Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πολυποδας ενδομυτριου


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!! 

Θα χρειαστώ για άλλη μια φορά τις πολύτιμες συμβουλές σας!! 

Σήμερα επισκέφτηκα τον γυναικολόγο μου κ μου είπε πως υπάρχει ένα πολυποδακι στο ενδομυτριο το οποίο καλύπτει το 10%του. Μου είπε πως όλα τα υπόλοιπα είναι πολύ καλά απλά το σωστό θα ήταν επειδή επηρεάζει και αυτό κάπως την σύλληψη να αφαιρεθεί υστεροσκοπικα με αποξηση . Μου είπε επίσης πως θα καθαρίσει όλη την περιοχή του ενδομυτριου για να είμαστε πιο σίγουροι κ έτσι τις προσπάθειες μου θα τις ξεκινήσω μετά από 2 μήνες αφού θα εχει γίνει ανάπλαση του ενδομυτριου.

Εχετε μήπως κάποια παρόμοια εμπειρία καθώς με φοβίζει λίγο η ιδέα του χειρουργείου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα δεν χρειάζεται να σε φοβίζει τίποτα. Δεν είναι τίποτα αυτή η επέμβαση να το πω έχω κάνει το 2016 και δεν ήταν τίποτα διαρκεί πολύ λίγο από 15 λεπτά ως 20 λεπτά και από πόνο τίποτα ίσα ίσα σαν πόνος περιόδου ελαφριους και φεύγεις την ίδια μέρα εγώ μετά από την επέμβαση έφυγα μετά από 45 λεπτά αλλά άργησα. Δλδ έφευγαν στο 30λεπτο μετά από την επέμβαση το πολύ. Και να ξέρεις μετά από την 1η περίοδο που θα έρθει σε 28 μέρες από την επέμβαση θα σε δει και θα σου δώσει το οκ και είναι πιο εύκολη να πιάσεις. Πιστεύω να σε βοήθησα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα δεν χρειάζεται να σε φοβίζει τίποτα. Δεν είναι τίποτα αυτή η επέμβαση να το πω έχω κάνει το 2016 και δεν ήταν τίποτα διαρκεί πολύ λίγο από 15 λεπτά ως 20 λεπτά και από πόνο τίποτα ίσα ίσα σαν πόνος περιόδου ελαφριους και φεύγεις την ίδια μέρα εγώ μετά από την επέμβαση έφυγα μετά από 45 λεπτά αλλά άργησα. Δλδ έφευγαν στο 30λεπτο μετά από την επέμβαση το πολύ. Και να ξέρεις μετά από την 1η περίοδο που θα έρθει σε 28 μέρες από την επέμβαση θα σε δει και θα σου δώσει το οκ και είναι πιο εύκολη να πιάσεις. Πιστεύω να σε βοήθησα. 

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ μου έδωσες κουράγιο!! Κ ο γιατρός έτσι μου είπε! Σου καθάρισε κ εσένα το ενδομητριο? Μου είπε μετά από 2 μήνες να ξεκινήσω πάλι την προσπάθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ μου έδωσες κουράγιο!! Κ ο γιατρός έτσι μου είπε! Σου καθάρισε κ εσένα το ενδομητριο? Μου είπε μετά από 2 μήνες να ξεκινήσω πάλι την προσπάθεια. 

ναι ναι μου το καθάρισε. μαλλον ειναι αναλόγως και τον γιατρό που θα το κάνεις αν επιτρέπεται? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

ναι ναι μου το καθάρισε. μαλλον ειναι αναλόγως και τον γιατρό που θα το κάνεις αν επιτρέπεται? 

Στο Λητώ! Εσύ που το έκανες? Κ εγώ έτσι έχω ακούσει ότι μετά μπορείς να μείνεις πιο εύκολα έγκυος!! Ελπίζω να ισχύει κ στην δική μου περίπτωση!εσύ μετά απο αυτό έμεινες έγκυος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Στο Λητώ! Εσύ που το έκανες? Κ εγώ έτσι έχω ακούσει ότι μετά μπορείς να μείνεις πιο εύκολα έγκυος!! Ελπίζω να ισχύει κ στην δική μου περίπτωση!εσύ μετά απο αυτό έμεινες έγκυος? 

εγω στο ρεα την έκανα ναι ισχύει αυτό ότι μένεις πιο εύκολα εγω δεν έχω καταφέρει εγκυμοσύνη. σου ευομαι να έρθει άμεσος το θαυματακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

εγω στο ρεα την έκανα ναι ισχύει αυτό ότι μένεις πιο εύκολα εγω δεν έχω καταφέρει εγκυμοσύνη. σου ευομαι να έρθει άμεσος το θαυματακι..

Μακάρι τι να πω.. Γιατί από ότι μου είπε ακόμα κ με αυτό μπορώ να μείνω απλά δεν παυει να λειτουργεί ανασταλτικα σε ένα ποσοστό 10%. Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο που διέθεσες να μου απαντήσεις και εύχομαι κ σε εσένα σύντομα ένα υγιέστατο μωράκι!! ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Μακάρι τι να πω.. Γιατί από ότι μου είπε ακόμα κ με αυτό μπορώ να μείνω απλά δεν παυει να λειτουργεί ανασταλτικα σε ένα ποσοστό 10%. Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο που διέθεσες να μου απαντήσεις και εύχομαι κ σε εσένα σύντομα ένα υγιέστατο μωράκι!! ❣️❣️❣️

τιποτα κοπελα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...