Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Alexia85 είπε:

Πως εισαι; Το φασολακι σου τι κανει; Εψαξα στο ιντερνετ για το σπρευ σου... και το αναφερει octenisept αντισηπτικο. Αυτο ειναι; Το χρησιμοποιηουσες  1 φορα την ημερα και ποια ωρα της ημερας; Να το δοκιμασω βρε παιδι μου και αυτο. Ολα τα χω κανει!

 Καλά είμαι κοπέλα μου το φασολάκι νομίζω καλά και αυτό ακόμη δεν το έχω δει 

Ναι αυτό πρέπει να είναι το σπρέι 

Το έκανα στο μπάνιο μια φορά την μέρα δέκα ψεκασμοί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αυτό το έχω στο σπίτι και το βάζω στα τραύματα! Είσαι σίγουρη ότι λέγεται έτσι;

 

IMG_20190102_221156.jpg

IMG_20190102_221143.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Οι άλλες ορμονικες σου πώς ειναι? Η fsh? Την ΑΜΗ την κοιτανε συνδυαστικα παντα. Αν θυμαμαι καλά είσαι γύρω στα 40, δηλαδή οκ, μια χαρά κανεις προσπάθεια εξωσωματικής. Να ξεκινήσεις βιταμίνες (υπάρχουν οι fertilovit 35plus) που ειναι για γυναικες ανω των 35. Αναφορικά με την εξωσωματικη πραγματικα δεν τον καταλαβαινω το λογο. Οι ιδιοι δεν κανουν και καμια ιδιαιτερη δουλειά. Οι γυναικες τα περνάνε όλα. Ξεκινα να του μιλάς ηρεμα για εξωσωματικη σε δημοσιο. Να καταλάβει ότι η δικη του ταλαιπωρία ειναι η ελάχιστη. Σε καταλαβαινω, εγω δε θα ειχα κανενα προβλημα να μου πεις αποφασισαμε οτι δε θελουμε παιδι, αλλά το να σου αποκλείει μια προσπάθεια που στην περίπτωση σου θα μπορουσε να ειναι σωτήρια δεν ξερω τι να πω αληθεια. Ισως με λιγη κουβεντα και με το καλο αλλάξει λίγο τροπο σκέψης. Αν δε θελει παιδι γενικώς οντως και παλι θα πρέπει να κάνεις μια κουβέντα μαζί του, γιατι και αυτο θεμιτό ειναι, αλλά φαντάζομαι οτι αυτά συναποφασίζονται!! Γιατί αλλάζουν όλα σου τα δεδομένα.

Καλημερα!Οπως τα γραφεις τα πραγματα ειναι...Θα το αφησω να ηρεμησει λιγο και θα του ξανακανω κουβεντα.Αν και αυτο εχει γινει ακομα μια φορα.Πιστευω οτι φοβαται τις ευθυνες ενος παιδιου...Και αυτο δυσκολα μπορω να το αλλαξω.Ειμαι 42 και εκεινος 43 και θεωρει οτι ειμαστε μεγαλοι για γονεις ..οτι σε οταν το παιδι θα ειναι 20 χρονων που θα μας χρειαζεται θα πρεπει να μας φροντιζει εκεινο και διαφορα τετοια.

Ο ξαδερφος μου εγινε πατερας τωρα στα 52 και ουτε καν το σκεφτηκε του ειπα  και τοσα αλλα ζευγαρια ,αλλα εκεινος μου ανταπανταει :Τι να το κανεις το παιδι,το παιδι μολις μεγαλωσει φευγει...Παλι οι δυο μας θα ειμαστε..Για ολα εχει μια απαντηση..Οτι κ αν του ειπα ,εβρισκε κατι..Αν ερθει λεει απο μονο του εχει καλώς.

Δεν ειναι ουτε τα εξοδα ,ουτε η ταλαιπωρια..Ειναι που δεν θελει.Γιατι και απο μονοι μας δεν το προσπαθει και τοσο πολυ...Πολυ φοβαμαι οτι δεν θα αντεξω για πολυ μεσα σε αυτη την σχεση ...Παρόλο που το παιδι δεν ειναι αυτοσκοπος και δεν ειναι η σχεση ,ειναι για μενα ενα μεγαλο θελω και μια μεγαλη επιθυμια ...Η ψυχολογια μου ειναι ηδη στα πατωματα και δεν εχω διαθεση ουτε να του μιλησω.

Οσο αφορα την FSH ειναι 26.7...Δεν τις εχω παει ακομα στο γιατρο ...Αλλα αυτη η τιμη δειχνει οτι ειμαι εμμηνοπαυση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Λυπάμαι πολύ Μ αυτό που ακούω.. αλλά ο άντρας σου κ ο κάθε σύζυγος πρέπει να σκέφτεται κ τα δικά μας θέλω.. όχι αποφασίζουμε κ τέλος.. αργότερα όταν δε θα γίνεται μπορεί να το μετανιώσει..η εξωσωματική μπορεί να πετύχει αυτή τη φορά γιατί το αποκλείει.. πολλές γνωστές μου κ συγγενείς έχουν αποκτήσει παιδί Μ αυτό τον τρόπο...μίλησε του ήρεμα όπως είπαν κ τα κορίτσια ίσως αλλάξει γνώμη κ σε στηρίξει..ρωτά τον τι είναι ακριβώς αυτό που τον σταματά.. γιατί νομίζω δεν είναι μόνο το οίκονομικο..αν το θες ψάχνεις βρίσκεις τρόπο για να κάνεις προσπαθεία. Γενικότερα στις γόνιμες κάνετε επαφές στοχευμένες?είναι θετικος εννοώ σε αυτό?

Καλημερα κοπελα μου.Οπως τα λες δεν ειναι το οικονομικο.Τωρα πλεον ειμαι σιγουρη.Και οχι δεν κανει προσπαθειες τις γονιμες μερες.Δεν του λεω καν ποιες ειναι γιατι αγχωνεται και δεν μπορει να λειτουργησει καθολου...Μια στις τοσες και αν τυχει...Ποσο ποια τυχη να εχουμε με τα συγκεκριμενα δεδομενα;;Ειμαι τοσο χαλια ψυχολογικα αυτην τη στιγμη που δεν μπορω ουτε να το συζητησω μαζι του.Να ηρεμησω και βλέπουμε...Αν και πολυ φοβαμαιι τον ιδιο μου τον εαυτο ,οτι αυτη θα ειναι η αρχη του τελους...Δεν παντρευτηκα για να κανω ενα παιδι ,αλλα αυτη η αρνηση μου δειχνει πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Χρυσάφω ίσως η εξωσωματική είναι θέμα ταμπού για τον άντρα σου, και όντως να θέλει ένα παιδί με φυσική σύλληψη. Ίσως όντως να μη θέλει παιδί. Ίσως να σκέφτεται το οικονομικό. Ίσως να τον φοβίζει η αποτυχία.

Το θέμα όμως είναι τι θέλεις εσύ κορίτσι μου. 

Θελω παρα πολυ ενα παιδι..Αυτο μονο μπορω να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Βασιλιτσα είπε:

 

Καλη μου Χρυσαφο,

Καλη Χρονια....ειναι κριμα αυτο που αναφερεις...θα καθομουνα παντως κι εγω στην θεση σου να το ξανασυζητησω μαζι του...σιγουρα υπαρχουν δυστηχως πιθανοτητες να μην πετυχει μια εξωσωματικη, αλλα πιστευω πως οταν θελει ενα ζευγαρι πολυ ενα παιδακι, αξιζει να κανει τα παντα...υπαρχουν πολλα θετικα παραδειγματα...μια φιλη μου προσπαθουσαν για 6 χρονια ....τελικα πετυχε με την 1η εξωσωματικη και τωρα εχουν ενα γερό κοριτσακι....αξιζει να το προσπαθησετε πιστευω...τα χρηματα ποτε δεν ειναι πεταμενα σε τετοια θεματα ....τουλαχιστον θα ειστε ησυχοι οτι κανατε οτι μπορουσατε.Φιλια πολλα και κουραγιο ολα θα πανε καλα

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!Μακαρι να πανε ολα καλα...Μα δυσκολο.Το εχω ξανα δει το εργακι...Ενα βημα μπρος και δυο πισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. 

@Χρυσάφω μου έχεις περάσει πολλά τον τελευταίο καιρό και σου αξίζει να νιώσεις τη χαρά της μητρότητας, εφόσον το θέλεις τόσο πολύ. 

Ελπίζω να συζητήσετε ήρεμα και να μπορέσεις να τον μεταπείσεις, γιατί είστε πολύ κοντά στο όνειρο και είναι κρίμα να χάσετε την ευκαιρία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. 

@Χρυσάφω μου έχεις περάσει πολλά τον τελευταίο καιρό και σου αξίζει να νιώσεις τη χαρά της μητρότητας, εφόσον το θέλεις τόσο πολύ. 

Ελπίζω να συζητήσετε ήρεμα και να μπορέσεις να τον μεταπείσεις, γιατί είστε πολύ κοντά στο όνειρο και είναι κρίμα να χάσετε την ευκαιρία. 

Καλημερα κοριτσι μου!Σ ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση ...Ναι ,ηρθαν πολλα μαζεμενα σε 20 μερες...Δεν ξερω γιατι να μεριμνήσω...Και η θλίψη μεγάλη...Ευτυχώς που θα ανοίξουν τα σχολεία και θα πάω πίσω στα αγαπημένα μου παιδιά να ξεχαστώ λιγάκι.Ξέρω οτι προέχει να νιώσω λίγο καλύτερα και να φροντίσω λιγάκι τον εαυτό μου...Και ...θα δείξει...

Καλη χρονιά σου εύχομαι με χαρές στη ζωή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, τα φώτα σας. Πονάω από χθες δεξιά χαμηλά στο ύψος της ωοθήκης, σαν κάψιμο, και χτυπάει πίσω στην μέση, όχι να διπλώνομαι αλλά είναι κάπως ενοχλητικό. Πώς δικαιολογείται αφού ωορρηξία αυτόν το μήνα έκανα από την αριστερή πλευρά; Λέτε να είναι κύστη; Ή σκωληκοειδίτιδα;! Ανησυχώ λίγο. Αποφάσισα μετά την περίοδο που ελπίζω να μην έρθει το άλλο Σ/Κ να κάνω έναν υπέρηχο. Είμαι όμως σε αναζήτηση γιατρού με καλό υπέρηχο, γιατί ο γιατρός που έχω τώρα δεν έχει πολύ καλό υπέρηχο, θεωρώ. Αν έχετε να προτείνετε κάποιον, για Αθήνα, θα το εκτιμούσα!

@Kat-Cat γεια σου! Έχω την αμυδρή εντύπωση ότι ο γιατρός σου είναι ο κ. Δημητρίου; Αν ναι, μπορείς να μου δώσεις μερικές πληροφορίες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες μουυυυ!!!!περιμένω στις 9 του μήνα και μόλις τώρα είχα το παρακάτω τεστ χωρίς καθυστέρηση ακόμα δηλαδή!!η χαρά βέβαια τώρα δίνει τη θέση της στο άγχος λόγω των βιοχημικών όπως ήδη ξερετε.....δεν το έχω πει ακόμα πουθενά μόνο σε σας!!!!

1546498433213577141115.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Φίλες μουυυυ!!!!περιμένω στις 9 του μήνα και μόλις τώρα είχα το παρακάτω τεστ χωρίς καθυστέρηση ακόμα δηλαδή!!η χαρά βέβαια τώρα δίνει τη θέση της στο άγχος λόγω των βιοχημικών όπως ήδη ξερετε.....δεν το έχω πει ακόμα πουθενά μόνο σε σας!!!!

1546498433213577141115.jpg

Μπραβο!!!!!Να και κατι ευχαριστο!!!!!!Με το καλο κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μπραβο!!!!!Να και κατι ευχαριστο!!!!!!Με το καλο κοριτσι μου!

Κοπέλα μου σε ευχαριστώ πολύ!μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!η μανούλα από ψηλά θα σε βοηθησει!θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. ουάου, 6 ημέρες πριν την αναμενόμενη; Βουρ για χοριακή!!!!!! 

Η πρώτη εγκυμοσύνη για το 2019!!! Δώσε μας λίγη τύχη κι εμάς,χιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κοπέλα μου σε ευχαριστώ πολύ!μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα!η μανούλα από ψηλά θα σε βοηθησει!θα δεις!

Με συγκινείς...Σε ευχαριστω πολυ.Να πανε καλα  σε εσενα ολα και να εχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοπελα μου.Οπως τα λες δεν ειναι το οικονομικο.Τωρα πλεον ειμαι σιγουρη.Και οχι δεν κανει προσπαθειες τις γονιμες μερες.Δεν του λεω καν ποιες ειναι γιατι αγχωνεται και δεν μπορει να λειτουργησει καθολου...Μια στις τοσες και αν τυχει...Ποσο ποια τυχη να εχουμε με τα συγκεκριμενα δεδομενα;;Ειμαι τοσο χαλια ψυχολογικα αυτην τη στιγμη που δεν μπορω ουτε να το συζητησω μαζι του.Να ηρεμησω και βλέπουμε...Αν και πολυ φοβαμαιι τον ιδιο μου τον εαυτο ,οτι αυτη θα ειναι η αρχη του τελους...Δεν παντρευτηκα για να κανω ενα παιδι ,αλλα αυτη η αρνηση μου δειχνει πολλα...

Καλημέρα κοριτσακι μου σου εχουν συμβει πολλα τελευταια πρεπει να δωσεις λιγο χρονο στον εαυτο σου να ηρεμησει ειναι δυσκολο το ξερω. Θα μπορουσες οταν κρινεις εσυ οτι ειναι καταλληλη η στιγμη να εξηγησεις στον αντρα σου ποσο σημαντικο ειναι το παιδι για σενα να μιλησεις μεσα απο την ψυχη σου οπως μιλας μαζι μας μην σκευτεις τι θα πεις απλα ανοιξε την καρδια σου κ αφησε τον να σκεφτεί μετα τι ειναι πιο σημαντικο γιυτον ισως οταν καταλαβει ποσο το θελεις να σκεφτεί διαφορετικα γιατι κ αυτος δεν ξερουμε ακριβώς πως το βλεπει κ τι του συμβαινει... κ ο δικος μου δεν συμφωνουσε με την εξωσωματικη πριν την κανουμε περασαν ωρες συζητήσεων κ το πηρε αποφαση οταν του ανοιξα την καρδια μου κ του ειπα οτι αυτο θα με κανει τουλαχιστον να πω οτι εκανα τα παντα ετσι αλλαξε γνωμη. Ευχομαι να γινει το καλύτερο για σενα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι βρε κ μετά που θεωρεί πως έσκασε πρέπει να πάει να δει ότι όντως έσκασε κ να μετρήσει ενδομητριο. Εννοείται αν δει στο 1ο κύκλο ότι δεν έσκασαν στον 2ο κύκλο ξεκινάει ένεση που σε συγκεκριμένες ώρες σου λέει ότι σκάει. Δηλ με την ένεση όντως σκάει στάνταρ ώρες. Θέλεις δεν θέλεις σκάει. ????? Το σκασμένο!!! Που μας την σπάει. ?????

Σου λενε οτι σκαει σε 36 με 40 ωρες. Αυτο το μηνα εκανα οβιτρελ αλλα ... ενω την εκανα τριτη  πρωι και λογικα θα εσκαγε τεταρτη βραδυ... ειδα αιμα και ειχα ενα περιεργο πονο την παρασκευη. Κ λεω μηπως τελικα σκαει οποτε γουσταρει αυτο ανεξαρτητα απο φαρμακα; Τωρα που θα κλεισω ραντεβου θα ρωτησω γιατι εχω μπερδευτει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Φίλες μουυυυ!!!!περιμένω στις 9 του μήνα και μόλις τώρα είχα το παρακάτω τεστ χωρίς καθυστέρηση ακόμα δηλαδή!!η χαρά βέβαια τώρα δίνει τη θέση της στο άγχος λόγω των βιοχημικών όπως ήδη ξερετε.....δεν το έχω πει ακόμα πουθενά μόνο σε σας!!!!

1546498433213577141115.jpg

Καλημέρα να τα τα πρωτα ευχαριστα!!!! Με το καλο κοριτσι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημέρα κοριτσακι μου σου εχουν συμβει πολλα τελευταια πρεπει να δωσεις λιγο χρονο στον εαυτο σου να ηρεμησει ειναι δυσκολο το ξερω. Θα μπορουσες οταν κρινεις εσυ οτι ειναι καταλληλη η στιγμη να εξηγησεις στον αντρα σου ποσο σημαντικο ειναι το παιδι για σενα να μιλησεις μεσα απο την ψυχη σου οπως μιλας μαζι μας μην σκευτεις τι θα πεις απλα ανοιξε την καρδια σου κ αφησε τον να σκεφτεί μετα τι ειναι πιο σημαντικο γιυτον ισως οταν καταλαβει ποσο το θελεις να σκεφτεί διαφορετικα γιατι κ αυτος δεν ξερουμε ακριβώς πως το βλεπει κ τι του συμβαινει... κ ο δικος μου δεν συμφωνουσε με την εξωσωματικη πριν την κανουμε περασαν ωρες συζητήσεων κ το πηρε αποφαση οταν του ανοιξα την καρδια μου κ του ειπα οτι αυτο θα με κανει τουλαχιστον να πω οτι εκανα τα παντα ετσι αλλαξε γνωμη. Ευχομαι να γινει το καλύτερο για σενα.?

Σε ευχαριστω πολυ κοπέλα μου!Θα ηρεμησω ,να ανακτήσω δυνάμεις και θα πορευτώ αναλογα...Ναι αυτο που λες χρειάζεται.Μια εκ βαθέων συζήτηση για το πως νιωθω και ποσο πολύ το θέλω. Εχει γίνει ξανα ,αλλα προφανώς δεν το καταλαβε...Ο χρόνος θα δείξει τι εξέλιξη θα έχει όλο αυτο....Να είσαι καλα!Σου ευχομαι τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Ε.Γ.Α. ουάου, 6 ημέρες πριν την αναμενόμενη; Βουρ για χοριακή!!!!!! 

Η πρώτη εγκυμοσύνη για το 2019!!! Δώσε μας λίγη τύχη κι εμάς,χιχιχι!!!

Λες να πάω από τώρα για χοριακη η να περιμένω πρώτα την κανονική καθυστερηση???μακάρι να πάνε όλα καλά και θα σας στείλω τυχερή χρυσόσκονη!!!!!!

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Με συγκινείς...Σε ευχαριστω πολυ.Να πανε καλα  σε εσενα ολα και να εχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Ευχαριστώ τόσο πολύ για τις ευχές!!!!!!μακάρι!!!!!το πιστεύω ότι υπάρχουν φυλακές άγγελοι για όλους μας!!!!κι εσύ έχεις τον καλύτερο όλων!

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημέρα να τα τα πρωτα ευχαριστα!!!! Με το καλο κοριτσι!!!!

Ευχαριστώ και εύχομαι τα καλύτερα για όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπέλα μου!Θα ηρεμησω ,να ανακτήσω δυνάμεις και θα πορευτώ αναλογα...Ναι αυτο που λες χρειάζεται.Μια εκ βαθέων συζήτηση για το πως νιωθω και ποσο πολύ το θέλω. Εχει γίνει ξανα ,αλλα προφανώς δεν το καταλαβε...Ο χρόνος θα δείξει τι εξέλιξη θα έχει όλο αυτο....Να είσαι καλα!Σου ευχομαι τα καλυτερα!

???? κ μια μεγαλη αγκαλίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Φίλες μουυυυ!!!!περιμένω στις 9 του μήνα και μόλις τώρα είχα το παρακάτω τεστ χωρίς καθυστέρηση ακόμα δηλαδή!!η χαρά βέβαια τώρα δίνει τη θέση της στο άγχος λόγω των βιοχημικών όπως ήδη ξερετε.....δεν το έχω πει ακόμα πουθενά μόνο σε σας!!!!

1546498433213577141115.jpg

Τόσες μέρες πριν και φαίνεται! Συγχαρητήρια! Θα μας κάνεις το τέλειο ποδαρικό! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...