Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικούλα88 είπε:

Έχω κύκλο 24 μέρες από τότε που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες. Αυτο το μήνα είχαμε επαφες 7η, 8η, 10η, 11η, 12η, 14η μέχρι στιγμής! Τεστ ωορρηξίας δεν έχω πάρει ακόμα.. θα δω κι αυτό τον μήνα και ίσως πάρω αν μου έρθει η περίοδος..

Νομίζω ότι είσαι πάρα πολύ καλά! Καλά αποτελέσματα, λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Πόσο χρόνων είσαι αν επιτρέπεται, προσπαθείτε πολύ καιρό και θα καταφύγετε σε εξωσωματική?

Είμαστε 32 ετών κ οι δύο!!Προσπαθούσαμε ένα χρόνο,μένω έγκυος κ παλινδρόμησε!!Τώρα έχουμε άλλα 2 χρόνια στον αγώνα!!Εχω πολυκυστική υφή ιδίως απ την δεξιά ωοθήκη( απ την αριστερή είχε πιαστεί όταν έμεινα έγκυος δν ξέρω αν ήταν τυχαίο)!!Οι ορμόνες μου είναι καλές!!Εστρωσα τον κύκλο με ινοφερτ,έκανα απλή παρακολούθηση 3 μήνες,2 μήνες κλομιφαίνη κ ένεση για σκάσιμο των 2 ωαρίων που είχα κάθε φορά,κάναμε 1 σπερματέγχυση κ τίποτα!!Δν αφήνω άλλο τον χρόνο να κυλά θα πάω σε εξωσωματική!!Είσαμε τώρα κ τις μορφές στο σπέρμα πεσμένες κ θα πίει ο άντρας μου πρώτα 3 μήνες βιταμίνες κ μετά εξωσωματική!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Είμαστε 32 ετών κ οι δύο!!Προσπαθούσαμε ένα χρόνο,μένω έγκυος κ παλινδρόμησε!!Τώρα έχουμε άλλα 2 χρόνια στον αγώνα!!Εχω πολυκυστική υφή ιδίως απ την δεξιά ωοθήκη( απ την αριστερή είχε πιαστεί όταν έμεινα έγκυος δν ξέρω αν ήταν τυχαίο)!!Οι ορμόνες μου είναι καλές!!Εστρωσα τον κύκλο με ινοφερτ,έκανα απλή παρακολούθηση 3 μήνες,2 μήνες κλομιφαίνη κ ένεση για σκάσιμο των 2 ωαρίων που είχα κάθε φορά,κάναμε 1 σπερματέγχυση κ τίποτα!!Δν αφήνω άλλο τον χρόνο να κυλά θα πάω σε εξωσωματική!!Είσαμε τώρα κ τις μορφές στο σπέρμα πεσμένες κ θα πίει ο άντρας μου πρώτα 3 μήνες βιταμίνες κ μετά εξωσωματική!!

Καλά θα το κάνεις. Αν κ νομίζω θα βοηθήσουν κ τον άντρα σου οι βιταμίνες.... Εσείς να προσπαθείτε παντωσ γιατί δε ξέρεις πότε μπορεί να τύχει..... Η σπερματεγχυση έγινε με τέτοιο σπερμοδιαγραμμα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλά θα το κάνεις. Αν κ νομίζω θα βοηθήσουν κ τον άντρα σου οι βιταμίνες.... Εσείς να προσπαθείτε παντωσ γιατί δε ξέρεις πότε μπορεί να τύχει..... Η σπερματεγχυση έγινε με τέτοιο σπερμοδιαγραμμα?? 

Σ ευχαριστώ!!Ναι την ημέρα της σπερματέγχυσης είδαμε τις μορφές!!Μακάρι να ρθει έτσι!!Δν θέλω να περάσει κι άλλο ο καιρός γτ φοβάμαι κάτι θα φτιάχνουμε άλλο θα χαλάει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Νομίζω ότι είσαι πάρα πολύ καλά! Καλά αποτελέσματα, λοιπόν!

Σ ευχαριστώ πολύ!! Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Είμαστε 32 ετών κ οι δύο!!Προσπαθούσαμε ένα χρόνο,μένω έγκυος κ παλινδρόμησε!!Τώρα έχουμε άλλα 2 χρόνια στον αγώνα!!Εχω πολυκυστική υφή ιδίως απ την δεξιά ωοθήκη( απ την αριστερή είχε πιαστεί όταν έμεινα έγκυος δν ξέρω αν ήταν τυχαίο)!!Οι ορμόνες μου είναι καλές!!Εστρωσα τον κύκλο με ινοφερτ,έκανα απλή παρακολούθηση 3 μήνες,2 μήνες κλομιφαίνη κ ένεση για σκάσιμο των 2 ωαρίων που είχα κάθε φορά,κάναμε 1 σπερματέγχυση κ τίποτα!!Δν αφήνω άλλο τον χρόνο να κυλά θα πάω σε εξωσωματική!!Είσαμε τώρα κ τις μορφές στο σπέρμα πεσμένες κ θα πίει ο άντρας μου πρώτα 3 μήνες βιταμίνες κ μετά εξωσωματική!!

Με την κλομιφαινη που πήρες είχες παρενέργειες.?? Ήταν χάπια η ένεση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Είμαστε 32 ετών κ οι δύο!!Προσπαθούσαμε ένα χρόνο,μένω έγκυος κ παλινδρόμησε!!Τώρα έχουμε άλλα 2 χρόνια στον αγώνα!!Εχω πολυκυστική υφή ιδίως απ την δεξιά ωοθήκη( απ την αριστερή είχε πιαστεί όταν έμεινα έγκυος δν ξέρω αν ήταν τυχαίο)!!Οι ορμόνες μου είναι καλές!!Εστρωσα τον κύκλο με ινοφερτ,έκανα απλή παρακολούθηση 3 μήνες,2 μήνες κλομιφαίνη κ ένεση για σκάσιμο των 2 ωαρίων που είχα κάθε φορά,κάναμε 1 σπερματέγχυση κ τίποτα!!Δν αφήνω άλλο τον χρόνο να κυλά θα πάω σε εξωσωματική!!Είσαμε τώρα κ τις μορφές στο σπέρμα πεσμένες κ θα πίει ο άντρας μου πρώτα 3 μήνες βιταμίνες κ μετά εξωσωματική!!

Όπως είπε και η Starrr συνέχισε τις επαφές σου κανονικά..Ίσως με τις βιταμίνες που θα πάρει ο άντρας να έρθει το πολυπόθητο από εκεί που δεν το περιμένεις. Που σου το εύχομαι ολόψυχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε? Δεν έχω κάτι νεότερο. Απλά ήθελα να σας ρωτήσω. Πρέπει κάτι να ρωτήσω τον γυναικολόγο? Πως να το χειριστώ? Να ακούσω τι έχει να μου πει. Κ τι λύσεις υπάρχουν?. Να κάνω αυτό τον μήνα απλή παρακολούθηση κ τον επόμενο μήνα βλέπουμε? Εσείς πως θα το χειριζοσασταν?. Πιστεύω βέβαια ότι αυτός είναι πολύ συζητήσιμος οπότε θεωρώ θα ακούσει τα θέλω μας κ να μας απαντήσει ότι ρωτήσουμε απλά λιττα. Τέλος πόσο περίπου σας έπαιρναν για παρακολούθηση με υπέρηχο? Περίπου 30 ευρώ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/1/2019 at 7:03 ΜΜ, ο/η Lenaki1890 είπε:

28 χρονών είμαι, δεν είμαι και πολύ μεγάλη. Την εξέταση την έκανα τη 4η ημέρα του κύκλου και δείχνει αν δεν κάνω λάθος τα αποθέματα ωαρίων στις ωοθήκες. Πρέπει όμως να μάθω αν παίζει ρόλο η ημέρα που γίνεται η εξέταση και πάντα σε συνδυασμό με τις άλλες ορμόνες. Ας μας βοηθήσει η Ενδοκρινολογός μας, νομίζω μια κοπέλα στην ομαδουλα μας είναι Ενδοκρινολογός.

και μενα ειναι χαμηλη. 0,9 περίπου σε ng και 6,3 σε pmol (υπαρχει ενας μετατροπεας στο ιντερνετ). Δεν ειναι τοσο αξιοπιστος δεικτης ομως μην τρελαινεσαι. Τον βλεπουν συνδυαστικα με τις αλλες ορμονες και την κλινικη σου εικονα. Δεν ειναι καν βασικη εξεταση γιαυτο δε συνταγογραφειται κιολας. Και εγω σοκ επαθα αλλα οκ, υπαρχουν και χειροτερα. Η μια μου κολλητη ειναι εγκυος στον 7ο τωρα φυσιολογικα με αμη 0,3. Ορμονικες εχεις κανει? Η μερα που την κανεις δεν παιζει ρολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκια... ναι, σκεφτόμαστε μόλις αδιαθετήσω να κάνει ο σύζυγος ένα σπερμοδιάγραμμα, αλλά το περίμενα φτηνότερο γμτ... εκτός εάν μας το γράψει ουρολόγος. Την ΑΜΗ ίσως την κάνω αργότερα, δεν μπορώ να αντέξω δύο χτυπήματα της μοίρας ???

εμεις το σπερμοδιαγραμμα το πληρωσαμε 130 και 90 αντιστοιχα. Θα δωσω μια συμβουλη. Μην το κανεις σε μικροβιολογικο/διαγνωστικο κεντρο αλλα ειτε σε μαιευτηριο ειτε σε κεντρο ειδικο για σπερμοδιαγραμμα. Τα μικροβιολογικα βγαζουν αλλα νταλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μόλις είδα τα πρώτα ροζ υγρά.

Μωρέ τζόκερ πρέπει να παίξω!  ?

Αλήθεια?? Μέχρι να κατέβει μην απογοητεύσαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marillia είπε:

Mακάρι να στο γράψει γτ μας έχουν ρουφήξει οι γιατροί!!Εγώ αυτή τη φορά δν κατάλαβα πως αδιαθέτησα!!Πήγα απλά στο μπάνιο κ είδα καφέ!!Μα πω την αλήθεια 'ηλπιζα σε εμφύτευση αλλά την επόμενη ήρθε!!!Λογικό στεναχωριόμαστε αλλά πάντα ξεκινά ένας καινούργιος κύκλος με ελπίδες!!Εγώ Φεβρουάριο περνάω επιτροπή κ ακόμα ελπίζω χαχαχαχ!!!

Καλησπέρα κορίτσια μου 

Σήμερα είδα ήλιο καθάρισα μέσα έξω είχα.και το μικρό σπιτο λόγω.απεργοας το πήρα βόλτα έβαλα ηλεκτρική έκανα δυο φαγητά και δύο πλυντήρια

Και μετά θυμήθηκα ότι είμαι.εγκυος και πρέπει να προσέχω χιχι

Τεσπα κάποια είπε ποια έχασε τη τύχη να τη βρω εγω; εγώ και αν είμαι άτυχη στη ζωή μου αλλά πιστεύω ότι αυτό το αξίζει κάθε γυναίκα οπότε κάποιο μήνα θα γυρίσει και για σένα .

Καλές επιτυχίες.σε.ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα!!Τι κύκλο έχεις?Εγώ δν έχω σταθερό κύκλο αλλά ούτε κ στάνταρ μέρες όπως βγεί!!Σιγούρα όταν δω υγρά ωορρηξίας τα εκμεταλλεύομαι!!Οι γιατροί προτείνουν κάθε 2 μέρες!!

Εμείς συνήθως με το που τελειώσει η περίοδος γιατί μας λείπει.μετα κάπου 10-16 αντέχαμε.μερα παρά μέρα και μετά προς το τέλος .αυτό το κύκλο 12-14-16-17 από τις γονιμες είχαμε και άλλες πριν και μετά τις γονιμες.πφ τώρα που και που θέλω αλλά είπαμε να δούμε το μωρό πρώτα . ευτυχώς είναι κρύο και μας περνάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα @louloudaki  εγώ έκανα τέστ ωορρηξίας αυτές τις μέρες τα clearblueκ πρωί κ απόγευμα για να είμαι σίγουρη το πρώτο χαμόγελο που αναβοσβηνει το είχα τρίτη πρωί κ χθες το απόγευμα ήταν σταθερο που δείχνει την ωορρηξία.σημερα το πρωί ήταν αρνητικό.πρεπει κ σήμερα λες να προσπαθήσω? επαφές είχαμε από Δευτέρα βράδυ μέχρι κ χθες βράδυ κάθε μέρα

Νομίζω πως τέλειωσε δε χρειάζεται να κάνεις σήμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Έχω κύκλο 24 μέρες από τότε που ξεκινήσαμε τις προσπάθειες. Αυτο το μήνα είχαμε επαφες 7η, 8η, 10η, 11η, 12η, 14η μέχρι στιγμής! Τεστ ωορρηξίας δεν έχω πάρει ακόμα.. θα δω κι αυτό τον μήνα και ίσως πάρω αν μου έρθει η περίοδος..

Πότε περιμένεις κορίτσι μου;

Καλές οι επαφές σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

και μενα ειναι χαμηλη. 0,9 περίπου σε ng και 6,3 σε pmol (υπαρχει ενας μετατροπεας στο ιντερνετ). Δεν ειναι τοσο αξιοπιστος δεικτης ομως μην τρελαινεσαι. Τον βλεπουν συνδυαστικα με τις αλλες ορμονες και την κλινικη σου εικονα. Δεν ειναι καν βασικη εξεταση γιαυτο δε συνταγογραφειται κιολας. Και εγω σοκ επαθα αλλα οκ, υπαρχουν και χειροτερα. Η μια μου κολλητη ειναι εγκυος στον 7ο τωρα φυσιολογικα με αμη 0,3. Ορμονικες εχεις κανει? Η μερα που την κανεις δεν παιζει ρολο.

Γεια σου kat-cat μου, τι κάνεις? Καιρό έχεις να μου γράψεις ?. Ναι έχω κάνει ορμονικές και είναι όλα καλά, σε φυσιολογικά πλαίσια. Ρώτησα σήμερα και τη μικροβιολόγο, που ειδικεύεται πάνω σε ορμονικές και μου είπε από μόνη της είναι χαμηλή. Αυτο όμως δεν λέει τίποτα και συνδυαστικά με τις άλλες ορμόνες είναι σε φυσιολογικά πλαίσια. Αυτο που μου ειπε είναι να μη σκέφτομαι άλλο και να κάνω σεξ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Γεια σου kat-cat μου, τι κάνεις? Καιρό έχεις να μου γράψεις ?. Ναι έχω κάνει ορμονικές και είναι όλα καλά, σε φυσιολογικά πλαίσια. Ρώτησα σήμερα και τη μικροβιολόγο, που ειδικεύεται πάνω σε ορμονικές και μου είπε από μόνη της είναι χαμηλή. Αυτο όμως δεν λέει τίποτα και συνδυαστικά με τις άλλες ορμόνες είναι σε φυσιολογικά πλαίσια. Αυτο που μου ειπε είναι να μη σκέφτομαι άλλο και να κάνω σεξ ??

εμ ειδες? Αφου οι αλλες ορμονες ειναι οκ μη σκιαζεσαι καθολου. Ακολουθα τη συμβουλη της!!! αχαχαχαχ Εισαι μονο 28, εκμεταλλευσου το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε? Δεν έχω κάτι νεότερο. Απλά ήθελα να σας ρωτήσω. Πρέπει κάτι να ρωτήσω τον γυναικολόγο? Πως να το χειριστώ? Να ακούσω τι έχει να μου πει. Κ τι λύσεις υπάρχουν?. Να κάνω αυτό τον μήνα απλή παρακολούθηση κ τον επόμενο μήνα βλέπουμε? Εσείς πως θα το χειριζοσασταν?. Πιστεύω βέβαια ότι αυτός είναι πολύ συζητήσιμος οπότε θεωρώ θα ακούσει τα θέλω μας κ να μας απαντήσει ότι ρωτήσουμε απλά λιττα. Τέλος πόσο περίπου σας έπαιρναν για παρακολούθηση με υπέρηχο? Περίπου 30 ευρώ? 

Εγώ λέω να τον αφήσεις να σου προτείνει αυτός το δρόμο που θα ακολουθήσετε. Με το πρώτο γυναικολόγο μου έκανα πολλές εξετάσεις γιατί ήμουν τρομοκρατημένη με τις δυο αποβολες και ουσιαστικά τις ζήτησα από μόνη μου. Μπήκα σε έναν κυκεώνα εξετάσεων και εγώ και ο άντρας μου, που σύμφωνα με το δεύτερο γυναικολόγο που πήγα τώρα δεν χρειαζόταν. Ο γυναικολόγος που πήγα τώρα μου πήρε 50 ευρώ στη πρώτη επίσκεψη και 40 στη δεύτερη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenaki1890 είπε:

Εγώ λέω να τον αφήσεις να σου προτείνει αυτός το δρόμο που θα ακολουθήσετε. Με το πρώτο γυναικολόγο μου έκανα πολλές εξετάσεις γιατί ήμουν τρομοκρατημένη με τις δυο αποβολες και ουσιαστικά τις ζήτησα από μόνη μου. Μπήκα σε έναν κυκεώνα εξετάσεων και εγώ και ο άντρας μου, που σύμφωνα με το δεύτερο γυναικολόγο που πήγα τώρα δεν χρειαζόταν. Ο γυναικολόγος που πήγα τώρα μου πήρε 50 ευρώ στη πρώτη επίσκεψη και 40 στη δεύτερη. 

Μα δνε κάνω άλλες εξετάσεις. Τώρα είπαμε υπέρηχο γραφήματα μόνο... Κ αύριο ότι συζητήσουμε..... 50??αααα τόσο καλά!!!. Να βάζω λεφτά στην άκρη.... Οικονομία τον Ιανουάριο προβλέπω..... Η 1η επίσκεψη κ η 2η τι μέρες ήταν στον κύκλο σου?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε???καμιά καινούρια εγκυμοσύνη που έχω χασει???μην απογοητεύεστε!!θα έρθει κορίτσια εκεί που δεν θα το περιμενετε!!!το πιστεύω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Νομίζω πως τέλειωσε δε χρειάζεται να κάνεις σήμερα

Να σου πω την αλήθεια δεν έχουμε κ κουράγιο.τις προσπάθειες μας τις κάναμε.σημερα έβαλα ένα κρασάκι κ θα χαλαρώσω.παντως εχθές το απόγευμα το θετικό τεστ ήταν καραμπινατο.ετσι κ αλλιώς το σπέρμα μένει ζωντανο για κάποιες ώρες ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μα δνε κάνω άλλες εξετάσεις. Τώρα είπαμε υπέρηχο γραφήματα μόνο... Κ αύριο ότι συζητήσουμε..... 50??αααα τόσο καλά!!!. Να βάζω λεφτά στην άκρη.... Οικονομία τον Ιανουάριο προβλέπω..... Η 1η επίσκεψη κ η 2η τι μέρες ήταν στον κύκλο σου?? 

Ναι μου φάνηκαν πολλά 50 ευρώ, αλλά καμία φορά πληρώνουμε και τη φήμη του γιατρού. Έτσι πάει στην Ελλάδα. Ο άλλος μου έπαιρνε μόνο 30 ευρώ. Τη πρώτη φορά δεν πίστευα ότι θα με εξέταση με υπέρηχο γιατί ήμουν στη 4η μέρα του κύκλου και είχα αιμα. Τη δεύτερη φορά ήμουν στην 11η μερα, ήθελε να μου μετρήσει το ωάριο και να δει τα κολπικα υγρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Ναι μου φάνηκαν πολλά 50 ευρώ, αλλά καμία φορά πληρώνουμε και τη φήμη του γιατρού. Έτσι πάει στην Ελλάδα. Ο άλλος μου έπαιρνε μόνο 30 ευρώ. Τη πρώτη φορά δεν πίστευα ότι θα με εξέταση με υπέρηχο γιατί ήμουν στη 4η μέρα του κύκλου και είχα αιμα. Τη δεύτερη φορά ήμουν στην 11η μερα, ήθελε να μου μετρήσει το ωάριο και να δει τα κολπικα υγρα.

Και στην 11η πόσο ήταν?? Δεν ξανά πηγές να δει ότι όντως έσπασε? Η από την 11η σου είπε σε πόσες μέρες θα σπάσει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και στην 11η πόσο ήταν?? Δεν ξανά πηγές να δει ότι όντως έσπασε? Η από την 11η σου είπε σε πόσες μέρες θα σπάσει? 

Πάντως εγώ πήγαινα στην 12η κ μετά 16η μέρα μου είχε πει κ μόλις πάω το πρωί μου λέει πω πω Έσπασε χτες βράδυ.... Είχε μεγαλώσει γρηγορότερα.... Εγώ δεν έχω ωάριο τον κεντερη εχω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...