Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

κορίτσι μου λυπάμαι πολυ...κριμα... δες τι θα σου πει ο γιατρός κ ενημερωσε μας..ουφφφφ

Κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πολύ!!!Δεν ξέρω τι να σου πω!!! Ενημέρωσε μας αν θες??☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τι λες κοπέλα μου?τι έγινε δηλαδή????

Δεν ξέρω απλά εχθές είδα αίμα πολύ χωρίς ιδιαίτερο πόνο και μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακη θα βγει σε λίγο... Αν και πιστεύει ότι είναι αποβολή, θα πάω το απόγευμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό λυπάμαι πολύ!!!Δεν ξέρω τι να σου πω!!! Ενημέρωσε μας αν θες??☹️

Ναι θα σας στείλω το απόγευμα....τωρα ότι έγινε έγινε, θα δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Δεν ξέρω απλά εχθές είδα αίμα πολύ χωρίς ιδιαίτερο πόνο και μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακη θα βγει σε λίγο... Αν και πιστεύει ότι είναι αποβολή, θα πάω το απόγευμα 

Περιμένουμε αν θες να μας ενημερώσεις ....άρα υπάρχει και μια πιθανότητα να είναι απλά κάποια αποκόλληση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Δεν ξέρω απλά εχθές είδα αίμα πολύ χωρίς ιδιαίτερο πόνο και μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακη θα βγει σε λίγο... Αν και πιστεύει ότι είναι αποβολή, θα πάω το απόγευμα 

Κορίτσι μου περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! Κράτα την ελπίδα σου, μπορεί να μην είναι αποβολή.

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγράμματος. Δεν βλέπουμε διαφορές με αυτό που είχε κάνει το 2016, εκτός από τον όγκο και τον συνολικό αριθμό σπερματοζωαρίων, που έχουν πέσει. Θα μιλήσει με τον ουρολόγο του. Για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Ναι θα σας στείλω το απόγευμα....τωρα ότι έγινε έγινε, θα δούμε 

σε ποια βδομαδα εισαι; μπορει να μην εφυγε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσι μου περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! Κράτα την ελπίδα σου, μπορεί να μην είναι αποβολή.

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγράμματος. Δεν βλέπουμε διαφορές με αυτό που είχε κάνει το 2016, εκτός από τον όγκο και τον συνολικό αριθμό σπερματοζωαρίων, που έχουν πέσει. Θα μιλήσει με τον ουρολόγο του. Για να δούμε...

Πόσο αριθμό έχετε?Να δείτε τι θα πει κ ουρολόγος!!

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσι μου περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! Κράτα την ελπίδα σου, μπορεί να μην είναι αποβολή.

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγράμματος. Δεν βλέπουμε διαφορές με αυτό που είχε κάνει το 2016, εκτός από τον όγκο και τον συνολικό αριθμό σπερματοζωαρίων, που έχουν πέσει. Θα μιλήσει με τον ουρολόγο του. Για να δούμε...

Πόσο αριθμό έχετε?Να δείτε τι θα πει κ ουρολόγος!!Κ οι αντρικές pregnacare κάνουν πολύ καλή δουλειά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσι μου περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! Κράτα την ελπίδα σου, μπορεί να μην είναι αποβολή.

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγράμματος. Δεν βλέπουμε διαφορές με αυτό που είχε κάνει το 2016, εκτός από τον όγκο και τον συνολικό αριθμό σπερματοζωαρίων, που έχουν πέσει. Θα μιλήσει με τον ουρολόγο του. Για να δούμε...

@LOULOUdaki! Πόσο χρονών είναι ο άντρας σου;;; γιατί παίζει κ αυτό λογικά ηλικία... Όπως μεγαλώνει η γυναίκα.... Κάτι θα παθαίνουν κ  οι άντρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πόσο αριθμό έχετε?Να δείτε τι θα πει κ ουρολόγος!!

 

Πόσο αριθμό έχετε?Να δείτε τι θα πει κ ουρολόγος!!Κ οι αντρικές pregnacare κάνουν πολύ καλή δουλειά!!!

106 εκατομύρια. Το 2016 είχε τα διπλάσια. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι ο όγκος είναι 1,5 ml, στο κατώτατο όριο δηλαδή, από 6,5 που είχε το 2016. Και "στριμώχνονται" 70 εκατ. σπερμ./1 ml ενώ στο πρώτο είχε 34 εκατ./ml. Καμιά ιδέα; 

Παίρνει τις wellman conception.

@Hope!!! είναι 36.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Περιμένουμε αν θες να μας ενημερώσεις ....άρα υπάρχει και μια πιθανότητα να είναι απλά κάποια αποκόλληση?

Δυστυχώς η χοριακη έπεσε 5,3...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Δυστυχώς η χοριακη έπεσε 5,3...

Λυπάμαι πάρα πάρα πολύ... κάποιες γυναίκες είμαστε άτυχες σ'αυτό. Μάλλον ήταν βιοχημική, οπότε από τον επόμενο κύκλο (θα σου πει και ο γιατρός σου εννοείται) μπορείς να ξαναπροσπαθήσεις. Κουράγιο κοριτσάκι μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Δεν ξέρω απλά εχθές είδα αίμα πολύ χωρίς ιδιαίτερο πόνο και μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακη θα βγει σε λίγο... Αν και πιστεύει ότι είναι αποβολή, θα πάω το απόγευμα 

Κορίτσι μου μη προτρεχεις.. μέχρι να βγει η χοριακη να μην εισαι σίγουρη ότι έφυγε το σπορακι σου.. έχουμε ακούσει για πολλές κοπέλες με αίμα στην εγκυμοσύνη.. εσένα συνέχισε σα περίοδο τώρα η είδες αίμα κ μετά τέλος??όλα καλά θα πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

106 εκατομύρια. Το 2016 είχε τα διπλάσια. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι ο όγκος είναι 1,5 ml, στο κατώτατο όριο δηλαδή, από 6,5 που είχε το 2016. Και "στριμώχνονται" 70 εκατ. σπερμ./1 ml ενώ στο πρώτο είχε 34 εκατ./ml. Καμιά ιδέα; 

Παίρνει τις wellman conception.

@Hope!!! είναι 36.

 

@LOULOUdaki!Είμαι άσχετη αλλά με άγχωσες.... Ο άντρας μου τον Απρίλιο γίνεται 35...εχεθ γούστο.... Γιατί σε σχέση με την προηγούμενη εγκυμοσύνη κάνει πιο καθιστική ζωή... Βέβαια τώρα γυμνάζεται 3 με 4 φορές την εβδομάδα αλλά δουλεύει νύχτα. Γενικά άστατη καθημερινοτητα.... Τι σου είπε ο γιατρός; ς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Λυπάμαι πολυ...

κοριτσακι μου λυπαμαι ποολυ ξερω η στεναχωρια μεγαλη αλλα λογικα θα ηταν βιοχημικη καυ αυτο σημαινει αμεσες προσπαθειες και συντομα θα ξανα μεινεις το σωμα θυμαται 

ποτε θα πας στο γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Δυστυχώς η χοριακη έπεσε 5,3...

Αχ Ρουλακι μου....δυστυχώς το έχουμε περάσει πολλές κοπέλες αυτό...το επόμενο σπορακι σου θα είναι το τυχερό σου!σκέψου πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσακι μου λυπαμαι ποολυ ξερω η στεναχωρια μεγαλη αλλα λογικα θα ηταν βιοχημικη καυ αυτο σημαινει αμεσες προσπαθειες και συντομα θα ξανα μεινεις το σωμα θυμαται 

ποτε θα πας στο γιατρο;

Κοπέλα μου στο Ρουλάκι6 απευθυνεσαι ε;;; Μακαρι να της πάνε ολα καλα απο εδω και περα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κοπέλα μου στο Ρουλάκι6 απευθυνεσαι ε;;; Μακαρι να της πάνε ολα καλα απο εδω και περα!

ναι εκανα λαθος το εγραψα σε σενα; ελπιζω οσο πιο ανωδινα γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

106 εκατομύρια. Το 2016 είχε τα διπλάσια. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι ο όγκος είναι 1,5 ml, στο κατώτατο όριο δηλαδή, από 6,5 που είχε το 2016. Και "στριμώχνονται" 70 εκατ. σπερμ./1 ml ενώ στο πρώτο είχε 34 εκατ./ml. Καμιά ιδέα; 

Παίρνει τις wellman conception.

@Hope!!! είναι 36.

 

Ναι είναι πολύ καλές αυτές αλλά θέλουν 3μηνο  για αποτελέσματα!!Ο άντρας μου έπινε κ εξτρά q10!!Εμείς είχαμε 20εκατ!!Μετά απο θεραπεία που πήραμε για ουρεόπλασμα που είχαμε πήγε 167εκατ κ μετά με τις βιταμίνες κ φρέσκους χυμούς φρούτων(ρόδι,πορτόκαλι) πήγε 350εκατ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναι είναι πολύ καλές αυτές αλλά θέλουν 3μηνο  για αποτελέσματα!!Ο άντρας μου έπινε κ εξτρά q10!!Εμείς είχαμε 20εκατ!!Μετά απο θεραπεία που πήραμε για ουρεόπλασμα που είχαμε πήγε 167εκατ κ μετά με τις βιταμίνες κ φρέσκους χυμούς φρούτων(ρόδι,πορτόκαλι) πήγε 350εκατ!!!

Μηπως να αρχίσω να ποτίζω και τον δικο μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marillia δεν με ανησυχεί τόσο ο αριθμός όσο ο όγκος. Μπορεί να ήταν τυχαίο, τι να πω! Μακάρι να βελτιωθεί με τις βιταμίνες! Τι είναι το q10?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω πριν μέρες πήγα στο γιατρό αθηνα γιατί μένω σε νησί και με βρήκε μια χαρα όποτε Τέλος τα τεστ οωρηξιας .. οπότε θέλω θα έρχομαι σε επαφή Όχι προγραμματισμένα..  Εσύ τι θα κανεις??

ελα κοριτσι μου!Εγω θα παω αυτον το μηνα για υπέρηχο.Βαρέθηκα τα τεστακια και αλλωστε σε εμενα δεν δείχνουν λόγω ορμονών.Οτι βρέξει ας κατεβασει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...