Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση ...


Recommended Posts

 Γεια σας φίλες ,

εχω μια κορουλα 9 μηνων... αφου   Γεννήθηκε   Θέλαμε με το σύζυγό σύντομα να κάνουμε κι άλλο μωρό γιατί θέλαμε τα παιδιά μας κοντά κοντά ...  Η αλήθεια είναι δεν προσπαθούμε ακόμα ,  Απλά οι επαφές μας είναι χωρίς προφύλαξη με Την γνωστή μέθοδο τραβήγματος..

 θηλάζω τη μικρή μου ! η περιοδος μου  Επέστρεψε αμέσως μετά τη γέννα !  Και από τότε έχω κύκλο 28-29  Ημερών  εκτος απο τον αυγουστο που  Λόγω   Θάλασσας  ηταν 31 ημερων. και πριν την εγκυμοσυνη ειχα σταθερό κυκλο.. 

σημερα ειμαι στην 38η μερα και μετραω σχεδον μια εβδ καθυστερισης..  εχω ψιλο πονακια τιποτα αλλο... 

ή που τα επεξε ο κυκλος μου ή που ειμαι εγκυος !! 

δεν θελω να κανω ακομα τεστ ! θα περιμενω 2-3 μερουλες ακομα... 

εχω  Ανάμεικτα συναισθήματα  θελω ενα δευτερο παιδι πολυ αλλα εχω πανικόβληθεί κ λιγο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stergiou είπε:

 Γεια σας φίλες ,

εχω μια κορουλα 9 μηνων... αφου   Γεννήθηκε   Θέλαμε με το σύζυγό σύντομα να κάνουμε κι άλλο μωρό γιατί θέλαμε τα παιδιά μας κοντά κοντά ...  Η αλήθεια είναι δεν προσπαθούμε ακόμα ,  Απλά οι επαφές μας είναι χωρίς προφύλαξη με Την γνωστή μέθοδο τραβήγματος..

 θηλάζω τη μικρή μου ! η περιοδος μου  Επέστρεψε αμέσως μετά τη γέννα !  Και από τότε έχω κύκλο 28-29  Ημερών  εκτος απο τον αυγουστο που  Λόγω   Θάλασσας  ηταν 31 ημερων. και πριν την εγκυμοσυνη ειχα σταθερό κυκλο.. 

σημερα ειμαι στην 38η μερα και μετραω σχεδον μια εβδ καθυστερισης..  εχω ψιλο πονακια τιποτα αλλο... 

ή που τα επεξε ο κυκλος μου ή που ειμαι εγκυος !! 

δεν θελω να κανω ακομα τεστ ! θα περιμενω 2-3 μερουλες ακομα... 

εχω  Ανάμεικτα συναισθήματα  θελω ενα δευτερο παιδι πολυ αλλα εχω πανικόβληθεί κ λιγο... 

Μακαρι να γίνει ότι ποθείς εσύ. Μην πανικοβαλεσαι... Τα παιδάκια είναι ευτυχία... ? Κάνε οπότε θες ένα τεστακι.. Και βλέπεις. Σου εύχομαι ότι καλύτερο... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/11/2018 at 9:07 ΠΜ, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι να γίνει ότι ποθείς εσύ. Μην πανικοβαλεσαι... Τα παιδάκια είναι ευτυχία... ? Κάνε οπότε θες ένα τεστακι.. Και βλέπεις. Σου εύχομαι ότι καλύτερο... ?

σε ευχαριστω !!! 

εννοειτει ειναι ευτυχεια και οταν το  Επιβεβαιώσω  το ξερω θα καταχαρω ( Ήδη από τώρα χαίρομαι)... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2018 at 1:24 ΠΜ, ο/η AlKate είπε:

Καλημέρα! Τι κάνεις; Είχαμε κάποιο αποτέλεσμα τελικά;

γειαα! 

σε ευχαριατω που ρωτας - περιοδος δεν ηρθε - η καθυστεριση   Συνεχίζει . 

  έχω ραντεβού την ερχόμενη εβδομάδα  Με το γιατρό μου  δεν εκανα τεστ ! θα μαθω μια και καλη ! 

  εχω απιστευτη υπνιλία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η stergiou είπε:

γειαα! 

σε ευχαριατω που ρωτας - περιοδος δεν ηρθε - η καθυστεριση   Συνεχίζει . 

  έχω ραντεβού την ερχόμενη εβδομάδα  Με το γιατρό μου  δεν εκανα τεστ ! θα μαθω μια και καλη ! 

  εχω απιστευτη υπνιλία. 

Καλό σημάδι η υπνηλία!! Εύχομαι με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...