Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ροζ υγρα 22η μέρα του κύκλου!


Anna-Maria

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια θα ήθελα να μου πείτε της εμπειρίες στο θέμα που με απασχολεί... Έχω σταθερό κύκλο 27 ημερών κ από χθές βράδυ παρατήρησα πολύ αχνα ροζ υγρά στο σκούπισμα  κ μου έκανε εντύπωση γιατί περίοδο περιμένω σε 5 μέρες...έχω εδώ κ αρκετές μέρες πόνους περιόδου χαμηλά  το στήθος μου κ η κοιλιά μου πρησμένα όπως πριν την περίοδο. Τα ροζ υγρά τόσο νωρίς πριν την περίοδο μήπως είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Anna-Maria είπε:

Καλημέρα κορίτσια θα ήθελα να μου πείτε της εμπειρίες στο θέμα που με απασχολεί... Έχω σταθερό κύκλο 27 ημερών κ από χθές βράδυ παρατήρησα πολύ αχνα ροζ υγρά στο σκούπισμα  κ μου έκανε εντύπωση γιατί περίοδο περιμένω σε 5 μέρες...έχω εδώ κ αρκετές μέρες πόνους περιόδου χαμηλά  το στήθος μου κ η κοιλιά μου πρησμένα όπως πριν την περίοδο. Τα ροζ υγρά τόσο νωρίς πριν την περίοδο μήπως είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Καλημέρα κορίτσι!!θα σου πω την δική μου εμπειρία με τα ροζ υγρά.εγω έχω σχεδόν πάντα στην ωορρηξία,και πριν την περίοδο άλλες φορές 5 μέρες νωρίτερα άλλες 7 άλλες 3 εξαρτάται.το μήνα που έμεινα έγκυος δεν είχα Ούτε στην ωορρηξία Ούτε και τις μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο που τελικά δεν ήρθε.καθε Οργανισμός βέβαια είναι διαφορετικός μην το ξεχνάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Anna-Maria είπε:

Καλημέρα κορίτσια θα ήθελα να μου πείτε της εμπειρίες στο θέμα που με απασχολεί... Έχω σταθερό κύκλο 27 ημερών κ από χθές βράδυ παρατήρησα πολύ αχνα ροζ υγρά στο σκούπισμα  κ μου έκανε εντύπωση γιατί περίοδο περιμένω σε 5 μέρες...έχω εδώ κ αρκετές μέρες πόνους περιόδου χαμηλά  το στήθος μου κ η κοιλιά μου πρησμένα όπως πριν την περίοδο. Τα ροζ υγρά τόσο νωρίς πριν την περίοδο μήπως είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ίσως κ να ναι.... Κάνε σε λίγες μερούλες τεστακι. Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ίσως κ να ναι.... Κάνε σε λίγες μερούλες τεστακι. Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μπορεί να είναι εμφυτευση! Σε λίγες μέρες θα ξέρεις! Εύχομαι θετικοτατα αποτελέσματα! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η vivika10 είπε:

Καλημέρα κορίτσι!!θα σου πω την δική μου εμπειρία με τα ροζ υγρά.εγω έχω σχεδόν πάντα στην ωορρηξία,και πριν την περίοδο άλλες φορές 5 μέρες νωρίτερα άλλες 7 άλλες 3 εξαρτάται.το μήνα που έμεινα έγκυος δεν είχα Ούτε στην ωορρηξία Ούτε και τις μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο που τελικά δεν ήρθε.καθε Οργανισμός βέβαια είναι διαφορετικός μην το ξεχνάμε.

Καλησπέρα κορίτσι μου!

Συμφωνώ μαζί σου...

Έχω ένα αγοράκι κ στην εγκυμοσύνη μου δεν είχα ροζ υγρά μόνο διάφανα...κ εγώ έχω συνήθως ροζ μια μέρα πριν την περίοδο μου απλά επειδή θέλω ακόμη πέντε μέρες να μου έρθει περίοδος κ μου φάνηκε λίγο νωρίς γιατί έχω κ πολύ σταθερό κύκλο... Ίσως να αλλάζει κ ο κύκλος μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σου κοριτσι μου!! 

εγω παντως εβγαζα που κ που τη μερα της ωορρηξιας μου ροζ κηλιδες και παντα 3 μερες πριν καφε υγρα.. Τωρα που ειμαι εγκυος την 20η-22η μερα εβγαζα λιγα ροζ υγρα!! Και ηταν απο εμφυτευση!!

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι αιματακι εμφυτευσης!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γωγω γωγω είπε:

Καλησπερα σου κοριτσι μου!! 

εγω παντως εβγαζα που κ που τη μερα της ωορρηξιας μου ροζ κηλιδες και παντα 3 μερες πριν καφε υγρα.. Τωρα που ειμαι εγκυος την 20η-22η μερα εβγαζα λιγα ροζ υγρα!! Και ηταν απο εμφυτευση!!

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι αιματακι εμφυτευσης!! ???

Καλησπέρα κ σε σένα κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ...

Κοίτα έχω είδη ένα αγοράκι κ δεν προσπαθούμε για δεύτερο μωράκι απλά είχαμε κ κάποιες ελεύθερες επαφές τον περασμένο μήνα κ το ότι είδα τόσο νωρίς ροζ υγρά μόνο στο σκούπισμα είπα μήπως είναι εγκυμοσύνη εκτός κ μου έρθει περίοδος πιο νωρίς...γιατί αυτά τα έχω μια μέρα πριν να μου έρθει.

Ότι είναι θα φανεί σύντομα...

Πόσες μέρες σου κράτησαν τα ροζ από την εμφύτευση?

Με το καλό το μωράκι σου!

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Anna-Maria είπε:

Καλησπέρα κ σε σένα κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ...

Κοίτα έχω είδη ένα αγοράκι κ δεν προσπαθούμε για δεύτερο μωράκι απλά είχαμε κ κάποιες ελεύθερες επαφές τον περασμένο μήνα κ το ότι είδα τόσο νωρίς ροζ υγρά μόνο στο σκούπισμα είπα μήπως είναι εγκυμοσύνη εκτός κ μου έρθει περίοδος πιο νωρίς...γιατί αυτά τα έχω μια μέρα πριν να μου έρθει.

Ότι είναι θα φανεί σύντομα...

Πόσες μέρες σου κράτησαν τα ροζ από την εμφύτευση?

Με το καλό το μωράκι σου!

Ευχαριστώ

3 μερες!!

Σευχαριστω παρα πολυ!!❤❤7 μηνων ειμαι τωρα και ανυπομονωω?

σου ευχομαι ενα θετικο αποτελεσμα!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...