Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν ανεβαίνει η χοριακη


Marangela

Recommended Posts

Πριν 4 μέρες ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος, χαρές με τον αντρουλη αφου κλείναμε ένα μήνα παντρεμένοι, τελευταία περίοδος 26/10 όμως στις 27/11 είχα κανονικά 4 μέρες περίοδο, έκανα χοριακη στις 10/12 και βγήκε 40 και σήμερα 14/12 μόλις 65.56. Είχε καμιά άλλη καμιά παρόμοια περίπτωση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Marangela είπε:

Πριν 4 μέρες ανακάλυψα ότι είμαι έγκυος, χαρές με τον αντρουλη αφου κλείναμε ένα μήνα παντρεμένοι, τελευταία περίοδος 26/10 όμως στις 27/11 είχα κανονικά 4 μέρες περίοδο, έκανα χοριακη στις 10/12 και βγήκε 40 και σήμερα 14/12 μόλις 65.56. Είχε καμιά άλλη καμιά παρόμοια περίπτωση;

Από το ίδιο μικροβιολογικο? Η αλήθεια είναι πως δεν έχει ανέβει πολύ... Κάνε κ μια 3η το Σάββατο να δεις. Σου εύχομαι ότι καλύτερο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ίδιο ναι, ο γυναικολόγος μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη τη Δευτέρα και μετά να με κοιτάξει, έχω αγχωθει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Marangela είπε:

Στο ίδιο ναι, ο γυναικολόγος μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη τη Δευτέρα και μετά να με κοιτάξει, έχω αγχωθει πολυ

Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Marangela είπε:

Στο ίδιο ναι, ο γυναικολόγος μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη τη Δευτέρα και μετά να με κοιτάξει, έχω αγχωθει πολυ

Ας είσαι αισιόδοξη. Κ βλέπεις από τη στιγμή που έπιασες τόσο εύκολα. Όλα μπορούν να γίνουν ξανά πολύ γρήγορα... Μην ανησυχείς.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Marangela είπε:

Στο ίδιο ναι, ο γυναικολόγος μου είπε να κάνω άλλη μια χοριακη τη Δευτέρα και μετά να με κοιτάξει, έχω αγχωθει πολυ

O γιατρος τι σου είπε;;Ειναι μικρη η χοριακη αληθεια αλλα ποτε δεν ξερεις.Πολλες φορες ξεκιναει χαμηλα και μετα εκτοξεύεται.Σου ευχομαι ολα να πανε καλα!Περιμενουμε νεα σου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ας είσαι αισιόδοξη. Κ βλέπεις από τη στιγμή που έπιασες τόσο εύκολα. Όλα μπορούν να γίνουν ξανά πολύ γρήγορα... Μην ανησυχείς.!!! 

Προσπαθούσαμε εντατικά 7 μηνες, τον επόμενο μήνα θα πήγαινα στον γιατρό να δω γιατί με είχε πιάσει το αγχος γιατί δεν συλλαμβάνω, δυστυχώς κορίτσια νόμιζα οτι όλα γίνονται γρήγορα, δεν ηξερα ότι χρειάζεται τόση προσπάθεια κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

O γιατρος τι σου είπε;;Ειναι μικρη η χοριακη αληθεια αλλα ποτε δεν ξερεις.Πολλες φορες ξεκιναει χαμηλα και μετα εκτοξεύεται.Σου ευχομαι ολα να πανε καλα!Περιμενουμε νεα σου!

 

Ευχαριστώ πολύ, μακάρι το εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Marangela είπε:

Προσπαθούσαμε εντατικά 7 μηνες, τον επόμενο μήνα θα πήγαινα στον γιατρό να δω γιατί με είχε πιάσει το αγχος γιατί δεν συλλαμβάνω, δυστυχώς κορίτσια νόμιζα οτι όλα γίνονται γρήγορα, δεν ηξερα ότι χρειάζεται τόση προσπάθεια κλπ

Να πας να κάνεις ορμονικές εξετάσεις.. Ότι κ να γίνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Να πας να κάνεις ορμονικές εξετάσεις.. Ότι κ να γίνει... 

Έχω κάνει πριν 5 μήνες και βγήκαν μια χαρά, χωρίς κανέναν πρόβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Marangela είπε:

Έχω κάνει πριν 5 μήνες και βγήκαν μια χαρά, χωρίς κανέναν πρόβλημα

Οκ αφού είναι όλα καλά.... Κανείς για την ώρα άλλη μια χοριακη μιλάς με τον γιατρό σου κ εκείνος θα σε κατευθύνει.... Μην ανησυχείς... Έχουμε μαζευτεί κ παρεουλα κ στη ομάδα χριστουγεννιατικο θαύματακι... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/12/2018 at 9:03 ΜΜ, ο/η Marangela είπε:

Έχω κάνει πριν 5 μήνες και βγήκαν μια χαρά, χωρίς κανέναν πρόβλημα

τι εγινε κοριτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς σήμερα μου ήρθε περίοδος, η εγκυμοσύνη δεν συνεχίστηκε, η χοριακη δεν ανεβαίνε κανονικά το άφησα δεν έκανα κατι, και τελικά μου ήρθε περίοδος από μόνη της. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Marangela είπε:

Δυστυχώς σήμερα μου ήρθε περίοδος, η εγκυμοσύνη δεν συνεχίστηκε, η χοριακη δεν ανεβαίνε κανονικά το άφησα δεν έκανα κατι, και τελικά μου ήρθε περίοδος από μόνη της. 

Μην απελπίζεσαι. Ήρεμησε, πάρε το χρόνο σου και ξανακάντε προσπάθειες χωρίς άγχος. Θα δεις πως η επόμενη φορά θα είναι τυχερή και σύντομα μέσα στο 2019 θα μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα. Φιλιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Marangela είπε:

Δυστυχώς σήμερα μου ήρθε περίοδος, η εγκυμοσύνη δεν συνεχίστηκε, η χοριακη δεν ανεβαίνε κανονικά το άφησα δεν έκανα κατι, και τελικά μου ήρθε περίοδος από μόνη της. 

λυπαμαι....συνεχισε την προσπαθεια σου αλλα χωρις αγχος!!!!! αυτος ειναι για σενα ο χειροτερος λογος μη σύλληψης....αντε στα καλυτερα τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...