Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε υγρά


Babysharkk

Recommended Posts

Καλημέρα σας και χρονια πολλα! Ειμαι καινούργια εδω αλλα εχω διαβασει αρκετά μηνύματα εδώ. Θελω να ρωτησω το εξής εχω κυκλο σχεδον 26 μερες . Αδιαθετησα στις 5 δεκεμβριου και στις 20 του μηνα αρχισα να βγαζω καποια καφε υγρα στο σκουπισμα.απο σημερα εχει πρηστει το στηθος μου .θελω ακομα 6 μερες για να αδιαθετησω .εν τω μεταξύ οταν ημουν στις μερες της ωορρηξίας ειχα κανει καποια τεστ και ειχαν βγει αρνητικά παρ'όλα αυτα ειχα τα συμπτώματα υγρα αυξημένα κα. Τωρα εχω μπερδευτεί αυτα τα καφε ειναι συμπτωμα περιοδου ή εγκυμοσύνης?? Ευχαριστώ πολυ σας ζαλισα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Όπως υπολόγισα τις μέρες σου μπορεί άνετα τα καφέ υγρά στις 20 να είναι σημάδι εμφύτευσης. 
Εύχομαι από καρδιάς να πάρεις ένα πρωτοχρονιάτικο δωράκι και σε 9 μήνες να κρατάς ένα ΓΕΡΟ μωρό στην αγκαλιά σου!
Εγώ θα σε συμβούλευα να κάνεις παραμονή πρωτοχρονιάς ένα τεστ και εύχομαι να είναι θετικό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτησω και κατι ακομα? Εχω μερικα πονακια σαν της περιοδου αλλα κανονικά θα ερθει σε 6 μερες . Ερχονται και φευγουν . Μπορει να θεωρηθει αυτο σύμπτωμα εμφυτευσης μαζι με τα καφε υγρα που εχω?? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Alexouli είπε:

Να ρωτησω και κατι ακομα? Εχω μερικα πονακια σαν της περιοδου αλλα κανονικά θα ερθει σε 6 μερες . Ερχονται και φευγουν . Μπορει να θεωρηθει αυτο σύμπτωμα εμφυτευσης μαζι με τα καφε υγρα που εχω?? ?

Ναι, τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης είναι τα ίδια με της περιόδου. Εγώ το προηγούμενο βράδυ πριν δω το θετικό τεστ πονούσα πολύ και από τις δύο πλευρές και ήμουν σίγουρη ότι θα αδιαθετησω. 

Καλά Χριστούγεννα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω μακαρι να ειναι αυτο και οχι καμια ανωμαλια του κυκλου.σε ευχαριστω πολυ.καλα χριστουγεννα να περασεις ομορφα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσες μερες κρατανε αυτα τα υγρα? Μεχρι να ερθει η περίοδος ας πουμε? ? θελω 5 μερες ακομα για να ερθει θα με φαει η αγωνια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...