Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να γίνω μαμά!!!


Σταυρι

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια..λοιπον ακουστε τι έγινε είδα θετικό τεστ τη Δευτέρα και ήρθα επαφή σημερα.. έχασα τις γόνιμες μέρες ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια..λοιπον ακουστε τι έγινε είδα θετικό τεστ τη Δευτέρα και ήρθα επαφή σημερα.. έχασα τις γόνιμες μέρες ε??

αν είδες θετικό Δευτέρα... γόνιμες ήταν χθες κ σήμερα. άρα έχεις πιθανότητες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Αχ μακαρι κορίτσι μου γιατί είχα σκοτωθεί με τον άντρα μου Δευτέρα κ τα βρήκαμε σημερα... 

συμβαίνουν δυστυχώς κ αυτά! σε καταλαβαίνω! κ σε εμάς έχει συμβεί... κ. έχουμε έρθει σε επαφή παρόλα αυτά.. μαλωμενοι χαχαχα α 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

συμβαίνουν δυστυχώς κ αυτά! σε καταλαβαίνω! κ σε εμάς έχει συμβεί... κ. έχουμε έρθει σε επαφή παρόλα αυτά.. μαλωμενοι χαχαχα α 

Μαλωμενοι κ sex βρε thalaki πως το καταφέρατε??, Χαχαχααα ..δε του μιλούσα λέει .χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Αχ μακαρι κορίτσι μου γιατί είχα σκοτωθεί με τον άντρα μου Δευτέρα κ τα βρήκαμε σημερα... 

Είσαι ακριβώς στις Γονιμες μην αγχώνεσαι.. μια φορά αρκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Μαλωμενοι κ sex βρε thalaki πως το καταφέρατε??, Χαχαχααα ..δε του μιλούσα λέει .χαχαα

χάχαχα ??????     χαχαχα... εγώ του μίλησα αυτός είχε θυμώσει κ δε μου μιλουσε χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

χάχαχα ??????     χαχαχα... εγώ του μίλησα αυτός είχε θυμώσει κ δε μου μιλουσε χάχα 

Τώρα ποτέ ξανά?? Να ξέρω να μη μαλώσω πάλι γιατί τώρα μίλησα αλλά έχει τύχει να κάνω κ εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Τώρα ποτέ ξανά?? Να ξέρω να μη μαλώσω πάλι γιατί τώρα μίλησα αλλά έχει τύχει να κάνω κ εβδομαδα

κάνε κ αυριο πρωί θα έλεγα.. ή γενικώς αύριο! μετά νομίζω περνάνε οι sos μέρες.. αλλά αν θέλετε συνεχίστε να έχετε μέρα παρά μέρα! κ μετά υπολόγιζε μέρες κ όταν είσαι σε γόνιμες λεγε σε όλα ΝΑΙ χάχα απαγορεύεται ο καυγάς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυσκολοι αυτό το σε όλα Ναι αλλά θα προσπαθήσω..  να σου πω την αλήθεια το αποκλείω αλλά οκ τουλάχιστον ξανά μιλησαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Δυσκολοι αυτό το σε όλα Ναι αλλά θα προσπαθήσω..  να σου πω την αλήθεια το αποκλείω αλλά οκ τουλάχιστον ξανά μιλησαμε

να μην το αποκλείεις! μια επαφή θέλει στη πιο σωστή στιγμή.. κ αν έφτασε η ώρα... θα ρθει! 

το ότι τα βρήκατε είναι το σημαντικότερο! 

ξέρω ότι είναι δύσκολο το σε όλα ΝΑΙ.... κ εμείς π τα βρίσκουμε σε όλα.. υπάρχουν άνθρωποι τριγύρω π λίγο ή πολύ θα επηρεάσουν αρνητικά κάποιες φορές κ εγώ π είμαι ευαίσθητη πέφτω σε κατάθλιψη... κ αναρωτιέμαι πως να το διαχειριστεις αυτό; να προσπαθείς για παιδι, να θες να είσαι ηρεμη κ να μη σε αφήνουν;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

να μην το αποκλείεις! μια επαφή θέλει στη πιο σωστή στιγμή.. κ αν έφτασε η ώρα... θα ρθει! 

το ότι τα βρήκατε είναι το σημαντικότερο! 

ξέρω ότι είναι δύσκολο το σε όλα ΝΑΙ.... κ εμείς π τα βρίσκουμε σε όλα.. υπάρχουν άνθρωποι τριγύρω π λίγο ή πολύ θα επηρεάσουν αρνητικά κάποιες φορές κ εγώ π είμαι ευαίσθητη πέφτω σε κατάθλιψη... κ αναρωτιέμαι πως να το διαχειριστεις αυτό; να προσπαθείς για παιδι, να θες να είσαι ηρεμη κ να μη σε 

Αυτοί οι τριγύρω λοιπόν ειμαιβποκυ μου σπανε τα μαύρα και μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Αυτοί οι τριγύρω λοιπόν ειμαιβποκυ μου σπανε τα μαύρα και μένα

Μάλλον πρέπει να επικεντρωνομαστε στους άντρες μας κ μόνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η thalaki είπε:

Μάλλον πρέπει να επικεντρωνομαστε στους άντρες μας κ μόνο! 

Δύσκολο γιατί εμένα επηρεάζεται και σπάνε τα νεύρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εμενα δεν επηρεαζεται απο την γνωμη των αλλων αλλα καταφερνουν να υπαρχει εκνεβρισμος εγω χαλιεμαι κ ειμαι τσιτα...... Τι να πω ολλες τα ιδια περναμε, εγω αποφασισα σιγα σιγα να απομακρυνθω απο οτι με χαλαει κ αν δεν γινεται απλα να τους γραφω. Κοριτσια φευγοντας το 2018 ας παρει μαζι του τον θυμο την αδικια κ οτι ασχημο συναισθημα εχει η καθεμια μας. Ευχομαι ηρεμια κ αγαπη στις οικογενειες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Δύσκολο γιατί εμένα επηρεάζεται και σπάνε τα νεύρα μου

 τα δικά μου να δεις! αναρωτιέμαι πως μπορώ να το διαχειριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημέρα εμενα δεν επηρεαζεται απο την γνωμη των αλλων αλλα καταφερνουν να υπαρχει εκνεβρισμος εγω χαλιεμαι κ ειμαι τσιτα...... Τι να πω ολλες τα ιδια περναμε, εγω αποφασισα σιγα σιγα να απομακρυνθω απο οτι με χαλαει κ αν δεν γινεται απλα να τους γραφω. Κοριτσια φευγοντας το 2018 ας παρει μαζι του τον θυμο την αδικια κ οτι ασχημο συναισθημα εχει η καθεμια μας. Ευχομαι ηρεμια κ αγαπη στις οικογενειες μας.

ούτε εγώ επηρεάζομαι ώστε να αλλάξω συμπεριφορά.... αυτό π λες ακριβώς.... χαλιέμαι κ στενοχωριεμαι κ το θεωρώ πολύ άδικο... γιατί εγώ είμαι απορροφημενη με τη δική μου ζωή και μόνο! 

ευχομαι κ εγώ μια όμορφη χρονιά για όλες μας κ. θα ευχηθώ υγεία υγεία και υγεία! τα άλλα είναι στο χέρι μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

 τα δικά μου να δεις! αναρωτιέμαι πως μπορώ να το διαχειριστώ! 

Χαχαχα όλες τα ίδια τελικά τουλάχιστον με παρηγορεί ότι υπάρχουν κι αλλοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

ούτε εγώ επηρεάζομαι ώστε να αλλάξω συμπεριφορά.... αυτό π λες ακριβώς.... χαλιέμαι κ στενοχωριεμαι κ το θεωρώ πολύ άδικο... γιατί εγώ είμαι απορροφημενη με τη δική μου ζωή και μόνο! 

ευχομαι κ εγώ μια όμορφη χρονιά για όλες μας κ. θα ευχηθώ υγεία υγεία και υγεία! τα άλλα είναι στο χέρι μας! 

Συμφωνώ ακριβώς γιαυτο ολοι προσπαθουν να χωθουν γιατι ασχολεισαι μονο με τη δικη σου ζωη. Απο εδω κ περα δεν θα επηρεάστουμε αλλο παμε δυναμικα για μια ωραια χρονια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα λίγο την γνώμη σας, σε όσες έχετε γεννήσει. Πριν μείνω έγκυος είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 14-15η μέρα. Είχα βέβαια κ πολύ έντονα συμπτώματα, πονάκια και αίμα την ημέρα της ωορρηξίας, οπότε την καταλάβαινα. Τώρα είναι ο πρώτος κύκλος μετά την γεννά κ είμαι 16η μέρα κ δεν έχω νιώσει τίποτα. Έκανα κ τεστ ψηφιακό που έχω κ η γραμμή είναι τρομερά άχνη. Δεν το ρωτάω για να προσπαθήσουμε, αλλά κυρίως για να δω αν υπάρχει περίπτωση να «χάλασε» ο κύκλος μου. Επίσης, ενώ είχα έντονη ροή για 5-6 μέρες, αυτήν την φορά ήταν 4 μέρες. Αλλάζει δλδ ο κύκλος μετά από γέννα;
    • ραφ μου μιλάμε για 2 εντελώς διαφορετικές γνώμες..εκεί τσαντίζομαι δηλ..μιλάμε για εικόνα σε υπέρηχο, ούτε καν για υποκειμενική άποψη σε καποιες εξετάσεις..τι να πω.. Η προλακτίνη μου είναι γύρω στο 45-50..έχω κάνει με τον ενδοκρινολόγο και μια πιο ειδική εξέταση που ονομάζεται μακροπρολακτίνη και από αυτό ουσιαστικά μου είχε πει ότι ακομη και που είναι ανεβασμένη δεν με επηρεάζει κάπου..πήρα ντοστινεξ 2 φορες την εβδομαδα για 3 μήνες, μετά το διέκοψα και σε επανέλεγχο μετά από 2 μήνες είδαμε ότι είχε ανέβει ξανά..έκανα και μαγνητική και ήταν καθαρή! Τώρα παίρνω μισο χάπι την εβδομάδα γιατί είχα παρατηρήσει μια μείωση στη ροή της περιόδου και είπαμε μήπως παίζει ρόλο η προλακτίνη..και ο ενδοκρινολόγος παντως και η νεα γυναικολόγος μου είπαν ότι δεν επηρεάζει την σύλληψη στην περίπτωση μου..
    • δυστυχώς δεν θα σταματήσει..είναι θέμα τύχης καθαρά που θα πέσουμε.. ισχύει αυτό με το ιντερνετ..είναι λίγο δίκοπο αλλά αν ξέρεις πως να χειριστείς τις πληροφορίες νομίζω πως λειτουργεί υπερ μας...
    • Σωστά! και μπορεί η λύση να περιμένει.. επέβαλε μία παύση κι όταν είσαι έτοιμη τότε να πάρεις τις οριστικές αποφάσεις..
    • Δεν ξέρω αν λύνεται με συμβιβασμό ή με ολοκληρωτική ρήξη της σχέσης. Θα δείξει! Για μένα πια το πολυτιμότερο πλάσμα της ζωής μου βρίσκεται στην κοιλιά μου! Και θα κάνω τα ΠΆΝΤΑ για να είναι εκείνη καλά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...