Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εμβρυομεταφορα και πόνοι περιοδου


Recommended Posts


Γεια σας και από εμένα λοιπόν
Διαβάζω καιρό αυτά που γράφετε εδώ και η κάθε μια έχει τα θέματα της και τα άγχη αλλα είμαστε όλες *παρέα*

Έκανα στις 8/11 έμβρυομεταφορά 2 βλαστοκυστες 5 ημερών με εξαιρετική ποιότητα από ότι μου είπαν. Ως σήμερα δεν είχα και πολλά συμπτώματα μόνο λίγο πόνο χαμηλά και νιώθω πολύ κουρασμένη.. Σήμερα πονάω αρκετά σαν πόνοι περιοδου, είναι κακό σημάδι; την Δευτέρα είναι να πάω για χοριακη, θα σκάσω ως τότε..

Εύχομαι σε όλες με πολλά φουυυυ να φουσκώσουμε παρέα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Vivi3007 είπε:


Γεια σας και από εμένα λοιπόν
Διαβάζω καιρό αυτά που γράφετε εδώ και η κάθε μια έχει τα θέματα της και τα άγχη αλλα είμαστε όλες *παρέα*

Έκανα στις 8/11 έμβρυομεταφορά 2 βλαστοκυστες 5 ημερών με εξαιρετική ποιότητα από ότι μου είπαν. Ως σήμερα δεν είχα και πολλά συμπτώματα μόνο λίγο πόνο χαμηλά και νιώθω πολύ κουρασμένη.. Σήμερα πονάω αρκετά σαν πόνοι περιοδου, είναι κακό σημάδι; την Δευτέρα είναι να πάω για χοριακη, θα σκάσω ως τότε..

Εύχομαι σε όλες με πολλά φουυυυ να φουσκώσουμε παρέα ?

Κάνε λιγάκι υπομονή.. Γενικά όσες είναι εγκυες νιώθουν τούσ πόνους περιόδου αλλά η καθεμία είναι διαφορετική κ αντιδρά ο οργανισμός διαφορετικά.... ? Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα 

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...