. 

Κορίτσια όλα καλά. Προχωράμε κανονικά. Μεγαλώνουμε. ???

Έφτιαξε και φόρουμ και θα πούμε τα νέα μας.

Επιτέλους έφτιαξε!!! Μπράβο... Μπράβο... Τι ωραια!!! Δηλ τώρα κάθε πότε θα πηγαίνεις;;; Σε ποια εβδομάδα είσαι Πιου-πιου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kοριτσάρα μου με το καλό !!!!καλή χοριακηη πως νιωθεις ?

Σ ευχαριστώ Μπεμπελουκα!!! Με το καλό και σ εσένα... Μέχρι στιγμής τπτ... Χθες μόνο κάτι τσιμπήματα κ φοβόμουν μήπως κάνει συσπάσεις η μήτρα κ μου τα διωξει?????????Έχω ευχαριστηθεί ύπνο γτ παίρνω χαπια προγεστερονης κ απολαμβάνω  το σπίτι... Αυτά μέχρι στιγμής!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zefi87 είπε:

Σ ευχαριστώ Μπεμπελουκα!!! Με το καλό και σ εσένα... Μέχρι στιγμής τπτ... Χθες μόνο κάτι τσιμπήματα κ φοβόμουν μήπως κάνει συσπάσεις η μήτρα κ μου τα διωξει?????????Έχω ευχαριστηθεί ύπνο γτ παίρνω χαπια προγεστερονης κ απολαμβάνω  το σπίτι... Αυτά μέχρι στιγμής!! 

Έτσι με αισιοδοξία σε θέλω! Οι συσπασεις είναι απολύτως αναμενόμενες από την προγεστερονη. Απόλαυσε το! Κατά μία έννοια είσαι έγκυος αφού έχεις εμβρυακια στην κοιλιά σου! Απλά περιμένουμε το τεστ επιβεβαίωσης σε λίγες μέρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Zefi87 μου μπραβο! Καλως τα δεχτηκες τα ωραια σας εμβρυακια! Ευχομαι να γαντζωθουν καλα και να εχετε μια ωραια χοριακη!! 

Nikona σ ευχαριστώ!!!Με το καλό στην αγκαλιά σου ο μπέμπης...Κάθομαι ήσυχα ήσυχα με ένα βιβλίο, προσπαθώ να καταλάβω τι μπορεί να κάνουν τα σποράκια αλλά τπτ.... Μου είπε ο γιατρός από σήμερα μέχρι αύριο περιμένουμε την εμφύτευση αλλα δε λένε να μου μαρτυρησουν κάτι... ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Έτσι με αισιοδοξία σε θέλω! Οι συσπασεις είναι απολύτως αναμενόμενες από την προγεστερονη. Απόλαυσε το! Κατά μία έννοια είσαι έγκυος αφού έχεις εμβρυακια στην κοιλιά σου! Απλά περιμένουμε το τεστ επιβεβαίωσης σε λίγες μέρες?

Μακάρι μακάρι!! Έχω κόψει κ το αλάτι μήπως φταίει κι αυτό... Ο, τι μπορώ κάνω... ????Πως είσαι εσύ Magaiver? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά βρε κορίτσια ήθελα να ρωτήσω την άδεια από τη δουλειά σας με τι δικαιολογία την πήρατε?Θέλω να πω στο χαρτί γιατρού τι γράψατε όταν πήρατε άδεια για ωοληψια και έμβρυομεταφορά??εγώ το σκέφτομαι γιατί σήμερα είχα λίγο πονόλαιμο κ προτίμησα ν μείνω σπίτι για να μην χειροτερεψω τώρα που θα ξεκινήσω την αγωγή κ έγινε θέμα από ότι έμαθα, γι'αυτό προβληματίζομαι πως θα το χειριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλα αποτελεσματα.....με το καλο μια τεραστια χοριακη!!!!

Ευχαριστώ... Πλησιάζει η μερα κ για σένα Kokotsalo!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσι μου με το καλό εύχομαι!!!να πάνε όλα τέλεια!!πρώτη σου φορά???και εγώ τώρα θα ξεκινήσω τα φάρμακα διέγερσης και θα ξεκινήσουμε και έμεις την πρώτη μας προσπάθεια...και εγώ πιστεύω θα αγχωθω όσο θα κοντεύει η ώρα..

Πρώτη προσπάθεια κ για μας katriniki. Με το καλό να ξεκινήσετε!! Εγώ πριν ξεκινήσω ήμουν αγχωμένη... Όταν ξεκινήσαμε κ είδα ότι τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά απ ο, τι τα είχα στο μυαλό μου,ολα κύλησαν όμορφα!! Καλή, καλη αρχή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Πρώτη προσπάθεια κ για μας katriniki. Με το καλό να ξεκινήσετε!! Εγώ πριν ξεκινήσω ήμουν αγχωμένη... Όταν ξεκινήσαμε κ είδα ότι τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά απ ο, τι τα είχα στο μυαλό μου,ολα κύλησαν όμορφα!! Καλή, καλη αρχή!!! 

Κοριτσάκι μου εύχομαι μια τεράστια χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μ καλησπερα ευχομαι ολες να ειστε καλα.... εγω ειμαι λιγο προβληματισμενη κ θα ηθελα τη βοηθεια σας... περιμενω περιοδο για να ξεκινησω την αγωγω της εξωσωματικης ομως την δευτερα τ βραδυ ειδα στο εσωρουχο μ καφε κηλιδα αιματος κ επειτα τιποτα την τεταρτη το πρωι πηγα στην τουαλετα κ οταν σκουπηστικα εβγαλα λιγη βεννη με ροζ αιμα κ παλι τιποτα μετα... σημερα λεω δεν κανω ενα τεστ εγκυμοσυνης μιας κ εμενα πρωτη φορα μ συμβαινει αυτο με τ αιμα συνηθως οταν ειναι ν ερθει περιοδος εχω κανονικη ροη κατευθειαν...εκανα λοιπον το μεσημερι ενα τεστ κ μ βγηκε μια αχνη γραμμη κανω ενα δευτερο το ιδιο κ τωρα δεν ξερω τι να κανω να παω για χοριακη η οχι.... ? σημερα ειμαι 13 μερες μετα την ωορηξια!!

 

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Πρώτη προσπάθεια κ για μας katriniki. Με το καλό να ξεκινήσετε!! Εγώ πριν ξεκινήσω ήμουν αγχωμένη... Όταν ξεκινήσαμε κ είδα ότι τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά απ ο, τι τα είχα στο μυαλό μου,ολα κύλησαν όμορφα!! Καλή, καλη αρχή!!! 

 Μακάρι κορίτσι μου να πάνε όλα καλά και για μένα!!γενικα είμαι πολύ αισιόδοξη απλά φοβάμαι μην απογοητευτω επειδή είναι η πρώτη φορά!να σου πάνε όλα τέλεια εύχομαι!!να γατζωθουν γερά τα μωράκια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια σήμερα πέρασα επιτροπή ευτυχώς όλα καλααα παραλίγο ν μην μ περάσουν για λάθος του γιατρού μου....Είναι βέβαια και ν μην πέσεις σε χαζό εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

κοριτσια μ καλησπερα ευχομαι ολες να ειστε καλα.... εγω ειμαι λιγο προβληματισμενη κ θα ηθελα τη βοηθεια σας... περιμενω περιοδο για να ξεκινησω την αγωγω της εξωσωματικης ομως την δευτερα τ βραδυ ειδα στο εσωρουχο μ καφε κηλιδα αιματος κ επειτα τιποτα την τεταρτη το πρωι πηγα στην τουαλετα κ οταν σκουπηστικα εβγαλα λιγη βεννη με ροζ αιμα κ παλι τιποτα μετα... σημερα λεω δεν κανω ενα τεστ εγκυμοσυνης μιας κ εμενα πρωτη φορα μ συμβαινει αυτο με τ αιμα συνηθως οταν ειναι ν ερθει περιοδος εχω κανονικη ροη κατευθειαν...εκανα λοιπον το μεσημερι ενα τεστ κ μ βγηκε μια αχνη γραμμη κανω ενα δευτερο το ιδιο κ τωρα δεν ξερω τι να κανω να παω για χοριακη η οχι.... ? σημερα ειμαι 13 μερες μετα την ωορηξια!!

 

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Χρυσάνθη μου μου φαίνεται ότι με προσπάθεια βλέπω όντως μια αχνή γραμμή.  Δεν κάνεις αύριο με πρωινά ούρα; Ή ακόμα καλύτερα μια χοριακη;

Σου το εύχομαι ολόψυχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Χρυσάνθη μου μου φαίνεται ότι με προσπάθεια βλέπω όντως μια αχνή γραμμή.  Δεν κάνεις αύριο με πρωινά ούρα; Ή ακόμα καλύτερα μια χοριακη;

Σου το εύχομαι ολόψυχα. 

θα κανω με τα πρωινα ουρα κ θα παω κ για χοριακη μαλλον γιατι φοβαμαι επειδη ειχα μια αποβολη πριν 4 χρονια!!! λες να εχει γινει το θαυμα??

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Λιγο για την κουλουρα....δεν ξερω αν θα εχει και σουσαμι επανω...???

Ελααααα τωρααα! Τον φάγαμε τον γάιδαρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katriniki είπε:

Βασικά βρε κορίτσια ήθελα να ρωτήσω την άδεια από τη δουλειά σας με τι δικαιολογία την πήρατε?Θέλω να πω στο χαρτί γιατρού τι γράψατε όταν πήρατε άδεια για ωοληψια και έμβρυομεταφορά??εγώ το σκέφτομαι γιατί σήμερα είχα λίγο πονόλαιμο κ προτίμησα ν μείνω σπίτι για να μην χειροτερεψω τώρα που θα ξεκινήσω την αγωγή κ έγινε θέμα από ότι έμαθα, γι'αυτό προβληματίζομαι πως θα το χειριστώ

Πωπω τι στρες και αυτό! Εάν έχεις κανένα γυναικολόγο δεν μπορεί να σου γράψει δυσμηνορροια? Εγώ έγραφα πόνο στην πυελο λόγω ενδομητριωσης. Βέβαια δεν ζω στην Ελλάδα.. Οπότε δεν υπήρξε θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zefi87 είπε:

Μακάρι μακάρι!! Έχω κόψει κ το αλάτι μήπως φταίει κι αυτό... Ο, τι μπορώ κάνω... ????Πως είσαι εσύ Magaiver? 

Καλά είμαι.. Περιμένω να αδιαθετησω μετά την κύηση αλλά δεν έρχεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

κοριτσια μ καλησπερα ευχομαι ολες να ειστε καλα.... εγω ειμαι λιγο προβληματισμενη κ θα ηθελα τη βοηθεια σας... περιμενω περιοδο για να ξεκινησω την αγωγω της εξωσωματικης ομως την δευτερα τ βραδυ ειδα στο εσωρουχο μ καφε κηλιδα αιματος κ επειτα τιποτα την τεταρτη το πρωι πηγα στην τουαλετα κ οταν σκουπηστικα εβγαλα λιγη βεννη με ροζ αιμα κ παλι τιποτα μετα... σημερα λεω δεν κανω ενα τεστ εγκυμοσυνης μιας κ εμενα πρωτη φορα μ συμβαινει αυτο με τ αιμα συνηθως οταν ειναι ν ερθει περιοδος εχω κανονικη ροη κατευθειαν...εκανα λοιπον το μεσημερι ενα τεστ κ μ βγηκε μια αχνη γραμμη κανω ενα δευτερο το ιδιο κ τωρα δεν ξερω τι να κανω να παω για χοριακη η οχι.... ? σημερα ειμαι 13 μερες μετα την ωορηξια!!

 

53700360_402911287177717_6306360545834434560_n.jpg

Μακάρι να είναι θετικό!!! Χοριακη καλύτερα να είσαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...