Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Βρε κορίτσια, τα φώτα σας. Πονάω από χθες δεξιά χαμηλά στο ύψος της ωοθήκης, σαν κάψιμο, και χτυπάει πίσω στην μέση, όχι να διπλώνομαι αλλά είναι κάπως ενοχλητικό. Πώς δικαιολογείται αφού ωορρηξία αυτόν το μήνα έκανα από την αριστερή πλευρά; Λέτε να είναι κύστη; Ή σκωληκοειδίτιδα;! Ανησυχώ λίγο. Αποφάσισα μετά την περίοδο που ελπίζω να μην έρθει το άλλο Σ/Κ να κάνω έναν υπέρηχο. Είμαι όμως σε αναζήτηση γιατρού με καλό υπέρηχο, γιατί ο γιατρός που έχω τώρα δεν έχει πολύ καλό υπέρηχο, θεωρώ. Αν έχετε να προτείνετε κάποιον, για Αθήνα, θα το εκτιμούσα!

@Kat-Cat γεια σου! Έχω την αμυδρή εντύπωση ότι ο γιατρός σου είναι ο κ. Δημητρίου; Αν ναι, μπορείς να μου δώσεις μερικές πληροφορίες; 

Κορίτσι μου στη φάση που εισαι λογικά δεν είναι λογικό εμένα όπως το περιγράφεις το έχω περάσει αρκετές φορές και ήταν πετρα αλλά ήταν πιο έντονο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Σε ποια μέρα είσαι;;; εγώ συνήθως έχω λευκά σαν γιαούρτι 1 με 2 μέρες πριν την ωορρηξια κ 2 μέρες μετά ξανά 

17η είμαι.. είχα τσιμπηματακια 14η.. επαφές μέχρι 15η βράδυ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Φίλες μουυυυ!!!!περιμένω στις 9 του μήνα και μόλις τώρα είχα το παρακάτω τεστ χωρίς καθυστέρηση ακόμα δηλαδή!!η χαρά βέβαια τώρα δίνει τη θέση της στο άγχος λόγω των βιοχημικών όπως ήδη ξερετε.....δεν το έχω πει ακόμα πουθενά μόνο σε σας!!!!

1546498433213577141115.jpg

Μπράβο κορίτσι μου πολύ νωρίς εύχομαι να πάνε όλα καλά

Περίμενε τώρα και κάνε και μετά την καθυστέρηση

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κοίτα μου έχουν τύχει όλα τόσα χρόνια!έχει ξανατυχει να δω τεστακι τόσο νωρίς το οποίο όμως συνοδευόταν με καφέ υγρά και τελικά η εγκυμοσύνη δεν προχώρησε.το θέμα μου τώρα είναι να μιλήσω και να συμβουλευτώ εναν καλό γυναικολόγο γιατί δεν έχω βρει κάποιον που να εμπιστεύομαι...

 

Κορίτσι να σου πω κάπου διάβασα στο τεστ που έκανα ότι κάποιες φορές πριν τη περίοδο υπάρχει στον οργανισμό μας αυτή η ουσία που ανιχνεύεται στην εγκυμοσύνη γι'αυτό αν το κάνουμε πριν η πάμε για χοριακη η περιμενεις μετά τη καθυστέρηση και κάνεις κι άλλο  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Μπράβο κορίτσι μου πολύ νωρίς εύχομαι να πάνε όλα καλά

Περίμενε τώρα και κάνε και μετά την καθυστέρηση

 

Συγχαρητηρια!!!!!!! Κι εγω ετσι 6 ημερες πριν ειχα κανει τεστ και ειχε βγει αχνο θετικο και εκανα καθε μερα πρωι βραδυ!! Αισιως κοντευω να τελειωσω την δεκατη εβδομαδα τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια καλημερα.. σήμερα είδα λευκά υγρά σημαίνει ότι χθες είχα ωορηξια η ότι τελειώσανε οι γόνιμες?? 

Έλα ντε!!! Με έχουν μπερδέψει τα υγρά κι εμένα. Τα βλέπεις στο εσώρουχο ή στο σκούπισμα; 

Αυτό που ξέρω είναι ότι πηχτά λευκά υγρά βλέπεις μετά την ωορρηξία. Άλλες φορές τα βλέπω, άλλες δεν είναι τόσο πηχτά, και είναι υπόλευκα. Τρέχα γύρευε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Έλα ντε!!! Με έχουν μπερδέψει τα υγρά κι εμένα. Τα βλέπεις στο εσώρουχο ή στο σκούπισμα; 

Αυτό που ξέρω είναι ότι πηχτά λευκά υγρά βλέπεις μετά την ωορρηξία. Άλλες φορές τα βλέπω, άλλες δεν είναι τόσο πηχτά, και είναι υπόλευκα. Τρέχα γύρευε. 

Τέλος πάντων εγώ σήμερα έχω υγρά λευκα οπότε τέλειωσανε οι γόνιμες. Έκανα τις επαφές μου κ περιμένω.. μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας. Στο εσώρουχο τα βλέπω όχι στο χαρτί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Κορίτσι να σου πω κάπου διάβασα στο τεστ που έκανα ότι κάποιες φορές πριν τη περίοδο υπάρχει στον οργανισμό μας αυτή η ουσία που ανιχνεύεται στην εγκυμοσύνη γι'αυτό αν το κάνουμε πριν η πάμε για χοριακη η περιμενεις μετά τη καθυστέρηση και κάνεις κι άλλο  

Έκανα χοριακη και περιμένω το αποτελέσμα!θα σας ενημερώσω!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κορτας είπε:

Συγχαρητηρια!!!!!!! Κι εγω ετσι 6 ημερες πριν ειχα κανει τεστ και ειχε βγει αχνο θετικο και εκανα καθε μερα πρωι βραδυ!! Αισιως κοντευω να τελειωσω την δεκατη εβδομαδα τωρα!

Αχ τέλεια!!!!ελπίζω να σε ακολουθήσω!!!!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η earrp είπε:

@Ε.Γ.Α. Συγχαρητήρια τι υπέροχα νέα? μπήκε καλά το 2019?Σου εύχομαι όλα τέλεια να σου πανε?

Ευχαριστώ πολύ!!!τι κάνεις εσύ??σε τι φάση είσαι τώρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι αλλη φορα ειχαμε πει για εξωσωματική κ εκανε πισω...Αφου όμως δεν τα καταφεραμε τωρα κ 3 χρόνια μονοι μας ,ειπαμε να παμε ξανα γ εξωσωματική...Και να που παλι κανει πισω....

Κάτι πρέπει να φοβάται ή κάτι τον αγχώνει μάλλον. Τον ρώτησες; Μήπως το κόστος δεν είναι ο πραγματικός λόγος και τον απασχολεί κάτι άλλο; Τι να πω κορίτσι μου, έχεις το πένθος και τώρα και αυτό. Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@egwχοριακη έκανες η όχι ακόμα? Πότε έχεις ραντεβού με γιατρό? 

Ούτε ραντεβού έβαλα ούτε χοριακη έκανα .είμαι αναίσθητη;

Μου είπε η αδερφή μου που είναι γυναικολόγος στη Κύπρο να πάρω το γιατρό και αν θέλει χοριακη να τη κάνω πριν πάω δεν υπάρχει λόγος λέει από τώρα αφού το τεστ ήταν τόσο θετικό 

Και στο γιατρό θα κανονισω να βγει έβδομη βδομάδα να ακούσω καρδιά απευθείας.και δε ξέρω και τι να κάνω με το ραντεβού που θέλουμε να πάμε μαζί με τον άντρα μου και δεν έχουμε τι να κάνουμε με το μικρό 

Κορίτσια παντως το στήθος είναι ελαφρώς πρησμένο στην περίοδο ήταν πιο Έντονο 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι βρε κάποιον γυναικολόγο που να σου ταιριάζει προσωπικά. Κ όλα καλά θα πάνε.... Εγώ αύριο θα έκανα μια χοριακη στη θέση σου... Μας έκανες καλό ποδαρικό. Και στις επόμενες με το καλό..... ❤️

Εσύ τι κάνεις ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εσύ τι κάνεις ??

Μία χαρά είμαι. 2η ημέρα περιόδου... Σάββατο πρωί θα κάνω κ τις ορμονικές μου... Κλείνω τα 2ημερακια μου... Μια χαρά.. ? Εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μία χαρά είμαι. 2η ημέρα περιόδου... Σάββατο πρωί θα κάνω κ τις ορμονικές μου... Κλείνω τα 2ημερακια μου... Μια χαρά.. ? Εσύ? 

Ωραία ωραία καλά τα κάνεις προχωράμε.. κ εγώ μια χαρά έκανα τις επαφές μου στις γόνιμες κ μπαίνω στην αναμονή.. 17η μέρα είμαι.. 16 Γενάρη δεν περιμένω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ωραία ωραία καλά τα κάνεις προχωράμε.. κ εγώ μια χαρά έκανα τις επαφές μου στις γόνιμες κ μπαίνω στην αναμονή.. 17η μέρα είμαι.. 16 Γενάρη δεν περιμένω.. 

Μία χαρά. Είστε τυχερές που έχετε μικρό κύκλο. Εγώ όλη την ώρα στο περίμενε είμαι. Προσπάθειες εγώ από 18η έως 25η ημέρα.. Λέω πιο εντατικά..... Τώρα βλέπουμε κ κάνουμε. Να δω και τι θα δείξουν τα αποτελέσματα με το ωαριακι το τωρινό μου και βλέπουμε. Πάντως από τον προηγούμενο κύκλο μια χαρά ήταν οι μερούλες με τις θερμοκρασίες κτλ. ? Οπότε κοιτάω αισιόδοξα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μία χαρά. Είστε τυχερές που έχετε μικρό κύκλο. Εγώ όλη την ώρα στο περίμενε είμαι. Προσπάθειες εγώ από 18η έως 25η ημέρα.. Λέω πιο εντατικά..... Τώρα βλέπουμε κ κάνουμε. Να δω και τι θα δείξουν τα αποτελέσματα με το ωαριακι το τωρινό μου και βλέπουμε. Πάντως από τον προηγούμενο κύκλο μια χαρά ήταν οι μερούλες με τις θερμοκρασίες κτλ. ? Οπότε κοιτάω αισιόδοξα. 

Ναι πράγματι.. πρέπει να κάνεις επαφές κ πιο μετά.. να χρησιμοποιείς κ τεστακια ώστε να πιάσεις την ωορρηξία.. όλα καλά θα το πετύχουμε κάποια στιγμή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ναι πράγματι.. πρέπει να κάνεις επαφές κ πιο μετά.. να χρησιμοποιείς κ τεστακια ώστε να πιάσεις την ωορρηξία.. όλα καλά θα το πετύχουμε κάποια στιγμή..

Ναι. Κορίτσι. Μου. 1 2 3 κάποια στιγμή θα τύχει. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ακριβώς...Ενα καλο ξεκαθάρισμα χρειαζεται...

Κορίτσι μήπως ένα ταρακουνημα τον ξυπνήσει?? Μήπως πρέπει να καταλάβει ότι μπορείς να φθασεις στα άκρα? Εννοώ το ενδεχόμενο ενος χωρισμού που ανέφερες κ εσύ.. ίσως να μη το εχει καν στο μυαλό του να σ' έχει δεδομενη κ μόλις του το αναφέρεις να ταρακουνήθει κ να το δει αλλιώς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Ούτε ραντεβού έβαλα ούτε χοριακη έκανα .είμαι αναίσθητη;

Μου είπε η αδερφή μου που είναι γυναικολόγος στη Κύπρο να πάρω το γιατρό και αν θέλει χοριακη να τη κάνω πριν πάω δεν υπάρχει λόγος λέει από τώρα αφού το τεστ ήταν τόσο θετικό 

Και στο γιατρό θα κανονισω να βγει έβδομη βδομάδα να ακούσω καρδιά απευθείας.και δε ξέρω και τι να κάνω με το ραντεβού που θέλουμε να πάμε μαζί με τον άντρα μου και δεν έχουμε τι να κάνουμε με το μικρό 

Κορίτσια παντως το στήθος είναι ελαφρώς πρησμένο στην περίοδο ήταν πιο Έντονο 

 

 

Κορίτσι μου, καλό θα ήταν να κάνεις μια χοριακή να δεις που βρίσκεσαι, γιατί πάνω από 1000 μονάδες, που σίγουρα θα τις έχεις ξεπεράσει τώρα, θα δείτε σάκο. Κλείσε ένα ραντεβού κι ας είναι νωρίς, να δείτε τη θέση του, κι ας ξαναπάς μετά για την καρδούλα. Δεν είσαι αναίσθητη, προς Θεού, απλώς μπορεί να μην το έχεις συνειδητοποιήσει πλήρως ακόμη.

Ευτυχώς κορίτσια πέρασαν τα πονάκια προς στιγμήν. Τώρα δεν αισθάνομαι τίποτα. Αρχίζω να σκέφτομαι μήπως τελικά με ενοχλεί το έντερο, το οποίο είναι υπερδραστήριο δεν σας κρύβω ?

@Ε.Γ.Α. βγήκε η χοριακή σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!! Άντε να παίρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες! Εγώ σήμερα είμαι στην 7η μέρα, σιγά σιγά θα αρχίσουμε τις επαφες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Φίλες μουυυυ!!!!περιμένω στις 9 του μήνα και μόλις τώρα είχα το παρακάτω τεστ χωρίς καθυστέρηση ακόμα δηλαδή!!η χαρά βέβαια τώρα δίνει τη θέση της στο άγχος λόγω των βιοχημικών όπως ήδη ξερετε.....δεν το έχω πει ακόμα πουθενά μόνο σε σας!!!!

1546498433213577141115.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια...Να μην αγχώνεσαι, μόνο αυτό. Πολύ χάρηκα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έχω και εγώ πολλά νέα να σας πω, τη Τετάρτη που μας πέρασε έκανα σαλπιγγογραφια, πήγαν όλα τέλεια και δεν πόνεσα σχεδόν καθόλου, οι σάλπιγγες μου ήταν διαβατές και πήγαν όλα καλά. Σήμερα ο άντρας μου έκανα σπερμοδιαγταμμα το οποίο ήταν πάρα πολύ καλό σύμφωνα με τα λεγόμενα του γιατρού. Κοίταξε τις ορμονικές εξετάσεις και αυτές καλές, μετρήσαμε και το ωαριακι μας, είμαι στην 11η μερα του κύκλου και είναι έτοιμο να σκάσει. Μας είπε κατευθείαν σπίτι και σεξακι. Και σήμερα και αύριο και μεθαύριο.αχ μακάρι να το πετύχουμε αυτό το μήνα...Ο γιατρός με μαλωσε και μου είπε ότι αγχώνομαι υπερβολικά...Δεν υπάρχει κάποιο οργανικό πρόβλημα και πρέπει να ηρεμήσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια μου έχω και εγώ πολλά νέα να σας πω, τη Τετάρτη που μας πέρασε έκανα σαλπιγγογραφια, πήγαν όλα τέλεια και δεν πόνεσα σχεδόν καθόλου, οι σάλπιγγες μου ήταν διαβατές και πήγαν όλα καλά. Σήμερα ο άντρας μου έκανα σπερμοδιαγταμμα το οποίο ήταν πάρα πολύ καλό σύμφωνα με τα λεγόμενα του γιατρού. Κοίταξε τις ορμονικές εξετάσεις και αυτές καλές, μετρήσαμε και το ωαριακι μας, είμαι στην 11η μερα του κύκλου και είναι έτοιμο να σκάσει. Μας είπε κατευθείαν σπίτι και σεξακι. Και σήμερα και αύριο και μεθαύριο.αχ μακάρι να το πετύχουμε αυτό το μήνα...Ο γιατρός με μαλωσε και μου είπε ότι αγχώνομαι υπερβολικά...Δεν υπάρχει κάποιο οργανικό πρόβλημα και πρέπει να ηρεμήσω..

Μπράβο! Τέλεια όλα! Άρα απλά δεν είχε έρθει ως τώρα. Άρα όχι άγχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια...Να μην αγχώνεσαι, μόνο αυτό. Πολύ χάρηκα ??

Πολλά συγχαρητήρια μου έφτιαξες το απόγευμα!!! Όλα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...