Μετάβαση σε περιεχόμενο
meli94

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Recommended Posts

Κορίτσια σκέφτομαι να ξεκινήσω εξωσωματική στο Παπαγεωργίου. Έχει κάνει καμία κοπέλα εκεί? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @Rian είναι τουλάχιστον 3 ώρες γεμάτες στο διαγνωστικό κέντρο για να γίνουν όλες οι αιμοληψίες.
    • @Diwni πες τους τα να χαρείς γιατί μετά όλα αλλάζουν και κανείς δεν μπορεί να σε προετοιμάσει για αυτές τις αλλαγές. Τα πιο απλά πράγματα που κάνουμε χωρίς παιδί μετά το παιδί είναι κατορθώματα όπως ένα καλό λούσιμο μαλλιών. Πηγαίνω στην κομμώτρια και στο λούσιμο της λέω "λίγο ακόμα, σε παρακαλώ", στο σπίτι κάνω μπάνιο σαν την τρελή! Εσύ να ψάξεις έναν χωρίς βίτσια να σου μείνει και μετά την γέννα!!!! 😉
    • @Angelmammy Όχι δ καταλάβατε καλά. Κάνεις δ εννοεί απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου σαν εγκυμοσύνη. Εννοούμε να κάνετε όμορφα πράγματα αυτι τον καιρό που σας απομένει. Να δείτε φίλες Σας, να βγείτε μια βόλτα με τ άντρα σας, να διαβάσετε ένα βιβλίο, να χαζεψετε με τις ωρες τηλεόραση. Μετά τπτ δ θα είναι τ ιδιο. Όσο ειδυλλιακές κ αν φαντάζουν οι βόλτες με τα καρότσια πιστέψτε με δ είναι πάντα. Άσε π θα επόμενα χρόνια θα τα κάνεις όλα στο τρέξιμο κ με την ψυχή στο στομα. Φυσικά κ έρχονται υπέροχες στιγμές με ρη γέννηση ενος μωρου. Αλλά σας τα λέμε για να μην προσγειωθειτε απότομα όταν έρθουν η κούραση Κ τα ξενύχτια. Γτ μετά να δείτε πόσο δύσκολο είναι να πεις κουράστηκα η ότι όντως περνάω δύσκολα.  @KONSTANTIA μου τις προάλλες κάπου είχα να πάω κ κατο μ πέταξε ο άντρας μου κ τ λέω ναι με ρη β κοιλιά στο στόμα όλοι εμένα θα κοιτανε. Μ λέει έχει πολλούς με βίτσια εκεί έξω. Ε τ λέω κ γω άμα είναι να βρω κπ να τον βρω γενικά τι μόνο για ένα μηνα μέχρι μα γεννήσω;; @Narcissa σκέψου κ τ καλο ρης υπόθεσης. Για να έχει κατέβει τόσο το μωρό λογικά θα έχεις κ γρήγορο τοκετό.
    • egw  τι να σου πω κοπέλα μου δεν ξέρω.... Βασικά εγώ έπρεπε να την είχα κάνει στις 11 Μαρτίου ομως στο εργαστήριο τους κάτι έτυχε κι με έχει πάει στις 28 του μηνός... Κατά την γνώμη μου είναι πολύ αργά... Όμως ζω στο εξωτερικό κι όλα λειτουργούν τελειως διαφορετικα εδω απ ότι στην Ελλάδα... ολες τις εργαστηριακες τις κανω στην γιατρο που με παρακολουθει κι επισης με παρακολουθει κι άλλος γιατρός στο μαιευτήριο που θα γεννήσω.  Αυτός που θα με ξεγεννησει δηλαδή... Κάθε δύο εβδομάδες τους επισκέπτομαι. Το παραξενο ειναι οτι εδω θα μου πάρει η διαδικασία για το σάκχαρο μονο μια ώρα μου είπαν.... Στην Ελλάδα θυμάμαι ήταν περισσότερο... πόση ώρα σου πήρε εσένα?
    • Σημερα ειμαι λιγο καλυτερα...εργασιοθεραπεια!!!
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...