Μετάβαση σε περιεχόμενο
stasoula

Υγρά διάφανα και μικρά πονακια

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι 8 εβδομάδων και χθες παρατήρησα κάτι διαφανα υγρά σαν νερό και πόνους μικρούς χαμηλά..το ίδιο συνεχίζεται και σήμερα..φοβάμαι λιγάκι..είναι καλά το μωράκι μου;;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 3 ώρες, ο/η stasoula είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι 8 εβδομάδων και χθες παρατήρησα κάτι διαφανα υγρά σαν νερό και πόνους μικρούς χαμηλά..το ίδιο συνεχίζεται και σήμερα..φοβάμαι λιγάκι..είναι καλά το μωράκι μου;;

Καλησπέρα,Εγώ μέχρι την 10η εβδομάδα είχα αρκετά πονακια,ακόμη έχω αλλά όχι τόσο συχνά,όπως επίσης και υγρά συνήθως λευκά αλλά και διάφανα.αν ανησυχείς πάρε ένα τηλ τον γιατρό σου.

Καλησπερααα.. εγω ειμαι 9 εβδομάδων και εχω και γω χαμηλα πονακια οχι συνέχεια...θεωρω είναι φυσιολογικο

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

Καλησπέρα,Εγώ μέχρι την 10η εβδομάδα είχα αρκετά πονακια,ακόμη έχω αλλά όχι τόσο συχνά,όπως επίσης και υγρά συνήθως λευκά αλλά και διάφανα.αν ανησυχείς πάρε ένα τηλ τον γιατρό σου.

Ευχαριστώ,ναι πήρα και μου είπε ότι αλλάζει το ph της περιοχής!δεν το είχα ξανακουσει αυτό...

Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Εννοείται ότι Αυτοί ξέρουν καλύτερα. Κ σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!!! Σ'ευχαριστώ πολύ!!!
    • Πέρασα δύσκολα αλλά δόξα το θεο στάθηκα στα πόδια μου .. να το παλέψεις αλλά χωρίς άγχος και έτσι θα το πετύχεις καποια στιγμή.. 
    • Κορίτσι μου να κάνεις όπως νιώθεις εσυ καλύτερα... εχεις περάσει πολύ δύσκολα κ ειναι λογικό να πεις τέλος... εγω προσωπικά θέλω να το παλέψω λίγο ακόμα κ βλέπουμε...  Με συγχωρείς αλλά δεν είχα ιδέα για την ιστορία σου... λυπαμαι ειλικρινά
    • @Angelmammy Εγώ όλο και κάτι τρώω!Άμα του καθόριζω  τις διατροφικές συνήθειες καήκαμε!!!!!τίποτα δεν θα τρώει αυτό το μωρό!χαχαχαχα αφού όλα με πειράζουν!μάλλον αυτή καθορίζει και τις δικές μου στην περίπτωση μου!!!🤣🤣😂😂😂😂
    • Καλησπερα! Γενικά ο πόνος στο έντερο είναι ανακλαστικος και μπορεί να μπερδεύει.. Πραγματικά προσπάθησε να μη σκέφτεσαι για πρώιμα συμπτώματα και να μην τα ψάχνεις.. Ότι μπορεί να νιώσεις είναι ακριβώς ίδιο με της περιουδου σε περίπτωση που μείνεις έγκυος μέχρι και να ξεκινήσει να ανεβαίνει η χοριακη... Δηλ σκέψου ότι θα έχεις ήδη καθυστέρηση θα το έχεις ήδη καταλάβει από τεστ και μετά καμία βδομάδα το νωρίτερο θα ξεκινήσουν συμπτώματα... Είναι λίγες αυτές που ένιωσαν κάτι νωρίτερα γτ μάλλον έκαναν σύλληψη και εμφύτευση νωρίτερα οπότε είχαν περισσότερο χρόνο αύξησης της ορμόνης..ευχομαι να μη σε μπέρδεψα! Καλή υπομονή και δύναμη στις προσπάθειες και εύχομαι σύντομα θετικά αποτελέσματα! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...