Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυναικολογοι που συνεργαζονται με ΛΗΤΩ


Recommended Posts

 

Γεια σας κοριτσια.

Μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος και γενικα ψαχνομαι για ιδιωτικο μαιευτηριο.

Ο γιατρος μου συνεργαζεται με το ΙΑΣΩ αλλα ψαχνω καποιον(κυριως γυναικα) που να συνεργαζεται με ΛΗΤΩ.

Εχετε να μου προτείνετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/11/2018 at 10:19 ΜΜ, ο/η iamapalmgirl είπε:

Ευχαριστωώ πολυ για την απαντηση.

Εισαι ευχαριστημενη ?

Πηγαινα σε αλλον πολλα χρονια με τον οποιο ημουν πολυ ευχαριστημενη δεν ειχα κανενα παραπονο. Ειναι και τι ψαχνεις σε ενα γιατρο, εγω δεν μπορω να ειναι αγχωτικος, και να με τσιτωνει. Θελω να ειναι ηρεμος, κουλ, να ειναι καλος επιστημονας σαφως αλλα χωρις να ειναι υπερβολικος και υστερικος. Ετσι ηταν και ο προηγουμενος μου. απλα επειδη περασα καποια παλινδρομη αρχισαν να με πειραζουν ολα και ειχα την αναγκη να αλλαξω λιγο. Πηγα σε αυτον που συνεργαζεται με το Λητω που σου λεω και μεχρι τωρα ειμαι πολυ ευχαριστημενη γιατι εχει αυτα τα στοιχεια που ψαχνω. Αλλες γυναικεςθελουν αλλη αντιμετωπιση. προτιμουν τους πιο αυστηρους γιατρους, που τις ξετιναζουν στις εξετασεις κλπ. Εγω θελω να με προσγειωνει σε αυτα γιατι ηση τρελαινομαι μονη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...