Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θηλασμός


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Vasi90 είπε:

Πως να κρατάω ξύπνιο το μωράκι μου την ώρα του θηλασμού; 

να τον γαργαλας στο πατουσακι του??μου το ειχαν πει οι νοσοκόμες εμένα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η M@mmy είπε:

να τον γαργαλας στο πατουσακι του??μου το ειχαν πει οι νοσοκόμες εμένα.. 

Ευχαριστώ για την απάντηση.. Καλημέρα!! Θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι ακόμα.. Είναι 20 ημερών και τις τελευταίες μέρεςστο τελευταίο γεύμα που είναι γύρω στην 01:00 με 01:30 απλά δν τρώει και πιπιλαει το στήθος για να κοιμηθεί.. Θα έχω πρόβλημα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου εμενα επειδη ειχε τρελες υπνηλιες στην αρχη του εκλεινα ελαχιστα τη μυτουλα και ξυπνουσε η του αλλαζα στηθος αν και το δευτερο δεν επιανε παντα

βεβαια αν δεν ανοιγε με τιποτα τα ματακια τοου απλα το αφηνα να κοιμηθει και του εδινα γαλα πιο συχνα γιατι φυσικα πεινουσε πιο συχνα και ετσι ξυπνουσε απο μονο του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Vasi90 είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση.. Καλημέρα!! Θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι ακόμα.. Είναι 20 ημερών και τις τελευταίες μέρεςστο τελευταίο γεύμα που είναι γύρω στην 01:00 με 01:30 απλά δν τρώει και πιπιλαει το στήθος για να κοιμηθεί.. Θα έχω πρόβλημα;

δυστυχώς σε αυτο δεν γνωριζω να σου απαντήσω γλυκιά μου για μένα ηταν 10 μερες μονο το ταξίδι του θηλασμού ☹️☹️☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η M@mmy είπε:

δυστυχώς σε αυτο δεν γνωριζω να σου απαντήσω γλυκιά μου για μένα ηταν 10 μερες μονο το ταξίδι του θηλασμού ☹️☹️☹️

κοπελα μου κοιτα τις πανες του μωρου αν σου βρεχει πανες και αν βαζει κιλακια δεν εχει θεμα το μωρο τρωει οσα θελει και οτι θελει

εμενα το επαιρνε 11 με 6 αλλα δυστχυχως για ενα μηνα μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Vasi90 είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση.. Καλημέρα!! Θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι ακόμα.. Είναι 20 ημερών και τις τελευταίες μέρεςστο τελευταίο γεύμα που είναι γύρω στην 01:00 με 01:30 απλά δν τρώει και πιπιλαει το στήθος για να κοιμηθεί.. Θα έχω πρόβλημα; 

Το στηθος δεν ειναι μονο φαγητο, ειναι κ παρεα ειναι κ παρηγοριά ειναι γενικα «μανούλα»! Κανενα προβλημα δεν θα εχεις... ετσι ειναι τα μωράκια...δινε στηθος όποτε οσο κ για οσο θελει το μωρακι σου κ μην κανεις δεύτερες σκέψεις! Να σου ζήσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

Το στηθος δεν ειναι μονο φαγητο, ειναι κ παρεα ειναι κ παρηγοριά ειναι γενικα «μανούλα»! Κανενα προβλημα δεν θα εχεις... ετσι ειναι τα μωράκια...δινε στηθος όποτε οσο κ για οσο θελει το μωρακι σου κ μην κανεις δεύτερες σκέψεις! Να σου ζήσει!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεχρι να ανακτησει βαρος γεννησης +200 το ξυπνας ανα τρεις ωρες το βραδυ και ανα δυο την ημερα.Εγω γαργαλουσα πατουσακι ετριβα αυτακι και σε εσχατη περιπτωση εβρεχα λιγακι το χερι και χαιδευα μετωπο-μαλλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...