Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γιατρός για εξωσωματική στο Έλενα;


Recommended Posts

Kalhspera xronia polla kalh prwtoxronia kai emena m endiaferi an kserei kapoia kopela eksosomatiki s dimosio nosokomeio n mas pei.kai tis empiries ths.emena mou eipame gia ton pistofridi sto elenas.kai egw eimai gia eksosomatiki alla exw oikonomiko provlima kai thelo n matho?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/12/2018 at 7:44 ΜΜ, ο/η Sakira είπε:

Kalhspera xronia polla kalh prwtoxronia kai emena m endiaferi an kserei kapoia kopela eksosomatiki s dimosio nosokomeio n mas pei.kai tis empiries ths.emena mou eipame gia ton pistofridi sto elenas.kai egw eimai gia eksosomatiki alla exw oikonomiko provlima kai thelo n matho?

Για τον παπαριστειδη έχω ακούσει......τα καλύτερα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maria fouka είπε:

Για τον παπαριστειδη έχω ακούσει......τα καλύτερα......

Nai ayton moy eipan kai emena ap deyteta tha kliso rantevouu???

 

Esy maria ekei tha pas paparisteidi?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Sakira είπε:

Nai ayton moy eipan kai emena ap deyteta tha kliso rantevouu???

 

Esy maria ekei tha pas paparisteidi?

Καλησπέρα sakira, ναι σκέφτομαι να πάω σε αυτόν.....εσύ πηγές η θα κλείσεις ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria fouka είπε:

Καλησπέρα sakira, ναι σκέφτομαι να πάω σε αυτόν.....εσύ πηγές η θα κλείσεις ραντεβού;

Ναι εκεί ...αύριο θα πάρω  τηλέφωνο στο κινητό που βρήκα να δω .νομίζω έχει και δικό του ιατρείο .Πρέπει ν κάνω  άμεσα  εξωσωματική   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Sakira είπε:

Ναι εκεί ...αύριο θα πάρω  τηλέφωνο στο κινητό που βρήκα να δω .νομίζω έχει και δικό του ιατρείο .Πρέπει ν κάνω  άμεσα  εξωσωματική   

Ελπίζω να αποκτήσεις όμορφες εντυπώσεις από τον παπαριστειδη!!!! Θα περιμένω νέα σου!!!! Καλό βράδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Maria fouka είπε:

Ελπίζω να αποκτήσεις όμορφες εντυπώσεις από τον παπαριστειδη!!!! Θα περιμένω νέα σου!!!! Καλό βράδυ!!!!

Καλημέρα μακάρι να είναι καλος παναγιά μου θα σου στείλω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Sakira είπε:

Καλημέρα μακάρι να είναι καλος παναγιά μου θα σου στείλω 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!! Καλησπέρα!!!!! Sakira!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Maria fouka είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!! Καλησπέρα!!!!! 

Γεια σου Μαρία έκλεισα ραντεβού στις 5/2  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sakira είπε:

Γεια σου Μαρία έκλεισα ραντεβού στις 5/2  

Καλησπέρα κορίτσια για γιατρό για εξωσωματική έχουμε κάποιον άλλον και ας μην είναι σε δημόσιο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια για γιατρό για εξωσωματική έχουμε κάποιον άλλον και ας μην είναι σε δημόσιο? 

Kalhsperaa nai o xaris xiniadis sto mhtera einai korifi egw an eixa lefta ekei tha thn ekana mou to exoun sistisi kopeles pou douleuoun sto nosokomeio .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sakira είπε:

Γεια σου Μαρία έκλεισα ραντεβού στις 5/2  

Με το καλό εύχομαι!!!!! Θα περιμένω νέα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια στο ελενα έκανα εγώ πέρσι με τον κύριο Γαβαρη και πέτυχα με την πρώτη αυτός με παρακολουθούσε και στην κύηση έχω να πω τα καλύτερα ειδικά για τον εμβρυολογο εξαιρετικό άνθρωπο και επιστήμονα ...

Αν έχετε περάσει επιτροπή το κόστος είναι πολύ μικρό οπότε αξίζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια στο ελενα έκανα εγώ πέρσι με τον κύριο Γαβαρη και πέτυχα με την πρώτη αυτός με παρακολουθούσε και στην κύηση έχω να πω τα καλύτερα ειδικά για τον εμβρυολογο εξαιρετικό άνθρωπο και επιστήμονα ...

Αν έχετε περάσει επιτροπή το κόστος είναι πολύ μικρό οπότε αξίζει 

Καλησπέρα δεν εχω περάσει ακόμα επιτροπή στις 5/2 θα παω στο Έλενα  για να μιλήσω μ τον γιατρό να δω τι θα μου πει .Πόσο σου κόστισε η εξωσωματική εκεί? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sakira είπε:

Καλησπέρα δεν εχω περάσει ακόμα επιτροπή στις 5/2 θα παω στο Έλενα  για να μιλήσω μ τον γιατρό να δω τι θα μου πει .Πόσο σου κόστισε η εξωσωματική εκεί? 

Εγώ είχα περάσει επιτροπή πλήρωσα μόνο μικρογονημοποηση και κατάψυξη κάπου 300 ευρω έδωσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Εγώ είχα περάσει επιτροπή πλήρωσα μόνο μικρογονημοποηση και κατάψυξη κάπου 300 ευρω έδωσα 

Καλησπέρα ??να σε ρωτήσω κάτι  για την Επιτροπή τι χαρτιά ζητάνε δικαιολογητικά  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια στο ελενα έκανα εγώ πέρσι με τον κύριο Γαβαρη και πέτυχα με την πρώτη αυτός με παρακολουθούσε και στην κύηση έχω να πω τα καλύτερα ειδικά για τον εμβρυολογο εξαιρετικό άνθρωπο και επιστήμονα ...

Αν έχετε περάσει επιτροπή το κόστος είναι πολύ μικρό οπότε αξίζει 

Sunshine καλησπέρα! Τι πρόβλημα είχες; Κάτι εύκολο η πιο περίπλοκο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sakira είπε:

Καλησπέρα ??να σε ρωτήσω κάτι  για την Επιτροπή τι χαρτιά ζητάνε δικαιολογητικά  

Καλησπέρα!!Εγώ επιτροπή είχα περάσει το 2017 δ2ν ξέρω αν ισχύουντα ίδια Αλλά υπάρχει λίστα στην σελίδα του ΙΚΑ με τα δικαιολογητικά που χρειάζονται και σου δίνουν ένα έντυπο που συμπληρώνει και έχει και όλα τα δικαιολογητικά 

Ορμονολογηκο έλεγχο του τελευταίο εξάμηνο τα λοιμώδη δύο σπερμοδιαγραματα ληξιαρχική πράξη γάμου έναν υπέρηχο σαλπιγογραφια μια γνωμάτευση από ουρολογο αυτα ειχα παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria fouka είπε:

Sunshine καλησπέρα! Τι πρόβλημα είχες; Κάτι εύκολο η πιο περίπλοκο;

Καλησπέρα τώρα για να σου πω την αλήθεια βάση πολλών γιατρών είχα ακούσει πολλές ιστορίες Αλλά στην ουσία είχα πολυκυστικες εγώ και θέμα με την κινητικότητα στον σύζυγό και μια υψηλή κατάτμηση που με βιταμίνες την είχαμε πάει στα φυσιολογικά τα κατάφερα με την πρώτη είχα σχετικά εύκολη εγκυμοσύνη και τα έμβρυα που είχαμε ήταν σχεδόν όλα άριστης ποιότητας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα τώρα για να σου πω την αλήθεια βάση πολλών γιατρών είχα ακούσει πολλές ιστορίες Αλλά στην ουσία είχα πολυκυστικες εγώ και θέμα με την κινητικότητα στον σύζυγό και μια υψηλή κατάτμηση που με βιταμίνες την είχαμε πάει στα φυσιολογικά τα κατάφερα με την πρώτη είχα σχετικά εύκολη εγκυμοσύνη και τα έμβρυα που είχαμε ήταν σχεδόν όλα άριστης ποιότητας 

Σε ευχαριστώ πολύ που απάντησες! Sunshine!!!! Και εγώ έχω πολυκυστικες ωοθηκες και μια φραγμένη σάλπιγγα......έκανες κατευθείαν εξωσωματική? Η πρώτα σπερματεγχυση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria fouka είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ που απάντησες! Sunshine!!!! Και εγώ έχω πολυκυστικες ωοθηκες και μια φραγμένη σάλπιγγα......έκανες κατευθείαν εξωσωματική? Η πρώτα σπερματεγχυση?

Είχα κάνει σε ιδιωτικό κέντρο παλιά την θεωρώ  χαμένο χρόνο και χρήμα είχα κάνει και πρόκληση παλιότερα βιταμίνες φουλ και τα σχετικά Αλλά τιποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Είχα κάνει σε ιδιωτικό κέντρο παλιά την θεωρώ  χαμένο χρόνο και χρήμα είχα κάνει και πρόκληση παλιότερα βιταμίνες φουλ και τα σχετικά Αλλά τιποτα 

θυμασαι μηπως στο πρώτο ραντεβού όταν εκλεισες στο Ελενα τι ακριβως σου έκαναν (αν σε εξετασαν δηλαδη)? Ή απλα κουβεντιάσατε και πηγες εξετάσεις σου; Επίσης οταν εκλεισες ραντεβου ζητησες με τον Γαβαρη εσυ ή κατα τυχη στο κλεισανε με αυτον?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

θυμασαι μηπως στο πρώτο ραντεβού όταν εκλεισες στο Ελενα τι ακριβως σου έκαναν (αν σε εξετασαν δηλαδη)? Ή απλα κουβεντιάσατε και πηγες εξετάσεις σου; Επίσης οταν εκλεισες ραντεβου ζητησες με τον Γαβαρη εσυ ή κατα τυχη στο κλεισανε με αυτον?

Για σου @Kat-Cat η ιστορία μου είναι λίγο μπερδεμένη μια φίλη μου είχε κάνει με την καρκακγου εκει αλλα ειχα κακια εμπειρία με της γυναίκες οποτε το αφησα στην τυχη και μου κλείσανε με τον Γαβαρη αλλά δεν κατάφερα να πάω ύστερα από τρεις μήνες έκλεισα ξανά ραντεβού παλι ετυχα στον Γαβαρη στον πρωτο ραντεβου κοιταξε της εξετάσεις μονο και εναν υπέρηχο και μου ειπε ποτε ηθελα να αρχίσω μου έγραψε τα φάρμακα το πρωτόκολλο.... Τώρα είναι περίεργο χαρακτήρα ώρες ωρες θέλεις και να κάνεις φόνο ?? θέλει λίγο υπομονή μαζί του Αλλά είναι καλός γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Για σου @Kat-Cat η ιστορία μου είναι λίγο μπερδεμένη μια φίλη μου είχε κάνει με την καρκακγου εκει αλλα ειχα κακια εμπειρία με της γυναίκες οποτε το αφησα στην τυχη και μου κλείσανε με τον Γαβαρη αλλά δεν κατάφερα να πάω ύστερα από τρεις μήνες έκλεισα ξανά ραντεβού παλι ετυχα στον Γαβαρη στον πρωτο ραντεβου κοιταξε της εξετάσεις μονο και εναν υπέρηχο και μου ειπε ποτε ηθελα να αρχίσω μου έγραψε τα φάρμακα το πρωτόκολλο.... Τώρα είναι περίεργο χαρακτήρα ώρες ωρες θέλεις και να κάνεις φόνο ?? θέλει λίγο υπομονή μαζί του Αλλά είναι καλός γιατρός 

κατάλαβα, τον υπέρηχο στον εκανε αυτός, δεν του πήγες κάποιον δικό σου να φανταστώ. Να έχει πολλούς γιατρούς εκει αραγε, δεν ξερω. Με γυναικες ουτε εγω εχω καλη εμπειρια ισχυει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...