Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαμηλή χοριακη 3 μέρες πριν την καθυστέρηση


Sofiamixaela

Recommended Posts

Καλησπέρα!! Χάρηκα πολύ που σας βρήκα. Λοιπόν είμαι πολύ αγχωμένη. Προσπαθούμε πολύ καιρό για δεύτερο παιδάκι. Τελευταία περίοδος 27/10 και επαφές σε όλες τις γόνιμες μέρα παρά μέρα. Επειδή είχα ίλιγγο που ήταν το μόνο σύμπτωμα μου στην πρώτη εγκυμοσύνη είπα να κάνω ένα τεστ που το έκανα την 25 μέρα του κύκλου και βγήκε αχνο θετικό! Την επόμενη μέρα το πρωί έκανα χοριακη που ήταν 18.7... Είναι πολύ χαμηλή. Είπαμε με το γιατρό μου να περιμένω μέχρι την Δευτέρα να επαναλάβω την χοριακη. Βέβαια από σύμπτωματα έχω ίλιγγο ακόμα και πολύ ανακατοσουρα!! Λέτε να εχω ελπίδες??? Το θέλω τόσο πολύ!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Η τιμή είναι μικρή αλλά δεν ξέρεις πότε έγινε η σύλληψη. Ειδικά αν έχεις μεγάλο κύκλο μπορεί να είναι και μια χαρά η τιμή. Υπομονή και αισιοδοξία μέχρι τη Δευτέρα. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά. Και γιατί να μην πάνε άλλωστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η τιμή της χοριακης θεωρώ πως δικαιολογείται δεδομένου ότι έκανες την εξέταση πολυ νωρίς. Όλα καλά θα πάνε, θα δεις, κ τη Δευτέρα θα μας γράφεις ενθουσιασμένη τα νέα σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Μα πόοοσο σας ευχαριστώ.. Εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Σήμερα το πρωί επειδή δεν αντέχω άλλο έκανα και άλλο ένα τεστ!! Είναι θετικό και αυτό. Αλλά σταμάτησαν τα συμπτώματα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Sofiamixaela είπε:

Καλησπέρα!! Χάρηκα πολύ που σας βρήκα. Λοιπόν είμαι πολύ αγχωμένη. Προσπαθούμε πολύ καιρό για δεύτερο παιδάκι. Τελευταία περίοδος 27/10 και επαφές σε όλες τις γόνιμες μέρα παρά μέρα. Επειδή είχα ίλιγγο που ήταν το μόνο σύμπτωμα μου στην πρώτη εγκυμοσύνη είπα να κάνω ένα τεστ που το έκανα την 25 μέρα του κύκλου και βγήκε αχνο θετικό! Την επόμενη μέρα το πρωί έκανα χοριακη που ήταν 18.7... Είναι πολύ χαμηλή. Είπαμε με το γιατρό μου να περιμένω μέχρι την Δευτέρα να επαναλάβω την χοριακη. Βέβαια από σύμπτωματα έχω ίλιγγο ακόμα και πολύ ανακατοσουρα!! Λέτε να εχω ελπίδες??? Το θέλω τόσο πολύ!!! 

 

Σου ευχομαι μια μεγαλη χοριακη την Δευτερα!Να μας γραψεις τα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά! Είναι πολύ νωρίς γι αυτό και η τιμή της χοριακής είναι τόσο. Φαντάσου εγώ με 3 μέρες καθυστέρηση είχα 190 κάτι που με είχε αγχώσει πολύ αλλά τελικά όλα καλά! Καλή επιτυχία στο αποτέλεσμα της Δευτέρας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!! Σήμερα έκανα χοριακή το πρωί!! Είναι σήμερα στα 180. 67!!!!πως σας φαίνεται?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Πες μας μόλις έχεις τα αποτελέσματα της χορειακής σου! Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofiamixaela είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!! Σήμερα έκανα χοριακή το πρωί!! Είναι σήμερα στα 180. 67!!!!πως σας φαίνεται?? 

 

Μια χαρά! !!!μπράβο! !!με το καλό! !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Sofiamixaela είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!! Σήμερα έκανα χοριακή το πρωί!! Είναι σήμερα στα 180. 67!!!!πως σας φαίνεται?? 

 

Μια χαρα κοριτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε η αύξηση είναι πολύ καλή κ δεν χρειάζεται άλλη χοριακη! Και να κανονίζω μετά τι; 10 Δεκέμβρη υπέρηχο. Μέχρι τότε να παιρνω φυλλικο. Πολύ αργά δεν είναι για υπέρηχο. Εσεις ποτέ κάνατε τον πρώτο?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sofiamixaela είπε:

Καλημέρα!! Μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε η αύξηση είναι πολύ καλή κ δεν χρειάζεται άλλη χοριακη! Και να κανονίζω μετά τι; 10 Δεκέμβρη υπέρηχο. Μέχρι τότε να παιρνω φυλλικο. Πολύ αργά δεν είναι για υπέρηχο. Εσεις ποτέ κάνατε τον πρώτο?? 

 

Εγώ πρώτο υπέρηχο έκανα 6+5. Καλύτερα έτσι, να ακούσετε και αμέσως καρδιά! Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι και με ένα γερό παιδί στην αγκαλιά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Sofiamixaela είπε:

Καλημέρα!! Μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε η αύξηση είναι πολύ καλή κ δεν χρειάζεται άλλη χοριακη! Και να κανονίζω μετά τι; 10 Δεκέμβρη υπέρηχο. Μέχρι τότε να παιρνω φυλλικο. Πολύ αργά δεν είναι για υπέρηχο. Εσεις ποτέ κάνατε τον πρώτο?? 

 

Μια χαρά νομίζω πως Είναι,εγώ πρώτο υπέρηχο έκανα 6w4d.μια καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5η εβδομάδα και κάτι ημέρες τον έκανα, αλλά ήμουν με εξωσωματική και ο γιατρός ήθελε να σιγουρευτεί ότι είναι ενδομήτριο.

Μόνο σάκο είχαμε δει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...