Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δυνατη μουσική


Recommended Posts

Κορίτσια μου γεια σας!!Θέλω να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε αν οι πολλοί δυνατοι εξωτερικοί ήχοι επηρεάζουν το μωρό στην εγκυμοσύνη;;Σήμερα μπαίνω στην 24η εβδομάδα και χθες είχαμε πάει σε μια αρραβώνα συγγενικού προσώπου και είχε πάρα πολύ δυνατή μουσική.Καθησσμε 4 ωρες..Και ένοιωθα από κάποιο σημείο και μετά πολύ έντονα το μωρο..Να στριφογυριζει και να ειναι ανήσυχο..Υπάρχει περίπτωση να του δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Loraki είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!!Θέλω να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε αν οι πολλοί δυνατοι εξωτερικοί ήχοι επηρεάζουν το μωρό στην εγκυμοσύνη;;Σήμερα μπαίνω στην 24η εβδομάδα και χθες είχαμε πάει σε μια αρραβώνα συγγενικού προσώπου και είχε πάρα πολύ δυνατή μουσική.Καθησσμε 4 ωρες..Και ένοιωθα από κάποιο σημείο και μετά πολύ έντονα το μωρο..Να στριφογυριζει και να ειναι ανήσυχο..Υπάρχει περίπτωση να του δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα;

Γειά σου κορίτσι καλο θα ειναι να μην πηγαινεις σε τέτοιους χωρους με δυνατες μουσικες οχι οτι παθαίνει κατι το μωρο αλλα αναστατωνεται κατα κάποιον τροπο. ο γιατρός βέβαια μ χε πει εμενα πηγαινε και σε πανυγιρι και χωρεψε κιόλας. αλλα εγω γενικα προσεχα και ειχα μια ηρεμη εγκυμοσύνη.. να εχεις μια τελιομηνη εγκυμοσύνη ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Loraki είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!!Θέλω να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε αν οι πολλοί δυνατοι εξωτερικοί ήχοι επηρεάζουν το μωρό στην εγκυμοσύνη;;Σήμερα μπαίνω στην 24η εβδομάδα και χθες είχαμε πάει σε μια αρραβώνα συγγενικού προσώπου και είχε πάρα πολύ δυνατή μουσική.Καθησσμε 4 ωρες..Και ένοιωθα από κάποιο σημείο και μετά πολύ έντονα το μωρο..Να στριφογυριζει και να ειναι ανήσυχο..Υπάρχει περίπτωση να του δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα;

Θα πας κανονικά όπου θες (εκτός από μέρη με τσιγάρο!!!)  ή μουσική κάθε άλλο καλό κάνει στο μωρακι  ίσως χόρευε το μωρακι σου !!!

Τελευταία εβδομάδα βγηκα κανονικά έξω για φαγητό με μουσική και χόρεψα με την κοιλιά να... επισης μέχρι τον 5 πηγαινα χορό λατιν (μετά δεν προλάβαιναν αλλιως μπορούσα να πάω ) .αποτέλεσμα.. Ο μικρός μην ακούσει μουσική χορεύει!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θα πας κανονικά όπου θες (εκτός από μέρη με τσιγάρο!!!)  ή μουσική κάθε άλλο καλό κάνει στο μωρακι  ίσως χόρευε το μωρακι σου !!!

Τελευταία εβδομάδα βγηκα κανονικά έξω για φαγητό με μουσική και χόρεψα με την κοιλιά να... επισης μέχρι τον 5 πηγαινα χορό λατιν (μετά δεν προλάβαιναν αλλιως μπορούσα να πάω ) .αποτέλεσμα.. Ο μικρός μην ακούσει μουσική χορεύει!!!!

 

Ευχαριστώ πολύ πολύ κοπέλα μου!!Να είστε καλά!!Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η M@mmy είπε:

Γειά σου κορίτσι καλο θα ειναι να μην πηγαινεις σε τέτοιους χωρους με δυνατες μουσικες οχι οτι παθαίνει κατι το μωρο αλλα αναστατωνεται κατα κάποιον τροπο. ο γιατρός βέβαια μ χε πει εμενα πηγαινε και σε πανυγιρι και χωρεψε κιόλας. αλλα εγω γενικα προσεχα και ειχα μια ηρεμη εγκυμοσύνη.. να εχεις μια τελιομηνη εγκυμοσύνη ???

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Να είσαι καλά να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Loraki είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Να είσαι καλά να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου!!??

σε ευχαριστώ πολύ και συ να χαίρεσαι το μωρακι σου γερο και τυχερο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θα πας κανονικά όπου θες (εκτός από μέρη με τσιγάρο!!!)  ή μουσική κάθε άλλο καλό κάνει στο μωρακι  ίσως χόρευε το μωρακι σου !!!

Τελευταία εβδομάδα βγηκα κανονικά έξω για φαγητό με μουσική και χόρεψα με την κοιλιά να... επισης μέχρι τον 5 πηγαινα χορό λατιν (μετά δεν προλάβαιναν αλλιως μπορούσα να πάω ) .αποτέλεσμα.. Ο μικρός μην ακούσει μουσική χορεύει!!!!

 

Χορευταράς ο κύριος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα κοπελα μου κανενα θεμα δεν θα εχει το μωρο αντιδρανε λενε στους ηχους εγω δεν ξερω αν στεκει αυτο ισως απλα δεν το βολευε η ακινησια που ειχες η ο τροπος που καθοσουν για 4 ωρες μην αγχωνεσαι:) 

ευχομαι ολα να τελειωσουν θετικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η egw είπε:

μια χαρα κοπελα μου κανενα θεμα δεν θα εχει το μωρο αντιδρανε λενε στους ηχους εγω δεν ξερω αν στεκει αυτο ισως απλα δεν το βολευε η ακινησια που ειχες η ο τροπος που καθοσουν για 4 ωρες μην αγχωνεσαι:) 

ευχομαι ολα να τελειωσουν θετικα 

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!να είσαι καλά!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/11/2018 at 7:55 ΜΜ, ο/η paradisebird είπε:

Χορευταράς ο κύριος!!!

Μα πολύ χορευταρας..  με τον πρώτο τονο κούνημα κεφαλαίου χχαχχα τώρα ξεκινήσε και το πόδι να το χτυπάει στο πάτωμα με ρυθμό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Ο γιατρος μου μου ειπε πως δεν αποφευγω τιποτα τετοιο.Απλα πηγαινουμε αποκλειστικα και μονο σε ακαπνα μερη (και πριν την εγκυμοσυνη).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...