Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

Κορίτσια να σας κάνω μια ερώτηση που μπορεί να φανεί και λίγο χαζή...Τον προηγούμενο μήνα με τον άντρα μου προσπαθήσαμε χωρίς τεστακια και είχαμε επαφές σχεδόν κάθε μέρα. Αποτέλεσμα δεν είδαμε οπότε λέω μήπως αυτό το καθημερινό αποδυνάμωσε το σπέρμα. Αυτόν τον μήνα ξεκίνησα τεστ οπότε θέλουμε να επικεντρωθούμε στην ημέρα την ωορρηξίας. Πόσο συχνά είναι καλύτερο να έχουμε επαφές για να έχουμε την καλύτερη ποιότητα σπέρματος? Μέρα παρά μέρα? Κάθε τρεις μέρες? Δεν θέλω να το προγραμματίζουμε τόσο πολύ γιατί στο τέλος χάνεις και την όρεξη αλλά είπα να ρωτήσω γιατί η απορία αυτή όλο γυρίζει στο κεφάλι μου...και στο internet το κάθε άρθρο γράφει και κάτι διαφορετικό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η St@s@ είπε:

Κορίτσια να σας κάνω μια ερώτηση που μπορεί να φανεί και λίγο χαζή...Τον προηγούμενο μήνα με τον άντρα μου προσπαθήσαμε χωρίς τεστακια και είχαμε επαφές σχεδόν κάθε μέρα. Αποτέλεσμα δεν είδαμε οπότε λέω μήπως αυτό το καθημερινό αποδυνάμωσε το σπέρμα. Αυτόν τον μήνα ξεκίνησα τεστ οπότε θέλουμε να επικεντρωθούμε στην ημέρα την ωορρηξίας. Πόσο συχνά είναι καλύτερο να έχουμε επαφές για να έχουμε την καλύτερη ποιότητα σπέρματος? Μέρα παρά μέρα? Κάθε τρεις μέρες? Δεν θέλω να το προγραμματίζουμε τόσο πολύ γιατί στο τέλος χάνεις και την όρεξη αλλά είπα να ρωτήσω γιατί η απορία αυτή όλο γυρίζει στο κεφάλι μου...και στο internet το κάθε άρθρο γράφει και κάτι διαφορετικό... 

Κοριτσι μου. Το. Καλιτερο. Εινε μερα παρα. Μερα για να μην αποδιναμονει το σπερμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η St@s@ είπε:

Κορίτσια να σας κάνω μια ερώτηση που μπορεί να φανεί και λίγο χαζή...Τον προηγούμενο μήνα με τον άντρα μου προσπαθήσαμε χωρίς τεστακια και είχαμε επαφές σχεδόν κάθε μέρα. Αποτέλεσμα δεν είδαμε οπότε λέω μήπως αυτό το καθημερινό αποδυνάμωσε το σπέρμα. Αυτόν τον μήνα ξεκίνησα τεστ οπότε θέλουμε να επικεντρωθούμε στην ημέρα την ωορρηξίας. Πόσο συχνά είναι καλύτερο να έχουμε επαφές για να έχουμε την καλύτερη ποιότητα σπέρματος? Μέρα παρά μέρα? Κάθε τρεις μέρες? Δεν θέλω να το προγραμματίζουμε τόσο πολύ γιατί στο τέλος χάνεις και την όρεξη αλλά είπα να ρωτήσω γιατί η απορία αυτή όλο γυρίζει στο κεφάλι μου...και στο internet το κάθε άρθρο γράφει και κάτι διαφορετικό... 

Η γιατρός μου μου είπε μερσ παρά μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Εσύ όμως είσαι 42 και έχεις ακόμη περίοδο, άρα ξεπέρασες το όριο της μαμάς σου! Μην το βάζεις κάτω! Πρόσφατα δεν μας έγραψε μια κοπέλα ότι έμεινε έγκυος στα 43; 

Καλημερα και καλο μηνα!Σ ευχαριστω κοπελα μου για την εμψυχωση ! Ναι ,απο οτι φαίνεται ξεπερασα το οριο της μητερας μου και μακαρι να με επισκεφτεται η κυρια κόκκινη για πολλα χρόνια ακόμη!Πάντα γίνονται θαύματα και αυτον το μήνα θα περιμένουμε και τα δικά μας!!!!!!Καλη επιτυχία σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα κ από εμένα κ καλές γιορτές να έχουμε με πολλές πολλές εγκυμοσύνες!!! Εύχομαι κάθε εβδομάδα να έχουμε κ μια ανακοίνωση μωρού να παίρνουμε δύναμη όλες μας που προσπαθούμε εδώ κ καιρό!!! Εγώ 17 Δεκεμβρίου περιμένω όποτε είμαι στις επαφές τώρα χωρίς να παίρνω τίποτα μόνο με θετική διάθεση!!! Σας φιλώ όλες σας κ σας εύχομαι καλή υγεία πρώτα από όλα!!! ☃️☃️❄️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Καλό μήνα να έχουμε κορίτσια μου.... ????

Καλως το!Να εισαι καλα κοπελα μου!Πάμε δυναμικά και όμορφα!Η ζεστασιά των ημερών να ζεστάνει τις καρδιές μας και να γεμίσει με φως τα όνειρα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλό μήνα κορίτσιααα! το θαύμα των Χριστουγέννων να μπει μέσα στις κοιλίτσες μας κ η Παναγία να μας χαρίσει το μωράκι που τόσο επιθυμούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, καλό μήνα να έχουμε, εύχομαι ο Δεκέμβριος να είναι ο μήνας με τις περισσότερες εγκυμοσύνες, και το δωράκι μας να είναι ένα μωράκι ????♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Brisa @thalaki δεν μπορώ ούτε να διανοηθώ τον πόνο σας που χάσατε τα αγαπημένα σας πρόσωπα... ?

Να είστε γερές να τους θυμάστε με αγάπη.

@Starrr @paradisebird @Χρυσάφω χαχαχα μ'αρέσει όπως τα λέτε!! 

Λίγος αυτοσαρκασμός δεν βλάπτει ποτέ, χι χι! Καλό μήνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

καλό μήνα κορίτσιααα! το θαύμα των Χριστουγέννων να μπει μέσα στις κοιλίτσες μας κ η Παναγία να μας χαρίσει το μωράκι που τόσο επιθυμούμε! 

@thalakiτι ωραία λόγια με συγκίνησες!!! Στο εύχομαι κορίτσι μου ολόψυχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κορίτσια! Δεν συμμετέχω στη συζήτηση αλλά παρακολουθώ τα νέα σας!! Καλό μήνα και καλή επιτυχία στις προσπάθειες , εύχομαι μια εγκυμοσύνη σύντομα για όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(*)[smilie=icon_rendee:[smilie=icon_santa.:Καλός και γουρλίδικος μήνας για όλες μας !!! Βλέπω και νέο θεματάκι ... έτσι να ανανεωθούμε πλήρως!!! Εγώ είμαι 3η μέρα με πολύ πόνο και αίμα. Αυτό το μήνα εχω σκοπό να παω στοχευμένα με υπερήχους μπας και βρω αυτή την έρμη την ωορρηξια. Επίσης, υπόσχομαι στον εαυτό μου να μην ξανακάνω τεστ νωρίτερα γιατί αυτό το μήνα το παράκανα και ήταν πολύ ψυχοφθορο. Η λογική υπόσχεται και το άγχος γελάει βέβαια... =)). Ελπίζω να υπερτερήσει η λογική! Καλή μας τύχη κορίτσια!!![smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ καλό μήνα να έχουμε με υγεία κ γαλήνη στην ψυχή μας!!!! ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU ? αυτό το τραγούδι τα λέει όλα για όλες μας νομίζω κορίτσια !!!!! Η γέννηση του Χριστού ας ευλογήσει τις ζωές μας με αυτό το θείο δώρο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!καλό μήνα εύχομαι σε ολες!!!  Ο μήνας των ευχων.... θα ευχηθώ λοιπόν σε όλες μας αυτό που πραγματικά ποθουμε τόσο πολυ να πραγματοποιηθει και να γεμίσει την καρδιά μας και 《τις κοιλιτσες μας》..... !!!! Καλό μήνα με πολλές αγκαλίτσες! !!!❤❤⛧⛧????☃☃☃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αυτο γνωριζω κι εγω!

καλο μηνα και απο μενα κοριτσακια μου μηνας γιορτινος εγω ξεκιναω χαρουμενα ηδη τωρα θα βαλουμε τραγουδακια χριστουγεννιατικα με το μικρο μου να χορεψουμε και πριν μαθαμε τα λογια για  τη γιορτη του:) εύχομαι ολες με το τελος των γιορτων να τρεχουμε στους γυναικολογους για να δουμε το πεμπε μας;)

και μια απορια πειτε βρε κοριτσια οτι θεωρητικα κανω ωορρηξια 15η μερα και ερθουμε σε επαφες μερα παρα μερα δηλαδη 13η και 15η (τωρα και 17η αλλο) θεωρουμε καλυμμενη ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

καλο μηνα και απο μενα κοριτσακια μου μηνας γιορτινος εγω ξεκιναω χαρουμενα ηδη τωρα θα βαλουμε τραγουδακια χριστουγεννιατικα με το μικρο μου να χορεψουμε και πριν μαθαμε τα λογια για  τη γιορτη του:) εύχομαι ολες με το τελος των γιορτων να τρεχουμε στους γυναικολογους για να δουμε το πεμπε μας;)

και μια απορια πειτε βρε κοριτσια οτι θεωρητικα κανω ωορρηξια 15η μερα και ερθουμε σε επαφες μερα παρα μερα δηλαδη 13η και 15η (τωρα και 17η αλλο) θεωρουμε καλυμμενη ; 

Καλό μήνα!!! Δε έχεις πάρει τεστακια να το επιβεβαιώσεις??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...