Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φόβος για πρόβλημα στο μωρό λόγο πίεσης στον ύπνο.


Recommended Posts

Κορίτσια μου γεια σας. Έχω αγχωθεί λίγο και θέλω να σας κάνω μια ερώτηση.. Κατά την διάρκεια του ύπνου μου πλάκωσα λίγο παραπάνω την αριστερή πλευρά της κοιλίας μου όπως κοιμόμουν στο πλάι. Ξύπνησα απο πόνους στο συγκεκριμένο σημείο και ένοιωσα το μωρο να είναι ανήσυχο πολύ στην συγκεκριμένη πλευρά.Υπαρχει περίπτωση να το πλακωσα και να του Έχω δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα;;έχει τύχει σε καμία σας... ;;ανησυχώ γιατί δεν την νοιώθω τόσο ζωηρή..είμαι στην 23 εβδομάδα..το ανέφερα στο γιατρό μου και μου είπε να μην ανησυχώ δεν παθαίνει κάτι αλλά εγώ ανησυχώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην ανησυχείς γιατί είναι προστατευμένη μέσα στην μήτρα με το αμνιακό υγρό. Η φύση έχει προνοήσει!! Αλίμονο να πάθαινε κακό το μωρό επειδή κοιμηθήκαμε στο πλάι!

Τούμπα είχα φάει σε προχωρημένη εγκυμοσύνη και ο γιατρός μου είπε ότι το μωρό έχει τόσο καλή μόνωση που δεν υπάρχει πρόβλημα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοπέλα μου.. Και εμένα αυτό μου είπαν αλλα αγχώθηκα που την ένοιωσα έντονα εκείνη την στιγμή γιατί είχε πέσει παραπάνω βάρος στην κοιλιά μοο.. βλέπεις και πρώτη εγκυμοσύνη παραπάνω άγχος...ευχαριστώ πολύ. Καλημέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστευω απλα η μικρη δεν βολευοταν ?με τη σταση υπνου που ειχες και στο εδειξε με τον τροπο της για να αλλαξεις χαχα... μην αγχωνεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Πιστευω απλα η μικρη δεν βολευοταν ?με τη σταση υπνου που ειχες και στο εδειξε με τον τροπο της για να αλλαξεις χαχα... μην αγχωνεσαι

Χαχαχα.. μάλλον δίκιο έχεις!!Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...