Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσι μου, καλό θα ήταν να κάνεις μια χοριακή να δεις που βρίσκεσαι, γιατί πάνω από 1000 μονάδες, που σίγουρα θα τις έχεις ξεπεράσει τώρα, θα δείτε σάκο. Κλείσε ένα ραντεβού κι ας είναι νωρίς, να δείτε τη θέση του, κι ας ξαναπάς μετά για την καρδούλα. Δεν είσαι αναίσθητη, προς Θεού, απλώς μπορεί να μην το έχεις συνειδητοποιήσει πλήρως ακόμη.

Ευτυχώς κορίτσια πέρασαν τα πονάκια προς στιγμήν. Τώρα δεν αισθάνομαι τίποτα. Αρχίζω να σκέφτομαι μήπως τελικά με ενοχλεί το έντερο, το οποίο είναι υπερδραστήριο δεν σας κρύβω ?

@Ε.Γ.Α. βγήκε η χοριακή σου;

Όχι ακόμα...περιμένω τηλ!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικούλα88 είπε:

@Ε.Γ.Α. Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!! Άντε να παίρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες! Εγώ σήμερα είμαι στην 7η μέρα, σιγά σιγά θα αρχίσουμε τις επαφες!?

Με το καλό σε όλες !!!!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια...Να μην αγχώνεσαι, μόνο αυτό. Πολύ χάρηκα ??

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!για να δούμε θα είναι το τυχερουλι μας???διάβασα και τα νέα σου και τα βλέπω όλα μια χαρά!σύντομα έρχεται το μωράκι σας!!!!

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πολλά συγχαρητήρια μου έφτιαξες το απόγευμα!!! Όλα καλα θα πανε

Ευχαριστώ πολύ!!!!!μακάρι να πιάσουν οι ευχουλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια... μακαρι ο Γεναρης να ειναι τυχερος για όλες μας.... τα τεστ ωορηξιας της hometest εχει χρησιμοποιησει κάποια; Αν ναι ειναι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια μου έχω και εγώ πολλά νέα να σας πω, τη Τετάρτη που μας πέρασε έκανα σαλπιγγογραφια, πήγαν όλα τέλεια και δεν πόνεσα σχεδόν καθόλου, οι σάλπιγγες μου ήταν διαβατές και πήγαν όλα καλά. Σήμερα ο άντρας μου έκανα σπερμοδιαγταμμα το οποίο ήταν πάρα πολύ καλό σύμφωνα με τα λεγόμενα του γιατρού. Κοίταξε τις ορμονικές εξετάσεις και αυτές καλές, μετρήσαμε και το ωαριακι μας, είμαι στην 11η μερα του κύκλου και είναι έτοιμο να σκάσει. Μας είπε κατευθείαν σπίτι και σεξακι. Και σήμερα και αύριο και μεθαύριο.αχ μακάρι να το πετύχουμε αυτό το μήνα...Ο γιατρός με μαλωσε και μου είπε ότι αγχώνομαι υπερβολικά...Δεν υπάρχει κάποιο οργανικό πρόβλημα και πρέπει να ηρεμήσω..

Σαν να ακούω την δική μου περίπτωση είναι τα αποτελέσματα σας!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας κ ο νέος χρόνος να μας φέρει ένα μωράκι!!! Κι εμένα τα ίδια μου είπε ο γιατρός μου αλλά από το Σεπτέμβριο μέχρι τώρα τίποτα!!! Εμείς το Φεβρουάριο θα κοιτάξουμε για εξωσωματική!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Σαν να ακούω την δική μου περίπτωση είναι τα αποτελέσματα σας!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας κ ο νέος χρόνος να μας φέρει ένα μωράκι!!! Κι εμένα τα ίδια μου είπε ο γιατρός μου αλλά από το Σεπτέμβριο μέχρι τώρα τίποτα!!! Εμείς το Φεβρουάριο θα κοιτάξουμε για εξωσωματική!!! 

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά και να έρθει το μωράκι για όλες μας. Πιστεύω όλα είναι το άγχος και πρέπει να μη σκεφτόμαστε άλλο, αν είναι να έρθει θα έρθει. Εξάλλου όπως λέει και ο γιατρός έμεινα δυο φορές εγκυος, άρα είμαστε γονιμοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω μου, το ενδεχόμενο της υιοθεσίας το σκέφτηκες καθόλου; Αν το σκέφτεσαι θετικά και θα το ήθελες κάνε του μια νύξη. Εύχομαι πραγματικά να λυθεί αυτό το πρόβλημα το συντομότερο και με τον καλύτερο τρόπο και να μη φτάσετε στα άκρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Βρε κορίτσια, τα φώτα σας. Πονάω από χθες δεξιά χαμηλά στο ύψος της ωοθήκης, σαν κάψιμο, και χτυπάει πίσω στην μέση, όχι να διπλώνομαι αλλά είναι κάπως ενοχλητικό. Πώς δικαιολογείται αφού ωορρηξία αυτόν το μήνα έκανα από την αριστερή πλευρά; Λέτε να είναι κύστη; Ή σκωληκοειδίτιδα;! Ανησυχώ λίγο. Αποφάσισα μετά την περίοδο που ελπίζω να μην έρθει το άλλο Σ/Κ να κάνω έναν υπέρηχο. Είμαι όμως σε αναζήτηση γιατρού με καλό υπέρηχο, γιατί ο γιατρός που έχω τώρα δεν έχει πολύ καλό υπέρηχο, θεωρώ. Αν έχετε να προτείνετε κάποιον, για Αθήνα, θα το εκτιμούσα!

@Kat-Cat γεια σου! Έχω την αμυδρή εντύπωση ότι ο γιατρός σου είναι ο κ. Δημητρίου; Αν ναι, μπορείς να μου δώσεις μερικές πληροφορίες; 

Κοριτσάκι μου καλό, ίσως είναι το έντερο. Εγώ εδώ και χρόνια πάσχω από το σύνδρομο ευερέθιστου εντέρου. Πονάω σε πολλά σημεία. Βλέπεις, είναι και τεράστιο το έντερο. Χτυπάει και πολλές φορές ο πόνος πίσω στην μέση μου. Χτυπάει και στο στομάχι κάποιες φορές. Η κοιλιά μου μοιάζει σαν να είμαι στον τέταρτο μήνα έγκυος, αφού δεν θέλω να φοράω πολύ εφαρμοστά ρούχα για να μη νομίζουν πως είμαι έγκυος και με ρωτήσουν διάφορα. Το άγχος φταίει. Ο ιατρός μου είπε πως την παντρεύτηκα την ασθένεια. Δεν θεραπεύεται τελικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσι μου, καλό θα ήταν να κάνεις μια χοριακή να δεις που βρίσκεσαι, γιατί πάνω από 1000 μονάδες, που σίγουρα θα τις έχεις ξεπεράσει τώρα, θα δείτε σάκο. Κλείσε ένα ραντεβού κι ας είναι νωρίς, να δείτε τη θέση του, κι ας ξαναπάς μετά για την καρδούλα. Δεν είσαι αναίσθητη, προς Θεού, απλώς μπορεί να μην το έχεις συνειδητοποιήσει πλήρως ακόμη.

Ευτυχώς κορίτσια πέρασαν τα πονάκια προς στιγμήν. Τώρα δεν αισθάνομαι τίποτα. Αρχίζω να σκέφτομαι μήπως τελικά με ενοχλεί το έντερο, το οποίο είναι υπερδραστήριο δεν σας κρύβω ?

@Ε.Γ.Α. βγήκε η χοριακή σου;

Μπορεί να είναι και το έντερο ναι . φθάνει που πέρασε

Θα δω τι θα κάνω με τη χοριακη είναι και κρύο και βρέχει και πρέπει να σέρνω και το μικρό μαζί μου 

Θα πάρω το γιατρό μέσαβστη βδομάδα να δω είναι κ;ι γιορτές μπορεί να λείπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια μου έχω και εγώ πολλά νέα να σας πω, τη Τετάρτη που μας πέρασε έκανα σαλπιγγογραφια, πήγαν όλα τέλεια και δεν πόνεσα σχεδόν καθόλου, οι σάλπιγγες μου ήταν διαβατές και πήγαν όλα καλά. Σήμερα ο άντρας μου έκανα σπερμοδιαγταμμα το οποίο ήταν πάρα πολύ καλό σύμφωνα με τα λεγόμενα του γιατρού. Κοίταξε τις ορμονικές εξετάσεις και αυτές καλές, μετρήσαμε και το ωαριακι μας, είμαι στην 11η μερα του κύκλου και είναι έτοιμο να σκάσει. Μας είπε κατευθείαν σπίτι και σεξακι. Και σήμερα και αύριο και μεθαύριο.αχ μακάρι να το πετύχουμε αυτό το μήνα...Ο γιατρός με μαλωσε και μου είπε ότι αγχώνομαι υπερβολικά...Δεν υπάρχει κάποιο οργανικό πρόβλημα και πρέπει να ηρεμήσω..

Τέλεια μπράβο πολύ χαίρομαι κορίτσι μου

Τώρα σου έχει φύγει το άγχος και είμαι σίγουρη θα έρθει το πεμπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κοριτσάκι μου καλό, ίσως είναι το έντερο. Εγώ εδώ και χρόνια πάσχω από το σύνδρομο ευερέθιστου εντέρου. Πονάω σε πολλά σημεία. Βλέπεις, είναι και τεράστιο το έντερο. Χτυπάει και πολλές φορές ο πόνος πίσω στην μέση μου. Χτυπάει και στο στομάχι κάποιες φορές. Η κοιλιά μου μοιάζει σαν να είμαι στον τέταρτο μήνα έγκυος, αφού δεν θέλω να φοράω πολύ εφαρμοστά ρούχα για να μη νομίζουν πως είμαι έγκυος και με ρωτήσουν διάφορα. Το άγχος φταίει. Ο ιατρός μου είπε πως την παντρεύτηκα την ασθένεια. Δεν θεραπεύεται τελικά....

Σε καταλαμβαινω απολυτα... υποφερω απο το ιδιο εδω και δυο χρονια... τις περισσοτερες φορες οταν φαω κατι σε συνδιασμο με το αγχος το παθαινω..οι πονοι ανυποφοροι..μπορει να με πιασει και καθως κοιμαμαι και τοτε ξυπνω και μπορει να χρεοαστει να περασουν και 2 ωρες για να περασει! Εκανα θεραπιες αλλα δεν θα περασει ποτε..οταν με πιανει νομιζω οτι θα σπασει το στομαχι μου...και ναι μοιαζω και γω με 4 μηνων εγκυος..συμπασχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

@Ε.Γ.Α. μου συγχαρητήρια και με το καλό!!!

71+ η χοριακη μου!!!στη φάση που είμαι είναι πολύ καλή!τη Δευτέρα θα επαναλάβω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Happyhappy είπε:

Σε καταλαμβαινω απολυτα... υποφερω απο το ιδιο εδω και δυο χρονια... τις περισσοτερες φορες οταν φαω κατι σε συνδιασμο με το αγχος το παθαινω..οι πονοι ανυποφοροι..μπορει να με πιασει και καθως κοιμαμαι και τοτε ξυπνω και μπορει να χρεοαστει να περασουν και 2 ωρες για να περασει! Εκανα θεραπιες αλλα δεν θα περασει ποτε..οταν με πιανει νομιζω οτι θα σπασει το στομαχι μου...και ναι μοιαζω και γω με 4 μηνων εγκυος..συμπασχουμε...

Κι εγώ ξυπνάω καμιά φορά μέσα στον ύπνο μου, γιατί ο πόνος με χτυπάει και στον ποπό. Συγγνώμη κιόλας. Ναι, η διατροφή επηρεάζει, αλλά το χειρότερο είναι το άγχος!!! Αχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@paradisebird εγώ δεν έχω διαγνωσμένο πρόβλημα, αλλά γενικά με ενοχλεί το έντερό μου. Όταν έχω περίοδο και πάω τουαλέτα... συγγνώμη κιόλας... μάλλον παθαίνω κολικό. Επίσης έχω κάτι σαν σπαστική κολίτιδα, με το παραμικρό πάω τουαλέτα. Τεσπα.

@Ε.Γ.Α. η χοριακή σου είναι πολύ δυνατή για 6 ημέρες πριν την περίοδο! Θερμά συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

71+ η χοριακη μου!!!στη φάση που είμαι είναι πολύ καλή!τη Δευτέρα θα επαναλάβω!

Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητήρια τέλεια 

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά και να έχεις μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη

Βέβαια μεταξύ μας εγώ που γέννησα 37 εβδομάδες καλά ηταν χιχι

Καλά να πάνε όλα κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

71+ η χοριακη μου!!!στη φάση που είμαι είναι πολύ καλή!τη Δευτέρα θα επαναλάβω!

Μπράβο κοπέλα μου!!! Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μας φέρεις γούρι!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@paradisebird εγώ δεν έχω διαγνωσμένο πρόβλημα, αλλά γενικά με ενοχλεί το έντερό μου. Όταν έχω περίοδο και πάω τουαλέτα... συγγνώμη κιόλας... μάλλον παθαίνω κολικό. Επίσης έχω κάτι σαν σπαστική κολίτιδα, με το παραμικρό πάω τουαλέτα. Τεσπα.

@Ε.Γ.Α. η χοριακή σου είναι πολύ δυνατή για 6 ημέρες πριν την περίοδο! Θερμά συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!

Τώρα περιμένω τη Δευτέρα έχω και κάτι καφέ υγρά στο σκούπισμα!αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξη αυτή τη φορά!

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η egw είπε:

Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητήρια τέλεια 

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά και να έχεις μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη

Βέβαια μεταξύ μας εγώ που γέννησα 37 εβδομάδες καλά ηταν χιχι

Καλά να πάνε όλα κοπέλα μου 

Ευχαριστώ πολύ πολύ !!!!!εσύ τώρα σε τι φάση είσαι από συμπτώματα πονακια και καφέ υγρά????

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου!!! Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μας φέρεις γούρι!!! ???

Ευχαριστώ πολύ μακάρι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τώρα περιμένω τη Δευτέρα έχω και κάτι καφέ υγρά στο σκούπισμα!αλλά θέλω να είμαι αισιόδοξη αυτή τη φορά!

 

Ευχαριστώ πολύ πολύ !!!!!εσύ τώρα σε τι φάση είσαι από συμπτώματα πονακια και καφέ υγρά????

 

Ευχαριστώ πολύ μακάρι!!!!!!

Να είσαι κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε η μήτρα αποβάλει τις βεωμιες να το πούμε έτσι 

Εγώ θα πάω τη Δευτέρα μάλλον για χοριακη η τρίτη πρωί γιατί έχω και το μικρό και έπεσα σε κακό καιρο

Από σύμπτωματα είναι φορές που απλά δεν έχω τίποτα και είναι άλλες που τραβάει η κοιλιά μου και έχω πολλές καούρες η ναυτίες

Το στήθος τίποτα μόνο αν το αγγίζω και υγρά έχω κάποια που και που 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. συγχαρητηρια!! Βασικα σουπερ ειναι η χοριακη για 6 μερες πριν!!! Απίστευτο! Με το καλο όλα και να φέρεις γούρι εύχομαι!

Συγχαρητήρια και στην @egw για το δεύτερο παιδάκι της!

@ lenaki1890 το αγχος ειναι πολύ μεγάλο εμπόδιο τελικά και πάσχουμε όλες!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Ε.Γ.Α. συγχαρητηρια!! Βασικα σουπερ ειναι η χοριακη για 6 μερες πριν!!! Απίστευτο! Με το καλο όλα και να φέρεις γούρι εύχομαι!

Συγχαρητήρια και στην @egw για το δεύτερο παιδάκι της!

@ lenaki1890 το αγχος ειναι πολύ μεγάλο εμπόδιο τελικά και πάσχουμε όλες!

 

Νασακ καλά κορίτσι μου ευχαριστώ εύχομαι αυτό το μήνα πολλά θετικά τεστακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Να είσαι κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε η μήτρα αποβάλει τις βεωμιες να το πούμε έτσι 

Εγώ θα πάω τη Δευτέρα μάλλον για χοριακη η τρίτη πρωί γιατί έχω και το μικρό και έπεσα σε κακό καιρο

Από σύμπτωματα είναι φορές που απλά δεν έχω τίποτα και είναι άλλες που τραβάει η κοιλιά μου και έχω πολλές καούρες η ναυτίες

Το στήθος τίποτα μόνο αν το αγγίζω και υγρά έχω κάποια που και που 

Κι εγώ Δευτέρα θα πάω για δεύτερη χοριακη.τραβηγματα έχω κι εγώ.για να δούμε τις χοριακες μας από βδομάδα!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

@Ε.Γ.Α. συγχαρητηρια!! Βασικα σουπερ ειναι η χοριακη για 6 μερες πριν!!! Απίστευτο! Με το καλο όλα και να φέρεις γούρι εύχομαι!

Συγχαρητήρια και στην @egw για το δεύτερο παιδάκι της!

@ lenaki1890 το αγχος ειναι πολύ μεγάλο εμπόδιο τελικά και πάσχουμε όλες!

 

Ευχαριστώ πολύ!!!!τη Δευτέρα θα σας ενημερώσω πάλι!!!!πολλές γεματες κοιλιτσες εύχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες, πολλά συγχαρητήρια και πολλα μπράβο @Ε.Γ.Α. Με το καλό κορίτσι μου. Πόσο καιρό προσπαθειών κ τι επαφές είχες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες, πολλά συγχαρητήρια και πολλα μπράβο @Ε.Γ.Α. Με το καλό κορίτσι μου. Πόσο καιρό προσπαθειών κ τι επαφές είχες; 

Ένα χρόνο μετά τη δεύτερη βιοχημική τα καταφέραμε ξανά αλλά όχι με συστηματικές προσπάθειες.απλα αυτό το μήνα είχαμε παραπάνω επαφές και ήμασταν και πιο άνετοι λόγω διακοπών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. Μου καλά είμαι είμαι? είμαι στη 18 μέρα και σήμερα το απόγευμα είδα τα διάφανα υγρά και έκανα ένα τεστ οωρρηξιας και βγήκε θετικό! Λόγο χημικής εγκυμοσύνης έχει αλλάξει το πότε κάνω οωρρηξια! Ελπίζω να επανέλθει ο κύκλος σιγά σιγά! Ελπίζω να τα καταφέρουμε αυτό το μήνα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η earrp είπε:

@Ε.Γ.Α. Μου καλά είμαι είμαι? είμαι στη 18 μέρα και σήμερα το απόγευμα είδα τα διάφανα υγρά και έκανα ένα τεστ οωρρηξιας και βγήκε θετικό! Λόγο χημικής εγκυμοσύνης έχει αλλάξει το πότε κάνω οωρρηξια! Ελπίζω να επανέλθει ο κύκλος σιγά σιγά! Ελπίζω να τα καταφέρουμε αυτό το μήνα??

Ναι εννοείται θα τα καταφερετε και θα γεμίσει η κοιλίτσα σύντομα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...