Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ταξίδι με αεροπλάνο


Recommended Posts

Κοριτσια ερώτηση : έχοντας κλείσει τον εβδομο μπορώ να ταξιδέψω με αεροπλάνο σε πτήση της μιας ώρας, ίσως κ λιγότερο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Εγω ειχα κλεισει ενα ταξιδι με την WorldVentures για Πορτογαλια εδω και καιρο επεσε ομως η ημερομηνια στην 4η βδομαδα κυησης.Μιλησα με τον γιατρο,φυσικα δεν με αφησε να ταξιδεψω και ετσι το αναβαλαμε για τον 5ο μηνα.Μου ειπε μεχρι 32η βδομαδα οτι δεν υπαρχει προβλημα,αρκει φυσικα η εγκυμοσυνη να ειναι απροβληματιστη! Βρηκα και αυτες τις γενικες οδηγιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Νέα.Μαμά είπε:

Εγω ειχα κλεισει ενα ταξιδι με την WorldVentures για Πορτογαλια εδω και καιρο επεσε ομως η ημερομηνια στην 4η βδομαδα κυησης.Μιλησα με τον γιατρο,φυσικα δεν με αφησε να ταξιδεψω και ετσι το αναβαλαμε για τον 5ο μηνα.Μου ειπε μεχρι 32η βδομαδα οτι δεν υπαρχει προβλημα,αρκει φυσικα η εγκυμοσυνη να ειναι απροβληματιστη! Βρηκα και αυτες τις γενικες οδηγιες.

Από ποτέ σου είπε ότι δικαιούσαι να ταξιδεύεις;

Εγώ πήγα Παρίσι στους πρώτους μήνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα προγραμματίσει ταξίδι στην Κύπρο που συνέπεσε με την 13η βδομάδα και η γυναικολόγος μου λέει ότι είναι καλύτερα να μην πάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εγώ είχα προγραμματίσει ταξίδι στην Κύπρο που συνέπεσε με την 13η βδομάδα και η γυναικολόγος μου λέει ότι είναι καλύτερα να μην πάω

Κορίτσι μου γιατί όχι;

Εγώ πήγα δυο φορές Κύπρο και μια Παρίσι .στις 38 εβδομάδες που ηθελα να ξανά πάω δενε.αφησαν

Παρίσι πήγα εκεί κάπου δέκα βδομάδων.στην αρχή μου είπε όχι αλλά του είπαμε αφού δεν εχω κάτι γιατί όχι;και μετα μας είπε ε εντάξει αλλά λέει να προσέχω στο αεροπλάνο να πίνω νερό και να μη κουβαλήσω τίποτα και να μη κουράζομαι μην πάτε λέει βόλτα και μετά στο καπάκι και σεξ να ξεκουραστείτε πρώτα χιχι

Αυτή τη βδομάδα σημασία παίζει η κούραση και το βάρος όχι το αεροπλάνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί αφενός είχα αιμορραγίες και αφετέρου για να μην κουράστω. Θεωρώ ότι κάτι ξέρει και το λέει. Αν ήταν μετά τις 15 βδομάδες πιστεύω θα έλεγε ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...