Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση και αρνητικά τεστ !


Lilipan

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά! Πρώτη φορά έχω καθυστέρηση 6 ημέρες (!) κι έκανα δυο τεστ first step. Αρνητικά ! 

Υπαρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης ; Είμαι αξιόπιστα τεστ; Υπάρχει πιθανότητα να είμαι έγκυος κι να μην δείχνει το τεστ; Συνήθως η περίοδος έρχεται 28 το παρά πολύ 30 μέρες ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lilipan είπε:

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά! Πρώτη φορά έχω καθυστέρηση 6 ημέρες (!) κι έκανα δυο τεστ first step. Αρνητικά ! 

Υπαρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης ; Είμαι αξιόπιστα τεστ; Υπάρχει πιθανότητα να είμαι έγκυος κι να μην δείχνει το τεστ; Συνήθως η περίοδος έρχεται 28 το παρά πολύ 30 μέρες ... 

Με 6 μέρες καθυστέρηση πήγαινε αύριο καλύτερα για χοριακη να είσαι σίγουρη... Τα first step δε τα πολύ ακούω να σ' πω την αλήθεια.. ένα clearblu early θα δείξει αφού εχεις τόσες μέρες καθυστέρηση. Καλά αποτελέσματα σ εύχομαι να είσαι εγγυουλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lilipan είπε:

Μακάρι, από το στόμα σου και στου θεού το αυτί... με δυο τεστ αρνητικά αγχώθηκα, αλλά είναι ακριβή;

Έχω ακούσει κ πιο αξιόπιστα να σ' πω την αλήθεια..δε τα έχω πάρει κ ποτέ δε τα γνωρίζω.. είναι κάτι σαν της hometest?? Γιατί αυτά τα εμπιστευομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lilipan είπε:

Δεν γνωρίζω... από φαρμακείο το προμηθεύτηκα. Να είσαι έγκυος και να δείχνει αρνητικό συμβαίνει;

Καλημέρα κορίτσι μου και χρόνια πολλά!Αν έχεις σταθερό κύκλο με 6 μέρες καθυστέρηση οποίο τεστ και να κάνεις θα έδειχνε εκτός και αν ήταν ελαττωματικό.Η περίπτωση να μείνει δείξει το τέστ είναι να το κάνεις πολύ νωρίς δηλαδή πριν από την καθυστερήση η να μην έχεις σταθερή ωορρηξία οπότε μπορεί να εμείνες έγκυος αργά και γ αυτο να μην δείχνει.Κανε μια χωριακη δεν είναι ακριβή το πολύ 15 ευρώ έχει και αν βγει αρνητικη πάρε τον γιατρό σου!πολλές φορές μπορεί να έχουμε καμία κυστουλα και γωςυτοβδςν έρχεται η περίοδος στην ώρα της!! Περιμένουμε νέα σού φιλιά!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις !❤️ Μου είχε πει ο ιατρός πως ωορρηξία έχω 16/17/18η ημέρα του κύκλου δεν ξέρω αν έκανα ωορρηξία τότε .. λέτε να είναι καθυστερημένη σύλληψη αν έγινε τότε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lilipan είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις !❤️ Μου είχε πει ο ιατρός πως ωορρηξία έχω 16/17/18η ημέρα του κύκλου δεν ξέρω αν έκανα ωορρηξία τότε .. λέτε να είναι καθυστερημένη σύλληψη αν έγινε τότε ;

Τώρα σε ποια μέρα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μετά τη ωορρηξία ο γιατρός σε ξανά είδε? 

Όχι πρέπει να με ξανά δει μετά την ωορρηξία;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lilipan είπε:

Όχι πρέπει να με ξανά δει μετά την ωορρηξία;;

Κανονικά έπρεπε να σε δει α σου πει πως όντως έγινε τότε. Κ να σιγουρευτειτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...