Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βιταμινες


Σταυρι

Recommended Posts

Κοριτσάρα θέλω τα φώτα σας για άλλη μια φορά..  λοιπόν καταρχάς σημερα αδιαθετησα και αγόρασα και βιταμίνες για τη γονιμοτητα είναι 30 χαπακια μόνο για τη γυναίκα αναρωτιέμαι ποτέ να τα ξεκινήσω καθώς σημερα αδιαθετησα και πως τα παίρνουμε δλδ θέλω να πω τα δυαλυω σε νερό η κάτι τέτοιο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάρα θέλω τα φώτα σας για άλλη μια φορά..  λοιπόν καταρχάς σημερα αδιαθετησα και αγόρασα και βιταμίνες για τη γονιμοτητα είναι 30 χαπακια μόνο για τη γυναίκα αναρωτιέμαι ποτέ να τα ξεκινήσω καθώς σημερα αδιαθετησα και πως τα παίρνουμε δλδ θέλω να πω τα δυαλυω σε νερό η κάτι τέτοιο?? 

Διάβασε το χαρτάκι με τις οδηγίες που έχει μέσα. Ποιες πήρες? Γενικά τις βιταμίνες οπότε θες τις ξεκινάς... Αν τισ έχεις ξεκινά τις κ σήμερα!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάρα θέλω τα φώτα σας για άλλη μια φορά..  λοιπόν καταρχάς σημερα αδιαθετησα και αγόρασα και βιταμίνες για τη γονιμοτητα είναι 30 χαπακια μόνο για τη γυναίκα αναρωτιέμαι ποτέ να τα ξεκινήσω καθώς σημερα αδιαθετησα και πως τα παίρνουμε δλδ θέλω να πω τα δυαλυω σε νερό η κάτι τέτοιο?? 

Ποιές βιταμίνες πήρες?Θα γράφει κ μέσα στις οδηγίες!!!Συνήθως πρωί τις πίνουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Διάβασε το χαρτάκι με τις οδηγίες που έχει μέσα. Ποιες πήρες? Γενικά τις βιταμίνες οπότε θες τις ξεκινάς... Αν τισ έχεις ξεκινά τις κ σήμερα!!! ?

Τις pregnacare

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ποιές βιταμίνες πήρες?Θα γράφει κ μέσα στις οδηγίες!!!Συνήθως πρωί τις πίνουμε!!

Pregnacare.. Αυτή μου είπε μεσημέρι με το φαγητό και παραξενευτηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Τις pregnacare

Εγώ τις παίρνω μια μετά το μεσημεριανό. Τις καταπίνει με λίγο νερό...... Ξεκίνα της κ σήμερα. Αν τρως κάτι τώρα το βράδυ.... Αλλιώς αύριο μεσημέρι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Τις pregnacare

Με νεράκι θα τις πίνεις!!Μια τη ημέρα!!Εγώ την έπινα μετά απο γεύμα!!Να μας πει κ h @Starrr πως τις πίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Εγώ τις παίρνω μια μετά το μεσημεριανό. Τις καταπίνει με λίγο νερό...... Ξεκίνα της κ σήμερα. Αν τρως κάτι τώρα το βράδυ.... Αλλιώς αύριο μεσημέρι... 

Είμαι  με μια χρονοκαθυστέρηση χαχαχ!!Εστειλες κ μετά το είδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάρα θέλω τα φώτα σας για άλλη μια φορά..  λοιπόν καταρχάς σημερα αδιαθετησα και αγόρασα και βιταμίνες για τη γονιμοτητα είναι 30 χαπακια μόνο για τη γυναίκα αναρωτιέμαι ποτέ να τα ξεκινήσω καθώς σημερα αδιαθετησα και πως τα παίρνουμε δλδ θέλω να πω τα δυαλυω σε νερό η κάτι τέτοιο?? 

εμενα ηταν χαπι και τις ξεκινησα τη προτη μερα περιοδου μετα το φαγητο γιατι παντα εχω θεμα με τις βιταμινες αν της πιω μετα απο πρωινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...