Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Πάντως εγώ πήγαινα στην 12η κ μετά 16η μέρα μου είχε πει κ μόλις πάω το πρωί μου λέει πω πω Έσπασε χτες βράδυ.... Είχε μεγαλώσει γρηγορότερα.... Εγώ δεν έχω ωάριο τον κεντερη εχω????

???? Αλήθεια??? Αυτά είναι.. Εγώ μάλλον θα χρειαστεί να πάω παραπάνω από 2 φορές.... Αύριο είναι 11η αλλά θεωρώ θα είναι πολύ νωρίς.... Δεν νομίζω να δούμε κάποια να ξεχωρίζει από τώρα.... Γιατί συνήθως κάνω μεγάλους κύκλους. Τώρα βέβαια ήταν οκ οι ορμόνες. Οπότε αυτό το μήνα μπορεί να χω μικρότερο κύκλο. Αλλά κ εγώ θεωρώ θα πρέπει να με ξανά δει κ 17η..... Οπότε 17η θα μου πει σε πόσες μέρες θα γίνει η ωορρηξία. Εσένα πόσα χρήματα σου έπαιρνε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Να σου πω την αλήθεια δεν έχουμε κ κουράγιο.τις προσπάθειες μας τις κάναμε.σημερα έβαλα ένα κρασάκι κ θα χαλαρώσω.παντως εχθές το απόγευμα το θετικό τεστ ήταν καραμπινατο.ετσι κ αλλιώς το σπέρμα μένει ζωντανο για κάποιες ώρες ε?

Ναι γθα μέρες ανάλογα το σπέρμα αλλά και γενικά νορμάλ 48 ώρες μια χαρά καλύπτεται και η σημερινή ημέρα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Πάντως εγώ πήγαινα στην 12η κ μετά 16η μέρα μου είχε πει κ μόλις πάω το πρωί μου λέει πω πω Έσπασε χτες βράδυ.... Είχε μεγαλώσει γρηγορότερα.... Εγώ δεν έχω ωάριο τον κεντερη εχω????

Άρα εσύ 12-16η έκτη κάθε μέρα να προλαβςις το κεντερη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ είμαι στην 25η ημέρα.. το στήθος μου ενώ δεν ήταν καθόλου πρισμένο μέχρι προχθές ..από χθες πρίστηκε απότομα κ πονάω πολύ.. εδώ κ ένα τέταρτο έχω ξαπλώσει γιατί Μ έχει πιάσει πόνος σαν περιόδου αλλά πιο δυνατός σε συνδιασμό με το στήθος..έχω ανάψει την ηλεκτρικη κουβέρτα μπας κ ηρεμησω.. προς το παρόν είμαι καθαρή κ καφέ εκκρίσεις που έχω συνήθως πριν αδιαθετησω δεν εμφανίστηκαν..θα δείξει από αύριο..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ναι γθα μέρες ανάλογα το σπέρμα αλλά και γενικά νορμάλ 48 ώρες μια χαρά καλύπτεται και η σημερινή ημέρα 

 

Να σε ρωτήσω κ κάτι ακόμα.....από την ημέρα που θα κάνουμε ωορρηξία σε 14 μέρες θα μας έρθει περίοδος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Και στην 11η πόσο ήταν?? Δεν ξανά πηγές να δει ότι όντως έσπασε? Η από την 11η σου είπε σε πόσες μέρες θα σπάσει? 

Το μονο που μου είπε είναι να κάνω σεξ κάθε μέρα για τις επόμενες τρεις ημέρες, γιατί σύμφωνα με τους υπολογισμούς του κάνω ωορηξια τη 13 η ημέρα. Επίσης έκανα σαλπιγγογραφια και μου είπε να το εκμεταλλευτώ όσο μπορώ....για να δούμε αν τελικά βοηθάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Το μονο που μου είπε είναι να κάνω σεξ κάθε μέρα για τις επόμενες τρεις ημέρες, γιατί σύμφωνα με τους υπολογισμούς του κάνω ωορηξια τη 13 η ημέρα. Επίσης έκανα σαλπιγγογραφια και μου είπε να το εκμεταλλευτώ όσο μπορώ....για να δούμε αν τελικά βοηθάει...

Αααα εσύ κάνεις κ νωρίς. Εμένα πάλι θεωρώ δε θα δούμε κάτι. Αλλά τουλάχιστον θα μου πάρει ιστορικό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αααα εσύ κάνεις κ νωρίς. Εμένα πάλι θεωρώ δε θα δούμε κάτι. Αλλά τουλάχιστον θα μου πάρει ιστορικό... 

Ναι έχω μικρό κύκλο 27 με 26 ημέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μου εγώ είμαι στην 25η ημέρα.. το στήθος μου ενώ δεν ήταν καθόλου πρισμένο μέχρι προχθές ..από χθες πρίστηκε απότομα κ πονάω πολύ.. εδώ κ ένα τέταρτο έχω ξαπλώσει γιατί Μ έχει πιάσει πόνος σαν περιόδου αλλά πιο δυνατός σε συνδιασμό με το στήθος..έχω ανάψει την ηλεκτρικη κουβέρτα μπας κ ηρεμησω.. προς το παρόν είμαι καθαρή κ καφέ εκκρίσεις που έχω συνήθως πριν αδιαθετησω δεν εμφανίστηκαν..θα δείξει από αύριο..

 

Περιμενουμεεεεεεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Περιμενουμεεεεεεεεε!!!!!

Προς το παρόν πήρα ένα αναβραζων δεν άντεξα αλλά πονάω πολύ.

 Δεν μπορώ να προσδιορίσω τον πόνο.. πονάω έντονα βρε κορίτσια στα κόκαλα ακριβώς κάτω από το στήθος.. κ στη κοιλια πιο λιγο..να αρρώστησα ξαφνικά χωρίς κανένα σύμπτωμα?? Χαλια νιώθω αλήθεια..το στήθος πολύ πόνο. Τουλάχιστον αν είναι να αδιαθέτησω ας έρθει τι είναι αυτό το πραμα πρώτη φορά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η egw είπε:

Πότε περιμένεις κορίτσι μου;

Καλές οι επαφές σου 

21 με 22 Γενάρη... Για να δούμε τι θα δούμε αυτο τον μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Με την κλομιφαινη που πήρες είχες παρενέργειες.?? Ήταν χάπια η ένεση? 

H κλομιφαίνη είναι σε χάπια!!Μπορώ να πω μου έπεσαν πιο <<βαριά>> σε σχέση με ενέσεις που έκανα στην σπερματέγχυση!!Είχα πολύ πρήξιμο,δν είχα κολπικά υγρά,έντονους πόνους ωορρηξίας κ πολλές εξάψεις με την κλομιφαίνη που είμαι κρυουλιάρα!!Σε όλες τις περιπτώσεις έκανα την οβιτρελ ένεση όπου εκεί γινόταν πάρτυ γτ έσκαγαν τ αυγά!!Τα ξεχνάς μετά κ εννοείτε αντέχονται αυτά τα συμπτώματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Το μονο που μου είπε είναι να κάνω σεξ κάθε μέρα για τις επόμενες τρεις ημέρες, γιατί σύμφωνα με τους υπολογισμούς του κάνω ωορηξια τη 13 η ημέρα. Επίσης έκανα σαλπιγγογραφια και μου είπε να το εκμεταλλευτώ όσο μπορώ....για να δούμε αν τελικά βοηθάει...

@Lenaki1890 κ εμένα ο κύκλος μου σταθεροποιηθηκε στις 27 μέρες άρα η ωορρηξία θα είναι πιο μπροστά, υπολογίζω 13η. Πρέπει να ξεκινήσω από 10η μέρα;;; κ 11η 12η 13η κάθε μέρα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Προς το παρόν πήρα ένα αναβραζων δεν άντεξα αλλά πονάω πολύ.

 Δεν μπορώ να προσδιορίσω τον πόνο.. πονάω έντονα βρε κορίτσια στα κόκαλα ακριβώς κάτω από το στήθος.. κ στη κοιλια πιο λιγο..να αρρώστησα ξαφνικά χωρίς κανένα σύμπτωμα?? Χαλια νιώθω αλήθεια..το στήθος πολύ πόνο. Τουλάχιστον αν είναι να αδιαθέτησω ας έρθει τι είναι αυτό το πραμα πρώτη φορά..

@lactaki ελπίζω να είναι κάτι καλοοοο♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Προς το παρόν πήρα ένα αναβραζων δεν άντεξα αλλά πονάω πολύ.

 Δεν μπορώ να προσδιορίσω τον πόνο.. πονάω έντονα βρε κορίτσια στα κόκαλα ακριβώς κάτω από το στήθος.. κ στη κοιλια πιο λιγο..να αρρώστησα ξαφνικά χωρίς κανένα σύμπτωμα?? Χαλια νιώθω αλήθεια..το στήθος πολύ πόνο. Τουλάχιστον αν είναι να αδιαθέτησω ας έρθει τι είναι αυτό το πραμα πρώτη φορά..

Εύχομαι να μην έρθει για τους επόμενους 9 μήνες ....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ..ξύπνησα καλά. Με πέρασε ότι ήτανε.. 4 μέρες απομένουν για μένα.. 26η ειμαι.. ποια άλλη δεν περιμένει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλέ πόσα γράψατε;! Για να δούμε, θα τα θυμηθώ όλα;

@lactaki μου, νομίζω ότι κάτι κατάφερες αυτό το μήνα!!! Περιμένουμε νέα σου! Μήπως να έκανες ένα τεστάκι; ?

@Kat-Cat  συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά τσιγκουνεύομαι απίστευτα να δώσω τόσα λεφτά για μια εξέταση. Οπότε βρήκα μια ωραιότατη προσφορά στη Βιοϊατρική με 25 € . ? Μια ιδέα θέλουμε να πάρουμε, εάν έχει αλλάξει κάτι από το 2016 που είχε ξανακάνει (πάλι στη Βιοϊατρική). Πόσο έξω να πέσουν πια; 

@ΜαριαΧ ελπίζω να είχες επαφή χθες! Αν διαβάσεις τις οδηγίες χρήσης των τεστ ωορρηξίας, λένε ότι μόλις δείξει θετικό, η ωορρηξία γίνεται εντός 24-48 ωρών. Κι εγώ άργησα να το καταλάβω και σταματούσα τις επαφές τη μέρα του θετικού τεστ, αλλά δεν είναι σωστό αυτό. Εννοείται ότι αν το σπέρμα είναι σούπερ και η δική σου περιοχή εκεί κάτω επίσης σούπερ, το σπέρμα φτάνει και 5 μέρες ζωής!

@egw καλέ μην κουράζεσαι! Έλα Παναγία μου...! (Χαχα, κι εγώ τα ίδια έκανα, ποια μιλάει!).

@Ε.Γ.Α. πώς πάνε οι εγκυμοσύνες σας κορίτσια;

Στα δικά μου νέα, είναι ότι δεν έχω νέα. Χθες είδα λίγο ροζ, σήμερα λίγο μπεζ, δεν νομίζω να μου έρθουν σήμερα, εκτός εάν έρθουν το απόγευμα. Μάλλον αύριο, κύκλος 26 ημερών. Και η πλάκα ποια είναι; Ότι την 12η μέρα του κύκλου, είχαμε (κατά τύχη γιατί δεν έκανα τεστ ωορρηξίας) 2 επαφές!!! Ειρωνία;;; Γι'αυτό έχω μπει σε σκέψεις μήπως υπάρχει κάποιο μικρό προβληματάκι. Θα δώσω περιθώριο έως τον Μάιο και μετά θα πάω σε γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλέ πόσα γράψατε;! Για να δούμε, θα τα θυμηθώ όλα;

@lactaki μου, νομίζω ότι κάτι κατάφερες αυτό το μήνα!!! Περιμένουμε νέα σου! Μήπως να έκανες ένα τεστάκι; ?

@Kat-Cat  συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά τσιγκουνεύομαι απίστευτα να δώσω τόσα λεφτά για μια εξέταση. Οπότε βρήκα μια ωραιότατη προσφορά στη Βιοϊατρική με 25 € . ? Μια ιδέα θέλουμε να πάρουμε, εάν έχει αλλάξει κάτι από το 2016 που είχε ξανακάνει (πάλι στη Βιοϊατρική). Πόσο έξω να πέσουν πια; 

@ΜαριαΧ ελπίζω να είχες επαφή χθες! Αν διαβάσεις τις οδηγίες χρήσης των τεστ ωορρηξίας, λένε ότι μόλις δείξει θετικό, η ωορρηξία γίνεται εντός 24-48 ωρών. Κι εγώ άργησα να το καταλάβω και σταματούσα τις επαφές τη μέρα του θετικού τεστ, αλλά δεν είναι σωστό αυτό. Εννοείται ότι αν το σπέρμα είναι σούπερ και η δική σου περιοχή εκεί κάτω επίσης σούπερ, το σπέρμα φτάνει και 5 μέρες ζωής!

@egw καλέ μην κουράζεσαι! Έλα Παναγία μου...! (Χαχα, κι εγώ τα ίδια έκανα, ποια μιλάει!).

@Ε.Γ.Α. πώς πάνε οι εγκυμοσύνες σας κορίτσια;

Στα δικά μου νέα, είναι ότι δεν έχω νέα. Χθες είδα λίγο ροζ, σήμερα λίγο μπεζ, δεν νομίζω να μου έρθουν σήμερα, εκτός εάν έρθουν το απόγευμα. Μάλλον αύριο, κύκλος 26 ημερών. Και η πλάκα ποια είναι; Ότι την 12η μέρα του κύκλου, είχαμε (κατά τύχη γιατί δεν έκανα τεστ ωορρηξίας) 2 επαφές!!! Ειρωνία;;; Γι'αυτό έχω μπει σε σκέψεις μήπως υπάρχει κάποιο μικρό προβληματάκι. Θα δώσω περιθώριο έως τον Μάιο και μετά θα πάω σε γιατρό. 

Κοριτσάκι καλημέρα.. μακάρι. Σήμερα είμαι καλύτερα ..ειμαι 4 μέρες πριν αλλά να σ' πω την αλήθεια δε θέλω πριν την καθυστέρηση να κάνω.. δεν έχω κ τεστ σπίτι (καλύτερα) τα ξεπατωσα όλα τους προηγούμενους μήνες . Χαχα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Να σε ρωτήσω κ κάτι ακόμα.....από την ημέρα που θα κάνουμε ωορρηξία σε 14 μέρες θα μας έρθει περίοδος?

Από την επόμενη ημέρα μετράς 14 μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η egw είπε:

Από την επόμενη ημέρα μετράς 14 μέρες

Οπότε εγώ αν υπολογισα σωστά την ωορρηξία θα έρθει Τρίτη 15  του μήνα κ όχι Τέταρτη. Πφφφ τ αφήνω κ βλέπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλέ πόσα γράψατε;! Για να δούμε, θα τα θυμηθώ όλα;

@lactaki μου, νομίζω ότι κάτι κατάφερες αυτό το μήνα!!! Περιμένουμε νέα σου! Μήπως να έκανες ένα τεστάκι; ?

@Kat-Cat  συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά τσιγκουνεύομαι απίστευτα να δώσω τόσα λεφτά για μια εξέταση. Οπότε βρήκα μια ωραιότατη προσφορά στη Βιοϊατρική με 25 € . ? Μια ιδέα θέλουμε να πάρουμε, εάν έχει αλλάξει κάτι από το 2016 που είχε ξανακάνει (πάλι στη Βιοϊατρική). Πόσο έξω να πέσουν πια; 

@ΜαριαΧ ελπίζω να είχες επαφή χθες! Αν διαβάσεις τις οδηγίες χρήσης των τεστ ωορρηξίας, λένε ότι μόλις δείξει θετικό, η ωορρηξία γίνεται εντός 24-48 ωρών. Κι εγώ άργησα να το καταλάβω και σταματούσα τις επαφές τη μέρα του θετικού τεστ, αλλά δεν είναι σωστό αυτό. Εννοείται ότι αν το σπέρμα είναι σούπερ και η δική σου περιοχή εκεί κάτω επίσης σούπερ, το σπέρμα φτάνει και 5 μέρες ζωής!

@egw καλέ μην κουράζεσαι! Έλα Παναγία μου...! (Χαχα, κι εγώ τα ίδια έκανα, ποια μιλάει!).

@Ε.Γ.Α. πώς πάνε οι εγκυμοσύνες σας κορίτσια;

Στα δικά μου νέα, είναι ότι δεν έχω νέα. Χθες είδα λίγο ροζ, σήμερα λίγο μπεζ, δεν νομίζω να μου έρθουν σήμερα, εκτός εάν έρθουν το απόγευμα. Μάλλον αύριο, κύκλος 26 ημερών. Και η πλάκα ποια είναι; Ότι την 12η μέρα του κύκλου, είχαμε (κατά τύχη γιατί δεν έκανα τεστ ωορρηξίας) 2 επαφές!!! Ειρωνία;;; Γι'αυτό έχω μπει σε σκέψεις μήπως υπάρχει κάποιο μικρό προβληματάκι. Θα δώσω περιθώριο έως τον Μάιο και μετά θα πάω σε γιατρό. 

Καλά πιστεύω εγώ.σε καμιά δεκαριά μέρες έχω το πρώτο ραντεβού με το γιατρό.εχω αρκετούς πόνους περιόδου είτε κουράζομαι είτε όχι!θα δείξει λοιπόν!εσύ έχεις κάνει τεστακια?αυτά τα ροζ δεν μπορεί να είναι εμφύτευση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλά πιστεύω εγώ.σε καμιά δεκαριά μέρες έχω το πρώτο ραντεβού με το γιατρό.εχω αρκετούς πόνους περιόδου είτε κουράζομαι είτε όχι!θα δείξει λοιπόν!εσύ έχεις κάνει τεστακια?αυτά τα ροζ δεν μπορεί να είναι εμφύτευση???

Φυσιολογικά είναι τα ελαφριά πονάκια. Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις τώρα; Όσο για τα ροζ, αποκλείεται να είναι εμφύτευση, είναι προεόρτια. Σε καμία εγκυμοσύνη δεν είχα ούτε σταγόνα αίμα, ακόμη και στην παλίνδρομη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Καλέ πόσα γράψατε;! Για να δούμε, θα τα θυμηθώ όλα;

@lactaki μου, νομίζω ότι κάτι κατάφερες αυτό το μήνα!!! Περιμένουμε νέα σου! Μήπως να έκανες ένα τεστάκι; ?

@Kat-Cat  συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά τσιγκουνεύομαι απίστευτα να δώσω τόσα λεφτά για μια εξέταση. Οπότε βρήκα μια ωραιότατη προσφορά στη Βιοϊατρική με 25 € . ? Μια ιδέα θέλουμε να πάρουμε, εάν έχει αλλάξει κάτι από το 2016 που είχε ξανακάνει (πάλι στη Βιοϊατρική). Πόσο έξω να πέσουν πια; 

@ΜαριαΧ ελπίζω να είχες επαφή χθες! Αν διαβάσεις τις οδηγίες χρήσης των τεστ ωορρηξίας, λένε ότι μόλις δείξει θετικό, η ωορρηξία γίνεται εντός 24-48 ωρών. Κι εγώ άργησα να το καταλάβω και σταματούσα τις επαφές τη μέρα του θετικού τεστ, αλλά δεν είναι σωστό αυτό. Εννοείται ότι αν το σπέρμα είναι σούπερ και η δική σου περιοχή εκεί κάτω επίσης σούπερ, το σπέρμα φτάνει και 5 μέρες ζωής!

@egw καλέ μην κουράζεσαι! Έλα Παναγία μου...! (Χαχα, κι εγώ τα ίδια έκανα, ποια μιλάει!).

@Ε.Γ.Α. πώς πάνε οι εγκυμοσύνες σας κορίτσια;

Στα δικά μου νέα, είναι ότι δεν έχω νέα. Χθες είδα λίγο ροζ, σήμερα λίγο μπεζ, δεν νομίζω να μου έρθουν σήμερα, εκτός εάν έρθουν το απόγευμα. Μάλλον αύριο, κύκλος 26 ημερών. Και η πλάκα ποια είναι; Ότι την 12η μέρα του κύκλου, είχαμε (κατά τύχη γιατί δεν έκανα τεστ ωορρηξίας) 2 επαφές!!! Ειρωνία;;; Γι'αυτό έχω μπει σε σκέψεις μήπως υπάρχει κάποιο μικρό προβληματάκι. Θα δώσω περιθώριο έως τον Μάιο και μετά θα πάω σε γιατρό. 

Καλημέρα.οχι δεν άντεξα.δεν είχα κ όρεξη να πω την αλήθεια.πεμπτη απόγευμα είδα το θετικό κ το βράδυ ήρθαμε σε επαφή.την επόμενη μέρα το πρωί ήταν αρνητικό κ μετά δουλεύαμε κ γω σχολασα στις 7.30  κ έτσι το αφήσαμε.γενικα πρέπει να πω αυτό το καθημερινό κ το κάνω επειδή πρέπει δε μου αρέσε....αλλά δυστυχώς δεν γίνονται όλα όπως τα θέλουμε....τώρα πλέον μέτραμε αντίστροφα.... περιμένω 24-25 τ μήνα κ 30 έχω τα γενέθλια μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Προς το παρόν πήρα ένα αναβραζων δεν άντεξα αλλά πονάω πολύ.

 Δεν μπορώ να προσδιορίσω τον πόνο.. πονάω έντονα βρε κορίτσια στα κόκαλα ακριβώς κάτω από το στήθος.. κ στη κοιλια πιο λιγο..να αρρώστησα ξαφνικά χωρίς κανένα σύμπτωμα?? Χαλια νιώθω αλήθεια..το στήθος πολύ πόνο. Τουλάχιστον αν είναι να αδιαθέτησω ας έρθει τι είναι αυτό το πραμα πρώτη φορά..

Κορίτσι πως είσαι;πότε κανονικά περιμένεις να έρθει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

21 με 22 Γενάρη... Για να δούμε τι θα δούμε αυτο τον μήνα...

Ωραία σε δέκα μέρες λοιπόν θα ξέρουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...